Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

blackronin

Egy kis info a közeljövőről:
Az Anime News Network-on jelzik, ha hosszabb filler arc indul (tehát ide tartozik a Bount arc, amit két külön filler arc-nak vesznek a hosszága miatt + az Amagai arc) és a 204-es és 205-ös résznél nincs ilyen jelölés. A BA-n is írta az egyik srác, hogy csak pár töltelék lesz és utána folytatják a TBTP-ot. (nem tudom, hogy ezt honnan szedi és mennyire biztos a forrása)

Egyébként ez az egész filler dolog pár dolog miatt is furcsa:
1. Az anime-nak ugyebár követni kell a HIVATALOSAN kiadott köteteket, nem haladhat azokon túl. (tehát hivatalosan még csak a TBTP-nál járunk) Tehát tényleg beértük a mangát, DE!
A 37-es kötetet február 4-én adják ki remélhetőleg és abban fejeződik be a TBTP arc és térünk vissza a FKT-ba. Így a TBTP még jöhetne az anime-ben.
2. A 205-ös részt február 3-án vetítik (tehát a 37-es kötet kiadása előtt 1 nappal) és talán ez magyarázza a 204-es és 205-ös rész jelenlétét.
3. Nem is logikus, hiszen a TBTP arc után 100%, hogy filler lesz. És ott remek lehetőség van, hogy berakjanak egy hosszabb filler történetet.
4. Opening-ben a Vizardok miért vannak?  :D
5. Ez a két vagy több rész olyasmi lesz szerintem, mint a 132-135 részek.
Berakják, de nincs lényegi szerepük, nincs komolyabb történet.

Tudom, hogy nem fontos vagy lényegi amit leírtam, de hátha ér valamit.

NLZ

Melyik OPben vannak Vaizardok?
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2009-01-10, 23:36:58
Melyik OPben vannak Vaizardok?
Mondjuk az aktuálisban mutatják őket :D Azaz mutanák, ha nem a Rukiás Moviet reklámoznák :D
De itt nem a TBTP kinézetüket reklámozza az OP szal nem tom XD
Én már úgy vok, vele, hogy lesza*om mi jön, csak legyen valami...

balu01

Quote from: LuckyDingo on 2009-01-10, 23:43:25
Quote from: NLZ on 2009-01-10, 23:36:58
Melyik OPben vannak Vaizardok?
De itt nem a TBTP kinézetüket reklámozza az OP szal nem tom XD
Aizen is szemüvegben van még, szóval ez nem számít  :D

blackronin

#5854
Megnéztem a 202-est...
A rész átlagos, megint értelmetlen cenzúra. Messze rosszabb mint a mangában.
Értelmetlen időhúzások és a végére a csattanó!
Az ending...
Most már tényleg azt kell feltételeznem, hogy degeneráltak dolgoznak a Bleach-en.
Mert az okés, hogy az endingben a TBTP van (aminek nagyon örülök), de kérem!
Muszáj mindent megmutatni előre??? Mondjuk, aki nem olvasta a mangát, annak nem lesz semmi poén abban, ahogyan kiderülnek, hogy ki milyen volt régen a Vizardok közül!
Tönkretették az egész TBTP "értelmét". Ezeknek a barmoknak sikerül mindent elrontani.
Szép munka.  :Eztneked:

Arról meg ne is beszéljünk, hogy a következő rész (az előzetese alapján) se lesz egy remekmű a graf szempontjából.

Még annyi pozitívum talán, hogy akkor a 204-es és 205-ös tényleg csak amiatt lesz megcsinálva, hogy kiadják a 37-es kötetet a mangából és így be legyen fejezve a TBTP.
A TBTP után viszont filler arc, ez 100%! Ne is reménykedjünk, mert ennél jobb lehetőségük nem lesz berakni egy 20-30 részes filler történetet.

Edit: igazam volt.

206. The Past Chapter Begins! The Truth from 110 Years Ago
過去編開始!110年前の真実
Kako hen kaishi! 110 nen mae no shinjitsu
Air date: 2009-02-10

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2009-01-13, 14:29:10
Az ending...
Most már tényleg azt kell feltételeznem, hogy degeneráltak dolgoznak a Bleach-en.
Mert az okés, hogy az endingben a TBTP van (aminek nagyon örülök), de kérem!
Muszáj mindent megmutatni előre??? Mondjuk, aki nem olvasta a mangát, annak nem lesz semmi poén abban, ahogyan kiderülnek, hogy ki milyen volt régen a Vizardok közül!
Tönkretették az egész TBTP "értelmét". Ezeknek a barmoknak sikerül mindent elrontani.
Szép munka.  :Eztneked:

Pfff nem tom miért kell ezen így kiakadni :D

Sztem aki nem olvas mangát, az most nézett egy nagyot, hogy What, what what???!! És rohadtul érdekelni fogja őket a TBTP arc ezek után is, ez az ending értelme. Aki mangát is olvas, annak meg tökmindegy.

Tetszett az ending, bár volt már jobb is :D De mikor Orihime "énekel", az aranyos :P A Rész meg so-so, bár néha már TTGL grafikai anomáliákat fedeztem fel a részben, de már nem zavar.

blackronin

#5856
Ez az egész azért zavar ennyire, mert ha ezt eljátszották volna a mangában is (tehát Kubo mondta volna, hogy: "Na, fiúk a következő lesz! 315-ös fejezet után nem a 316-os jön, hanem a -108-as. Miért? Mert így tetszik és most van kedvem elmagyarázni, hogy kik voltak a Vizardok. Hirako volt a..." stb. akkor nem örültünk volna annyira.
KÖZEL sem lett volna akkora sikere a TBTP-nak, hiszen amikor kijött az első fejezet utána hétről hétre találgathattunk, hogy ki kicsoda volt/ lehetett, ki fog majd szerepelni, ki tűnik fel, stb. Tessai és Hachigen például csak a -102-es fejezetben jelenik meg, addig nem tudtuk, hogy benne lesznek egyáltalán! Ugyanez igaz Gin-re és Tousen-ra is.

Tehát ennyi történt nagyjából: "Tessék itt vannak ismerős karik, más gúnyában mint ahogy megszokhattátok, gondoljatok azt, amit akartok!"
Nekem nem tetszik ez a hozzáállás.  :ejj:

+ nagyon szeretném, ha a TBTP arc grafikai színvonala nem a béka s*gge alatt lenne, hanem egy kicsit a készítők megerőltetnék magukat és a következő filler arc előtt mutatnának egy kis régi SS arc beli minőséget.
Csak 4-5 rész az egész...
Nem kérek sokat, csak hogy ezt a pár részt csinálják meg úgy, ahogyan kell.

Junchi

Ööö... két dolog:

1.) A Japánokat nem zavarják a spoilerek. Ezt többször is olvastam már/hallottam emberektől,
2.) Japánban, akik nézik az animét, azok 92%-a olvassa a mangát is. Szal, két tényező is egy egyszerű "tökmindegy"-et eredményez a nippon szájakból :D; Tudod, más kultúra, más szokások plusz weirdo-k ^.^

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2009-01-13, 16:52:37
KÖZEL sem lett volna akkora sikere a TBTP-nak,
Nagy sikere volt? :S Az első két chapter bejött, utánna halálra untam magam rajta :D

Quote from: blackronin on 2009-01-13, 16:52:37
Tehát ennyi történt nagyjából: "Tessék itt vannak ismerős karik, más gúnyában mint ahogy megszokhattátok, gondoljatok azt, amit akartok!"
Más engingben is vannak ismerős shinigamik Utcai ruhában, egy hülye néző gondolhatja, hogy áh ez meg a fordítottja, utcai ruhás embereket beöltöztetnek shinigaminak, dejól néz ki :D

Quote from: blackronin on 2009-01-13, 16:52:37
+ nagyon szeretném, ha a TBTP arc grafikai színvonala nem a béka s*gge alatt lenne, hanem egy kicsit a készítők megerőltetnék magukat és a következő filler arc előtt mutatnának egy kis régi SS arc beli minőséget.
Előre látom, hogy ugyanilyen lesz a graf.. talán az első epizódja nem, de a többi tuti. Egyébként a mangában iszonyat csúnyán volt megrajzolva ez az arc... a vonalak szanaszét estek.. fájt PSben hozzányúlni, csak onnan tudom, hogy dolgoztam vele XD

Chronus

Nekem pedig érdekesságképp semmi bajom nem volt a mai graffal. Fuck everybody, this one was awesome.

NLZ

Ja, most nem volt lasszó, de ez az ED spoiler nagyon gáz volt. Egyszerűen mintha az anime tervezőinek semmi érzékük nem lenne a jó hatásokhoz. Anno pl Kenpa felbukkanásánál is elősek a kardját mutatták s csak aztán szólalt meg, pedig kb ezerszer garabb lett volna, ha csak az ismerős hang csendül meg és cak azután látjuk meg Kenpát.
[reserved]

LuckyDingo

Komolyan ti most úgy néztek a Bleachre, mintha valami művészeti alkotás lenne és hatást kéne elérnie.. ok valamilyen szinten olyan. DE. Ez egy rohadt jó marketingfogás volt, nézzétek úgy :D Így most mindenki bekészül a TBTP arcra és aki eddig nem nézte, most az is fogja... a 2 fillert is XD

blackronin

Ha elolvassátok a legelső hozzászólásomat a 202-es részről, akkor ott csak az értelmetlen cenzúrát emelem ki, a grafikának voltak kiemelkedő pillanatai, de nagyjából a rész egy szokványos "jó" minősítést kapna.
Nekem az ending volt a gond, ami így utólag már tök jó, hogy ilyen lett, de a készítők "marketingfogása" akkor sem tetszik.
Szerintem a japánok mindent megnéznek ami Bleach, és nem ezen a két filler részen akadtak volna ki.
+ Kenpachi visszaemlékezése tényleg jó volt!

Én nem várok el művészi színvonalat a Bleach grafikájától, de éppen a napokban néztem meg az Animax-on az SS arc-ból néhány részt... (és nem a legfontosabbakat)
Nekem egy olyan színvonalú graf tökéletesen megfelelne.
Nem várok többet, csak legyen olyan a graf a TBTP arcban.

LuckyDingo

Nah megnéztem subolva is :D Nekem így jobban feltűnt a cenzúra, ami már vicc :D Most már fekete vér se nagyon van :D

Az endingben meg most láttam Yoruichis képnél, hogy ott feküdt, Byakuya a háttérben valami rohadt röhejes pózban XD Kész :)

Venom

Cenzúra ide, cenzúra oda, kövezzetek meg, de nekem ez tetszett.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

NLZ

Sztem is egész gar harc volt. Bár egyre erősebb a gyanú, hogy Kenpa kissé fogyi. :D
[reserved]

SaiyaGin

Kedvelem Kenpachi karakterét, de azért két résznyi elmebeteg vigyorgás még nekem is sok.

NLZ

#5867
Az vigyorgással nincs gond, arra lehetett számítani, inkább az volt gáz, hogy egyfolytában elbambult. :)
Jah, meg az is kissé zavaró, hogy még mindig nem tudták teljesen eldönteni, hogy Kenpa feje hogyan nézzen ki, ezért minden részben kb 10 féle variáció volt. :D
[reserved]

Prof. William

Annyira féltek a rajzolók miközben Zarakit rajzolták hogy ez lett az eredmény. :)

NLZ

De mindig? :D  Már a legelső debütálásakor is ez volt.
[reserved]

Prof. William

Hé haver te Zaraki Kenpaciról beszélsz!  :lol:

Ő a Soul Society Chuck Norrisa. :) Tőle mindenki fél. Én is mindig amikor bleachot nézek vagy olvasok artikulátlanul sikoltozni kezdek ha feltűnik a színen. Szerencsére ilyenkor mindig jön a nővérke a Torazininekcióval.  :Kiraly:

NLZ

Azon filózok, hogy csinálok egy Kenpachi Emotion Chart-ot Steven Segal példájára. :D
[reserved]

blackronin

Na megnéztem a 203-ast...
Kellemes csalódás, néhány idióta fejjel és néhol fura animációval.
9/10, Nekem tetszett!

balu01

Belenéztem az előzetesbe, azt hiszem a 204. részt ki fogom hagyni.

blackronin

Kíváncsi lennék azoknak az arckifejezésére, akik nem néztek utána, hogy milyen részek következnek és meglátják a 204-es előzetesét!  :merci:
Egy kicsit értetlenül ülhetnek a monitor/TV előtt...
Anime FKT harc, Ending a TBTP képsorai és az előzetes pedig Lurichiyo.  :D

Egyébként: a részben nagyon állat volt, amikor mutatták FKT és lehetett látni a tornyokat!

LuckyDingo

WOW QUALITY... QUALITY FACES BRAAVOO BRAAAVOOO!!!

Amúgy elment :D

Kövi rész Luri-chan.. alig várom XD

blackronin

Valaki egyáltalán megnézi a következő részt?
Mert most nekem 2 hétig ( a 206-os megjelenéséig) szünet van.
Utána persze vissza minden a régi rendbe.

balu01

Én a focis részt biztos meg fogom nézni  :D

LuckyDingo

Én megnézem mindkettőt :D Azt várom a fillerektől, hogy ne legyen annyira érdekes, de canonnal ellentétben rohadtjól fessen XD

Junchi

Quote from: blackronin on 2009-01-20, 21:35:24
Valaki egyáltalán megnézi a következő részt?
Mert most nekem 2 hétig ( a 206-os megjelenéséig) szünet van.
Utána persze vissza minden a régi rendbe.

Én biztos megnézem, már csak a lulz kedvéért :3