Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Chronus

Nem volt rossz rész. Filler partok is egész tűrhetőek voltak (egy kicsit rossz szájízzel persze). "Soundrels" tökéletes választás volt a Shinji által hallgatott Jazz zenére. Mikor meghallottam azt a számot a 3rd OST-on egyből arra gondoltam, hogy jól illene ehhez a jelenethez.

Örülök, hogy nem tévedtem.

NLZ

Tényleg, DB-n kívül mely csapatok csináltak bármely részt is Bleachből? Lunar csinálta 69ig, valami Bleach-Society 70-74, Flomp-Rumbel pedig 129-171. Bár ez utóbbihez nem találtam működő torrentet.
Van még más ezeken kívül?
[reserved]

Chronus

Nem igazán, csak francia, spanyol, olasz, meg egyéb subok.

LuckyDingo

207.

Olyan semmilyen volt, pont mint a mangában. Javarészt jó volt a graf meg a zenék is el lettek most találva, de néha akkora QUALITY fejek voltak.. főleg Hiyorinál, hogy csak néztem O.o

Soul

Quote from: NLZ on 2009-02-17, 02:35:08
Van még más ezeken kívül?
A Flomp mintha adott volna ki pár részt a napokban, de levan maradva nem kicsit, és nem is hinném hogy törni fogják magukat.

--------------

Már kezdem unni ezeket a vissza emlékezős részeket.Kb hány részt saccol ennek az aki olvassa a mangát?

LuckyDingo

Quote from: Soul on 2009-02-18, 19:24:48
Quote from: NLZ on 2009-02-17, 02:35:08
Van még más ezeken kívül?
Már kezdem unni ezeket a vissza emlékezős részeket.Kb hány részt saccol ennek az aki olvassa a mangát?

XDDDDDDDDDDDDDDD
Vigyázz, az ilyen és ehhez hasonló megjegyzésekért kövek, esetleg szikladarabok repülnek feléd :D

Amúgy ha jól elhúzzák, akkor én még úgy 10-13 részt saccolok ennek.

NLZ

Ha a visszaemlékezést kezded unni, akkor az ezutáni résznél belehalsz az unalomba. :D
[reserved]

LuckyDingo

#5947
Quote from: NLZ on 2009-02-18, 20:16:11
Ha a visszaemlékezést kezded unni, akkor az ezutáni résznél belehalsz az unalomba. :D
Egyébként viccet félretéve, mangában is unalmas volt a Pendulum arc.. akárki akármit is mond. Az az elején lol volt, mikor láttuk, hogy ki milyen királyul nézett ki anno, de ennyi. Mindenestre animálva mégis érdekesebb kicsit. Bár nem csak Hiyorinak van elege az  "Etooooo..."-ből És én a "Naiya"-kat is utálom XD

SaiyaGin

Ez a rész valóban nem volt szuperizgalmas. Sarugakit meg miért nem rúgja senki torkon?

NLZ

Quote from: LuckyDingo on 2009-02-18, 21:00:37
Quote from: NLZ on 2009-02-18, 20:16:11
Ha a visszaemlékezést kezded unni, akkor az ezutáni résznél belehalsz az unalomba. :D
Egyébként viccet félretéve, mangában is unalmas volt a Pendulum arc.. akárki akármit is mond. Az az elején lol volt, mikor láttuk, hogy ki milyen királyul nézett ki anno, de ennyi. Mindenestre animálva mégis érdekesebb kicsit. Bár nem csak Hiyorinak van elege az  "Etooooo..." És én a "Naiya"-kat is utálom XD
Lehet, anno az egészet egyben néztem meg, úgy nem volt unalmas. :D
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2009-02-18, 21:02:37
Ez a rész valóban nem volt szuperizgalmas. Sarugakit meg miért nem rúgja senki torkon?
Egy kislányt nem szabad bántani  :zomg:

Bicskei

#5951
Quote from: LuckyDingo on 2009-02-18, 21:06:41
Quote from: SaiyaGin on 2009-02-18, 21:02:37
Ez a rész valóban nem volt szuperizgalmas. Sarugakit meg miért nem rúgja senki torkon?
Egy kislányt nem szabad bántani  :zomg:

pedig lehet hogy ő úgy szereti... :ejnye: ^^
Ultras liberi

NLZ

Quote from: LuckyDingo on 2009-02-18, 21:06:41
Quote from: SaiyaGin on 2009-02-18, 21:02:37
Ez a rész valóban nem volt szuperizgalmas. Sarugakit meg miért nem rúgja senki torkon?
Egy kislányt nem szabad bántani  :zomg:
Érdekes, 100 év óta még mindig ugyanaz a kislány, közben pedig mások szépen öregedtek. :D
[reserved]

Bicskei

Quote from: NLZ on 2009-02-18, 22:13:37
Quote from: LuckyDingo on 2009-02-18, 21:06:41
Quote from: SaiyaGin on 2009-02-18, 21:02:37
Ez a rész valóban nem volt szuperizgalmas. Sarugakit meg miért nem rúgja senki torkon?
Egy kislányt nem szabad bántani  :zomg:
Érdekes, 100 év óta még mindig ugyanaz a kislány, közben pedig mások szépen öregedtek. :D

mondom hogy nincs vele valmi rendben :)
amugy én több részre saccolom a  visszaemlékezeseket min 15 ugyanis tutti lezs visszaemlékezős filler is :hehe:
Ultras liberi

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2009-02-18, 22:13:37
Érdekes, 100 év óta még mindig ugyanaz a kislány, közben pedig mások szépen öregedtek. :D

Ennyi erővel Yoruichinek is csak a haja nőtt, Urahara se öregedett túl sokat. Ne keressük, hogy mitől öregszenek, erre nincs magyarázat.

NLZ

Quote from: LuckyDingo on 2009-02-18, 22:33:57
Quote from: NLZ on 2009-02-18, 22:13:37
Érdekes, 100 év óta még mindig ugyanaz a kislány, közben pedig mások szépen öregedtek. :D

Ennyi erővel Yoruichinek is csak a haja nőtt, Urahara se öregedett túl sokat. Ne keressük, hogy mitől öregszenek, erre nincs magyarázat.
De van magyarázat: az öregszik, akinek jól áll. :D
[reserved]

Junchi

Quote from: SaiyaGin on 2009-02-18, 21:02:37
Ez a rész valóban nem volt szuperizgalmas. Sarugakit meg miért nem rúgja senki torkon?

+1

Btw ez a rész nem volt nagy szám. Mondjuk magnában sem karmoltam a pendulum ezen részét, szal semmiképp nem az anime a hibás.

blackronin

Jó rész volt. 10-ből 11.
Okok: lásd előző rész.
Így tovább!
(hú, de tömör voltam...  :D)

LuckyDingo

208.
[spoiler]Első olyan rész a pendulum arcban amibe nem tudok belekötni :)
Ami tetszett nagyon:
-Urahara fight + Hiyori Fight :)
-Byakuya-Yoruichi .. Byakuya itt sokkal szimpatikusabb volt XD
-Gin!!! XD[/spoiler]

Karez


blackronin

A szokásos: 10-ből 11.
Egyszerűen hihetetlen, hogy pont úgy csinálták meg a TBTP részeit (legalábbis eddig, de a 209 prev-ből ítélve folytatódik a tendencia!  :D), ahogyan én akartam látni...
Minden passzol. Pont.


Cobra

Quote from: Karez on 2009-02-25, 06:10:48
(nemrég néztem meg a memories of..... and yes this is true HD   ^^)
True HD az az 1080p :)
Movienak egyébként mennyire van köze a sorozathoz, tehát érdemes egy bizonyos részig látn ia sorozatot, hogy értsem miről van szó a movieban?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Chronus

Quote from: Cobra on 2009-02-25, 22:24:10
Quote from: Karez on 2009-02-25, 06:10:48
(nemrég néztem meg a memories of..... and yes this is true HD   ^^)
True HD az az 1080p :)
Movienak egyébként mennyire van köze a sorozathoz, tehát érdemes egy bizonyos részig látn ia sorozatot, hogy értsem miről van szó a movieban?

Az első filmhez SS évad végignézése valamilyen szinten szükséges a karakterek ismeretének érdekében. Ichigo shikai+bankai, kapitányok shikai bankai, plusz nem árt vágod Rukia shikai-ját is. Kb ennyi.

A második movie-hoz már nem árt egy kicsit több. Arrancar+Vizard fogalma (arrancar arc), Ichigo vizard maszk, plusz a mangából benne van egy Kidou még, ami még nem volt az animében se egyelőre, de az elég irreveláns.

A harmadik film poénabb lesz. Ha szeptemberig, mire a movie kijön DVD-n s megkapjuk suboltan az anime még nem jut el Hisagi shikai-áig, az gáz lesz... :D

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2009-02-25, 22:38:40
A harmadik film poénabb lesz. Ha szeptemberig, mire a movie kijön DVD-n s megkapjuk suboltan az anime még nem jut el Hisagi shikai-áig, az gáz lesz... :D
Miért lenne gáz? :D Aki megnézte japánban a moviet, annak már úgyis lespoilerezték jó előre a shikait XD /mondjuk ha olvas mangát tökmindegy :D/
Nekünk meg az jut ami ingyér még sok is :D

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2009-02-26, 00:10:25
Miért lenne gáz? :D Aki megnézte japánban a moviet, annak már úgyis lespoilerezték jó előre a shikait XD /mondjuk ha olvas mangát tökmindegy :D/
Nekünk meg az jut ami ingyér még sok is :D

Neeem azért lenne gáz, mert Spoilerezne.... hanem azért amiért a Rukia Movie-beli shikai-ja is genyóság volt.

Gyakorlatilag movie minőségben ellőtte az első alkalmat, hogy animálva láttunk, és azzal a legelső minőséggel zsigerből űberelte is az anime sorozatban később feltűnő összes Rukia shikai animációt :D

Magyarán szólva, jól beetettek minket vele az első alkalommal, kegyetlen jól meganimálva.... hogy aztán soha többet ne lássuk olyan szépen megcsinálva később :D

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2009-02-26, 00:41:23
Magyarán szólva, jól beetettek minket vele az első alkalommal, kegyetlen jól meganimálva.... hogy aztán soha többet ne lássuk olyan szépen megcsinálva később :D

Ez már csak így marad :D Bár mostanában próbál a Pendulum arc  Movie graft súrolni.. igaz csak próbál.
Ez van.. legalább egyszer látjuk majd szépen Hisagi shikaiát. Mondjuk én mangában nem voltam oda érte, szal annyira nem izgat :D

Junchi

Atta mindenit neki, hát Kuchiki nagypapa milyen kúlos oyaji hangot kapott már!! :D

Btw, maga a rész baromi jó volt. Chibi!Gin aaaaaaaaaawww~~~ *szutty*; Urahara nézése, mikor Mayurival beszélt meg továbbra is win :3; Lil' Byakuyának viszont... WTF, Okiayu? Oké, hogy az érett példánynak tökéletes ('nuff said), de ez most chibi, lol xDDD

(ehhe, most elképzeltem lil' Byakuyát affektáló Okiayuval *DED* xDDDD)

Member

135: Ezt a fos sz*r g*ci mélypont részt. :Eztneked: Ajánlom, hogy ne legyen több ilyen szintű mostanában, mert már ütök.

SaiyaGin

Quote from: Member on 2009-02-27, 20:27:08
135: Ezt a fos sz*r g*ci mélypont részt. :Eztneked: Ajánlom, hogy ne legyen több ilyen szintű mostanában, mert már ütök.

A következő 2 se lesz sokkal jobb(talán egy kicsit), de aztán egy ideig nincs filler.

balu01

#5969
Bepótoltam a 2 részes lemaradást, eddig tökéletesen megvagyok elégedve a Pendulum feldolgozásával :lazza:
És végre a fejek is normálisak :D

http://kepfeltolto.hu/i/?t=img&id=366216
:rotfl: