Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Bicskei

#5970
Quote from: Junchi on 2009-02-26, 21:13:14
Atta mindenit neki, hát Kuchiki nagypapa milyen kúlos oyaji hangot kapott már!! :D

Btw, maga a rész baromi jó volt. Chibi!Gin aaaaaaaaaawww~~~ *szutty*; Urahara nézése, mikor Mayurival beszélt meg továbbra is win :3; Lil' Byakuyának viszont... WTF, Okiayu? Oké, hogy az érett példánynak tökéletes ('nuff said), de ez most chibi, lol xDDD

(ehhe, most elképzeltem lil' Byakuyát affektáló Okiayuval *DED* xDDDD)



nem volt rész sőt....
jo volt az uraharas szal meg minden de a legjobb rész akkor is ez
[spoiler]



[/spoiler]
;) :lol:

edit

balu megelőzött.. :Eztneked: :uzi: :__devil:
Ultras liberi

Junchi

Quote from: Bicskei on 2009-02-28, 14:28:46
nem volt rész sőt....

Me van? :D

>Member

Nyugalom, ahol most tartasz csak egy 8 részes túlélőtábor, semmi több xDDD

Member

#5972
Quote from: Junchi on 2009-02-28, 16:44:13
Nyugalom, ahol most tartasz csak egy 8 részes koncentrációs tábor, semmi több xDDD
Fixed.
Van egy olyan öngyilkos skillem, hogy semmit sincs képem kihagyni, sajna. :/

balu01

Már eljutottál a Patros-féle részekhez? :lul:
Ezt érdemes látni animálva is :D
[spoiler][/spoiler]

Bicskei

Quote from: Junchi on 2009-02-28, 16:44:13
Quote from: Bicskei on 2009-02-28, 14:28:46
nem volt rossz rész sőt....

Me van? :D

>Member

Nyugalom, ahol most tartasz csak egy 8 részes túlélőtábor, semmi több xDDD

sikerült a szerkeszgetés közben eltüntetni egy szót :lul:
Ultras liberi

blackronin

209-es rész:
Kensei! Egyik kedvenc kapitányom végre kapott egy kis adásidőt.
Most "csak" 10/10, mert elég sok helyen elbambultak szereplők...
Főleg Urahara, Hiyori és Hirako... Ami zavaró volt egy kicsit.
Meg volt egy-két kevésbé igényesen (tehát az eddigi részekhez képest) megcsinált jelenet.
Egyébként minden tökéletes volt. Mashiro "érdekes" dolgokról álmodhat!  :rotfl:

Dreamcleaver

#5976
A 208-as rész egyik Kaien mondatán kicsit megakadtam:
"There's plenty of other people who are already at captain level."
:wtf: 200 éven ég csak így köpte ki a tájcsó szintű harcosokat az SS.  :D

Viszont mikor Yoruichi beletolta Byakuya-kun képébe a melleit az  :lol: volt.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

210-re nem tudok semmit jót mondani, pedig HDrawot néztem XDD Ez a rész volt eddig a pendulum arcban a mélypont mind animáció, mind story terén. Lapos volt nah :D

blackronin

Nem értek egyet!  :__devil:
Nekem minden tekintetben jó volt és így jár szokásos 10-ből 11 pont...
Így tovább! Reméem, hogy a maradék 2 rész legalább ilyen jó lesz.

chilip

aztán jönnek a fillerek :D

balu01

Ez a 210. rész is jó volt :jee:
A végén Spinzaku hatást keltett bennem Mashiro :D

blackronin

213-tól újra filler... Ami nem is annyira filler igazából!

213    "The Soul Burial Detective, Karakuraizer is Born"
"Konsō keiji Karakuraizā tanjō" (魂葬刑事カラクライザー誕生)    March 31, 2009    

214    "Karakuraizer's Last Day"
"Karakuraizā saigo no hi" (カラクライザー最後の日)   April 7, 2009

Ha tudni akarod, hogy miről szól majd, akkor itt egy kis segítség:
http://www.onemanga.com/Bleach/248/20/
http://www.onemanga.com/Bleach/249/20/

LuckyDingo

#5982
Quote from: blackronin on 2009-03-15, 21:20:38
213-tól újra filler... Ami nem is annyira filler igazából!

213    "The Soul Burial Detective, Karakuraizer is Born"
"Konsō keiji Karakuraizā tanjō" (魂葬刑事カラクライザー誕生)    March 31, 2009    

214    "Karakuraizer's Last Day"
"Karakuraizā saigo no hi" (カラクライザー最後の日)   April 7, 2009

Ha tudni akarod, hogy miről szól majd, akkor itt egy kis segítség:
http://www.onemanga.com/Bleach/248/20/
http://www.onemanga.com/Bleach/249/20/
God.. why? :O


edit: Karez postját látva... szerintem ez lesz az a 2 filler, ami még nekem sem fog tetszeni XD

Karez

Quote from: blackronin on 2009-03-15, 21:20:38
213-tól újra filler... Ami nem is annyira filler igazából!

213    "The Soul Burial Detective, Karakuraizer is Born"
"Konsō keiji Karakuraizā tanjō" (魂葬刑事カラクライザー誕生)    March 31, 2009    

214    "Karakuraizer's Last Day"
"Karakuraizā saigo no hi" (カラクライザー最後の日)   April 7, 2009

Ha tudni akarod, hogy miről szól majd, akkor itt egy kis segítség:
http://www.onemanga.com/Bleach/248/20/
http://www.onemanga.com/Bleach/249/20/

Megjegyzés:

Aki nem vágná a psp-re megjelent bleach: soul carival nevű játékban(előzetes) van két része a játékban ahol Kon panaszkodik hogy ő neki mindig a bérenc szerepe jutt és ő is tenne valamit(nem mellesleg a bleach női szerelőinek mellméretét sem tudja megmérni soha), erre gyün urahara egy órával amit ha megnym átváltozik egy Carsen Sin-re hasonlító szuperhős göncbe és egy pár percik szuper erőt ad az illetőnek.(utána kvázi túl használódik és felrobban  )

Kis preview erről:
Karakuraizer

Annyi vigasz azért van hogy ez is csak 2.részes filler lesz.....de le is kopogom mert hirtelen 20.részt is képekes csinálni a készítők.

Junchi

Remélem is, hogy uszkve két rész lesz az egész, mert különben ARGH... >___>; Amúgy utána egyből jön Yumichika harca, right? o.O

NLZ

Quote from: Junchi on 2009-03-16, 20:27:23
Remélem is, hogy uszkve két rész lesz az egész, mert különben ARGH... >___>; Amúgy utána egyből jön Yumichika harca, right? o.O
Jó lenne, mi? :D
[reserved]

blackronin

Sajnos ez nem fog megtörténni...
Április 14-től, tehát az új op és end mellett jön az új filler saga.
Ami MINIMUM októberig fog tartani. (mint az Amagai arc)
Oka: nagyon közel vagyunk a mangához.
Tehát Coolhuorne vs Yumichika leghamarabb csak ősszel lesz!
Ez van.  :frown:

balu01

Ez biztos, hogy minimum októberig? :eek: Ne már :falba:

Junchi

Quote from: blackronin on 2009-03-17, 11:01:24
Sajnos ez nem fog megtörténni...
Április 14-től, tehát az új op és end mellett jön az új filler saga.

De ez 101%-os hír, vagy csak spekuláció? Mert az éppen aktuális tankoubon, ami kint van piacon, az a 37-es kötet, ami tartalmazza az FKT fájtok egy kisebb darabját és ha áprilisra ismét ütemezve van egy újabb volume, akkor nem kell még feltétlen fillerhez nyúlni. Amondó vagyok, hogy várjuk meg a hivatalos bejelentést.

blackronin

#5989
Ez nem hivatalos hír, de nem kell sok ész hozzá, hogy az ember erre a következtetésre jusson...  ^^"
Gondoljunk bele:
Az anime jelenleg beérte a hivatalos kötetet (a 37-est) és alig 30-40 fejezetre van a mangától.
Ha rögtön (persze a 2 filler után) elkezdenénk a FKT-t, akkor 10-12 rész után már be is érnénk a mangát.
És utána mi lenne? Megint félbeszakítanánk a cselekményt egy újabb filler cuccal, amit MEGINT nem lehet beilleszteni a történetbe? Vagy nem lesz bleach anime 6 hónapig?
Most remek alkalom, hogy filler saga jöjjön: a TBTP alapból különleges, hiszen nem a "jelenben" játszódik.
Tehát egy másik "alternatív" story beszúrása nem lenne annyira fura.

Én is örülnék már a FKT-nak, de az biztos, hogy ha elkezdik (az is kérdés, hogy hol hagynák félbe... A Fraccion harcok után, Ulqi harc előtt? Vagy az Ulqi harc után? Egyik sem túl jó megoldás), akkor utána egy NAGYON hosszú filler saga lesz majd.

Szerintem a manga speciális helyzete miatt (túl közel vagyunk hozzá, nem lehet jól beilleszteni filler részeket, vagy legalábbis teljesen "kitalált és a story adott vonalához nem kapcsolódó" dolgokat legfeljebb...)
Ez lesz a rend ettől fogva: (legalábbis így lenne logikus)
Ősztől tavaszig canon story megy, áprilistól-májustól szeptember-októberig filler.

Chronus

#5990
Quote from: blackronin on 2009-03-18, 10:45:20Ez nem hivatalos hír, de nem kell sok ész hozzá, hogy az ember erre a következtetésre jusson...  ^^"

tl;dr ez az egész csak egy szubjektív bullshit. Ennyi.

Ezek a filler teóriák csak azon alapulnak, hogy elvileg nem lehet akárhova fillert beilleszteni, viszont ez a teória már akkor meghalt mikor a HM arc kellős közepébe, a Grimmjow harc végére betoltak egy teljes filler évadot.

Nincs semmi szabályszerűség. Az egyetlen tényállás az, hogy az animét addig lehet kényelmesen nyomatni amíg van manga chapter, márpedig az van, legyen akármilyen közel is. Ergo, statisztikailag simán tolhatnak egy filler évadot Winter War arc kellős közepébe, Ichigo-vs-Ulq harc végére is.

Meghalt már rég az az elképzelés, hogy csak olyan helyre mehet filler ahova beill. Nem köti ezeket semmi.

Filler évadot nem lehet jósolni, csak keresni a hivatalos bejelentéseket.

blackronin

#5991
Én előre szóltam...
Egyébként én lennék a legboldogabb, ha nem így lenne, de végülis úgy is ez lesz.

QuoteAz egyetlen tényállás az, hogy az animét addig lehet kényelmesen nyomatni amíg van manga chapter, márpedig az van, legyen akármilyen közel is.
Hát elég fura lenne, ha nem lenne manga chapter és úgy folytatnák tovább...  ^^"
(én csak egy ilyen esetre emlékszek: a Dragon Ball Z-nél volt egy-két hely, ahol előbb csinálták meg anime-ben, mint a mangában. Nem tudom, hogy hol olvastam, de ez akkor is meglepett!)

Egyébként a heti rész megint rendben volt.
Szokásos 10-ből 11.  :D

Junchi

Tehát csak spekulálsz? ^^; Akkor hadd idézzek egyet egy bölcs embertől:

Quote from: Junchi on 2009-03-17, 19:11:05Amondó vagyok, hogy várjuk meg a hivatalos bejelentést.

Junchi

Yeey, double post~ ^.^

Naszal, megnéztem a 211-es részt subosan és van az epizód végén egy érdekesség: Ichigo aszondja, hogy most, hogy vége a TBTP-nek, ismét visszatérhet, viszont Rukia szerint egy hosszabb történet jön, melyben ismét nem lesz eperke. Namármost, azt kizártnak tartom, hogy a főszereplő nélkül hosszabb filler-sagába vágjanak bele, szal szerintem a Konos dupla után egyből FKT-saga. Legalábbis remélem..

fema

Szerintem valószínűbb, hogy most majd a kapitányok harcolnak és ez alatt nem látjuk majd Ichigo-t (gondolom, erre utalt Rukia), míg ez után láthatunk egy frankó Ulquiorra vs Ichigo fightot.

Nem hiszem én sem, hogy a főhős nélkül kezdenének bele egy külön filler storyba, akkor Rukia azt mondta volna, hogy "Jaj, ne kapkodd el, Ichigo, még előtte elmegyünk X Y-hoz barbie babázni" vagy valami... Ha ezt mégis megtennék, nem hiszem, hogy jót tenne a nézettségnek, sőt... És ezt valószínűleg ők is így gondolják.

(Hacsak nem én vagyok a hülye és gondolkodok furán.. :) )

NLZ

[spoiler=mangó spojer]Hol harcolnak a kapitányok? Kiállnak csatasorba és megy a cocktease, de harcolni nem fognak. :D[/spoiler]
[reserved]

fema

Quote from: NLZ on 2009-03-20, 01:18:09
[spoiler=mangó spojer]Hol harcolnak a kapitányok? Kiállnak csatasorba és megy a cocktease, de harcolni nem fognak. :D[/spoiler]

Ez esetben javítanám, amit előzőleg írtam: kapitányok [spoiler]cocktease-ét[/spoiler] fogjuk látni. :D

Akárhogy is, egy Ichigo nélküli filler sagánál jobb lesz (remélem... :P).

NLZ

Egy Icsi nélküli fillerből akár még jó is kisülhet, az Indexben is azok a filler(?) részek voltak a legjobbak, ahol nem láttuk a főhős pofáját. :D
[reserved]

balu01

Quote from: NLZ on 2009-03-20, 11:49:09
Egy Icsi nélküli fillerből akár még jó is kisülhet, az Indexben is azok a filler(?) részek voltak a legjobbak, ahol nem láttuk a főhős pofáját. :D
Ichigo nélküli fillerek már voltak, a sikerességét dönts el te magad :D

blackronin

212: újabb kiváló rész, 10-ből 11... (egy hiba talán: Aizen gonosz fejét, amikor Urahara-val beszél, sokat mutatták, de nem a megfelelő időben! Mást nem tudok...)
Tessai két tiltott technikája pedig nagyon keményen néz ki.

Milyen kár , hogy ez volt az utolsó alkalom, hogy ilyen pontot adok a Bleach anime-nek...  :frown:

Ja és következő alkalom: Karakuraizer!  :D
(a zene az előzetesben pedig nagyon stílusos! Lehet, hogy ezt a fillert megnézem...)