Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Ez a rész tényleg nagyon jól össze volt rakva.  :jee: Először fogtam a fejem, hogy  6:12-nél még mindig recap van, de ezek utén kaptam 15 percnyi olyan tömény adrenalin pumpáló akciót, hogy öröm volt nézni. Kb akkor élmény volt újra ilyet látni, mint Naruto Shippuuden 85.
Tele volt bónusz cucca la rész a mangához képest, magasan verte azt feelingben imho. Hisagi release nagyon jól nézett ki, és Findor halála is nagyon ott volt azzal az árnyékos, lassított jelenettel. Igazából annyira badass volt Findor karaktere most, hogy szinte sajnálom, hogy nem szerepel majd többet.

Amúgy valami már a manga óta nem hagy nyugton Findor resurrección formájával kapcsolatban. Szerintetek a jobb válla és a nagy ollója miért volt összekötve azzal a madzaggal vagy mifenével? Imho jobban nézett volna ki nélküle.

Amúgy tudjátok mi jön a kövi részben! Remélem tartják a minőséget, és elszáll majd pár kemény pofon.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chronus

Quote from: Dreamcleaver on 2009-05-13, 21:29:39
Amúgy tudjátok mi jön a kövi részben! Remélem tartják a minőséget, és elszáll majd pár kemény pofon.  :D

Remélem nem csak pofon lesz, hanem Furball Bankai is. "I am but a worm of a man" az évad egyik legepicebb pillanata.

smash++

A mostani részek nagyon bejönnek. (Annak ellenére, hogy a lúzer duó Yumichika és Ikkaku szerepelnek...)
Az viszont tuti, hogy Hisagi harca volt a legjobb (ez mangaban is cool volt).

pet

az első fraccion harc jó volt, csak a fraccion volt benne gusztustalan (gay). a második nem annyira jött be, mert szerintem élvezhetőbb ha emberi lény ellen küzenek... de ez a csirke... viszont a lefejezés jó volt. a mostani, ez volt a legjobb.

SaiyaGin

Ez a rész is tetszett. :) Akármennyit is szidtam a Bleachet mostanában, az utóbbi néhány epizód nagyon bejött! :cool:

Junchi

De akkor már maradjon végig ilyen (vagy legalább a fillerekig, pálíz).

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2009-05-15, 12:04:49
De akkor már maradjon végig ilyen (vagy legalább a fillerekig, pálíz).

:tezsvir:

Dreamcleaver

A mostani OP-t már kiadták vagy mikor jön ki?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Színvonal megint gáz volt, de Komamura bankai egész tetszetősre lett megcsinálva. Po még utálatosabb volt animében, mint mangában.

blackronin

220: elment, de Poww-t sohase szerettem igazán.
A következőt viszont várom!

SaiyaGin

Nem volt rossz rész, de Ikkaku fejét nem nagyon sikerült lerajzolni. ::)

blackronin

Új részek címei:

224. 3 vs. 1 Battle! Rangiku's Crisis
3vs1の戦闘!ピンチの乱菊
3 vs 1 no sentou! Pinchi no Rangiku
Air date: 2009-06-16

225. All Vice-Captains Annihilated! The Terrifying Demonic Beast
副隊長全滅!恐怖の妖獣
Fuku taichou zenmetsu! Kyoufu no yōjū
Air date: 2009-06-23

226. Fierce Fighting Concludes? Towards a New Battle!
激闘終結?新たなる戦いへ!
Gekitou shūketsu? Arata naru tatakai he!
Air date: 2009-06-30

Egy kérdés: a 226-osban szerepel a New Battle... Talán esetleg az Ulqi vs Ichigo harcot még belerakják? És csak utána a filler saga? Jó lenne tudni...

LuckyDingo

#6132
Quote from: blackronin on 2009-05-24, 18:14:05
Új részek címei:

224. 3 vs. 1 Battle! Rangiku's Crisis
3vs1の戦闘!ピンチの乱菊
3 vs 1 no sentou! Pinchi no Rangiku
Air date: 2009-06-16

225. All Vice-Captains Annihilated! The Terrifying Demonic Beast
副隊長全滅!恐怖の妖獣
Fuku taichou zenmetsu! Kyoufu no yōjū
Air date: 2009-06-23

226. Fierce Fighting Concludes? Towards a New Battle!
激闘終結?新たなる戦いへ!
Gekitou shūketsu? Arata naru tatakai he!
Air date: 2009-06-30

Egy kérdés: a 226-osban szerepel a New Battle... Talán esetleg az Ulqi vs Ichigo harcot még belerakják? És csak utána a filler saga? Jó lenne tudni...

Nekem ez úgy jön le, hogy 226tól filler.

szerk.:
221: egy nagyon szar rész volt, többnyire álltak-néztek-beszéltek benne. a Fight meg színvonal alatti kardcsapkodásból állt. Mellesleg a Három Harri fraccion ceroja meg elég szivárványgayre sikerült együtt...

blackronin

221: átlagos, de a mangában ez rosszabb volt, így összeségében nem panaszkodok.
Stark benne volt.   :hopp:  :hopp: Na, most már lenyugszok.  :D

Most olvastam a BA-n, meg Chronus is ezt írta ott, hogy az Ichi vs Ulqi harc még szerintük benne lesz, s csak utána jönnek a fillerek...
Reméljük, hogy úgy lesz!

Chronus

226-os az Ichi-Ulq battle felvezetése. Szoriban pont ott következik.

225: Allon pwns all Lt.s, valószínűleg azzal ér véget hogy megjelenik Yamma.
226: Yamma pwns Allon, az Espadák mind felfedik a számaikat és elkezdődik a komoly harc - > vágás UlqIchi-hez.

pet

#6135
21:36- tól 21:43-ig kispórolták belőle azt ahogy soi fon kardja átalakul -.- de jó rész volt szerintem.
edit: ezt most találtam http://fc06.deviantart.com/fs18/f/2007/225/e/c/Soi_Fong_WG_by_TheAmericanDream.jpg :szemuveges:

LuckyDingo

Szerintem az Ulqui vs Ichi túl hosszú lenne, úgyhogy vagy csak belekezdenek, vagy az első releasig viszik. vagy nem is lesz Ulq vs Ichi fillerek előtt. De ha lenne az sem zavarna.

NLZ

Annyira nem hosszú az. Najó, sok a pofázás, szal el fogják húzni sok állóképpel, zomg fejjel és visszaemlékezéssel. De mégiscsak közel járunk a mangához, úgyhogy most kell egy kosaras filler. :D
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2009-05-30, 19:27:35
Annyira nem hosszú az. Najó, sok a pofázás, szal el fogják húzni sok állóképpel, zomg fejjel és visszaemlékezéssel. De mégiscsak közel járunk a mangához, úgyhogy most kell egy kosaras filler. :D
Egy kosaras-mechás filler, csak most adidas reklámként :D

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2009-05-30, 18:51:16
Szerintem az Ulqui vs Ichi túl hosszú lenne, úgyhogy vagy csak belekezdenek, vagy az első releasig viszik. vagy nem is lesz Ulq vs Ichi fillerek előtt. De ha lenne az sem zavarna.

Az egyetlen infó az, hogy Júliusban kezdődk az új filler. Ha Július 28.-án kezdik, akkor pont lesz 4 részük az Ulq-Ichi harcra. Az több mint elég. Mé 3 is elég lenne. Ezek 4-5 fejezetet maguk bafoglaló részek lennének. Nem olyan hosszú az cak Kubo nagyon *cough* részletesen adta ki mangában. ("The Heart" anyone?)

Junchi

~222~

IMHO 9/10 ^.^; Gráf rendben volt, animáció bejövős, plusz jelenetek szintén, zenék meg rulzottak. Viszont MEHH, most várhatok egy hetet a two hit-one kill Vega death-re... >_>

LuckyDingo

Imho 7/10 és ezt is csak a Soifon vs Vega meccsért, ami még így is erőltetettre sikerült. Az ormányfreak és Omaeda harca pedig köbö elcseszte az egész epizódot. Haszontalan időpocsékolás volt.

Junchi

Quote from: LuckyDingo on 2009-06-02, 15:00:05Az ormányfreak és Omaeda harca pedig köbö elcseszte az egész epizódot. Haszontalan időpocsékolás volt.

Az ő jeleneteiket én automatán átpörgettem, szal nekem így jött ki a 9 (btw úgy tűnik, nem vesztettem sokat :P).

blackronin

222: eléggé felejthető.
Semmi extra, megvolt és kész.

chilip

[spoiler][/spoiler]

Chronus


blackronin

#6146
Most néztem meg a DB-s változatot...
És meglepődtem, mert (a raw nem tartalmazta a köv. rész előzetesét) úgy tűnik, hogy Nirgge barátunk csak a következő részben döglik meg. Én már régebben is arra tippeltem, hogy a mangában úgymond csak"megemlíti" ezeket a harcokat, s (a határidőkre való tekintettel) lerövidítve mutatja be, viszont itt az animeben lesznek csak normálisan megcsinálva, befejezve.
Kubo láthatóan zavarta, hogy a mangában nem tudta normálisan megölni Barragan Fracciónjait.

SaiyaGin

Ez a rész tetszett!
Dagiék egész :lol: -ok voltak, GV pedig  :cool:

blackronin

A filler sagaról néhány infomorzsa...
[spoiler]More info on the Zanpakuto filler

from 2chan

Pic:


Some titles translated:

The Zanpakutos rebel!!!

The mysteries to Zanpakuto will be revealed...!?

Looks like Sode no Shirayuki will feature in it. And according to a person in 2chan and the paragraph under the Ichigo, Zangetsu picture reads the story will be about

"Zanpakutos who have changed their appearance declares a war to the Shinigamis!"
"The ring-leader of the Zanpakutos rebellion, and the secret behind this mutiny!?"[/spoiler]

SaiyaGin

Quote from: blackronin on 2009-06-07, 13:01:52
A filler sagaról néhány infomorzsa...
[spoiler]More info on the Zanpakuto filler

from 2chan

Pic:


Some titles translated:

The Zanpakutos rebel!!!

The mysteries to Zanpakuto will be revealed...!?

Looks like Sode no Shirayuki will feature in it. And according to a person in 2chan and the paragraph under the Ichigo, Zangetsu picture reads the story will be about

"Zanpakutos who have changed their appearance declares a war to the Shinigamis!""The ring-leader of the Zanpakutos rebellion, and the secret behind this mutiny!?"[/spoiler]

Ööö... Lol?