Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Junchi

Nah, megnéztem a részt és... uhh, egyszerűen nem értem a stúdiót. Matsumoto cenzúra = röhej, de ugyanakkor, mikor Yama lyukat üt a monszta testén, ott már fröcsög a vér rendesen, sőt, még Hisagi megszorongatása is totál ugyanaz volt, mint a mangában... o.O; WTF? Egyébként a technikai kivitelezés teljesen rendben volt, de ez a cenzúra nagyon illúzióromboló... 8/10.

SaiyaGin

Most jönnek az "Én előre megmondtam!"-posztok? :D

NLZ

Felesleges, erre mindenki számított. :)
[reserved]

Chronus

Szar ep. Preview a következőhöz bezzeg nem volt a rawban. Az most jobban érdekelne.

blackronin

#6184
225: Szánalmas, szinte semmi nem jött át abból, hogy milyen durva Allon.
A mangában 100X jobban meg volt csinálva, itt az egészből csak egy átlagos valami lett...
Kár érte, de én is erre számítottam.  :frown:

Az animáció is elég gyenge volt, sok volt a fura fej.

Edit: más is észrevette, hogy a 226-os preview-ben van Ulqi vs Ichigo?
Ha ezután a rész után kezdődnek a fillerek, akkor elég idióta lezárása lesz...

Chronus

Quote from: blackronin on 2009-06-23, 20:55:53
Ha ezután a rész után kezdődnek a fillerek, akkor elég idióta lezárása lesz...

Én ennek speciel csak örülni tudok. Legalább kitörölhetem majd a filler részeket anélkül, hogy később feltűnne
majd, hogy egyáltalán ott voltak. (Már ha szar filler lesz. Ha nem, akkor csak archiválom egy almappába, és
külön bónuszként tekintek rá, mint a Mozikra és az OVA-kra)

Prof. William

Quote from: balu01 on 2009-06-23, 13:32:30
Rangiku sérülése az új részben...

Szegény Rangiku. Bibis lett a bőre és még a ruhája is elszakadt. :) Ez bizony lehet hogy még egy órával később is sajogni fog. :)

Hát mangához képest egy 210% százalékos cenzúra.

balu01

#6187
2009-07-14
228.       
Summer! Sea! Swimsuit Festival!!

Úgy látszik a Bleach se maradhat tengerpartos-fürdőruhás rész nélkül :rotfl:

2009-07-21
229.       
The Rug Shinigami is Born!

2009-07-28
230.       
The Materialization of Zanpakutō

Junchi

#6188
Quote from: balu01 on 2009-06-26, 12:47:55
Úgy látszik a Bleach se maradhat tengerpartos-fürdőruhás rész nélkül :rotfl:

Nem hiszem, hogy önálló sztori lesz. IMO ez a Bleach on the Beach nevű omake anime feldolgozása lesz, mint ahogy most a Wonderful Error is a 227. részben. Na várjunk csak! Swimsuit fesztivál? Akkor lehet, mégiscsak önálló sztori lesz. :D

Chronus

#6189
Quote from: Junchi on 2009-06-26, 12:51:01
Quote from: balu01 on 2009-06-26, 12:47:55
Úgy látszik a Bleach se maradhat tengerpartos-fürdőruhás rész nélkül :rotfl:

Nem hiszem, hogy önálló sztori lesz. IMO ez a Bleach on the Beach nevű omake anime feldolgozása lesz, mint ahogy most a Wonderful Error is a 227. részben. Na várjunk csak! Swimsuit fesztivál? Akkor lehet, mégiscsak önálló sztori lesz. :D

A Wonderfull Error se elég hosszú egy teljes részhez. Biztos ki lesz bővítve, vagy belekerül majd a Things Like Loneliness is. Mint ahogy ebbe is belefér majd Swimsuit is.

blackronin

Mi a fene van a Bleach-el ezen a héten!?  :D
A manga fejezet atomkirályság, s a heti epizód is remek lett!
10/10.
Szép animáció (Halibel cenzúra korrekt), jó zene, Yama kemény, stb.

Member

Én még most tartok a kiscsajfillerben, hát elég lol Amagai oldalváltása, gondolom muszáj volt megöletni őt is Kifune KIFÚjatása után. ::) Meg a bankai-ja béna, azt hittem, a hangvillája a valódi zanpakto. :/

LuckyDingo

Hmm. igen epicnek tűnt ez a 226-os epizód még így ratyi youtube shitként is. És Még Harry melleit se takarták le full XD
AZ a lézershow a top3 espada részéről kicsit fura volt :D


Kassh

ennek a résznek csak szerintem volt rohadtjó a rajzolása?  :whoah:

balu01

LOL, a rész vége nagy poén volt :D

chilip

nekem az előző 2 rész 3 perc alatt ment le ::) azé megsasolom ezt :D

NLZ

Azért amikor a legvégén mondja Nel, hogy filler jön, türelem, akkor kiszaladt egy "anyád" a számon.  ::)
[reserved]

Member

Szayel is nagy tudós, a gyomor nem létfontosságú szerv, te jó ég. :gyagya:

NLZ

[reserved]

Kassh

hm
fura volt végignézni ezt a részt.
szerintem jó ötlet volt másik nézőpontból újracsinálni minthogy egy non-canon cuccot bedobni  :szemuveges:

blackronin

227: végigpörgettem és kész.
Nem volt vele semmi gond, csak rohadtul nem voltam erre kíváncsi.
A sorozat elején kellett volna ezt a részt berakni, most inkább csak zavaró volt.

LuckyDingo

Hmmm ez lenni Bleach, vagy lenni Hatsukoi Limited shounen ai módra? Amikor Mizuiro első látásra beleszeretett Ichigoba, akkor rájöttem, hogy ez is valszeg egy szar filler lesz. Erre télleg nem volt szükség.
A Következőre se lesz, de legalább poén, meg eyecandy.

Chronus

#6203
Quote from: LuckyDingo on 2009-07-08, 11:04:33
Hmmm ez lenni Bleach, vagy lenni Hatsukoi Limited shounen ai módra? Amikor Mizuiro első látásra beleszeretett Ichigoba, akkor rájöttem, hogy ez is valszeg egy szar filler lesz. Erre télleg nem volt szükség.
A Következőre se lesz, de legalább poén, meg eyecandy.

Ez nem filler volt.

http://www.onemanga.com/Bleach/107.5/01/
http://www.onemanga.com/Bleach/205.1/01/
http://www.onemanga.com/Bleach/205.2/01/

Ezekből a fejezetekből készült az egész rész. Egy szál filler vagy kitöltő rész, annyi nem volt az egészben. Fenntarthatod a jogot hogy ne szeresd de azt ne húzd rá, hogy filler volt.

Nem volt az, csak megint én vagyok az egyetlen aki az elejétől fogva olvasta ezt a rohadt mangát, nem csak az SS arc vége után mikor megjöttek a bounkók.

chilip

[spoiler][/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2009-07-08, 12:13:10
Quote from: LuckyDingo on 2009-07-08, 11:04:33
Hmmm ez lenni Bleach, vagy lenni Hatsukoi Limited shounen ai módra? Amikor Mizuiro első látásra beleszeretett Ichigoba, akkor rájöttem, hogy ez is valszeg egy szar filler lesz. Erre télleg nem volt szükség.
A Következőre se lesz, de legalább poén, meg eyecandy.

Ez nem filler volt.

http://www.onemanga.com/Bleach/107.5/01/
http://www.onemanga.com/Bleach/205.1/01/
http://www.onemanga.com/Bleach/205.2/01/

Ezekből a fejezetekből készült az egész rész. Egy szál filler vagy kitöltő rész, annyi nem volt az egészben. Fenntarthatod a jogot hogy ne szeresd de azt ne húzd rá, hogy filler volt.

Nem volt az, csak megint én vagyok az egyetlen aki az elejétől fogva olvasta ezt a rohadt mangát, nem csak az SS arc vége után mikor megjöttek a bounkók.

Hmmhmm.. én is az elejétől olvastam, csak nem 20x és nem most :D Amúgy akkor is egy fos rész volt.. felért egy fillerrel :P Tehát a manga is sux volt már az elején is XD

SaiyaGin

Nekem tetszett ez a rész.  :smile: Nyugis volt és nem volt benne 5-6 perc "ez történt az előző részben" sem.

LuckyDingo

228.. kész végem.. az egész rész EPIC WIN XD
Végigröhögtem. Annyi marhaság volt benne, hogy nem is lehet felsorolni XD

[spoiler]Anti-Hollow Watermelon[/spoiler] volt a legászabb XD

Hát ez Durva volt.. nagyon XD

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2009-07-15, 10:53:09
228.. kész végem.. az egész rész EPIC WIN XD
Végigröhögtem. Annyi marhaság volt benne, hogy nem is lehet felsorolni XD

[spoiler]Anti-Hollow Watermelon[/spoiler] volt a legászabb XD

Hát ez Durva volt.. nagyon XD

Ja. :lol:

blackronin

Nem volt semmi bajom ezzel a résszel.  :D