Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Junchi

Quote from: Chronus on 2009-11-29, 23:09:02
http://blog.sina.com.cn/s/blog_55aebedc0100fqx4.html

斩魄刀异闻编共26集。在TV255结束原创篇。在斩魄刀异闻篇结束后,将会继续《斩魄刀异闻篇》的番外编 总共持续10集。(悲剧啊)预计在明年4月6号回归空座町决战。(大家坚持住吧。这回漫画 动画可是拉开很大的距离---)

1.zan arc story has a total of 26 episodes which will ends at episode 255...
2.after the zan arc, there will be an additional 10 episodes filler regarding about zanpakuto.
3.the FKT battle is expected to resume in april 6 2010.

YATTA!!!!!44 Nah, nem azért, rohadtul bejött ez a saga, de azért örülök, hogy nem 52 epizódos lesz, ahogy azt BA-n biztosra állították source-ok nélkül...

Ez a 10 epizódos zanpa "kiegészítő" meg kíváncsi vagyok, mi lesz. Nah, mindegy, áprilisban FKT és ha jól számolom, addigra már kint lesz 5 tankoubon, szal alapanyagból nem lesz hiány.

LuckyDingo

248 egy helyben toporgós rész volt. Valaki mondja el, [spoiler]hogy a fenébe került oda Orihime, ahol Muramasa volt? :D És hogy miért segít mindenkin... még akkor is ha az a valaki megtámadja.. XD[/spoiler]

Chronus

Kettőt és könnyebbet.
Mondjuk nem tudhatta, hogy ki a franc az, de akkor is.

Nekem se jött be a heti ep, a múlt heti jobb volt.

SaiyaGin

242-246: még mindig bejön ez a filler. :smile: Az új op és ed viszont elég ratyi.

Member

Quote from: Chronus on 2009-11-29, 23:09:02
3.the FKT battle is expected to resume in april 6 2010.
És vajon mennyire fogják azt is nyújtani. Élmény lesz (már) ezt is hetiben tolni. :facepalm:

Chronus

Quote from: Member on 2009-12-02, 12:27:26
És vajon mennyire fogják azt is nyújtani. Élmény lesz (már) ezt is hetiben tolni. :facepalm:

Ki tudja, de igazából ha belegondolsz, elég sok harc van, hogy pozitív módon lehessen nyújtani.
Az idén nincs Movie, szóval legalább szép is lesz.

Ha csak három Espada harcát epicebbre csinálják, akkor már nem is vesztettünk semmit.
Tele vannak üresjáratokkal, amiket ki lehet használni.
Ulq-Ichi harc meg legyen top-quality.

Member

Quote from: Chronus on 2009-12-02, 18:36:16
Ki tudja, de igazából ha belegondolsz, elég sok harc van, hogy pozitív módon lehessen nyújtani.
Lehetne, csak nehogy az legyen, hogy 15 részen át megy 1v1 és abból a fele duma. Mert a mangában állóképekkel persze, hogy pörgős.
QuoteUlq-Ichi harc meg legyen top-quality.
Ha már Kubo karrierjének csúcsa. :D

Ha most le akarnak venni a lábamról, nem Ichi veri szét Muramasá-t. De szerintem ez halott remény. :/

Chronus

Quote from: Member on 2009-12-02, 19:34:09
De szerintem ez halott remény. :/

Az.


Ha még +9 rész filler, abba még az is bőven belefér, hogy Muramasa most sikeresen kiszabadítja a volt gazdáját, és Ichi őt fogja majd leverni a végén.

Junchi

Quote from: Chronus on 2009-12-02, 18:36:16
Az idén nincs Movie, szóval legalább szép is lesz.

Csak most tudod mi a para: Ez a filler-saga (höhö, rímelt :dirr:). Szal oké, hogy nem volt múvi, de azért ígyis félek, hogy most elment a zseton nagy része erre a zanpakutós bulira és akkor nem maradt FKT-re gyak semmi... Bááár, ha azt vesszük, hogy az eperke-GJ final fight is milyen epic volt ÉS figyelembe vesszük, hogy azért nem Oomaeda harcát fogjuk nézni az elkövetkezendő 20 epizódban (most ideszámoltam a kapitány-top 3 harcokat is), akkor lehet, van remény. Én legalábbis reménykedek. :3

Chronus

#6459
Quote from: Junchi on 2009-12-02, 20:28:54Csak most tudod mi a para: Ez a filler-saga (höhö, rímelt :dirr:). Szal oké, hogy nem volt múvi, de azért ígyis félek, hogy most elment a zseton nagy része erre a zanpakutós bulira és akkor nem maradt FKT-re gyak semmi... Bááár, ha azt vesszük, hogy az eperke-GJ final fight is milyen epic volt ÉS figyelembe vesszük, hogy azért nem Oomaeda harcát fogjuk nézni az elkövetkezendő 20 epizódban (most ideszámoltam a kapitány-top 3 harcokat is), akkor lehet, van remény. Én legalábbis reménykedek. :3

Egy Movie költségvetése sokkal nagyobb mint egy egész évad. Az animálás mellett ott van a marketing, a reklám, a mozik, az OST, a DVD-k, a plakátok, a merchandise, et cetera, ráadásul mindez nem az anime gyártása helyett, hanem mellett kell, hogy menjen. Egész más eset, mint egy sorozat.

Ráadásul a bevétel már amúgy is akkora ebből a francisheból, hogy ha épp nincs Movie gyártásban, akkor a bevétel exponenciálisan növekszik, nem hogy kifogynának, de jól megszedik magukat jövő évre.

LuckyDingo

Hmmhmm.. hanyatlik a filler arc..Ha jól láttam kövi rész flashback lesz. A végén Yamamoto szövege ütött.. XDDD

Junchi

Quote from: LuckyDingo on 2009-12-09, 21:36:32
Hmmhmm.. hanyatlik a filler arc..

Szerintem is. Ez az epizód nem sokat ért... Ishida harci stílusán meg kábé elalszom; mást se csinált, mint lőtt, lőtt, lőtt, lőtt és... LŐTT! Senbonzakura hasonló eset: Rohadtul elegem van már a szirmokból... >_>

Chronus

Ez történik ha összeuszítasz két erőben mérföldekkel eltérő karaktert csak a "miér ne" kedvéért, de egyiket se akarod kinyírni.
Senbonzakurának szénné kellett volna aláznia Ishidát. Kb úgy festett a harc, mintha összeuszítottál volna 2 katonát, az egyiket egy uzival a másikat meg egy késsel, de az uzis a korrektség kedvéért csak bunkósnak használta volna fegyverét.

Chronus

#6463
Ulquiorra-Ichigo fight scenes leaked: http://tieba.baidu.com/f?kz=679893525
:eek: edit.: pontosabban, az új PSP game-en láthatóak, amolyan sneak peek-ként.

Képeken néhol furcsa, de mozgásban ász.

Videó: http://www.youtube.com/watch?v=3J2Qkxwth5w
( Spoilergazdag. )
Videó2: http://www.youtube.com/watch?v=SN4RuhQopqo
( Eredeti hanggal. EPIC. )

Képek, ha esetleg valakinek nem töltene be: http://img689.imageshack.us/gal.php?g=1260459679874g.gif

SaiyaGin

"Igaz, hogy az ellenségem vagy, de azért meggyógyítalak."
:facepalm:

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2009-12-10, 20:46:01
Ulquiorra-Ichigo fight scenes leaked: http://tieba.baidu.com/f?kz=679893525
:eek: edit.: pontosabban, az új PSP game-en láthatóak, amolyan sneak peek-ként.

Képeken néhol furcsa, de mozgásban ász.

Videó: http://www.youtube.com/watch?v=3J2Qkxwth5w
( Spoilergazdag. )
Videó2: http://www.youtube.com/watch?v=SN4RuhQopqo
( Eredeti hanggal. EPIC. )

Képek, ha esetleg valakinek nem töltene be: http://img689.imageshack.us/gal.php?g=1260459679874g.gif
De röhögnék, ha az animuban meg gyagyi lenne... XDDD

Karez

2.évad díszdoboz

Aki nem tudta hogy magyar fődön is adják kifele a blícs dévédéket annak itten az első szezon:
1.évad díszdoboz

Valamint az egy lemezesek:
Egy lemezes kiadványok (db-ként 990 ft, 1 dvd-n 4 rész található)

Ulquiorra-Ichigo fight scenes:
Hopp pedig nékem megvan ez a játék psp-n, igaz nem nagyon jutottam a végére.  ::)
Most csak bele-bele tekertem DE HA EZT VISZONT FOGOM LÁTNI ANIMUBA, AKKOR MEGINT CSAK BOLDOGAN HALOK MEG.
Lehetne már március....durván a körül ugrunk vissza a normál sztoriba ha jól számolom ugye?

Chronus

Quote from: Karez on 2009-12-11, 00:29:00
Lehetne már március....durván a körül ugrunk vissza a normál sztoriba ha jól számolom ugye?
Április 6.

Junchi

Wow, a két videó kegyetlen! Az lenne a legszebb különben hogy mivel idén nem volt múvi az a pénz most megmaradt ezeknek a (ez + a top3) harcoknak a minőségi kivitelezéseire.

blackronin

#6469
Quote from: Chronus on 2009-12-10, 20:46:01
Ulquiorra-Ichigo fight scenes leaked: http://tieba.baidu.com/f?kz=679893525
:eek: edit.: pontosabban, az új PSP game-en láthatóak, amolyan sneak peek-ként.

Képeken néhol furcsa, de mozgásban ász.

Videó: http://www.youtube.com/watch?v=3J2Qkxwth5w
( Spoilergazdag. )
Videó2: http://www.youtube.com/watch?v=SN4RuhQopqo
( Eredeti hanggal. EPIC. )

Képek, ha esetleg valakinek nem töltene be: http://img689.imageshack.us/gal.php?g=1260459679874g.gif
Hát akkor ezennel én köszönöm szépen, de a Bleach anime-t is abbahagyom.
Miért?
Egyrész azért mert a filler színvonala rohamosan romlik, az utolsó két rész gyenge volt.
És még ebből akarnak nekem itt 9 vagy több részt? (255-ig a Zanpakto rebellion, majd a többi filler az Ulqi harcig)

Másrészt: a kedves animátorok voltak olyan idióták, hogy az Ichigo vs Ulqi harc legjobban várt jeleneteit hagyták kiszivárogni... Ez aztán nagy észre vall.
Kb. ez olyan mintha a OP-be a következő rész preview-be beraknák Squad árulását, A Pacifisták megjelenését, stb. jóval azelőtt, mielőtt megtörténtek volna, ezzel lelőve az egész poént.
Vannak bizonyos emberek, akik nem olvassák ám a bleach mangát, s ezzel a két szép videóval kb. lelőtték az Ichigo vs Ulqi csata fénypontját és legjobb részeit...
Gratuláció Kubonak és az anime változat készítőinek, kiderült, hogy tényleg értelmi fogyatékosok dolgozak a Bleach-en.
Szánalmas.

A videók egyébként tényleg jók, de akkor akartam volna őket látni, amikor a részeket megnézem.

chilip

Quote from: blackronin on 2009-12-11, 18:15:23
Quote from: Chronus on 2009-12-10, 20:46:01
Ulquiorra-Ichigo fight scenes leaked: http://tieba.baidu.com/f?kz=679893525
:eek: edit.: pontosabban, az új PSP game-en láthatóak, amolyan sneak peek-ként.

Képeken néhol furcsa, de mozgásban ász.

Videó: http://www.youtube.com/watch?v=3J2Qkxwth5w
( Spoilergazdag. )
Videó2: http://www.youtube.com/watch?v=SN4RuhQopqo
( Eredeti hanggal. EPIC. )

Képek, ha esetleg valakinek nem töltene be: http://img689.imageshack.us/gal.php?g=1260459679874g.gif
Hát akkor ezennel én köszönöm szépen, de a Bleach anime-t is abbahagyom.
Miért?
Egyrész azért mert a filler színvonala rohamosan romlik, az utolsó két rész gyenge volt.

Másrészt: a kedves animátorok voltak olyan idióták, hogy az Ichigo vs Ulqi harc legjobban várt jeleneteit hagyták kiszivárogni... Ez aztán nagy észre vall.
Kb. ez olyan mintha a OP-be a következő rész preview-be beraknák Squad árulását, A Pacifisták megjelenését, stb. jóval azelőtt, mielőtt megtörténtek volna, ezzel lelőve az egész poént.
Vannak bizonyos emberek, akik nem olvassák ám a bleach mangát, s ezzel a két szép videóval kb. lelőtték az Ichigo vs Ulqi csata fénypontját és legjobb részeit...
Gratuláció Kubonak és az anime változat készítőinek, kiderült, hogy tényleg értelmi fogyatékosok dolgozak a Bleach-en.
Szánalmas.

A videók egyébként tényleg jók, de akkor akartam volna őket látni, amikor a részeket megnézem.

és gratulálok én neked, amiért oda van írva a link fölé hogy leaked ulqi és ichi fight és TE ennek ellenére voltál olyan okos hogy megnézted és lelőtted magadnak a poént.... :)

blackronin

Bocs, chilip de én olvastam a mangát.
De vannak akik nem.
Rájuk gondoljál, ne rám!

Tudom, hogy sokak örülnek, hogy milyen klassz a graf, meg hasonlók, de akkor is nevetséges ez az egész.

chilip

ha azok akik nem mangáznak megnézik a videót, csak magukra vethetnek.

Quote from: blackronin on 2009-12-11, 18:19:54
Tudom, hogy sokak örülnek, hogy milyen klassz a graf, meg hasonlók, de akkor is nevetséges ez az egész.

ez a fanboy mode :D mondjuk sztem annyira azért nem hűdeklafaOMGicame, de tény hogy hangulatos :) jó lesz egybe látni majd

Junchi

Namost:

1) Ez a videó nem elsősorban a nyugati népségnek készült, hanem exkluzíve a Japánoknak és ebből következik a kettes pont, amit kábé vagy százszor elpofáztam már:

2) A JAPÁNOKAT NEM ÉRDEKLIK A SPOILEREK ÉS AZOK, AKIK NÉZIK AZ ANIMÉT 99%-BAN OLVASSÁK A MANGÁT IS! (Kész, ennél jobban nem tudom kiemelni)

chilip

Quote from: Junchi on 2009-12-11, 18:40:55
Namost:

1) Ez a videó nem elsősorban a nyugati népségnek készült, hanem exkluzíve a Japánoknak és ebből következik a kettes pont, amit kábé vagy százszor elpofáztam már:

2) A JAPÁNOKAT NEM ÉRDEKLIK A SPOILEREK ÉS AZOK, AKIK NÉZIK AZ ANIMÉT 99%-BAN OLVASSÁK A MANGÁT IS! (Kész, ennél jobban nem tudom kiemelni)

de ki lehet :D

[spoiler]
Quote from: Junchi on 2009-12-11, 18:40:55
Namost:

1) Ez a videó nem elsősorban a nyugati népségnek készült, hanem exkluzíve a Japánoknak és ebből következik a kettes pont, amit kábé vagy százszor elpofáztam már:

2) A JAPÁNOKAT NEM ÉRDEKLIK A SPOILEREK ÉS AZOK, AKIK NÉZIK AZ ANIMÉT 99%-BAN OLVASSÁK A MANGÁT IS! (Kész, ennél jobban nem tudom kiemelni)
[/spoiler]

Junchi


LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2009-12-11, 18:15:23
Másrészt: a kedves animátorok voltak olyan idióták, hogy az Ichigo vs Ulqi harc legjobban várt jeleneteit hagyták kiszivárogni... Ez aztán nagy észre vall.
Kb. ez olyan mintha a OP-be a következő rész preview-be beraknák Squad árulását, A Pacifisták megjelenését, stb. jóval azelőtt, mielőtt megtörténtek volna, ezzel lelőve az egész poént.
Vannak bizonyos emberek, akik nem olvassák ám a bleach mangát, s ezzel a két szép videóval kb. lelőtték az Ichigo vs Ulqi csata fénypontját és legjobb részeit...
Gratuláció Kubonak és az anime változat készítőinek, kiderült, hogy tényleg értelmi fogyatékosok dolgozak a Bleach-en.
Szánalmas.

A videók egyébként tényleg jók, de akkor akartam volna őket látni, amikor a részeket megnézem.

Nem kiszivárgott.. PsP gameben jött ki, mint anno már rengeteg spoiler.. pölö Ichi bankai.. Ezt marketingfogásnak hívják: Exkluzív tartalom megosztása egy bizonyos fogyasztói réteggel. "Nesze gémer, itt van valami, amit rajtad kívül más még fél évig nem láthat. Ugye milyen jófejek vagyunk? :)"

Az OP-vel meg spoiler esetben ne példálózz, mert lehet hogy csak nekem tűnt fel, de az egész Marineford-i csatát szinte lespoilerezi az új opening második fele. Az miben más?

Ha nem szereted Kubot /mert ez már tényleg gyűlöletkampány, amit folytatsz/, akkor ne olvasd a mangáját, ne nézd az animéjét és 1. nem lesz min felháborodni, 2. boldogabb leszel, hogy szerinted jobb minőségű animéket nézel a szenny bleach helyett.

Mást erre nem tudok mondani. Engem már annyira régen nem izgat a bleach, hogy most kiakadjak pár spoileren. Főleg, hogy hosszabb ez a csata annál, hogy ennyivel elcsesszék... meg szerintem ezt a kis videót egy az egyben nem fogjuk viszontlátni az animuben.. bár ki tudja. :D

blackronin

#6477
Quote from: LuckyDingo on 2009-12-11, 19:13:57
Quote from: blackronin on 2009-12-11, 18:15:23
Másrészt: a kedves animátorok voltak olyan idióták, hogy az Ichigo vs Ulqi harc legjobban várt jeleneteit hagyták kiszivárogni... Ez aztán nagy észre vall.
Kb. ez olyan mintha a OP-be a következő rész preview-be beraknák Squad árulását, A Pacifisták megjelenését, stb. jóval azelőtt, mielőtt megtörténtek volna, ezzel lelőve az egész poént.
Vannak bizonyos emberek, akik nem olvassák ám a bleach mangát, s ezzel a két szép videóval kb. lelőtték az Ichigo vs Ulqi csata fénypontját és legjobb részeit...
Gratuláció Kubonak és az anime változat készítőinek, kiderült, hogy tényleg értelmi fogyatékosok dolgozak a Bleach-en.
Szánalmas.

A videók egyébként tényleg jók, de akkor akartam volna őket látni, amikor a részeket megnézem.

Nem kiszivárgott.. PsP gameben jött ki, mint anno már rengeteg spoiler.. pölö Ichi bankai.. Ezt marketingfogásnak hívják: Exkluzív tartalom megosztása egy bizonyos fogyasztói réteggel. "Nesze gémer, itt van valami, amit rajtad kívül más még fél évig nem láthat. Ugye milyen jófejek vagyunk? :)"

Az OP-vel meg spoiler esetben ne példálózz, mert lehet hogy csak nekem tűnt fel, de az egész Marineford-i csatát szinte lespoilerezi az új opening második fele. Az miben más?

Ha nem szereted Kubot /mert ez már tényleg gyűlöletkampány, amit folytatsz/, akkor ne olvasd a mangáját, ne nézd az animéjét és 1. nem lesz min felháborodni, 2. boldogabb leszel, hogy szerinted jobb minőségű animéket nézel a szenny bleach helyett.

Mást erre nem tudok mondani. Engem már annyira régen nem izgat a bleach, hogy most kiakadjak pár spoileren. Főleg, hogy hosszabb ez a csata annál, hogy ennyivel elcsesszék... meg szerintem ezt a kis videót egy az egyben nem fogjuk viszontlátni az animuben.. bár ki tudja. :D
Az OP-t ki is akartam volna emelni, hogy milyen szinten elcseszték az új Opening-et, de sajnos a városomban 1 órán keresztül nem volt áram, így nem tudtam leírni!  :P

Ja és:
1. A Bleach mangát már nem olvasom. (nézd meg a bleach manga topicot, az utolsó hozzászólásom nem a konkrét mangáról szólt.)
2. Az anime-t sem nézem már innentől kezdve (bár úgy terveztem, hogy kb. a Stark harcig fogom nézni, a Barragan harc még mehet), köszönhetően az eheti résznek, meg már ebbe is belefáradtam, inkább hagyom a fenébe ezt a sorozatot teljesen.

A gyűlöltetkampányt pedig kikérem magamnak!
Azért, mert nekem nem tetszik, az a saját véleményem, senki mást nem kényszerítek arra, hogy szidja Kubot, vagy hogy ne olvassa a mangáját.
Nekem meg abból van elegem, hogy véditek Kubo-t, mint egy ártatlan gyermeket!
Ne féljetek...
Őt nem érdekli az őt utáló emberek véleménye.
Pont.

Egyébként ezennel mindenfajta Bleach-et érintő dolgot mellőzök innentől kezdve, a Bleach-ról alkotott sziklaszilárd meggyőzödésem ott áll a signature-ben leírva.
Én azt gondolom Kubo-ról és a Bleach-ról.
Se többet, se kevesebbet.
Én egyébként egy nagyon türelmes és megértő ember vagyok, csak ne essen szó a Bleach-ről.  :P

Junchi

Quote from: blackronin on 2009-12-11, 19:33:42
Őt nem érdekli az őt utáló emberek véleménye, meg úgy egyébként semmi a pénzem kívül.

Igen, ez kábé igaz a mangakák 99%-ára.

Chronus

Quote from: blackronin on 2009-12-11, 18:15:23tl;dr

Most legszívesebben belinkeltem volna azt a kiszivárgott infóhalmazt, amit Oda jómaga volt olyan segghülye, hogy egy étterem kellős közepén beszéljen meg a Jump editorjával (insert röhögés here). Többek közt tartalmazva az új crew member kilétét, Luffy ideiglenes kis csapatát amíg a crew újra össze nem jön, azt hogy Whitebeard túléli a kardszúrást, és hogy a crew mennyi idő múlva fog újra összejönni végre... csodás hely 2chan.

...de aztán meggondoltam magam.
Ha ilyen alapon ítélsz meg egy mangát/animét, gonoszság lenne tőlem még egy franchishe "mennyei tisztaságát" elpusztítanom előtted.