Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Suszi

Nem tudom tudjátok e, de a Crunchyrollon elkezdték vetíteni a bleach-et, legálisan (igaz, egyelőre a mi kis hazánkban licensz jogok miatt még nem lehet megnézni, de dolgoznak rajta, hogy ez is megoldódjon)

csacsa

Quote from: Suszi on 2010-06-12, 10:36:55
Nem tudom tudjátok e, de a Crunchyrollon elkezdték vetíteni a bleach-et, legálisan (igaz, egyelőre a mi kis hazánkban licensz jogok miatt még nem lehet megnézni, de dolgoznak rajta, hogy ez is megoldódjon)
sajnos ez azt is jelenti egyben, hogy a [DB]-t dobja a bleach-et, és ez már tuti biztos a 274es volt az utolsó [DB] sub.  :falba:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Kassh

Quote from: csacsa on 2010-06-12, 16:40:09
Quote from: Suszi on 2010-06-12, 10:36:55
Nem tudom tudjátok e, de a Crunchyrollon elkezdték vetíteni a bleach-et, legálisan (igaz, egyelőre a mi kis hazánkban licensz jogok miatt még nem lehet megnézni, de dolgoznak rajta, hogy ez is megoldódjon)
sajnos ez azt is jelenti egyben, hogy a [DB]-t dobja a bleach-et, és ez már tuti biztos a 274es volt az utolsó [DB] sub.  :falba:
hát aztán, Narutonál se okozott gondot hogy dobták HorribleSubs változat elég hamar szokott jönni itt se lesz máshogy max nem ők hanem más  :szemuveges:

Chronus

Katasztrófa. :) Előző héten már Kedden kint volt a CR sub videó egy független stream-en, és a sub minősége is fenomenálisan jobb volt a DB-től megszokott ipari lóhúgynál.

Gyakorlatilag még jobban is jártunk velük.
Akinek meg igazi minőség kell, Elements már kihírezte, hogy nem fogják dobni.

Junchi

Quote from: Chronus on 2010-06-12, 19:09:46
Katasztrófa. :) Előző héten már Kedden kint volt a CR sub videó egy független stream-en, és a sub minősége is fenomenálisan jobb volt a DB-től megszokott ipari lóhúgynál.

This!

Gyorsabb release, fordítás is messze jobb, mkv, 480p és 720p közül lehet válogatni, valamint nem vágják le a végét sem (ahogy attól tartottak egy páran).

fema

Quote from: Junchi on 2010-06-12, 19:42:20
Quote from: Chronus on 2010-06-12, 19:09:46
Katasztrófa. :) Előző héten már Kedden kint volt a CR sub videó egy független stream-en, és a sub minősége is fenomenálisan jobb volt a DB-től megszokott ipari lóhúgynál.

This!

Gyorsabb release, fordítás is messze jobb, mkv, 480p és 720p közül lehet válogatni, valamint nem vágják le a végét sem (ahogy attól tartottak egy páran).

Ez most a független streamre vonatkozik? Csak mert, ha igen, akkor hálás lennék egy linkért, mert csak foskicsiben találtam meg és örülnék a 720p-nek. :D

Junchi


fema

Quote from: Junchi on 2010-06-14, 20:23:51
Minden kívánságod így teljesüljön: http://www.nyaatorrents.org/?page=download&tid=135987. :)

Jaaaaaaaaa, tökre megfelejtettem, hogy a HorribleSubs a CR-t nyúlja le... :o Köszi :D

Chronus

#6728
És örvendezzék. ^^

[CrunchySubs] Bleach - 275 [720p]

[spoiler=no censor]

[/spoiler]
[spoiler=omake][/spoiler]
preview+golden: http://www.youtube.com/watch?v=E05aynEM964

Kassh

#6729
Quote from: Chronus on 2010-06-15, 12:35:00
És örvendezzék. ^^

[CrunchySubs] Bleach - 275 [720p]

[spoiler=no censor]

[/spoiler]
[spoiler=omake][/spoiler]
preview+golden: http://www.youtube.com/watch?v=E05aynEM964
[CrunchySubs] Bleach - 275 [720p]
szar volt a link :3

Chronus

Quote from: Kassh on 2010-06-15, 15:47:55
[CrunchySubs] Bleach - 275 [720p]
szar volt a link :3

A tied is szar. : P
Fenti link updated, most már működik.

Brasszikoszteroid

Nagyon durva Barragan res-je.Sztem neki lett eddig legjobban megcsinálva.
A végén meg h Barragan 20kg testsúlycsökkenést garantál Omaedánál a képességével  :lol: Azon mjad behaltam.Bár sztem rajta ez se segítene,vagy épp fordított hatást érne el vele...

balu01

Ez meg milyen technika volt az új részben? :confused: A mangából nem rémlik semmi ilyesmi.

Chronus

Quote from: balu01 on 2010-06-16, 10:35:13
Ez meg milyen technika volt az új részben? :confused: A mangából nem rémlik semmi ilyesmi.

Én se emlékeztem rá. Valószínűleg valami houho tech. Mint a cicada.

csacsa

Quote from: Chronus on 2010-06-16, 11:20:45
Quote from: balu01 on 2010-06-16, 10:35:13
Ez meg milyen technika volt az új részben? :confused: A mangából nem rémlik semmi ilyesmi.

Én se emlékeztem rá. Valószínűleg valami houho tech. Mint a cicada.
nincs benne a mangában, de sztem belefért az animébe egy ilyen tech.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Junchi

Quote from: balu01 on 2010-06-16, 10:35:13
Ez meg milyen technika volt az új részben? :confused: A mangából nem rémlik semmi ilyesmi.

Ezerszer jobban elviselek az assassin Soifontól egy ilyen technikát, mint a NEM assassin Hitsugaytől az ice clone jutsut. Még ha anime-only tech, akkor is!

Btw no censorship = good point + jövő héten [spoiler]Soifon bankai színesben, animálva. Yéyz![/spoiler]

chilip

meglesz a nuke az openingből :D

Chronus

#6737
276: Ez egy szar volt.

Nem az animáció. A zene.
Ha már van egy awesome OST-unk, akkor használjuk is.
Az egész rész alatt alig volt zene, nem hogy értelmes (EPIC) zene.
Ennél még Nnoitra release EPIC-ebb volt. FAIL ep.

Jövő héten Starrk rlease. Remélem az nem kúrják el.

Junchi

Vegyesek az érzéseim az új epizód kapcsán. Egyrészt jah, a majdhogynem síri csend az ep alatt engem is zavart, másrészt, amit BA-n is írtak: Too.Much.Oomaeda!!! Pierrotéknál 10-ből 9-en HC Oomaeda-fanok vagy mi, miért szerepel ez ennyit?

Whatevar, Soifon bankai legalább ütött.

Member

Annyira nem volt sz*r szerintem. Csak azt érzem röhejesnek, hogy Soi milyen hosszú időre elhúzott csak pár nehezékért. Meg azért erős, hogy néha milyen "akciódús" dolgokat neveznek csatának.

Junchi

Quote from: Member on 2010-06-23, 01:13:04
Annyira nem volt sz*r szerintem. Csak azt érzem röhejesnek, hogy Soi milyen hosszú időre elhúzott csak pár nehezékért.

Én inkább azt furcsálltam, hogy ha egyszer az a bankai ilyen dögnehéz, akkor mi a fenének az épület alján hívja elő? o.O Egyszerűbb lett volna, ha felmegy, aztán utána bankai, de akkor meg elmaradt volna a kúlos belépő és a lépcsős scene. :D

Member

Gondolom arra gondolt, hogy amíg bankai-ozik, elrohasztják, pedig tudhatná, hogy a Sailor Moon-hoz hasonlóan itt sem támadnak meg, amíg valami átmenetit produkálsz. :)

Chronus

Gunslinger resut senki se kommentálja?

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2010-07-03, 00:21:52
Gunslinger resut senki se kommentálja?
Köbö olyan volt, mint a mangában. Jelentéktelen. :P

Junchi

Quote from: Chronus on 2010-07-03, 00:21:52
Gunslinger resut senki se kommentálja?

Starrk ressért már mangában sem voltam nagyon oda, viszont a cero metralleta scene... Na, az rulzott!

Junchi

Ep278

Ez az epizód sehol nem volt a mostanában levetítettekhez képest...

Ukitake - WW jelenet még oké, szal ennél spec durvább cenzúrára számítottam, viszont amivel nem tudok napirendre térni, az a flashbackezés a végén. Mi a fenének kellett ez oda? Nem láttam sok értelmét...

Másik fájó pont a vaizard belépő volt. Shinji odaszól, majd mutatják a bandát, akik állnak egy helyben, mint a szobrok, de még a szél se fúj, meg semmi + még zene sem volt. WTF!

6/10. (És a jóindulatom ismét közrejátszik...)

LuckyDingo

No.. Votl egy pillanat ami tetszett, amikor Kyouraku meg Ukitake látszólag csapatban harcolt Stark ellen.. :D Ennyi.. Wondernek meg milyen gyernya skweeeek~ sikolya van már XDD A Vaizardos rész télleg sux volt... ennél még tán a fan animációk is jobbak lennének :D

Mondjuk azt, hogy elég fail volt a cucc. 3/10

Chronus

A Shadow's Masquerade vonós klimaxát Aizenék kiszabadulására kellett volna tolni, nem Barraganéra. Talán ha nem lett volna annyi Hitsugaya filler reakciókép, akkor ki is jött volna...

Member

A preview legalább jó lett.

Chronus

Nekem tetszett maga a rész is. A Vaizard flashbacktől eltekintve izgalmas és jól felépített volt. Az egyetlen ami zavart az a cenzúra, meg a flashback a végén. Ez legyen a legnagyobb gondunk, legalább az animáció rendben volt, és a jelenet amiben Wondergyökér felordítja a hátralévő Espadákat szvsz EPIC volt.

Függetlenül attól, hogy az ember tudja, mi fog történni, teljesen átérezhető volt a "na most döglünk meg" hangulat.