Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Chronus

#6930
301: Túl gyors semmi hatásszünet semmi pause Aizen darál mindenki gyorsan beszél repül a plot a faszba 3 fejezet feldolgozva (belegyömöszölve) 15 percbe mert azért a recap mega matsu flashback az kellett, ugye?

Miafasztnéztem.
Élvezhetetlen volt.
Összesen a jó animációt tudnám pozitívumként felhozni.

Ennyire azért nem lassú a manga pacing, hogy ilyesmire lenne szükség.
Olyan fontos részek mint pl Ichigo beszéde Ginnel olyan gyorsan le lettek rendezve, mint ha a rendező nem is olvasta volna a mangát, csak valaki gyorsan összefoglalta volna neki telefonban a nagy rohanás közbe. Sokat szidják a shounent a sok egymást bámulásért ás hatásszünetért, de hihetetlen, hogy pont itt jön rájuk az agybaj, mikor meg pont ez kellett volna. Semmi se "ment át" az egészből. Jelenetről jelenetre pörgött az egész és megint recap, megint filler duma. Ezen kettő nélkül, elnyújtva simán jó lett volna ez az ep.

Dirk

Tényleg zavaró lassan ez a pörgés, pedig most lehetne kicsit időt húzni....
Főleg azért mert lassan megint lesz egy hosszú filler saga mivel lassan be lesz érve a manga.
És a jan. 4.-ei rész is filler lesz, ami idegesítő mert nagyon szét szabdalják az animét.

Member

A rendezőnek elege van Aizenből. :D

Bishop

Most ez hogy van hogy mangaba még most kezdődött el a hell arc erre már animebe is megy? Máris vége a deicide arcnak?  :confused:

Member

A mangában az csak egy bonus chap volt, ahogyan itt is. A Hell a filmre van tartogatva.

Bishop

akkor most mi a mangaba a plot? aahh so confused!

Member

Az a slice of life with "no power ichijo and mysterious human with power".

Bishop

ahaa értem, kár a helles jobb ötlet mint béna moviként ellőni ::)

Junchi

Ep301

Ööö, 9.99/10. :3

Bandita ^^

"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Bishop

kb honnan kezdődik FKT arcnak az a része amikor már a 3 espada van harcban? kb az elejét még láttam amikor a fracionok harcoltak most arra gondoltam végig nézem ezt az arcot megnézem van e benne még remény hogy újra nézzem, és ha volt filler melyek azok? azokat kihagynám

Dirk

#6941
Azok a harcok után filler van ,még pedig hosszú, 266-tól folytatódik bár nem az espadas harcokkal hanem az ichigo ulqi harccal amit sztem érdemes megnézni :) elvileg a 273-as résszel folytatódik az espadas csata de már nem emlékszek hogy az előtte levő részekben mennyi van az FKT harcokból, lehetnek kitekintések,
újra nézni most nem akarom :)

Most tudatosult bennem hogy 30 rész alatt lezavarták az FKT harcokat. Vissza gondolva nagyobb harcokra számítottam, de legalább aizen az elvárásokat még túl is teljesítette.

Bishop

Ichi Ulq harcot láttam vagy is csak onnan hogy előjött berserk ichi de az meg nem hosszú utána már nem érdekel a hearth duma, inkább vagyok kíváncsi onnan hogy Kyoraku meg Genryuusai harcol meg Isshin és Urahara. majd akkor bele lesek 270-től, köszi

Kvikveg

Valaki osszefoglalna, hogy a spanyol nevu alakok megjelenese es a 301. resz kozott mi tortent, es melyik szakaszt erdemes megnezni ha Kenpachi-t akarom nezni, es nem ugy, hogy harcol 10 reszen at egy helyben dumalva?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bishop

A spanyol nyelvű fazonok elrabolták Orihimet, Ichiék utánna mentek Hueco mundo-ba megmenteni ahol harcoltak a spanyol nyelvű fazonokkal, mikor már minden veszni látszik megjelenik Kenpachi Byakuya és Mayuri, ott Kenpachi harcol az egyik fazonnal, majd közben Aizenék lelépnek egy alternatív Karakura townba ahol a kapu van a lelkek királyához, ám a többi kapitány már várja őket, harcolnak, majd Ichi is megérkezik közben Byakuya és Kenpachi ott marad harcolni, Aizenék szép lassan mindenkit levernek megjelenik Isshin Ichi apja de Aizen egyre imbább lesz a csoda tevő hógolyónak köszönhetően majd megjelenik Urahara is. Kb ennyi, ha csak Kenpachit akarod látni harcolni elég beírni szerintem Youtubera hogy Kenpachi vs Noitora vagy Kenpachi vs Yami.

chilip

sztem érdemes még az ichigo vs ulqiorra-t meg volt még egy nagy költségvetésű rész is a rák kinézetű arrancar ellen aki tépkedte magáról a maszkját. grimmjow első fightja is egész jó volt. így ennyi rémlik

Bishop

rák kinézetű? az melyik? :D én is most akarok bepótolni pár harcot, főleg barragan-ra kyorakura és yamamotora leszek kíváncsi, azok mangaba egész jók voltak.


Member

Nem tudom, nekem a Szayel elleni csata volt a csúcspont. :D

Bishop

Jah bocs a hadnagyok harcát hamar töröltem a memóriámból :angyali:

Hát igen Szayelt elég durván kicsinálta Mayuri :D

Kvikveg

#6950
Quote from: Bishop on 2010-12-19, 15:05:19
A spanyol nyelvű fazonok elrabolták Orihimet, Ichiék utánna mentek Hueco mundo-ba megmenteni ahol harcoltak a spanyol nyelvű fazonokkal, mikor már minden veszni látszik megjelenik Kenpachi Byakuya és Mayuri, ott Kenpachi harcol az egyik fazonnal, majd közben Aizenék lelépnek egy alternatív Karakura townba ahol a kapu van a lelkek királyához, ám a többi kapitány már várja őket, harcolnak, majd Ichi is megérkezik közben Byakuya és Kenpachi ott marad harcolni, Aizenék szép lassan mindenkit levernek megjelenik Isshin Ichi apja de Aizen egyre imbább lesz a csoda tevő hógolyónak köszönhetően majd megjelenik Urahara is. Kb ennyi, ha csak Kenpachit akarod látni harcolni elég beírni szerintem Youtubera hogy Kenpachi vs Noitora vagy Kenpachi vs Yami.
Danke!
Btw Kenpachi kardjarol kiderult valami uj, vagy azt a szalat ejtettek?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip


Member

Csak a shikai-járól tettek említést, hogy a bekapott sebeket alakítja át direkt sebzéssé, ezért is volt, hogy csak szép lassan tudta megsebezni NNoitrát.

Dirk

Quote from: Member on 2010-12-19, 17:00:56
Csak a shikai-járól tettek említést, hogy a bekapott sebeket alakítja át direkt sebzéssé, ezért is volt, hogy csak szép lassan tudta megsebezni NNoitrát.

Ez nekem teljesen új!

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

balu01

Quote from: Dirk on 2010-12-19, 17:08:04
Quote from: Member on 2010-12-19, 17:00:56
Csak a shikai-járól tettek említést, hogy a bekapott sebeket alakítja át direkt sebzéssé, ezért is volt, hogy csak szép lassan tudta megsebezni NNoitrát.

Ez nekem teljesen új!
Nem csak neked. :D

Member

[spoiler]Affene, nem vették be. :ejj: :D[/spoiler]

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Junchi

Hoztam dilísüsz ear-candy-t estére. :3

chilip

zarakis WINRAR indeed :D