Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: Dirk on 2011-01-15, 23:02:39
Valaki esetleg tud erről valamit? Mert ha filler lesz akkor az már szánalmas lesz.
Az lesz és az.

Bishop

Quote from: Dirk on 2011-01-15, 23:02:39
Azt hittem aki megunta a bleach-et az már nem tér vissza :D De csak nem olyan szar ez.
Azért közre játszott a sok szabad idő hogy rávettem magam hogy megnézem 1 részt meg kibírok 3 hetente 1-1 filler sorozat között :D Régen se volt ezzel baj csak meguntam a 20 részes fillereket, de még mindig jobb mint a Naruto ahol konkrétan átírták a canont :ejj:

chilip

Quote from: Bishop on 2011-01-15, 23:51:10
még mindig jobb mint a Naruto ahol konkrétan átírták a canont :ejj:

he? wut? rég nem animézek már se bleach se naruto (max a jobb fightokat). mit írtak át?  :eek:

Bishop

Én sem láttam nekem csak mondták hogy Suigetsu Zabuza kardját mangaban ugye a sírjáról szedte össze azt hiszem, még animeben valami ninja bandától kellet meg szerezniük. Nagyban nem hat a plotra de akkor se írják már át nekem ::)

SaiyaGin

302-303: majd szóljatok, ha vége a fillereknek.

Dirk

Soha nem lesz vége....

Member

Gondolom nem akarnak OP-t cserélni, bár Orihime elrablása is mintha elcsúszott volna, amikor az OP vele volt tele (nekünk meg más). :)

Junchi

Ep305

FOS!

Hála a jó égnek, hogy jövő héten végre visszatérünk a kánonhoz.

Bandita ^^

Quote from: Junchi on 2011-01-18, 13:50:44
Ep305

FOS!

Hála a jó égnek, hogy jövő héten végre visszatérünk a kánonhoz.

Csatlakozom... Ez nem volt más, mint fűszeres fosleves... Kukoricadarabokkal...
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Junchi

Ep306

A helyszínek közti idióta ide-oda ugrálgatást leszámítva jó volt.

Member

Engem továbbra is felhúz, hogy Kanonji rossz helyen volt, illetve hogy az a csíra megérezte Aizent, míg Ichi apja nem.

Dirk

Quote from: Member on 2011-01-25, 22:17:54
Engem továbbra is felhúz, hogy Kanonji rossz helyen volt, illetve hogy az a csíra megérezte Aizent, míg Ichi apja nem.

Ichigo osztálytársa is azt mondta hogy érzi a jelenlétét :)

Member

Quote from: Dirk on 2011-01-25, 22:53:18
Ichigo osztálytársa is azt mondta hogy érzi a jelenlétét :)
Szerinted kit csíráztam le? ::)

Chronus

#7003
Nekem se jött be a rész. Túl sok ugrálás, túl sok filler dialógus, animáció so-so, de helyenként ocsmány szar mozgáskultúra. Average ep. Következő jobb legyen már... egyre csak jön a vége. Remélem a végő harcra spórolják a pénzt, nem elkaraokizzák, vagy mi.

Quote from: Member on 2011-01-25, 22:17:54illetve hogy az a csíra megérezte Aizent, míg Ichi apja nem.

[spoiler][/spoiler]

Zelda

A Spoiler-re reply: teljesen igaz.
De lehet, h. ő nem olvasta a mangát.
Az anime-t mindenesetre nem bánnám, ha ezzel az aizen ichigo afférral befejeznék...

Member

Quote from: Zelda on 2011-01-28, 00:41:24
De lehet, h. ő nem olvasta a mangát.
Dehogy, csak elsiklottam a Kubo felé wallpaper képkocka felett ezek szerint.

Zelda

Értem :)
Nem para, én éjszakákba nyúlóan szoktam olvasni mindenfélét, van mikor egyszerre több könyvet/mangát tolok, azt néha egyikre sem emlékszem, akkor sem ha olvastam...
Am, meg egyetértek, ez egy átlag rész volt, semmi kiemelkedő nem volt benne, és tényleg sok az ugrálás...

Chronus

#7007
Quote from: Member on 2011-01-28, 08:19:00
Dehogy, csak elsiklottam a Kubo felé wallpaper képkocka felett ezek szerint.

Edit.: És erre még rájön a scanlation fail fosgány textúra.
Rawban még egy fokkal kevésbé szembaszó az olvasása.


Chronus

307: MY FUCKING GOD THIS WAS GLORIOUS  :he:

Kassh

Quote from: Chronus on 2011-02-01, 11:29:21
307: MY FUCKING GOD THIS WAS GLORIOUS  :he:
dehát te ELŐRE UTAZTÁL EGY ÓRÁT AZ IDŐBEN  :zomg:

EDIT: ja nem csak el van állitva a fórum órája :D


Junchi

Máár lent is van, megnézni viszont csak este tudom, de azért Gin volume poemjének örültem a végén.

-ETA-

Megnéztem. Az első fele még imo nem volt olyan nagy szám Keigóékkal, meg a fogócskával, viszont a második... na, AZ rulzott! Vér is volt, megvolt a hatása Aizen lebökésének, a lepkének és Gin flashback-jének. A grafika meg... mikor is volt utoljára ilyen jó?

Haloványan ugyan, de azért jár neki a 10/10.

SaiyaGin

Keigo szokás szerint idegesített, de ezt leszámítva még nekem is tetszett a rész. :jee:

Bishop

Grafika? oké amikor Gin leszúrta az tényleg jó volt. De csak nekem tűnt fel hogy Aizen kardja valami vas fogpiszkálóvá változott? Illetve volt egy jelenet amikor felülről mutatták Aizent miközben bomlik az is eléggé kérdéses volt. ::) Overall nem volt rossz rész de azért attól eltekintve hogy a fontos pillanatokban jó volt a grafika még nem mondanám kiemelkedőnek.

Chronus

Quote from: Bishop on 2011-02-02, 12:54:51
De csak nekem tűnt fel hogy Aizen kardja valami vas fogpiszkálóvá változott?

Ezt most nem igazán értettem.

Bishop

Pl a Sikátorban Keigoék ellen látszott, meg mikor Butterflaizen oda teleportál Ginhez. a Kard ami a kezében van nincs semmi markolata meg az aminek nem tudom mi a neve de markolat után van ^^" az sincs meg csak olyan mint ha egy vékony fémszerű fogpiszkáló lenne a kezében.

Chronus

#7016
Pont azért kérdeztem, hogy mi a gond vele. Szvsz nagyon jól meg lett csinálva. Igazából én már FKT-ben is meglepődtem, hogy ennyire odafigyelnek az "apró" részletekre. Ki is kockáztam, és egy jelenetben se volt elbaszva.

Aizen kardjának a condom forma óta nincs markolata. Le is lehet gyk osztani különböző stádiumokba, ahogy a HG osszeolvasztja a kardjával. Vagy ön nem olvasni manga?

Bishop

Én emlékeim szerint FGT Ichi megjelenése után olvadt össze csak a kardjával, de biztos neked van igazad, ettől még szerintem gázul nézett ki

Chronus

#7018
Quote from: Bishop on 2011-02-02, 15:31:26
Én emlékeim szerint FGT Ichi megjelenése után olvadt össze csak a kardjával, de biztos neked van igazad

A condom formában kezdődött a folyamat, és a butterfly formával teljesült ki.

Habár hirtelen közvetlen képet nem találtam az animéből, csak mozgás közben tudtam elcsípni, ezért elég gányul is néz ki, de ezen a ponton már egy jelenetben sincs markolata Aizen kardjának. Se a mangában, se az animében. Visszanézheted az adott részeket, shit brix.


A kardjával ekkor kezdett el összeolvadni. Ezért nem érezték már a reiatsuját FKT-ben se. Ez a folyamat most ért véget. Butterfly Aizen gyk a Shinigami/Zanpakuto hibrid. Tehát ez (butterfly Aizen) még mindig csak 2D, illetve annak az evolúciós folyamatnak a végeredménye.

Chronus

#7019
308:


Az animáció jó volt de nem igazán éreztem át a hangulatot. Máskor úgy nyújtanak, ezen meg olyan gyorsan átrohantak, hogy hú. Egy kicsit több Gin flashback elviselhető lett volna, több magyarázat arról, hogy egész pontosan mi is történt, több Aizen konspiráció, vagy akármi. Ichigo túl gyorsan jött, látott, és győzött, így, hogy az előző rész elején még nagyban harcolni láttuk odabent... A cliffhanger jobb lett volna arra a jelenetre, amikor megérkezik; így a nézőnek is lett volna ideje megemészteni, hogy "ja igen, odabent gyorsabban telik az idő." Így eléggé WTF érzést keltett az egész. Ráadásul Ichi és Aizen feje egy-két helyen elbaszottnak tűnt, és Morita se adott bele mindent. Mangában kifejezetten látszott, hogy örül, hogy látja Tatsukit, Keigot, meg a többieket, és a névelfelejtős jelenet is vicces lett. Itt elég monoton volt minden, és gyorsan átrohantak ezen a "szerintem" fontos jeleneten (is).

A 4th Movie soundtrack meg eddig se tetszett, ezután se fog tetszeni. Túl sok ál-sátánista szövegű habarcs szám, kevés aktuális hangulatteremtő awesomenessel. Mintha a Treachery/Invasion/StandUpBeStrong sikereit akarták volna felülmúlni/reprodukálni, csak nem ment. Ichigo megérkezése alá jobban ment volna egy egyszerű Soundscape to Ardor, Tatsuki monológusától számítva addig a pontig, hogy Aizent képentenyerelik. Kicsit túl "unique11!!101" akart lenni egy az egész ep.

7/10?