Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

kada

Szerintem pont az koronázta meg a dolgot, hogy nem húzták tovább mint kell:
[spoiler]Az igazi Unohana veszített volna, márpedig nem engedheti meg magának, sokat tudna lendíteni az eredetiek helyzetén azzal amit tud + a gyógyításával.
A másolat nyerőbb helyzetben volt, viszont annyival nem hogy be merje vállalni a teljes műsort, mert akkor félő hogy Yamamoto befejezi a pecsenyesütést.
Yamamoto bezzeg...
Először kiváncsian kivárja szép lassan hogy mit tervez a két másolat, aztán hagyja hogy Unohana felhealelje őket.  :ejj:[/spoiler]

Brasszikoszteroid

Persze, én se vagyok hülye, tudom h taktikailag ez volt a leghelyesebb döntés. Csak mondom, egy ilyen kidou csatát, mint amibe a 2 Unohana belekezdett sokáig eltudtam volna nézni és gyönyörködni benne. :P

kada

Persze, marha jó volt, én is bírtam volna tovább nézni, csak pont nemrég panaszkodtam a manga topicjában hogy mintha a szereplőgárda fele a 11-esek közt érezné magát a legjobban otthon...

Member

Jó rész volt, Hitsugaya meghalt, még ha nem is az igazi.

Az meg tuti, hogy az egész SS buli csak arra kellett, hogy Ichi-t elcsalják a lényegtől.

Member

Mibe, hogy a következő részben Ichi a főnonosz regai-ja ellen harcol? :)

Chronus

#7175
Nem gondoltam rá... de csak mert annyira nem érdekel már ez az arc.
Viszont lehetséges. Remélem azért nem húzzák az egészet sokáig. Mondanám, hogy ezt az alapkoncepciót nem is lehet, de ezt gondoltam a Bount-okról is. Amúgy a következő részekben Hitsugaya vs Reigai Hinamori aztán Byakuya vs Byakuya lesz.


Nekem ezt az egészet már csak az mentené meg, ha csinálnának neki valami poén befejezést. Pl a fazon kreált egy Aizen reigai-t, ami az utolsó pillanatba hátbaszúrná, mer Aizen.

Junchi

Quote from: Chronus on 2011-06-11, 09:37:58
Amúgy a következő részekben Hitsugaya vs Reigai Hinamori aztán Byakuya vs Byakuya lesz.

Előbbi úgyis a szokásos Hitsu angst-parádé lesz (pláne, ha itt van Hinamori is), utóbbi meg "beletiporsz a büszkeségembe blabla", úgyhogy részemről nullán állnak az elvárásaim.

Aizen/Gin/Tousen reigai meg biztosan nem lesz, szal ennyire sosem volt tökös a fillert jegyző banda, hogy ilyesmit bemerjenek játszani...

Member

Quote from: Chronus on 2011-06-11, 09:37:58
Nekem ezt az egészet már csak az mentené meg, ha csinálnának neki valami poén befejezést. Pl a fazon kreált egy Aizen reigai-t, ami az utolsó pillanatba hátbaszúrná, mer Aizen.
Ez b@szottügyes volna. Vagy akár ha a saját reiga-ja ölné meg. Bár ahogy elnéztem a flashback-eket, szerintem a börtönben rothadó alak a valódi gonosz, ez a csóka meg az ő regai-ja és a csajba van ültetve a valódi lelke. Vagy valami ilyesmi trollkodást érzek a háttérben.

Quote from: Junchi on 2011-06-11, 10:10:59
Előbbi úgyis a szokásos Hitsu angst-parádé lesz (pláne, ha itt van Hinamori is), utóbbi meg "beletiporsz a büszkeségembe blabla", úgyhogy részemről nullán állnak az elvárásaim.
Hitsugaya, miért... Miért ölsz meg még egyszer?!
Byakuyá-nál az lesz, hogy a sima ezer, a reigai 1001 szirmot tud kreálni, ezért utóbbi nyer.

QuoteAizen/Gin/Tousen reigai meg biztosan nem lesz, szal ennyire sosem volt tökös a fillert jegyző banda, hogy ilyesmit bemerjenek játszani...
Mindegyikhez tartozik egy csaj/kutya, aki megszenvedné. De várjatok, még arrancar reigá-jok nem is voltak. :haha:

Chronus

Aizenes lenne a legjobb.
Ichigo, mi lett az eredetimmel?
Börtönbe zártunk.
Ja, szóval akkor még van esélyem világuralomra?
... hát, elméletileg.
Akkor ha nem gond ezt a fazont most kinyírom, nehogy később útban legyen.
Kérlek.

Junchi

Két reigai!Hinamori... Wat a twuist... (na jó, azért nem számítottam rá. :D)

Kár, hogy az egész epizód megint csak fail~.

Chronus

Nekem most kivételesen tetszett.

Az azért érdekelne, hogy Yamma meddig akar majd szórakozni a 3 reigai-al.
Ellőhetne esetleg egy bankai-t. Ez persze nem azt jelenti, hogy fossanak neki egy filler bankai-t, de ügyesen meg lehetne játszani egy jelenetváltással. Aztán feküdjöm a 3 reigai szarrásütve egy kráterben. Annyira távol azért csak nem lehet a bankai-ja erejének jellege a shikai-tól, hogy ne valami rendkívüli erejű tűz legyen.

Kvikveg

Quote from: Member on 2011-06-11, 10:51:08
Quote from: Chronus on 2011-06-11, 09:37:58
Nekem ezt az egészet már csak az mentené meg, ha csinálnának neki valami poén befejezést. Pl a fazon kreált egy Aizen reigai-t, ami az utolsó pillanatba hátbaszúrná, mer Aizen.
Ez b@szottügyes volna. Vagy akár ha a saját reiga-ja ölné meg. Bár ahogy elnéztem a flashback-eket, szerintem a börtönben rothadó alak a valódi gonosz, ez a csóka meg az ő regai-ja és a csajba van ültetve a valódi lelke. Vagy valami ilyesmi trollkodást érzek a háttérben.
...
Valaki osszefoglalna nekem az Aizenes allast, nincs kedvem most kikeresni 1000000 reszbol. Milyen borton?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Előbb magyarázd meg a posztod, mert nem értem. :D Már rég filler.

Junchi

Quote from: Chronus on 2011-06-14, 20:40:22
Az azért érdekelne, hogy Yamma meddig akar majd szórakozni a 3 reigai-al.
Ellőhetne esetleg egy bankai-t. Ez persze nem azt jelenti, hogy fossanak neki egy filler bankai-t, de ügyesen meg lehetne játszani egy jelenetváltással. Aztán feküdjöm a 3 reigai szarrásütve egy kráterben. Annyira távol azért csak nem lehet a bankai-ja erejének jellege a shikai-tól, hogy ne valami rendkívüli erejű tűz legyen.

Ez mondjuk nem lenne rossz ötlet, csak hát még mindig áll, amit fentebb írtam: Pierrot nem elég tökös hozzá.

Quote from: Kvikveg on 2011-06-14, 20:43:59
Valaki osszefoglalna nekem az Aizenes allast, nincs kedvem most kikeresni 1000000 reszbol. Milyen borton?

Ichigo szétgyalázta egy shounen-fight übertech-hel, Urahara elzárta, elküldték SS-be, így most (elvileg~) egy börtönben tengeti az elkövetkezendő 20000 évet. :3

Kvikveg

Junchi: danke.

Quote from: Member on 2011-06-14, 20:49:31
Előbb magyarázd meg a posztod, mert nem értem. :D Már rég filler.
En meg k regen nem nezem.
Neha benezek ide, kacagva nyugtazom, hogy a Bleach-specifikus szavak egy reszet es a szereplok egy reszet nem ismerem, aztan lelepek.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

balu01

Quote from: Chronus on 2011-06-14, 20:40:22
Nekem most kivételesen tetszett.
Szerintem is egész jó rész volt.

Member

Quote from: Kvikveg on 2011-06-14, 20:55:16
En meg k regen nem nezem.
Neha benezek ide, kacagva nyugtazom, hogy a Bleach-specifikus szavak egy reszet es a szereplok egy reszet nem ismerem, aztan lelepek.
Kubo kinyírt mindenkit, aki említésre érdemes volt, pár unalmasabb talán él, Aizen gyanús, hogy benne lesz még. Csupa rágcsálásra alkalmas falat. :D

Chronus

Quote from: Junchi on 2011-06-14, 20:50:36
így most (elvileg~) egy börtönben tengeti az elkövetkezendő 20000 évet. :3

Aizen börtönben van?
Nem is tudtam.

[spoiler][/spoiler]

Kvikveg

Quote from: Member on 2011-06-14, 21:18:07
Quote from: Kvikveg on 2011-06-14, 20:55:16
En meg k regen nem nezem.
Neha benezek ide, kacagva nyugtazom, hogy a Bleach-specifikus szavak egy reszet es a szereplok egy reszet nem ismerem, aztan lelepek.
Kubo kinyírt mindenkit, aki említésre érdemes volt, pár unalmasabb talán él, Aizen gyanús, hogy benne lesz még. Csupa rágcsálásra alkalmas falat. :D
Viragocska taicho meg kohogos feherhaju taicho meg el? Mert gondolom Kenpachi meg rozsaszin valldisze igen.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Minden shinigami él Gin-t és Tousen-t leszámítva. Itt most az espadákra gondoltam elsősorban (mert ki mások voltak említésre érdemesek? :D), felmerült, hogy
[spoiler]Grimmjow és Harribel még megvannak[/spoiler]

Kvikveg

Quote from: Member on 2011-06-14, 22:07:48
Minden shinigami él Gin-t és Tousen-t leszámítva. Itt most az espadákra gondoltam elsősorban (mert ki mások voltak említésre érdemesek? :D), felmerült, hogy
[spoiler]Grimmjow és Harribel még megvannak[/spoiler]
Ok, en kb ott szalltam ki.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kada

Hmm jók közül nem fillerben volt halál? Gin nem számít :P

Junchi

Újabb trailer a készülő Bleach: Soul Ignition-ről: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=adJXTmXVQfU

Június 23-án jelenik meg Japánban.

Dirk

A film mikor fog megjelenni nem is emlékszek mikor volt mozikban de úgy nyárra tettem a megjelenést
, van pontos dátum?

Junchi

Szeptember-október környékén számíts rá.

Dirk

Quote from: Junchi on 2011-06-20, 19:16:27
Szeptember-október környékén számíts rá.

Akkor optimista voltam :) kösz az infót!

Chronus

#7196
327:



Ilyennek szeretném látni ezt a fillert.
Sztorira az ember canon-ban vágyik.
Itt a gyakás a lényeg.

Junchi

Ez most tényleg jó volt.  :jee:

A Byakuya vs Byakuya mondjuk nem hozott lázba, tudtam, hogy úgyis csak szirmokból meg pride-ból fog állni az egész, ellenben a Komamura vs Soifon és a Yama vs Ukitake-ék élvezetes lett.

Köv rész úgy tűnik, megint ilyen akció-orientált lesz. Remélem, szétrúgják végre Kageloller valagát...

LuckyDingo

Ez jó rész volt. Főleg a végén a mindenki mindenki ellen harc és a csattanó :XD

Junchi

Epic fanservice teamwork is epic. :D