Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Selmo

Queen - Best of - The prince of the universe

A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

#3121
Quote from: Rounin on 2006-05-27, 16:38:14
Tool - 10.000 days


Pofátlanság. A bevezető szám, a vicarius egy az egyben schism... o.o (enyhe túlzás)
Az mondjuk tényleg erős túlzás, de többet vártam ettől az albumtól (főleg 5 év után...)

On:
The Who - Won't get fooled again
s közben csöndben sajnálkozom, hogy a Talkin' 'bout my generation és a Saturday night's alright for fighting nincs meg...

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Rounin

For Love Not Lisa - Slip Slide Melting (The Crow OST)
New York Musicians - Odd Ones (Cowboy Bebop: Vitaminless) :cool:

Ramiz

Kérdés: ha 3 együttes/zenész munkásságát kiválaszthatnád, és az összes többi eltűnne a Földről, melyik három lenne az?

Mivel nekem a zene kell kikapcsolódáshoz (pihenéshez), bulizáshoz (tánc és minden ami jön) és feszültség-levezetéshez, ennek megfelelően válogatnám össze ezt a hármast: egy jazz-banda vagy szerző (Coleman, Ellington vagy Kyoto Jazz Massive), a Doors vagy a korai RHCP meg a Nile vagy a Stainless Steel.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Selmo

Hát Ramiz, ha megfeszítenének se tudnék hármat kiválasztani, hogy csak azok maradjanak...

A tökéletesség unalmas.

Rounin

Quote from: Ramiz on 2006-05-28, 21:30:05
Kérdés: ha 3 együttes/zenész munkásságát kiválaszthatnád, és az összes többi eltűnne a Földről, melyik három lenne az?

Valami még nehezebb kérdésed nem lehetne?
Aki eltűntetné az összeset, az tűnjön el a fenébe alapon képtelen lennék választani. 3-nál sokkal több létfontosságú van számomra. o.o

Ramiz

Bwahwahwah, akkor ha rajtatok múlna, akkor nem hallgatnátok többé zenét? Nullát mondanátok?
Ha olyan sok van, akkor mondjátok az első hármat, ami eszetekbe jut.
Én is sokkal többféle zenét és több zenekart hallgatok, mint ezek...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2006-05-28, 23:27:59
Bwahwahwah, akkor ha rajtatok múlna, akkor nem hallgatnátok többé zenét? Nullát mondanátok?
Ha olyan sok van, akkor mondjátok az első hármat, ami eszetekbe jut.
Én is sokkal többféle zenét és több zenekart hallgatok, mint ezek...

De értsd meg, hogy nincs értéksorrend. Nincs ranglista :p

Bruce

Nem csak hogy sok előadót, de sok félét is hallgatok, ha hármat választani kéne valamelyik stílus eltűnne... :bruhuhu: Ezt te sem akarhatod!

(De jó, legyen, egyszer van gyereknap, ha mindenképp választani kell, két nevet megemlítek: Nobuo Uematsu és Yasunori Mitsuda. Vááá, de ez már kettő... Ramiz felejtsd el. Aki egy ilyen választás elé állít én is választás elé állítom: sósav a torkába vagy beton a cipőjébe... Majd ha ő döntött, én is elkezdek gondolkozni... talán.)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Ramiz

Rounin: nem értesz. Nem kell értéksorrend. Eszedbe jutási sorrend bőven elég. :)
Bruce: beton a cipőmbe. (Cipőből tudok újat venni.) Most te jössz, kezdj el gondolkozni (... talán. :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2006-05-28, 23:53:47
Rounin: nem értesz. Nem kell értéksorrend. Eszedbe jutási sorrend bőven elég. :)
Bruce: beton a cipőmbe. (Cipőből tudok újat venni.) Most te jössz, kezdj el gondolkozni (... talán. :D )

Te sem értesz. :D Egyszerre betolul 10 a fejembe. :( Nincs odajutási sorrend, legfeljebb kimondani melyiket könnyebb sorrend :D

Bruce

Quote from: Ramiz on 2006-05-28, 23:53:47
Rounin: nem értesz. Nem kell értéksorrend. Eszedbe jutási sorrend bőven elég. :)
Bruce: beton a cipőmbe. (Cipőből tudok újat venni.) Most te jössz, kezdj el gondolkozni (... talán. :D )
Felőlem... Majd a halakkal megtárgyalod, talán lesz Pontyposta, Keszegkézbesítők vagy Fogasfutárszolgálat aki kiviszi neked... Én meg... viszem a betont, zenészek meg maradnak. :D

("Az én kutyám gyere ide / Szerelmes vagyok de kibe? lálálálálálá lila liba lálálálálááááá..." Most épp ezt hallgatom. De szerintem már nem sokáig... ez, :zanzaagyúzombi:)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Rounin

Quote from: Bruce on 2006-05-29, 00:02:42
Felőlem... Majd a halakkal megtárgyalod, talán lesz Pontyposta, Keszegkézbesítők vagy Fogasfutárszolgálat aki kiviszi neked... Én meg... viszem a betont, zenészek meg maradnak. :D

Ha a cipőjébe rakod a betont, az neki nem árt... a lába köré kell :hehe:

Ramiz

Quote from: Rounin on 2006-05-28, 23:56:25
Te sem értesz. :D Egyszerre betolul 10 a fejembe. :( Nincs odajutási sorrend, legfeljebb kimondani melyiket könnyebb sorrend :D
Te mondtad! :D Akkor legyen az. Nekem csak 3 név kell. És ne köntörfalazz ennyit, mint egy lány, mondj 3-at, hadd aludjak nyugodtan! :muhahah:
(Ha nem mondasz, én mondok helyetted. :__devil: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2006-05-29, 00:05:39
Quote from: Rounin on 2006-05-28, 23:56:25
Te sem értesz. :D Egyszerre betolul 10 a fejembe. :( Nincs odajutási sorrend, legfeljebb kimondani melyiket könnyebb sorrend :D
Te mondtad! :D Akkor legyen az. Nekem csak 3 név kell. És ne köntörfalazz ennyit, mint egy lány, mondj 3-at, hadd aludjak nyugodtan! :muhahah:
(Ha nem mondasz, én mondok helyetted. :__devil: )

Teeeheee =3

Na jó, legyen egy Kanno Yoko egy Deep Purple és nem mondok többet mert akkorsenem és úgyse T_T

Bruce

Quote from: Rounin on 2006-05-29, 00:03:27
Quote from: Bruce on 2006-05-29, 00:02:42
Felőlem... Majd a halakkal megtárgyalod, talán lesz Pontyposta, Keszegkézbesítők vagy Fogasfutárszolgálat aki kiviszi neked... Én meg... viszem a betont, zenészek meg maradnak. :D

Ha a cipőjébe rakod a betont, az neki nem árt... a lába köré kell :hehe:
Minden az előkészületeken múlik... viszek én akkora cipőt hogy amennyi beton abba belemegy, abból felhúznak két irodáhazat és még kutyaólra is marad... :D

("Én is egy nyálon lőtt lány vagyok / minden éjszakán erről álmodok. / Hogy engem is nyálon lőnének / egy éjszakán a vadnyugati emberek." Eh, télleg kezdenem kell valamit ezzel a winampal, sorra nyomja a hülyeségeit... randomra nyomva minden mp3, erre berakja egymás után ezt a két agykásásítót...)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Ramiz

Rounin: :merci: Látod megy ez. :tezsvir:

(((Tudtam, hogy a "ne-legyél-olyan-mint-egy-nő" fenyegetés megteszi... :__devil: :lazza: )))
(((Most lássuk Bruce-t. :) )))

Khm, Bruce, mondjál hármat (na jó, kettőt), vagy elkezdek én is Nyálon lőtt lányt énekelni! :lol:

(Ízelítő: "Mundvásszelzisz dáfkespricclihh nohh dacu gesosszen, ellentétben a hohencoller spriccendsprucc und mórgen...")
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2006-05-29, 00:19:31
Rounin: :merci: Látod megy ez. :tezsvir:

(((Tudtam, hogy a "ne-legyél-olyan-mint-egy-nő" fenyegetés megteszi... :__devil: :lazza: )))


Fenyegetés? Én csak ezt akartam elérni, hogy nőnek minősíts o_O Ezért adtam be a derekam^^ :redface:

Lythis

Disturbed - Get Psycho
Disturbed - Voices

Rounin


Bruce

Quote from: Ramiz on 2006-05-29, 00:19:31

(((Most lássuk Bruce-t. :) )))

Khm, Bruce, mondjál hármat (na jó, kettőt), vagy elkezdek én is Nyálon lőtt lányt énekelni! :lol:

(Ízelítő: "Mundvásszelzisz dáfkespricclihh nohh dacu gesosszen, ellentétben a hohencoller spriccendsprucc und mórgen...")
Mwhuhahahahaha! Nem nyert... elmentem addigra alunni :D De különben is, én már mondtam. Ja az kettő volt... harmadikra túl sok van. Szóval ja. De azért ez kegyetlenség volt, ezzel fekszek, ezzel kelek :ejj: Megyek is melóba mielőtt teljesen elbutítotok :muhahah:
Hmm... de előtte meghallgatom Maria és Draco operáját a Game Music Concert 4ről :D Kell az ellenszer!

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Rounin

Quote from: Bruce on 2006-05-29, 08:45:15
Hmm... de előtte meghallgatom Maria és Draco operáját a Game Music Concert 4ről :D Kell az ellenszer!

Most már meghallgatnám Ramizt, amint azt énekli... :D

Ne csábíts! Azért sem hallgatom meg!

Mai Yamane - Blue (na csak besorsolta vinyamp)
WH40K : Chaos Gate OST - March into Hell

Bruce

Quote from: Rounin on 2006-05-29, 08:47:36
Quote from: Bruce on 2006-05-29, 08:45:15
Hmm... de előtte meghallgatom Maria és Draco operáját a Game Music Concert 4ről :D Kell az ellenszer!

Most már meghallgatnám Ramizt, amint azt énekli... :D

Ne csábíts! Azért sem hallgatom meg!
Rouniiiiiiin... hallgass a sötét oldalraaaaaaa... Meg akarod hallgatniiiiiii... Már előőőőőtted a kéééép... Draco és Roland harca Mariaéééért...

szerk.: váááááá, nem tudom végighallgatni, futi van a vonatra!!! :eek: :eek: :eek:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Kira

Most éppen Ayumi Hamasaki - Heaven című számát jácca a winamp :) De van a listában még néhány Gundam Seed, .hack, és Chihiro Onitsuka szám is ^^

Rounin

Quote from: Bruce on 2006-05-29, 09:04:12
Rouniiiiiiin... hallgass a sötét oldalraaaaaaa... Meg akarod hallgatniiiiiii... Már előőőőőtted a kéééép... Draco és Roland harca Mariaéééért...

szerk.: váááááá, nem tudom végighallgatni, futi van a vonatra!!! :eek: :eek: :eek:

Bruuuuuuce... végighallgattam helyetted is. :hehe: Fuss csak, fussál! Ja, hogy már nem. Na mindegy.

DoW - Eldar Theme

Bruce

Quote from: Rounin on 2006-05-29, 13:14:52
Quote from: Bruce on 2006-05-29, 09:04:12
Rouniiiiiiin... hallgass a sötét oldalraaaaaaa... Meg akarod hallgatniiiiiii... Már előőőőőtted a kéééép... Draco és Roland harca Mariaéééért...

szerk.: váááááá, nem tudom végighallgatni, futi van a vonatra!!! :eek: :eek: :eek:

Bruuuuuuce... végighallgattam helyetted is. :hehe: Fuss csak, fussál! Ja, hogy már nem. Na mindegy.

DoW - Eldar Theme

Hehe hehehe heeehhhehheeeheheheehörrköhhmpfhhehh... A sötét oldal mindig győz! :D Amúgy köszönöm ezt az önfeláldozást, kimondhatatlan hálát érzek :D De ha már hazatértem, azért én is végighallgatom :D (Fránya esőben alig van valaki, nem éri meg kinn ácsorogni és árulni a jóóó hideg üdítőket :rolleyes: )

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Raggie

Mostanában elfogot a Ska-mánia: Skafunderz ( :jee: ), Malacka és a Tahó, stb...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

D-tecnolife
Asterisk

Nemtom, minek hallgatok fehérítőt, vmiért még mindig fenn vannak a zenéi.

Rounin

Quote from: Bruce on 2006-05-29, 19:58:50
Hehe hehehe heeehhhehheeeheheheehörrköhhmpfhhehh... A sötét oldal mindig győz! :D Amúgy köszönöm ezt az önfeláldozást, kimondhatatlan hálát érzek :D De ha már hazatértem, azért én is végighallgatom :D (Fránya esőben alig van valaki, nem éri meg kinn ácsorogni és árulni a jóóó hideg üdítőket :rolleyes: )

Nincs mit :lazza: Igazán öröm volt.

Fenébe..megint rákattantam a Chaos Gate OST-re.

És a tracklistet persze csak japánul találtam meg XD