Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Lythis


via_mala

The Dust Brothers - Fight Club OST [Special Edition]
:cool:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Ramiz

Sepultura - Dante XXI (promo)

Roots jobb, de ez se rossz. Még szedek asszem Sepultura-t.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

#3213
Ego  wrappin
japán jazz, swinges néhol

szeretni nagyon mikor a háttérben :smile:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2006-06-06, 14:27:58
Ego  wrappin
japán jazz, swinges néhol
/r source! :D

Quote from: Nakedape on 2006-06-06, 14:27:58szeretni nagyon mikor a háttérben :smile:
:confused: Hogyan, kérem? :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2006-06-06, 14:51:04
Quote from: Nakedape on 2006-06-06, 14:27:58
Ego  wrappin
japán jazz, swinges néhol
/r source! :D

Quote from: Nakedape on 2006-06-06, 14:27:58szeretni nagyon mikor a háttérben :smile:
:confused: Hogyan, kérem? :)

szeretem mikor megy a háttérben, ideális háttérzenének is :D
source, nálam..öö megosztásban  még nemtom most hogy, de pl lepéemezhetünk vmi fájlcserés akcíókat, szerezhetek egy hordozható vinyót, kinézed mi kell tőlem, másolom, kapsz sört.. átvisszük, kinézem, neked mid, van.. vagy írj h mifélék érdekelnek s gyátrtok neked egy dvd-t az vhogy csak eljut
hm?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

Judas Priest - Tyrant
Scorpions - When You Came Into My Life
Lake of Tears - The Path of the Gods

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2006-06-06, 14:56:08
szeretem mikor megy a háttérben, ideális háttérzenének is :D
source, nálam..öö megosztásban  még nemtom most hogy, de pl lepéemezhetünk vmi fájlcserés akcíókat, szerezhetek egy hordozható vinyót, kinézed mi kell tőlem, másolom, kapsz sört.. átvisszük, kinézem, neked mid, van.. vagy írj h mifélék érdekelnek s gyátrtok neked egy dvd-t az vhogy csak eljut
hm?
Oké! :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Neurosis - Raze the Stray

Höhö... kedvem támadt láncfűrészre kapni :__devil:

Member

#3220
Overmind - Serve the Hive  :D (radio free zerg)

Nosztalgia. :D

Raggie

Quote from: Nakedape on 2006-06-06, 14:56:08
Quote from: Ramiz on 2006-06-06, 14:51:04
Quote from: Nakedape on 2006-06-06, 14:27:58
Ego  wrappin
japán jazz, swinges néhol
/r source! :D

Quote from: Nakedape on 2006-06-06, 14:27:58szeretni nagyon mikor a háttérben :smile:
:confused: Hogyan, kérem? :)

szeretem mikor megy a háttérben, ideális háttérzenének is :D
source, nálam..öö megosztásban  még nemtom most hogy, de pl lepéemezhetünk vmi fájlcserés akcíókat, szerezhetek egy hordozható vinyót, kinézed mi kell tőlem, másolom, kapsz sört.. átvisszük, kinézem, neked mid, van.. vagy írj h mifélék érdekelnek s gyátrtok neked egy dvd-t az vhogy csak eljut
hm?
Ide is utána Ramiz koma! :D :rolleyes:

Most jött le egy Queen best of album... :whoah:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

Limeware jó barát.

403 - Southern Cross :cool:

Lythis

Az LimeWIRE!! sheesh...

The Departure - Be My Enemy
Ace of Base - Cruel Summer
Daft Punk - Aerodynamic

Rage

David Hasselhoff - Hooked On A Feeling :whoah:
痛みを感じる方向に、出口がある!

Lythis

AFI - decemberunderground
w00t kijöttek új albummal. Ráadásul nem kellett találomra beszerezni, mert Winamp Music -on fennvan az egész.
Egyébként ez is iszonyatosan eltalált - legalábbis szerintem. Mondjuk én alapból bírom őket, szóval kiscit lehet h elfogult vagyok, de ennek ellenére szerintem korrekt munka.

Member

Quote from: Rage on 2006-06-07, 03:27:07
David Hasselhoff - Hooked On A Feeling :whoah:
Nem tudsz olyan helyet, ahol fennvan? :D Az egy isten! :whoah:

Yakumo

Quote from: Rage on 2006-06-07, 03:27:07
David Hasselhoff - Hooked On A Feeling :whoah:
:lol: :Kiraly: :lol: :Kiraly: Ő a LOLkirály! :D (+)

Rounin

Creed - Wash away those tears
Creed - One last breath
Creed - With arms wide open
Creed - Who's got my back

Apatilos

Summoning - Oath Bound
az elso album, amit hallottam toluk a "Minas Morgul" volt, de ugy gondolom ideje meghallgatni a tobbi korongot is, ugyanugy elvarazsol a zenejuk most, mint regen. minden jel ellenere nem egyszeru black metal banda, sokkal szinesebb.
Might and glory flowing for a changing dawn
Ancient power reveals from an iron crown

Clear and cold and shining so far and bright
Crush the world in one clash of your blinding light

Ramiz

Quote from: Apatilos on 2006-06-07, 17:01:03
Summoning - Oath Bound
az elso album, amit hallottam toluk a "Minas Morgul" volt, de ugy gondolom ideje meghallgatni a tobbi korongot is, ugyanugy elvarazsol a zenejuk most, mint regen. minden jel ellenere nem egyszeru black metal banda, sokkal szinesebb.
Jól hangzik... keresek a neten. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Apatilos on 2006-06-07, 17:01:03
Summoning - Oath Bound
az elso album, amit hallottam toluk a "Minas Morgul" volt, de ugy gondolom ideje meghallgatni a tobbi korongot is, ugyanugy elvarazsol a zenejuk most, mint regen. minden jel ellenere nem egyszeru black metal banda, sokkal szinesebb.

És tetszetős a honlapjuk O_o

Summoning - Might And Glory

Tényleg nem tűnik rossznak. :)

Ramiz

Ja, Apatilos, lehet, hogy ismered, de hátha mégsem, szóval én meg a Nile-ot ajánlanám. Zseniális black metal, egyiptomi szövegi és (nemtompontosan) keleties zenei témákkal. Shiroi ajánlotta. :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Apatilos

#3233
Quote from: Rounin on 2006-06-07, 17:05:55Summoning - Might And Glory
nekem is ettol recseg most a hangfalam. vagy a fulem...
egyik nap amikor ezt hallgattam, ejjel tamado hun seregrol almodtam, akik sokszoros tulero ellen rohamoztak kacagva és batran. valami lehet ebben a zeneben.
Quote from: Ramiz on 2006-06-07, 17:13:27
Ja, Apatilos, lehet, hogy ismered, de hátha mégsem, szóval én meg a Nile-ot ajánlanám. Zseniális black metal, egyiptomi szövegi és (nemtompontosan) keleties zenei témákkal. Shiroi ajánlotta. :cool:
koszonom, imadom oket, de nem black, hanem death, amint azt az egyik legjobb oldal is irja. http://www.metal-archives.com/ bar a lenyeg az, hogy mindketten szeretjuk a zenejuket.
Might and glory flowing for a changing dawn
Ancient power reveals from an iron crown

Clear and cold and shining so far and bright
Crush the world in one clash of your blinding light

Pirula

Suicidal Tendencies - How will I laugh tomorrow when I can't even smile today
Teljes album. Kíváncsi vagyok hogy fejlődött a banda az Institutionalized klipjében látható tejfölösszájúakból kigyúrt bunkó állatokká. :D

Rounin

Quote from: Apatilos on 2006-06-07, 17:17:42
Quote from: Rounin on 2006-06-07, 17:05:55Summoning - Might And Glory
nekem is ettol recseg most a hangfalam. vagy a fulem...
egyik nap amikor ezt hallgattam, ejjel tamado hun seregrol almodtam, akik sokszoros tulero ellen rohamoztak kacagva és batran. valami lehet ebben a zeneben.

Ezek után tényleg keress Nile-t ^^
Nem véletlenül ajánlják neked bőszen (ezt is megértem, Ramiz Nile-t prédikál :lul: )

(elkéstem...)

Ennek örömére:

Nile - Die Rache Krieg Lied der Assyriche
Nile - Hall of Saurian Entombment (In Their Darkened Shrines, 1 of 4) (a legjobb tőlük imho)

Pirula

Quote from: Pirula on 2006-06-07, 17:19:37
Suicidal Tendencies - How will I laugh tomorrow when I can't even smile today
Teljes album. Kíváncsi vagyok hogy fejlődött a banda az Institutionalized klipjében látható tejfölösszájúakból kigyúrt bunkó állatokká. :D
Megtaláltam a klipet YouTuben. :appl:

Ramiz

Quote from: Apatilos on 2006-06-07, 17:17:42
koszonom, imadom oket, de nem black, hanem death
Nekem aztán tökmindegy, úgysem tudom, mi a különbség. :lol: A lényeg, ahogy mondtad, az, hogy jó. :)

Quote from: Apatilos on 2006-06-07, 17:17:42
Nile - Die Rache Krieg Lied der Assyriche
A kedvenc számom... :D A Masturbating The War God mellett.

Quote from: Rounin on 2006-06-07, 17:20:20
(ezt is megértem, Ramiz Nile-t prédikál :lul: )
Miért ne, mindig is tág ízléskörű voltam szvsz... :S
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2006-06-07, 18:21:44
A kedvenc számom... :D A Masturbating The War God mellett.

Na az még nincs meg... pótolom is rögvest ^^"

Quote from: Ramiz
Miért ne, mindig is tág ízléskörű voltam szvsz... :S

Azt nem vitatom. Csak még emlékszem azokra az időkre, amikor bőszen tiltakoztál az ilyen zenék hallgatása ellen ;)

The nameless city of the accursed - akár egy temetőének. Forrón reszkető légben, beteges vörös fényű naplementét és sárga, félig homokba temetett csontokat idéz fel bennem.

Ramiz

Quote from: Rounin on 2006-06-07, 18:26:44
Na az még nincs meg... pótolom is rögvest ^^"
A Black Seeds of Vengence albumon van.
A címadó szám is isteni, valamint a To Dream Of Ur című elborult tízperces nagyon lassan szaggatott lírai gyilok.

Quote from: Rounin on 2006-06-07, 18:26:44Azt nem vitatom. Csak még emlékszem azokra az időkre, amikor bőszen tiltakoztál az ilyen zenék hallgatása ellen ;)
Istenem, akkor még nem volt ilyen stresszes az életem... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!