Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

ReLax18

Ezt a számot a magyar-norvég meccsnek ajánlom:
Hatóságilag Tilos - A kapuvári buzibár :D
:whoah: :whoah: :whoah:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Lt. Simoan Blarke

leseedeltem lakotars geperol mindenfele undormanyt. most speciel Belga - Golem vagy miazisten albumot hallgatok. ahhoz kepest, hogy az elso lemezt mennyire szerettem, ez... ez... :ejj:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

ReLax18

Ismételten szeretnék egy számot küldeni, de ezt csak a magyar fociválogatottnak:
Weird Al Yankovic - You're Pitiful :D
:D
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Lythis


Lt. Simoan Blarke

Nickelback discography. egyre nagyobb hanyadat tudom elvezettel hallgatni :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Godsmack - Faceless
Ha nem unok rá, akkor utána szép sorban az egész discography-t...

Fazék

#4266
jelenleg elég vegyesen hallgatok mindenfélét

SiLC - In Heaven (Boogiepop Phantom OST1) - ebben az anime-ben talán leginkább a zenéjét kedveltem a legjobban, mert ugyan sok pocsék szám is van a gyűjteményben, de van pár köztük, ami magával ragadó, ez is közéjük tartozik, electric, női énekes, stb elemeivel

Agent Provocateur - Red Tape - ha jól emlékszem az Underworld trailer (és talán a film alatt is) ment ez a zene, jó kis lendületes szám, azonnal magával ragadott

P.O.D. - Youth of the Nation - totál hatásvadász nu metal szám, de marhára bejön :)

Puddle of Mudd - Bleed - mer' jó

Robert Palmer - Johnny and Mary - tök jó kis régi szám  :szemuveges:

The Mutton Birds - Don't Fear the Reaper - egy átkozottul jó klasszikusnak tekinthető szám feldolgozása, semmi különlegességgel, de most bekerült a playlist-be, mert nem találtam az eredetit a Blue Oyster Cult-tól :rolleyes:

Cypress Hill & The Fugees - Boom Biddy Bye Bye  - 'nuff said

Goldie Lookin' Chain - Guns Don't Kill People, Rappers Do - comedy rap, mint ahogy a címből is sejthető és sztem nagyon jó a brit akcentussal és idióta hanghordozásokkal

Smokey Robinson & The Miracles - Tears of a Clown - szintén nem mai szám (1970), de nékem nagyon tetszik :D

hirtelen ennyi :)

ezután elalváshoz vagy Hellsing OST-t, vagy vmelyik Mindless Self Indulgence albumot fogom berakni a lejátszóba

Estét mindenkinek :)

szerk: kis változtatás
NOFX - (Punk in Drublic album hiányában a) Heavy Petting Zoo -t hallgatom így sok év távlatából kis nosztalgiaként

SaiyaGin

Rina Aiuchi & Yuuka Saegusa: 100 mo no  tobira (jelenlegi DC-opening)

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Ramiz

Quote from: Fazék on 2006-09-04, 03:24:34
SiLC - In Heaven (Boogiepop Phantom OST1) - ebben az anime-ben talán leginkább a zenéjét kedveltem a legjobban, mert ugyan sok pocsék szám is van a gyűjteményben, de van pár köztük, ami magával ragadó, ez is közéjük tartozik, electric, női énekes, stb elemeivel
Erről az OST-ről el tudnál nekem küldeni egy számot? Arra a rövid motívumra gondolok, ami az animében többször be van vágva, általában utcai jelenetek alá, olyan mélabús dudás tütünkélés, és japánban a gyalogos közlekedési lámpák zöld jelzése alatt szól a vakoknak. Ha ez a zenei rész véletlenül valamelyik számban benne van, az nagyon kéne... Imádom azt a dallamot, már arra is gondoltam, hogy kivágom az animéből vagy valami... :)
:merci:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

via_mala

Nem tudja valaki, hogy mi annak a számnak címe, ami ebben a klippben hallható?
:cool:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

ReLax18

Quote from: via_mala on 2006-09-04, 11:18:06
Nem tudja valaki, hogy mi annak a számnak címe, ami ebben a klippben hallható?
:cool:
Nem ismered?!?!?! Pedig egy klasszikus :D
Benny Benassi - Satisfaction
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

via_mala

Quote from: ReLax18 on 2006-09-04, 11:23:01
Quote from: via_mala on 2006-09-04, 11:18:06
Nem tudja valaki, hogy mi annak a számnak címe, ami ebben a klippben hallható?
:cool:
Nem ismered?!?!?! Pedig egy klasszikus :D
Benny Benassi - Satisfaction
Tudom, hogy hallottam már, de a címét nem tudtam. Köszi, bár hogy klasszikus lenne...  :lol:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Fazék on 2006-09-04, 03:24:34
P.O.D. - Youth of the Nation - totál hatásvadász nu metal szám, de marhára bejön :)
mondjuk POD-t nem tudnam tiszta szivvel nu metalnak nevezni, de ez a szam tenyleg jo. es a legujabb (kekeke, jo regi mar az) albumuk is kb ilyen hangzasra es temakra epul.

reggeli kave helyett (megint...): Tokyo Warhearts. naggggggyon hangulatos lehetett az a koncert :( kocsog makos japan metalosok :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Próféta

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-04, 13:32:40
reggeli kave helyett (megint...): Tokyo Warhearts. naggggggyon hangulatos lehetett az a koncert :( kocsog makos japan metalosok :D
:lol: ne sértődj meg, de szerintem az egész koncertből az Intro a legjobb, de az meg Miami Vice theme :)

edit: amúgy Herman's Hermits!

SaiyaGin

#4275
Zard: Kaeranu toki no naka de
        Karatto ikou!
        Kimi he no blues

Valami hihetetlen hangja van az énekesnőnek.  :jee:

szerk: Kanashii hodo anata ga suki (24. DC ending)

Lt. Simoan Blarke

Profeta: es a Touch Like Angel of Death elejen a Rock theme az nem tetszik? :)

kozben lejott a Love Hina christmas special OSTje, hallgatom es idonkent vakarom a fejem, hogy "jeeee, ez is volt? nem is emlekszem ra :3x3: ". (utana meg karomkodok, hogy miert allt meg a spring special meg az OST2 99% korul.)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Próféta

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-04, 15:03:12
Profeta: es a Touch Like Angel of Death elejen a Rock theme az nem tetszik? :)
Azt nem ismerem.

Iggy Pop - Best of - Nude and Rude

SaiyaGin


Lt. Simoan Blarke

Star Wars complete OST. nem tudom elhinni, hogy 11 ora, de meg mindig nem jutottam a vegere. de joooooo :jee:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Phineas

Apocaliptica; Metalica; Metal Gear Solid OST; Naruto OST ...és egyebek...

Fazék

igazán írhatnátok pár szót jellemzésként arról amit hallgattok, mert ennyi erővel lazán mehetne ez a topic az offtopic board-ba... (persze vannak triviális együttesek, akiket úgyis "mindenki" ismer, szóval nem pont azokra gondolok, de sok más van, amit hallgattok és gőzöm sincs róla, hogy milyen stílusú zene lehet)

via_mala

#4282
Quote from: Fazék on 2006-09-05, 01:04:09
igazán írhatnátok pár szót jellemzésként arról amit hallgattok, mert ennyi erővel lazán mehetne ez a topic az offtopic board-ba... (persze vannak triviális együttesek, akiket úgyis "mindenki" ismer, szóval nem pont azokra gondolok, de sok más van, amit hallgattok és gőzöm sincs róla, hogy milyen stílusú zene lehet)
Teljes mértékben egyetértek, annyi hozzáfűzni valóm van, hogy semmi sem triviális, egy újszülöttnek minden új. Túl sokat nem várok el, csak minimálisan annyit közöljetek, hogy milyen stílusirányzathoz tartoznak, nem kérek komplett elemzéseket, de azért senki se fogja vissza magát, ha kikívánkozik belőle egy 40 soros tömjénezés.
ON:
punk rock, alternative rock
The Offspring - Splinter (2003)
:whoah:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Djinn

Queen - A Night At The Opera (album)

Freddy Mercury ma lenne 60 éves. Boldog szülinapot neki, akárhol is van... :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Lt. Simoan Blarke

Onegai Twins & Onegai Teacher OST.
ugyanaz a benyomasom az OSTrol, mint a ket animerol. mind a ketto teljes, mind a ketto tetszik, de az OTeacher valahogy jobban bejon. (pl. Snow Angel... baromi hangulatos kis jpop.)
azt arulja el valaki, micsinal az OTeacher OSTben az Excel Saga OST? :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Fate / Stay Night zenéit, azokból is kiválogatva a harci- és komolyabb darabokat.
Kawaii Kenji az elkövető, gondolom az őt ismerőknek ez már sokat mond. Akiknek nem.. hát nézzenek utána gyorsan. Nálam szorosan Kanno Yoko után jön a ranglétrán.

Selmo

My Dying Bride - The Voice Of The Wretched

A tökéletesség unalmas.

Lt. Simoan Blarke

Cowboy Bebop OST-k. talan nem kell bemutatni oket senkinek. kozben ujrafelfedezem, hogy milyen jo fustos hangja van Mai Yamane-nek, es hogy a Seatbelt milyen hangulatos kis cuccokat tud osszehozni (lasd Pushing the Sky, meg ugye a Yakumo altal agyonfavorizalt Ask DNA :D ).
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Araki

Ami mostanában megy:
Loveless - Tsuki no Curse (op)
Bleach - Houki Boshi (en)
Air - Tori no uta (op)

Lythis

#4289
Psyclon Nine - Parasitic
Psyclon Nine - Better than Suicide

Kezdeti számaik javarészt még simán aggrotech kategóriába estek (mint pl a Combichrist, az Unter Null, és a :wumpscut: is), majd fokozatosan építettek bele máshonnan átvett elemeket, ezek közül talán a black metal a leg érezhetőbb (az énekes is metál bandában kezdte), ugyanakkor mindvégig sikerült megmaradniuk industrial bandának komolyabb elhajlások nélkül. A fenti két szám a soron következő "Crwn Thy Frnicatr" c albumukon lesz rajta (okt 24-én jelenik meg, ha minden igaz). Ezek alapján ugyanazokat a csöppet korrozív hangzású, döngölős alapot kapjuk tőlük, amit megszokhattunk pl az INRI alatt is, és a vokálok is hozzák a szintet, mint hangzásban, mint pedig szövegvilágban. Nekem határozottan tetszik, kíváncsain várom az albumot.