Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

via_mala

euro house/electroclash
Benny Benassi - Hypnotica
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Lt. Simoan Blarke

Cradle of Filth. omg Dani Filth meg az o elkepzelese a death metalrol :o de a C-kategorias horrorfilmekbe illo hangzas egy bizonyos idomennyisegen belul meg akar fogyaszthato is :) {nemerdekel, Xipe mar amugyis kitagadott :D :D }
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

via_mala

Final Fantasy VII Advent Children Original Soundtrack
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Rounin

Nile - Hall of Saurian Entombment (In Their Darkened Shrines, 1 of 4)

Kómás fejjel egy ilyen instrumentális, dobokat kellemesen előtérbe helyező zene kellően fel tud ébreszteni.

Draconire

#4294
Ferry Corsten & Ramin Djawadi - Prison Break Theme (Ferry Corsten Breakout Mix) [Extended Version]

Papa Roach - Take Me
Styles of Beyond - Nine Thou (Superstars Remix)

Lt. Simoan Blarke

Masterlan full discography. kardozosmetalu-ka? :D
(csak tudnam, hogy a Treasure World defaultbol miert hibas. de majd levagom a vegebol azt a 6 percet. :rolleyes: )

utana meg Last Exile OST. lejott mind a ketto, kivancsi vagyok, mennyire fog tetszeni :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: Gmer on 2006-09-06, 18:55:18

Styles of Beyond - Nine Thou (Superstars Remix)
NFS:MW OST, ugye?

Papa Roach - Getting Away With Murder

Ramiz

St Germain Café

Nakedape zenéje. Fordítás alá kell valami nem túl bealvós, de mégis nyugtató zene, és az első, amibe belenyúltam, pont megfelelő. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Draconire

Quote from: Lythis on 2006-09-06, 19:20:44
Quote from: Gmer on 2006-09-06, 18:55:18

Styles of Beyond - Nine Thou (Superstars Remix)
NFS:MW OST, ugye?

Elvileg igen, de rajta van a Prison Break OST-jén is.
Ehhh... pedig már azt hittem kezdek leszokni a (bárminemű)sorozatfüggőségről, de úgy tűnik ez nem olyan egyszerű XD

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lythis on 2006-09-06, 19:20:44
Papa Roach - Getting Away With Murder
meghoztad a kedvem, Last Exile megvetozva, Papa Roach discography. (minek soroljak be ezt a cuccot? :3x3: mert nem tudok rajonni :3x3: rocknak gyenge, de pl defaultbol eleg sok szamnak az van genre-be beallitva :3x3: )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

asszem hivatalosan "modern-rock", illetve ha az Infest albumot nézzük, akkor az még "nu-metal" volt. Bár tény, hogy kevesebb scratch, rap, etc elemmel, mint Linkin Park-ék.

Damnatus

én végighallgattam az összes Anima Sound Systemet, és tetszik, legalábbis háttérzenének nagyon jó.

Lythis

BUCK-TICK - Dress (Blood Trinity Mix) [Trinity Blood OP]

sirtomi

Evanescence - The Open Door album.

3 szám után azt mondom jól sikerült album. Végére kiderül mi lesz belőle :)

via_mala

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-06, 19:33:38
(minek soroljak be ezt a cuccot? :3x3: mert nem tudok rajonni :3x3: rocknak gyenge, de pl defaultbol eleg sok szamnak az van genre-be beallitva :3x3: )
Post-Grunge, Hard Rock

ON:
JPOP
Atsumi Saori - Sora Iro Nostalgy

Az ötletet a Genshiken ending adta, meglátom mit tud a kis hölgy.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Lt. Simoan Blarke

Quote from: via_mala on 2006-09-06, 23:30:26Post-Grunge, Hard Rock
kosz. ugy latszik, az en erzeseim es gondolkodasmodom nem egyezik a wiki-evel, nekem mast jelent a hard rock, node sebaj :D

ON: na most meghallgatasra Last Exile OST lefekves elott. az opening igy magaban nagyon kiraly, bar a full version nekem nem annyira tetszik, mint az animehez vagott verzio.de hatarozottan kellemes :jee:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Psyclon Nine - Clinik

Ez jobb, mint a Sick Fuck. :lazza:

via_mala

Marilyn Manson - Mechanical Animals (1998)
Industrial rock, Alternative metal, Shock rock, Hard rock :whoah:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Ramiz

Aqua - C'mon Baby Let's Go Party

Amíg a családomat jobban idegesíti, mint engem, addig király. :Kiraly: :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

via_mala

Quote from: Ramiz on 2006-09-07, 12:55:42
Aqua - C'mon Baby Let's Go Party

Amíg a családomat jobban idegesíti, mint engem, addig király. :Kiraly: :__devil:
Érdekes szempont a zeneválasztásban...
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: via_mala on 2006-09-07, 12:52:24
Marilyn Manson - Mechanical Animals (1998)
hm. en nem birtam azt az albumot. mondjuk nekem marilyn bacsi stilusa 3-4 szamtol eltekintve tul... kommersz.

Quote from: Rounin on 2006-09-07, 04:01:48
Psyclon Nine - Clinik

Ez jobb, mint a Sick Fuck. :lazza:
ezt nem hiszem el, bizonyitsd be :D

Quote from: Ramiz on 2006-09-07, 12:55:42
Aqua - C'mon Baby Let's Go Party

Amíg a családomat jobban idegesíti, mint engem, addig király. :Kiraly: :__devil:
:lul: en is igy valasztanek zenet :D :D (kar, hogy nem csaladomnal lakom :D )

ON: a frissen lejott full Stratovarius discographyt nyuzom. eddig nem igazan gyozott meg, de lehet, hogy vegul ezt is elkonyvelem hallgathato power metalnak. azt mar eszrevettem, hogy a Strato... kezdetu szamaik gyilkosak. szo szerint.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kupo

X JAPAN – ART OF LIFE
:)

Quote from: White SeeD on 2006-09-07, 12:54:54
Hack//sign ost
Egyébként ez is egész jó, Kajiura Yuki. :D

Lythis

éppen ezt kellemes Carmina Burana szerű primitivitással megkomponált kis szerzemény...

meg úgy egyébiránt az egész Trinity Blood OST-t mellette. Az egész OST-nek olyan kellemesen csöppet melankólikus, esetleg ünnepélyes hangulata van, ez alól talán csak 1-2 szám kivétel, de azokat sem sorolnám a "happy-happy-joy-joy" kategóriába. Sok helyen alkalmaznak klasszikus hangszereket (van szám, amiben orgona is szerepel, ha jól hallom), valamint helyenként a kórus is szerepet kap - mint pl a belinkelt számban is. Mindemellett találunk benne ambientes beütésü számokat is, valamint még gitárpengetős átvezető részt is (amit szívesen száműztem volna mondjuk egy CB vagy egy Trigun OST-be, de elfért itt is).

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lythis on 2006-09-07, 17:04:36(amit szívesen száműztem volna mondjuk egy CB vagy egy Trigun OST-be, de elfért itt is)
lincs!

es emiatt most: Trigun OST. Scattered Rain, Sound Life... Yellow Alert... ecetera. :_)))))
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-07, 17:11:54
Quote from: Lythis on 2006-09-07, 17:04:36(amit szívesen száműztem volna mondjuk egy CB vagy egy Trigun OST-be, de elfért itt is)
lincs!

es emiatt most: Trigun OST. Scattered Rain, Sound Life... Yellow Alert... ecetera. :_)))))
azért került oda, mert tudtam h ugrani fogsz rá :D egyébként be my guest, trigun ost-t nem is vágom kb, csak amit láttam belőle az alapján abba jobban illene... meg amúgyis country-s gitárpengetés GTFO :D

Mattanja

Evanescence - The Open Door album
Csalódtam bennük, gyenge lett. Összesen két dal tetszik róla.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

via_mala

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-07, 16:14:34
Quote from: via_mala on 2006-09-07, 12:52:24
Marilyn Manson - Mechanical Animals (1998)
hm. en nem birtam azt az albumot. mondjuk nekem marilyn bacsi stilusa 3-4 szamtol eltekintve tul... kommersz.
Na én is amiatt az egy-két szám miatt szedtem le pár albumot tőlük, de nem nagyon győzött meg. Mindenesetre most ez megy:
Marilyn Manson - Holy Wood (In The Shadows Of The Valley Of Death)
Ezen az albumon pl. a Disposable Teens c. tetszett régebben - meg most is.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Lt. Simoan Blarke

Quote from: via_mala on 2006-09-07, 21:53:04
Marilyn Manson - Holy Wood (In The Shadows Of The Valley Of Death)
emlekszem, amikor lehuztam havertol a teljes discographyt, nagyon ajanlotta ezt a lemezt. hat engem nem gyozott meg...

nem tudok hova nyulni, annyi elmaradasom van zeneben. de FMP elso season zenejet beraktam es vigyorgok, mint nekrofil a hullahazban (copyright by pratchett), mert bar nagyon regen lattam a sorozatot, meg mindig kellemes-vigyorgos-siros emlekek ugranak be az egyes zeneszamokrol :,)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Most a HC Manson rajongók - nemtudom a fórumon akad e ilyen - valszeg meg fognak kövezni, de szerintem a legjobban sikerült albuma a Golden Age of Grotesque volt...