Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Lt. Simoan Blarke

Nine Inch Nails full discography.
eddig nem tudom hova tenni. de wiki segit:
Quote from: WikipediaVariously, NIN's sound has been described as alternative, electronica, heavy metal, rock, or, most commonly, industrial or industrial rock.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Static-X - Invincible : Kellemes dallam, egész szép ének (nem üvöltenek, nem hörögnek, ami meglepett). Hajaz kicsit a Dream Theaterre =)

Zsiga

Áááá, ééértem már, szóval itt lesz mindenki otaku meg postmonster... :rolleyes:

Rounin

Quote from: Zsiga on 2006-09-11, 21:58:05
Áááá, ééértem már, szóval itt lesz mindenki otaku meg postmonster... :rolleyes:

Jó későn kapcsolsz. :appl: :rolleyes:

Zsiga

Quote from: Rounin on 2006-09-11, 21:59:40
Quote from: Zsiga on 2006-09-11, 21:58:05
Áááá, ééértem már, szóval itt lesz mindenki otaku meg postmonster... :rolleyes:

Jó későn kapcsolsz. :appl: :rolleyes:
Csak aztán nehogy Yakumo egyszer úgy határozzon hogy épp emiatt ez a topic átkerül OFF-ba a Melyik anime-t láttad legutóbb? mellé, aztán hirtelen eltűnik mindenkinek párszáz count-olt postja... :D (330 oh yeah! :lul:)

És hogy ne csak offoljak, most épp Mike Oldfield 'Voyager' és Santana 'Supernatural' című albumait hallgatom kb. felváltva. :)

Rounin

#4355
Ki nem szarja le? :rolleyes: =)

Hm, az előbbi Static-X szám miatt most végighallgatom a Shadow Zone albumukat. Egész kellemes így fórumozgatni és olvasni.

Selmo

Quote from: Zsiga on 2006-09-11, 22:05:23
Csak aztán nehogy Yakumo egyszer úgy határozzon hogy épp emiatt ez a topic átkerül OFF-ba a Melyik anime-t láttad legutóbb? mellé, aztán hirtelen eltűnik mindenkinek párszáz count-olt postja... :D (330 oh yeah! :lul:)
Szerintem simán ott a helye. :D

Therion - Beyond Sanctorum

A tökéletesség unalmas.

Yakumo

A "félreértések" elkerülése végett "emiatt" nem fog az Offba kerülni a topic. Pláne, hogy itt a legkevesebb az Off. A Mit láttál-t sem én tettem oda, hanem még zsozso régebben és nem azért került oda, mert off, hanem mert túl sok volt benne a flame meg az emlegetett off hozzászólás éppen ezen okból. Na persze most is megy ott az okosítás, de remélem nem folytatódik.

És hogy akkor ON is legyek: Mióta megnéztem az "Ordained From Above" AMV-t, azóta annak a zenéje megy a háttérben. Már meghallgattam vagy 15-ször. :jee:
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=161.msg203846#msg203846

Lt. Simoan Blarke

koszonjuk, Yakumo. (ironia nelkul. honest. :D ) { /me mar latja lelki szemekkel, hogy beindul itt az eszement offolas, hogy atmenjen a topic O/t-be. aztan vallat von, mert neki tok mindegy, hol van flame :lazza: }

ON: Stratovarius discography. kicsit meglepodtem, hogy 1. mennyi koncertfelvetele van, 2. mennyiszer kiadtak 1-1 szamot (a Forever pl. 8-szor van rajta a lemezeken osszesen), 3. milyen ( ide kepzelj sok, neked tetszo szinonimat a "nagyon"-ra ) JOOOOOOO szam a Forever... VAZEG, ezt felrakom, mert hallanotok kell...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Shadow Zone szerintem jobb album volt összességében, mint a Start a War, pedig reméltem, hogy az utóbbival lenyomják majd az előzőeket.

Apoptygma Berzerk - Cambodia

via_mala

#4360
System Of A Down - Hypnotize (2005)
Alternative Metal, Alternative Rock, Progressive Rock, Experimental Rock, ...
:whoah:

System Of A Down - Mezmerize (2005)
:szemuveges:

System Of A Down - Steal This Album (2002)
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Lt. Simoan Blarke

SoaD... egyike annak a zenenek, amit sose birtam hallgatni... na mindegy :szemuveges:

Stratovarius - Anthem of the World
Stratovarius - Forever Free
Stratovarius - Forever (nagyon faszan diszkonnektelt 150K upload utan a szerver, jokor veszem eszre... de csakazertis... :3x3: )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Darkstar

Akkor énis. :)
Stratovarius - Phoenix
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Darkstar on 2006-09-12, 14:41:37
Stratovarius - Phoenix
azaz! :whoah:

Stratovarius - Phoenix (live)
Visions of Europe koncertlemezek. /gg :) :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

#4364
Headscan - Lolife
Feindflug - NSD (Vollversion '97)
Psyclon Nine - Rape this World
Spineshank - Cyanide 2600

edit: Rou, ha még nincs meg: Parasitic (mp3 sajna nem volt)

sirtomi

Quote from: Gmer on 2006-09-09, 10:53:51
Avenged Sevenfold - City Of Evil album (heavy metal/hard rock)
Baz, az első ember aki rajtam kívül hallgatja őket! Legalábbis ismerőseim közül. Egyszer próbáltam torrentre felrakni mindhárom albumukat, egy hónap alatt 5en töltötték le. Ettől kicsit elszomorodtam, pedig jó zene.

Most Mudvayne szól. Nem tudom kategorizálni, nem értek hozzá, de nem rossz :) Talán kicsit Disturbed szerű, néha kicsit keményebb.

Draconire

Quote from: sirtomi on 2006-09-12, 19:54:06
Quote from: Gmer on 2006-09-09, 10:53:51
Avenged Sevenfold - City Of Evil album (heavy metal/hard rock)
Baz, az első ember aki rajtam kívül hallgatja őket! Legalábbis ismerőseim közül. Egyszer próbáltam torrentre felrakni mindhárom albumukat, egy hónap alatt 5en töltötték le. Ettől kicsit elszomorodtam, pedig jó zene.

De még mennyirre jó! Bár az első albumuk( Sounding the Seventh Trumpet) annyira nem jött be, de a 2.(Waking The Fallen) és főként a 3.(City Of Evil) már nagyon tetszik :jee:

sirtomi

Quote from: Gmer on 2006-09-12, 20:19:11
De még mennyirre jó! Bár az első albumuk( Sounding the Seventh Trumpet) annyira nem jött be, de a 2.(Waking The Fallen) és főként a 3.(City Of Evil) már nagyon tetszik :jee:
Nekem tetszett az 1. albu, is nagyon. Este lehet hogy meg is hallgatom.

Ez a Mudvayne nem is olyan rossz.
Mudvayne - The End of all Things to Come c. album. Volt pár jobb és rosszabb szám is, de összessgében nem rossz.

via_mala

Requiem For A Dream O.S.T. - REMIXED
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Lt. Simoan Blarke

Rammstein - Bestrafe Mich. szerelmes szamok rulz, szoval ezt kovetoen a filing erdekeben fokozzuk a dolgokat:
NIN - Close. I WOULD F*CK YOU LIKE AN ANIMAL! eskuszom, meghat ez az erzelgos szerelem :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Rounin

Kenji Kawaii - Log In (Avalon OST)

Csodás kórus, naaaagy, komoly zenekar által kavart audio-orgazmus.
Arigatou, Bruce-dono. :merci:

Próféta

Quote from: Rounin on 2006-09-13, 20:34:15
Kenji Kawaii - Log In (Avalon OST)
:cool:
A másik változatát, a Log Out-ot is érdemes meghallgatni.

ON:
20 years of R.E.M.

Lt. Simoan Blarke

Kawaii Kenji == teh rule (nem, nem nyalok az adminnak :hehe: ) :)

Kotoko - Sora no Mori de. Onegai Teacher OST, talan ez eleg, hogy jellemezze  :angyali:
Masterplan - Enlighten Me. ez power metal pont.
John Williams - Ewok Feast / Part of the Tribe. SW OST.
Ill Nino - When It Cuts. miez? kukametal vagy mi? :D
Shimokawa Mikuni - Sore ga Ai Deshou. FMP Fumoffu OST, feelinges meg minden, jaj hol a zsepi :oops: :angyali:

utana pedig Slipknot 9.0 Live, azaz koncertalbumok. ez is szemetmetal :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bruce

#4374
Quote from: Próféta on 2006-09-13, 20:55:11
Quote from: Rounin on 2006-09-13, 20:34:15
Kenji Kawaii - Log In (Avalon OST)
:cool:
A másik változatát, a Log Out-ot is érdemes meghallgatni.

Tudom, csak amióta a feltöltési sebességem 500 bájt és 1 kbyte között ingadozik, valahogy lassabban mennek a dolgok... azt még nem tudtam feltölteni.
És hogy ne csak offoljak altatódalnak: Kenji Kawaii - La Sola :bruhuhu:

Szerk.: a gép kikapcsolása előtti pillanatban ránéztem eMuléra, és hopp... lejött egy oly régóta keresett album.
Robert Berry - Soundtrack For The Wheel Of Time
Egész kellemes kis muzsika, hirtelen nem is tudom mihez hasonlítnai :redface: Majd próbálok belőle ízelítőt adni, amint visszaáll a feltöltésem sebessége

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Ramiz

Kedvenc számok a különféle zenestílusokból

black metál: Nile - Masturbating The War God, Rache Lied...
"hősies" metál: Stainless Steel - Savior, The Glory Of Worms
trash metál: Sepultura - Roots Bloody Roots
jazz: Ornette Coleman - Intersong
nu jazz: Kyoto Jazz Massive - The Brightness Of These Days
brit pop/rock: Travis - Why Does It Rain On Me? ; Radiohead - Paranoid Android
rock: Guns 'n Roses - Paradise City, Knockin' On Heaven's Door ; Doors - People Are Strange, Soul Kitchen, Love Me Two Times, Break On Through, Take It As It Comes ; AC/DC - Highway To Hell
blues: Jimmy Hendrix - Foxy Lady, Hey Joe, Red House ; Deák Bill Gyula - Bort, bluest, békességet!, Hé Joe ; Tom Waits - Jockey Full Of Bourbon
hip-hop: The Roots - Dynamite, Don't Say Nuthin', The Next Movement, Step Into The Realm ; DMX - Where The Hood At ; Cypress Hill - What's Your Number
raggie: Bob Marley - Sun Is Shining, Burnin' And Lootin' (with Black Thought from The Roots)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis


Lt. Simoan Blarke

Quote from: Ramiz on 2006-09-14, 00:45:51
Kedvenc számok a különféle zenestílusokból

black metál: Nile - Masturbating The War God, Rache Lied...
"hősies" metál: Stainless Steel - Savior, The Glory Of Worms
trash metál: Sepultura - Roots Bloody Roots
rock: Guns 'n Roses - Paradise City, Knockin' On Heaven's Door ; AC/DC - Highway To Hell
raggie: Bob Marley - Sun Is Shining, Burnin' And Lootin' (with Black Thought from The Roots)
nice. de ha megengedsz egy kerdest: a Sepultura miota trash? :rolleyes: a kezdetek kezdeten meg talan az volt, de most mar baromira nem az :)

en pedig megint Slipknot 9.0 Live-ot hallgatok, de lassan visszanyergelek John Williamsre, alapozni kell a holnapi jatekra :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fazék

Franz Ferdinand - You Could Have it so Much Better

most próbálom először figyelmesen végighallgatni és ha anno elsőre nem is ragadott meg különösebben, immár jobban a zenére figyelve van pár átkozottul jó szám az albumon, szóval érdemes meghallgatni. stílusra mondjuk indie rock :)

ami számokat ajánlok így hirtelen:
The Fallen
Evil and a Heathen
Do You Want To

via_mala

Audioslave - Revelations (2006)
Rock
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács