Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Lythis

#5040
E.S. Posthumus-t ismertem, thx.
X-ray dog jön lefele, viszont ez csak az "A breed apart". Nincs meg valakinek az, amin a dethroned van?
edit: "Big Ass Drums" ..őő... kreatív címadás...

Zsiga

Quote from: Gmer on 2006-12-04, 18:50:46
Quote from: Lythis on 2006-12-04, 18:42:30
Quote from: Gmer on 2006-12-04, 17:49:15
X-Ray Dog - A Breed Apart
X-Ray Dog - Canis Rex II
X-Ray Dog (a music studio) primarily produces high-end orchestral and choral music for movie and TV trailers

szerk: álljon itt két ízelítő:

Final Command
Standing Victorious
[spoiler][/spoiler]
:merci:
Ezek esetleg még érdekelhetnek: E.S. Posthumus illetve Immediate Music

/r/ moar :D

Draconire



Lythis

X-Ray Dog - A Breed Apart
umm... szal az első számok alapján temettem volna, mert hallottam már jobbat is, de a Shattered és az utána következő darabok már el lettek találva hálistennek  :jee:

Darkstar

Tudja valaki mi megy ez alatt? Legalább akkora állatság, mint maga a videó.  :muhahah:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2006-12-04, 20:27:01
Tudja valaki mi megy ez alatt? Legalább akkora állatság, mint maga a videó.  :muhahah:
Valami Dragonforce, talán a Fury of the Storm.
Szerk.: Ja, azaz. :)

Darkstar

Quote from: Zsiga on 2006-12-04, 20:37:12
Valami Dragonforce, talán a Fury of the Storm.
Az, thx. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2006-12-04, 20:27:01
Tudja valaki mi megy ez alatt? Legalább akkora állatság, mint maga a videó.  :muhahah:
:hail: epic win!!!

Rounin

Na most kedvet kaptam ehhez:

Dragonforce - Where Dragons Rule

Solid Snake

Kimi ga Nozomu Eien OST

Pár nap alatt csak-csak lejött, 791 MB, de megérte!
Eddig a Setsunai Omoi mű tetszik leginkább (KGNE első része - Takayuki elrángatja Harukát a fához, akkor megy ez a zene, egyszerűen gyönyörű  :smile:).

Kvikveg

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-03, 03:24:47
Susumi Hirasawa - The Girl in Byakkoya  :whoah: :muhahah: :rotfl:
-Paprika main theme

Ezer köszönet noriko!  :jee: :merci:
...
Nem tudom mar kinek a linkjerol szedtem, de most vagy fel orat ez ment, es meg menni is fog. :D :D :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

via_mala

Susumi Hirasawa nagyon jó, mindjárt előveszem a majd 800 megás gyűjteményemet tőle, ami a Paprika track-kekkel már több is 800 megánál, csak még előbb végighallgatom ezt:

Machinae Supremacy - Promo :whoah:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Yakumo

Snow - Informer   :lol: azt hiszem írok egy tanulmányt ennek a számnak a szövegéről és az ember kiejtéséről / lassú felolvasásáról. :D

sirtomi

Stone Sour - Come What(ever) May album.

Slipknot énekesének zenekara, előbb volt mint a Slipknot, nemrég újra egyesültek és kiadtak egy király albumot  :whoah:
Talán alternatív/hard rock -ként lehetne kategorizálni. Nagyon jó, ajánlom mindenkinek! :)

Lythis

Quote from: sirtomi on 2006-12-05, 20:32:59
Stone Sour - Come What(ever) May album.

Slipknot énekesének zenekara, előbb volt mint a Slipknot, nemrég újra egyesültek és kiadtak egy király albumot  :whoah:
Talán alternatív/hard rock -ként lehetne kategorizálni. Nagyon jó, ajánlom mindenkinek! :)
wiki szerint "nu-metal" ..
tény, h nem lett rossz, de azért egy idő után kicsit lapos, nem gondolod?
Korábbi albumukról csak 1-2 számot volt szerencsém hallani, összességében az is hasonló volt, vagy teljesen más? Mert nekem úgy tűnt, h azokban mintha több lenne a "grunge hangzás"

On: Coal Chamber - Fiend

sirtomi

Quote from: Lythis on 2006-12-06, 01:42:03
wiki szerint "nu-metal" ..
tény, h nem lett rossz, de azért egy idő után kicsit lapos, nem gondolod?
Korábbi albumukról csak 1-2 számot volt szerencsém hallani, összességében az is hasonló volt, vagy teljesen más? Mert nekem úgy tűnt, h azokban mintha több lenne a "grunge hangzás"
Én ezt az albumot hallottam tőlük először és tetszik ezért néztem utána kik ők. Korábbi albumokat most igyekszem beszerezni.
Nekem nem tűnik laposnak, mondjuk még nem sokszor hallgattam meg :)

Hozzáállásuk tetszik a zenéléshez. Valami cikkben olvastam, hogy olyan zenét csinálnak amit szeretnének és nem érdekli őket kinek tetszik és kinek nem :)

Lythis

nem mondtam, hogy rossz, csak egy idő után egysíkú volt - nekem legalábbis. Volt olyan 3-4 szám ami megmaradt róla (30-30 150, Made of Scars, Trough Glass pl), de a többire ha nem figyelek, akkor pakk, és elment az album.

A hozzáállás meg kb Corey Taylor trademark lesz, mert a SlipKnoT-tal is így vannak :)

on: Halo theme, és a fight tune-ok a DoC OST-ről

SaiyaGin

m.c.A.T. feat. DA PUMP: Bomb A Head!
DA PUMP: Christmas Night

Bruce

The Nightmare Before Christmas - OST (Kidnap the Sandy Claws)
Mert jön a karácsony, meg mert jó.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Lythis

Azt a számot plz linkeld :D Egyszerűen imádom :D

Bruce

Quote from: Lythis on 2006-12-08, 21:53:51
Azt a számot plz linkeld :D Egyszerűen imádom :D
Én is innen szedtem de ha nem kell az egész ost, akkor egye fene, feltöltöm külön azt a számot. Bár szvsz megéri az egészet.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Lythis

 :merci:.. bár nem jön valami gyorsan (még 4-5 óra mire lennvan), szal ha nincs jobb dolgod, akkor feltehetnéd  :angyali:

Utada Hikaru - Passion (Kingdom Hearts 2 Theme)

Bruce

Quote from: Lythis on 2006-12-08, 22:39:22
:merci:.. bár nem jön valami gyorsan (még 4-5 óra mire lennvan), szal ha nincs jobb dolgod, akkor feltehetnéd  :angyali:

Utada Hikaru - Passion (Kingdom Hearts 2 Theme)

Ám legyen, de azért seedelek. Hátha.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Rounin

És én ezt a filmet még nem láttam? Wtf... na megyünk tőteni :angyali:

\o/

Darkstar fails at quote? :F

Darkstar

Quote from: Bruce on 2006-12-08, 22:51:25
Ám legyen
Aww...  :lol:

Rou: jah, nem tom mi volt a gond, reposttal már ment. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Rounin on 2006-12-08, 22:57:48
És én ezt a filmet még nem láttam? Wtf... na megyünk tőteni :angyali:
say WHAT?!?

Fazék

Quote from: Bruce on 2006-12-08, 22:10:27
Quote from: Lythis on 2006-12-08, 21:53:51
Azt a számot plz linkeld :D Egyszerűen imádom :D
Én is innen szedtem de ha nem kell az egész ost, akkor egye fene, feltöltöm külön azt a számot. Bár szvsz megéri az egészet.
pusztuljatok  :Eztneked: beraktam most lefekvéshez a zenét, de csak annyit értem el vele, hogy fölidézte a filmet, fölkeltem az ágyból, elnéztem az xpress oldalára, megláttam az árát, és beraktam a kosaramba...  :bruhuhu: miattatok nem fog kapni a húgom ajándékot tőlem!! :3x3:

Nakedape

Quote from: Fazék on 2006-12-09, 02:27:28
Quote from: Bruce on 2006-12-08, 22:10:27
Quote from: Lythis on 2006-12-08, 21:53:51
Azt a számot plz linkeld :D Egyszerűen imádom :D
Én is innen szedtem de ha nem kell az egész ost, akkor egye fene, feltöltöm külön azt a számot. Bár szvsz megéri az egészet.
pusztuljatok  :Eztneked: beraktam most lefekvéshez a zenét, de csak annyit értem el vele, hogy fölidézte a filmet, fölkeltem az ágyból, elnéztem az xpress oldalára, megláttam az árát, és beraktam a kosaramba...  :bruhuhu: miattatok nem fog kapni a húgom ajándékot tőlem!! :3x3:
add neki ezt karécsonyra.. csak ne felejtsd el kölcsönkérni:D
télleg nagyon jó, nekem lenni még egy olasz jack-es(hamis) polóm is:)
kéne egy folytatás h pl husvétkor is hallgathesd nem? :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Nakedape on 2006-12-09, 09:15:32
Quote from: Fazék on 2006-12-09, 02:27:28
pusztuljatok  :Eztneked: beraktam most lefekvéshez a zenét, de csak annyit értem el vele, hogy fölidézte a filmet, fölkeltem az ágyból, elnéztem az xpress oldalára, megláttam az árát, és beraktam a kosaramba...  :bruhuhu: miattatok nem fog kapni a húgom ajándékot tőlem!! :3x3:
add neki ezt karécsonyra.. csak ne felejtsd el kölcsönkérni:D
télleg nagyon jó, nekem lenni még egy olasz jack-es(hamis) polóm is:)
kéne egy folytatás h pl husvétkor is hallgathesd nem? :D
persze még csak ez kéne, hogy tőle függjek, hogy mikor nézhetem meg a filmet! fenéket! egyszerűen ezt fogom kapni tőle karácsonyra :)