Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Rounin

#5100
Nile - Die Rache Krieg Lied der Assyriche

A zene által diktált elánnal zúzom be a sajtos-sonkás szendvicseim. Így kell kezdeni a napot :__devil:

Edit:

És így nem kellene folytatni:

Animetal ~ Animetal Marathon I ~ Mobile Suit Gundam | Ez valami fájdalmasan szar :bsd: (de tetszik  :angyali:)

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Lythis

No Doubt - Don't Speak
No Doubt - Hey Baby
Move - Drivin' Trough The Night
Chiasm - Surrender
Chiasm - Fight
Utada Hikaru - Passion

Lythis

Mizuki Nana - Innocent Starter
Mizuki Nana - Eternal Blaze

Undying Main Theme
Hirano Aya - God Knows
Hirano Aya - Lost My Music
Yuko Goto - Koi no Mikuru Densetsu   /"MI・MI・MIRAKURU☆ MIKURUNRUN☆"/

Rounin

D12 - My Band  fun rap :angyali:
The Cure - Burn   A Holló óta egyik kedvencem, bár sosem szerettem igazán a kjúr-t
Gits OST - Kenji Kawai - Reincarnation Egyik legkedvesebb 'meditációs' zeném. Nyugodt, lüktető ritmusával mindig képes kikapcsolni.
Ilaria Graziano - I can't be cool Ez meg csak egy könnyed dalocska, amiből szinte semmit nem értek, de nem is érdekel :D
Kanno Yoko - Space Lion   Még egy kikapcsolós zene. :cool:
Yoko Ishida - White Destiny   Szomszédgyilkos j-pop :hopp:

Lythis

Chiasm - Rewind [Floating Tears Mix]
Chiasm - Rewind
És ha már ilyenem van akkor az Isolated is, mert miért ne...
Garbage - Androgyny
Garbage - Push It
Xandria - Fire Of Universe
SlipKnoT - Wait and Bleed
SlipKnoT - I Am Hated
SlipKnoT - Before I Forget
SlipKnoT - The Heretic Anthem

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Pirula

Ave Maria

Öcsémet ismét elkapta a karácsonyi hangulat de keményen, szerintem még a harmadik szomszéd is hallja.  :smile:

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Liquid Snake

Összes One Piece ill. Naruto soundtrack. IMÁDOM ŐKET.

via_mala

Karl Jenkins - The Journey (The Best Of Adiemus)
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Rounin

Summoning - Farewell (Let mortal heroes sing your fame)
Summoning - Khazad Dum (Dol Goldur)
Battlelore - War of Wrath
Battlelore - Storm of the Blades

Mert Lotr-metál hangulatom van =)

Lythis

Disturbed - Ten Thousand Fists [album]

miközben vígan szürcsölöm az utolsó filteres teámat... innentől nagytételben kell gyártani teafűből, ami tovább tart...  sheesh...

krezga

Gyűrűk Ura mind a három részének OST-jét, már 2 és fél órája(házi írás közben nagyon jó:D).
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Lazzaret

Jelenleg a TOKIO-tól a Sorafune-t. Nagyon tetszik :D


www.arkangyalok.uw.hu

SaiyaGin

Kistehén: Kis karácsonyi probléma  :rotfl:

Lythis

Chiasm - Rewind
Abingdon Boys School - INNOCENT SORROW (TV-Size)
Gackt - REDEMPTION (instrumental)
Nightmare - the WORLD
Rammstein - Feuer Frei!
t.A.T.u. - Perfect Enemy
Escaflowne OST - Dance of Curse
Spiritfall - My Reason
Transformers Movie OST - Instruments of Destruction

Solid Snake

Enishi - Air OST
Modoranai Hibi - Midori No Hibi OST
Mousukoshi...Mousukoshi - Midori No Hibi OST
Farewell Song - Air OST
Aozora - Air OST
Second Flight - Onegai Twins OST
Sore Ga Ai Deshou - FMP Fumoffu OST

.Attila

Nem tudom, hogy rockzene imádóként hogy maradhatott ki az életemből az Iron Maiden :ejj:
Letöltöttem a teljes diszkográfiát, asszem el leszek vele egy darabig :whoah:
Hasonló rockzenére várok ajánlatokat :)

Pirula

Quote from: .Attila on 2006-12-17, 23:37:43
Nem tudom, hogy rockzene imádóként hogy maradhatott ki az életemből az Iron Maiden :ejj:
Letöltöttem a teljes diszkográfiát, asszem el leszek vele egy darabig :whoah:
Hasonló rockzenére várok ajánlatokat :)
Bruce Dickinson szólóalbumait tudom még ajánlani, én mondjuk csak a Chemical Weddinget ismerem, de az csillagos ötös. Maidenhez hasonlót sokat találni mert rengetegen nyúlták őket, de a színvonalat elenyészőeknek sikerült csak úgy elcsípniük. Nem is tudok most csuklóból olyat mondani.
Dallamos meg metálos még a Gamma Ray, Helloween, Heavenly, Custard. Aztán még a Judas Priestet tudom ajánlani, de az már nagyon sikítós hevimetál - egyben persze nagy kedvencem.  :D
Ami esetleg ide tartozhat még az az Iced Earth, a Matthew Barlow-os korszak. Ajánlott albumok: Something Wicked This Way Comes, Days Of Purgatory, Horror Show.

.Attila

Metált inkább hagyjuk, maradnék rock területen :)
Na majd utánanézek ezeknek, köszi :merci:

Pirula

Quote from: .Attila on 2006-12-18, 00:02:42
Metált inkább hagyjuk, maradnék rock területen :)
Ahogy érzed, bár a Maiden heavy metal bandaként szokta definiálni magát. Ezért volt nagy fejtörés hogy mit írjak, milyen zenéket értesz rock alatt.

Most egyébként semmit sem hallgatok, de ha hallgatnék akkor valószínűleg pont az előbb ajánlott Chemical Wedding lenne az.  :smile:

Zsiga

Quote from: .Attila on 2006-12-18, 00:02:42
Metált inkább hagyjuk, maradnék rock területen :)
Na majd utánanézek ezeknek, köszi :merci:
Deep Purple, Led Zeppelin, Black Sabbath?
De ahogy Pirula is írja, az Iron Maiden bizony egyértelműen heavy metal-t játszik.

.Attila

Quote from: Zsiga on 2006-12-18, 00:23:13
Quote from: .Attila on 2006-12-18, 00:02:42
Metált inkább hagyjuk, maradnék rock területen :)
Na majd utánanézek ezeknek, köszi :merci:
Deep Purple, Led Zeppelin, Black Sabbath?
De ahogy Pirula is írja, az Iron Maiden bizony egyértelműen heavy metal-t játszik.

Ez heavy metal?
Ezek után megkérdezem: mi a heavy metal? Tudtommal a heavy metal keményebb műfaj, mint a rock (hard rock), a Metallica-ra is egyesek azt mondják, hogy hard rock, pedig az Iron Maiden könnyedebbnek hangzik.
Ááá, sose igazodtam ki ezeken a műfajokon.

Zsiga

#5125
Quote from: .Attila on 2006-12-18, 00:36:07
Quote from: Zsiga on 2006-12-18, 00:23:13
Quote from: .Attila on 2006-12-18, 00:02:42
Metált inkább hagyjuk, maradnék rock területen :)
Na majd utánanézek ezeknek, köszi :merci:
Deep Purple, Led Zeppelin, Black Sabbath?
De ahogy Pirula is írja, az Iron Maiden bizony egyértelműen heavy metal-t játszik.

Ez heavy metal?
Ezek után megkérdezem: mi a heavy metal? Tudtommal a heavy metal keményebb műfaj, mint a rock (hard rock), a Metallica-ra is egyesek azt mondják, hogy hard rock, pedig az Iron Maiden könnyedebbnek hangzik.
Ááá, sose igazodtam ki ezeken a műfajokon.
Igen, az Iron Maiden a heavy metal tökéletes példája. :)
Metallica meg trash metal (volt valamikor a fénykorában...), ami sokkal keményebb, pörgősebb, zúzósabb műfaj mint a heavy. Wikipedia-n érdemes olvasgatni műfajleírásokat, és belehallgatni pár jellemző előadó albumaiba, ha bele akarsz tanulni. Én elmagyarázni nem tudom, annyira nem értek hozzá, csak olyan szinten állok hogy hallás után nagyjából felismerem hogy mi milyen műfaj.

Lythis

#5126
Die Sektor - To Be Fed Upon
ha aztmondom, hogy NoiTekk-es banda ez is, akkor gondolom nem sokaknak mond bármit is.
Ner0-ék jobbak mondjuk...

Linkin Park - In The End

.Attila

Quote from: Zsiga on 2006-12-18, 00:40:49
Quote from: .Attila on 2006-12-18, 00:36:07
Quote from: Zsiga on 2006-12-18, 00:23:13
Quote from: .Attila on 2006-12-18, 00:02:42
Metált inkább hagyjuk, maradnék rock területen :)
Na majd utánanézek ezeknek, köszi :merci:
Deep Purple, Led Zeppelin, Black Sabbath?
De ahogy Pirula is írja, az Iron Maiden bizony egyértelműen heavy metal-t játszik.

Ez heavy metal?
Ezek után megkérdezem: mi a heavy metal? Tudtommal a heavy metal keményebb műfaj, mint a rock (hard rock), a Metallica-ra is egyesek azt mondják, hogy hard rock, pedig az Iron Maiden könnyedebbnek hangzik.
Ááá, sose igazodtam ki ezeken a műfajokon.
Igen, az Iron Maiden a heavy metal tökéletes példája. :)
Metallica meg trash metal (volt valamikor a fénykorában...), ami sokkal keményebb, pörgősebb, zúzósabb műfaj mint a heavy. Wikipedia-n érdemes olvasgatni műfajleírásokat, és belehallgatni pár jellemző előadó albumaiba, ha bele akarsz tanulni. Én elmagyarázni nem tudom, annyira nem értek hozzá, csak olyan szinten állok hogy hallás után nagyjából felismerem hogy mi milyen műfaj.

Heh, ezek szerint én mégis szeretem a metal néhány stílusát? :confused:

Rounin

Sokan lepődnek meg így :angyali:.

Iron Maiden - Prowler \o/

sirtomi

Iron Maiden bizony metál és nagy kedvenc :)

Ha hallgatnék valamit az lenne most, de nem tudom behozni melóhelyre. Kellene egy nagyobb usb tár.