Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Pirula

Black Sabbath - Vol. 4 album, most még az első szám megy, a Tomorrow's Dream. Még menni is fog egy darabig, több mint 8 perces.

Kazenokizu

Travis-t. Why does it always rain on me?

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

SaiyaGin


Baldy

Iron Maiden - Dance of Death
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Raggie

Led Zeppelin - Starway to heaven :cool: :whoah:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

sirtomi

Quote from: Baldy on 2006-12-26, 14:57:17
Iron Maiden - Dance of Death
Imádom ezt a számot, meg az egész album nagyon jó lett  :whoah:

Pirula

Lake Of Tears - Crimson Cosmos album, most éppen Lady Rosenred.
Áhh.
Utálok hangszervásárláshoz közeli időpontban zenét hallgatni, folyton átvariálom a megveendő összeállítást az éppen aktuálisan tetsző hangzás érdekében. Persze mindig drágábbra.  :redface:

sirtomi

#5197
Rage Against The Machine - The Battle of Los Angeles album

Nagyon rég hallottam ezeket a számokat, de még mindig tetszik :)
Szerk:
In Flames - Clayman album.
Most éppen Bullet Ride.

Solid Snake

Death Note OST

Annyira boldog vagyok, hogy végre a teljes OST is kikerült, eddig csupán a The Wolrd és az Alumina ment, most viszont...  :__devil:

Eddigi kedvenceim az OST-ről:

L's Theme - nagyon üt. Nem tehetek róla, L a kedvencem, elfogult vagyok.  :smile:
Death Note Theme - előzetesek és nagyobb csavarok utóhatásainál játsszák be leginkább - üt is rendesen.  :jee:

Selmo

X-Ray Dog... igen, még mindig.

A tökéletesség unalmas.

Pirula

#5200
TV on the Radio - Wolf like me
Frissen letorrentelt példány, a Return to Cookie Mountain egyik száma. A Subterrán olvastam róla hogy pop/rock alapműveltség része lesz rövid időn belül. Az ilyen kijelentéseken csak csóválom ugyan a fejem, de jó hívószó mert persze ilyenkor személyesen is meg akarok győződni hogy vajon van-e valami egy ilyen kijelentés mögött. Azt is írták hogy rakendroll, ezt meg nem is magyarázom. Na, eddig egyes egyedül a most hallgatott szám tudott megfogni az egész albumról, az viszont egy pillanat alatt. Punkos téma, hardkór lassulás feka vokállal - mindez bowliggolyó gombölyűségű hangzással megtámogatva. Állat.
A többi még emésztésre szorul, elsőre még az volt bennem hogy kerek-perec rámondom hogy szar. De attól félek egy hét múltán pont azokat a részeket fogom imádni amiktől most a falra mászok és oldhatom fel majd magamban az ellentmondásocskáimat.

Közben már rájöttem hogy a Blues From Down Here is egy határozottan szeretnivaló szerzemény.

arianrhod

Rammstein-Moskau  :whoah:
Első hallásra megszerettük :Kiraly:

Pirula

Loituma feat. Beatnick: Ieva's Breaks
Nekem maradandó károsodásokat okozott ez a hagymapörgetés úgy tűnik, mert csak úgy, tetszésből is képes vagyok hallgatni.

sirtomi

Avenged Sevenfold - Warmness on the Soul

chilip

Gedo Senki Original Soundtrack - fantasztikus a zenéje  :Kiraly: már csak ezért végig fogom nézni, remélem adják majd a hazai mozikban, mint a Chihiro-t :angyali:

Pirula


via_mala

#5206
A mester emlékezetére:
James Brown - The Godfather of Soul - The Very Best Of
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Fazék

#5208
Flushed Away OST

durván jó számokkal van tele ez az album

Billy Idol - Dancing With Myself
Jet - Are You Gonna Be My Girl?
Tom Jones - She's a Lady
The Dandy Warhols - Bohemian Like You
Tom Jones - What's New Pussycat?
Boots Randolph - Yakety Sax
Bobby McFerrin - Don't Worry Be Happy
Tina Turner - Proud Mary
Fatboy Slim - Wonderful Night

és így hirtelenjében kb felsoroltam az egész albumot :haha:

szerk: és most elalváshoz örök klasszikus kedvencem

Edvard Grieg - Peer Gynt

jó éjszakát mindenkinek :)

Selmo

Tiamat - A Deeper Kind Of Slumber

A tökéletesség unalmas.

SaiyaGin

Sickratman: B...
Lost Universe OST

Próféta

#5211
Quote from: Raggie on 2006-12-26, 15:48:46
Led Zeppelin - Starway to heaven :cool: :whoah:
:cool:
Quote from: chilip on 2006-12-29, 17:37:19Gedo Senki Original Soundtrack
:cool:
Quote from: Fazék on 2006-12-30, 03:26:56Edvard Grieg - Peer Gynt
:cool:

ON: Gedo Senki soundtrackkel való első ismerkedésem, és két végighallgatás közt mindenféle egyveleg musical zenékből (Phantom of the Opera, Hair, JC Superstar, Padlás, ilyesmi)

Fazék

#5212
Apples in Stereo - The Discovery of a World Inside the Moon

utána pedig

Barry White - All Time Greatest Hits
hát ennek a jóembernek is "kegyetlen nehéz dolga" lehetett ezzel a hanggal minden este ágyba vinni egy-egy nőt :D

Member

Annyi Galaxy Angel OST-unk lett, mint a dög, nehéz dönteni. :D
Most Shintani Ryoko (Milfiulle) & Tamura Yukari (Ranpha) &
Yamaguchi Mayumi (Forte)
- Docchimo Kocchimo

(Egészen beleszerettem Milfiulle hangjába :haha: )

Draconire


sirtomi

Tankcsapda - Örökké tart
Tankcsapda - Adjon az ég
Tankcsapda - Menyország tourist

SaiyaGin


sirtomi

Metallica - Die, Die My Darling  :whoah:

arianrhod


Solid Snake