Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Lythis


Draconire

Quote from: Lythis on 2007-01-31, 20:28:24
ne, itt a zerospace is :)
Ezt honnan szedted? Mert ez jobb minőség mint ami nekem van, és szívesen látnék egy t0rr3ntet az albumból :D


Solid Snake

Quote from: Gmer on 2007-01-31, 20:38:11
Quote from: Lythis on 2007-01-31, 20:28:24
ne, itt a zerospace is :)
Ezt honnan szedted? Mert ez jobb minőség mint ami nekem van, és szívesen látnék egy t0rr3ntet az albumból :D

Szintúgy.  :hopp:

Lythis

#5464
Garbage rajongó ismerőstől kaptam anno asszem. Meg egy rakat számuk is ki volt írva valahol dvd-rw-re. Ha még nem töröltem le - és megtalálom - akkor felpakolom őket szívesen.
torrent az hirtelen ez van amit találtam: http://www.demonoid.com/files/details/839521/775222/

edit: szerintem mondjuk van 1-2 számuk ami jó, de így nagyáltalánosságban annyira nem voltam elájulva tőlük... Zerospace és a Before I'm Dead meg még 1-2, ami ilyesmi, de a többi az semmi extra.

Rounin

Lossless azóta nem kell, hogy egyetlen számot láttam 300 megán elterpeszkedni. Kössz, nem, jó nekem így a magam kis soványka, veszteséges, de helytakarékos megoldásommal.

Amon Amarth - Valkyries Ride

Tök jó minden alkalommal más szöveget költeni hozzá :whoah:

Darkstar

http://www.youtube.com/watch?v=t6ETt94q2os

Miután végignéztem kétszer, most a háttérben fut, és hallgatom.  :Kiraly:

Tudom, hogy vmikor régen már volt :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2007-02-01, 01:55:07
http://www.youtube.com/watch?v=t6ETt94q2os

Miután végignéztem kétszer, most a háttérben fut, és hallgatom.  :Kiraly:

Tudom, hogy vmikor régen már volt :)
tesék: mp3 verzió

SaiyaGin

Sub Bass Monster: A mindent vivő sláger

Draconire

Quote from: Lythis on 2007-01-31, 23:00:57
Garbage rajongó ismerőstől kaptam anno asszem. Meg egy rakat számuk is ki volt írva valahol dvd-rw-re. Ha még nem töröltem le - és megtalálom - akkor felpakolom őket szívesen.
torrent az hirtelen ez van amit találtam: http://www.demonoid.com/files/details/839521/775222/

Ez sajna ugyanaz mint ami nekem van, úgyhogy ha kedved van feltölteni valahova (elég lenne a Zerospace album), akkor azt nagyon megköszönném ^^
btw: tudsz ajánlani ehhez hasonló együtteseket?

Eberinu

Paradise kiss op-Lonely in goergous

Kazenokizu

Jose González - Veneer
Nagyon nyugis, chillout-zenék. Most kaptam, és tetszik. Megtartom.
(Egyébként az egyik dal az albumról a Sony Bravia pattogó labdás reklámjának volt a dala.)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

sirtomi

Quote from: Kazenokizu on 2007-02-01, 23:20:04
Jose González - Veneer
Nagyon nyugis, chillout-zenék. Most kaptam, és tetszik. Megtartom.
(Egyébként az egyik dal az albumról a Sony Bravia pattogó labdás reklámjának volt a dala.)
Ezért volt ismerős a név, jó hogy általában nem olvasom el az apróbetűs megjegyzéseket :) Holnapra elő is keresem.

via_mala

A Rozen Maiden openingje alatti zene nagyon tetszett, és tuti biztos voltam, hogy ezt a hangzást már ismerem valahonnan, mégpedig az Avenger openingjéből. És tényleg, mindkettő az Ali Project-től van, úgyhogy most:
Ali Project - Classics
Ali Project - Erotic & Heretic
Ali Project - Avenger - OST

Aztán meglátom, hogy leszedjem-e az 1.24 GB-os teljes discography-t. :szemuveges:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Fate



Fear Factory - Demanufacture

Tegnap a TV nyomkodása közben hallottam meg, valamelyik ratyi helyszínelős sorozat alatt (meg is lepett) és eszembe jutott, hogy milyen régen is halgattam már ezt a klasszikust.
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Seatbelts - Spokey Dorkey (Alternate Take)

Eberinu


Member

Scatman - Scatman's world (album)
Bírom az ilyen születésnapi ajándékokat. Azért tudott anno az öreg. :Kiraly:
Ez a töretlen optimizmusa hihetetlen... :lul:

sirtomi

Quote from: Member on 2007-02-02, 15:21:23
Scatman - Scatman's world (album)
Bírom az ilyen születésnapi ajándékokat. Azért tudott anno az öreg. :Kiraly:
Ez a töretlen optimizmusa hihetetlen... :lul:
Leszedtem ezt az albumot még ősszel, én is bírom :)
Jól tudom hogy meghalt az öreg?

arianrhod

Johny Cash - God's Gonna Cut You Down

Member

#5481
Quote from: sirtomi on 2007-02-02, 16:21:05
Jól tudom hogy meghalt az öreg?
Sajnos igen, 8 éve... :frown: (Kb. Bud Spencert fogom majd ugyanennyire hiányolni... :bruhuhu: )
Rengetegen átvettek tőle, csak max szimbolikusabbak, úgyhogy le a kalappal előtte az egész szórakoztatóipar nevében...
Szerintem a Sing Now!-t és a Scatman (Game Over Jazz) számot majd felkutatom torrenten, nagyon metálak. :whoah:

Draconire


Draconire


chilip

Blood+ op/ed-ek, már mióta benvannak a kedvenceim között (Colors of the Heart, Season's Call, Mouhitotsu no Yoake...) meg a Death Note op/ed ez asszem alap :D

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Solid Snake

Linkin Park - Reanimation (2001)

Rounin

Quote from: arianrhod on 2007-02-02, 17:41:25
Johny Cash - God's Gonna Cut You Down

Szintén, Vili miatt. Ezt ma még meghallgatom párszor.

arianrhod

Quote from: Rounin on 2007-02-03, 00:03:28
Quote from: arianrhod on 2007-02-02, 17:41:25
Johny Cash - God's Gonna Cut You Down

Szintén, Vili miatt. Ezt ma még meghallgatom párszor.
Remek terjesztem a kórt... :Kiraly:

Eberinu