Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Eberinu

#5550
Nelly Furtado-All good things come to an end
Nas-Hip hop is dead
Fall out boy-This ain't a scene
Ludacris ft. Mary J. Blige-Runaway love
D'n'B reality
Concord Dawn-Bad bones
D-Kay & Epsilon ft. Stamina MC-Barcelona
Amorf Ördögök-Fapados űrutazás
Notorious BIG-Hipnotyzed
Yonderboi-Intro

Groven

Therion Gothic Kabbalah c. új albumát.

Djinn

"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Draconire

Shimamiya Eiko - Higurashi no Naku Koro ni

arianrhod

Junkies - Szerelmes vagyok. Fórumszpájunknak köszönhetően lettem befertőzve.

Draconire

#5555
Gåte - Jygri album
  --Sjå attende

sirtomi

Quote from: arianrhod on 2007-02-08, 18:40:18
Junkies - Szerelmes vagyok. Fórumszpájunknak köszönhetően lettem befertőzve.
Ennyire?

Johnny Cash - God's Gonna Cut You Down
Johnny Cash - Hurt
Johnny Cash - Help Me

arianrhod

Quote from: sirtomi on 2007-02-08, 23:08:50
Quote from: arianrhod on 2007-02-08, 18:40:18
Junkies - Szerelmes vagyok. Fórumszpájunknak köszönhetően lettem befertőzve.
Ennyire?
Jaham de nem mindig hallgatom azééé.Meló előtt jól kitombolhatom magam rajta  :D 

Jelenleg egy GITS amv dalát.TFC-Phenomenon.

Lythis

Yayz0rz, új DeG album...
Szóval ezzel az albummal is tudtak újat mutatni, aminek kifejezetten örülök, mert nem lett volna jó, ha egy klónt kapunk valamelyik előző albumukból. Zenei összetettség szintjén az előző album (Withering to Death) áll hozzá a legközelebb, ugyanakkor a számok melankólikusabb tónust kaptak, és valahogy súlyosabbak, mint amit megszoktam tőlük. Külön jópont a nyitószámhoz. A korábbi szándékosan intro-track, illetve pörgősebb bevezetők után a Conceived Sorrow egy szinte mesteri húzás, mert szakítva az eddigi hagyományokkal lassú és hosszú is.. olyan magávalragadó mély atmoszférát teremt, hogy az ember már-már akaratlanul is depresszióba esik.
A számok jól össze lettek rakva, Die, Toshiya és Kaoru továbbra is rendesen hozzák a gitárszekciótól megszokott teljesítményt. Shinya eddig is tudott dobolni, most viszont ha nagyobb szerepet kapott volna, mint eddig, ami szerintem nem volt rossz ötlet. Kyo pedig nemtudom, hogy gyakorolt e, vagy a sok turnézás (mert ugye voltak USA-ban is tavaly, meg éppen most is ott rohadnak, ha minden igaz) tette meg a hatását, de tisztább hangja lett, és szebben énekel, mint eddig - vagy csak most kapott olyan számokat, amikben ezt meg is tudja mutatni (ennek ellenére a kiejtése nem sokat javult sajna, úgyhogy az angol részeknél még engrisht vagyunk kénytelenek hallgatni, de szerintem ez belefér (meg eddig sem zavart, szal miért most kezdjen el :) ).
Egyébként az albumon helyet kap a Ryojuko no Ame és a Clever Sleazoid is, amiket korábban már maxiként kiadtak.
Akik eddig is bírták a DeG-t, azok szerintem feltétlen szerezzék be, és aki nem idegenkedik a Jrock-tól, az is nyugodtan tegyen vele egy próbát.

Összességében korrektül összerakott album, kellően változatos hangzású számokkal, amik mégis követnek egy egységes koncepciót (talán a hangulatvilág lenne a legjobb szó rá). Viszont sajnos hörgés szinten még helyenként lenne mit tanulni az azért felelősnek... :)  10/9,5


Fazék

2 Unlimited - No Limits!

holland techno/dance-pop a maximumon  :whoah: :whoah:

és én ezt szerettem anno :haha:

(na jó a workaholic c. szám még most is tetszik :) kár hogy az csak kazin van meg :p)

és miután már kellően fáj a nosztalgia, váltani fogok vélhetően Madness "best of"-ra, vagyis
IT'S MADNESS!!! :D

via_mala

Quote from: Fazék on 2007-02-09, 02:09:12
2 Unlimited - No Limits!

holland techno/dance-pop a maximumon  :whoah: :whoah:

és én ezt szerettem anno :haha:
Ez nekem is tetszett, egy őskori CD-n meg is van.
Quote from: Fazék on 2007-02-09, 02:09:12(na jó a workaholic c. szám még most is tetszik :) kár hogy az csak kazin van meg :p)
Sajnos ez a szám nincs a CD-n. :(
ON:
Kaya - Glitter
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Kazenokizu

Quote from: Fazék on 2007-02-09, 02:09:12
2 Unlimited - No Limits!
Hehe, életem első összegyűjtött zsebpénzéből ezt vettem meg, KAZETTÁN!!! :lul: :lul: De már nem nagyon bírnám meghallgatni...

De, hogy on legyek: Cowboy Bebop OST-jaimat bányásztam elő az imént.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Fazék

Quote from: via_mala on 2007-02-09, 03:11:31
Quote from: Fazék on 2007-02-09, 02:09:12
2 Unlimited - No Limits!

holland techno/dance-pop a maximumon  :whoah: :whoah:

és én ezt szerettem anno :haha:
Ez nekem is tetszett, egy őskori CD-n meg is van.
nekem is eredeti cd-n van meg, (és a workaholic-os album is eredeti kazin van meg,) hiába no, régen még betegebb zenei ízlésem volt :haha:

jelenleg semmit sem hallgatok, ja de izé a háttérben a Rocky-s zene megy amikor edz, futkároz, fölfut a lépcsőn még ugrándoz stb :D

Lythis

RO2 OST... in before "zomg it was done by Yoko Kanno it must be teh winrar" : CRAP        srsly, if u heard the theme you heard it all...

chilip

#5564
Quote from: Djinn on 2007-02-08, 14:44:15
The bittersweet life OST
+
Main Theme From 'Duelist'

a Duelist-ből a zene nagyon  :Kiraly: a másikat most töltöm, meg a Duelist filmet is :D

Eberinu

Seeed-Music monks
Seeed-What u deserve is what u get
Seeed-Release
Seeed-Pressure

Lythis


chilip


Member

Deicide
Mystic Circle
Marduk

\
}Néhány száma
/

via_mala

ALI PROJECT - Erotic & Heretic
ALI PROJECT - Moonlight Intoxication
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Fazék

Cypress Hill - Till Death Do Us Part

nagyon bejön ez a 'latin rap' :)
vmiért ezt az albumot több helyen is lehúzták, de nekem spec most sokadik hallgatásra is tetszik.

arianrhod

Ákos - Az utolsó hangos dal
Ákos - Valami véget ért
Unique - Én

via_mala

ALI PROJECT - [1995.12.06]Hoshi to Tsuki no Sonata
ALI PROJECT - [1996.11.11]Gensou Teien
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Darkstar

Rozen Maiden OST.
Habár a desu-tól már agyhalált kapok, az ost még mindíg  :cool:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

...

Kowareta Sekai. Rozen Maiden OST-ről... nem, nem miattad.

via_mala

ALI PROJECT - [Album][1998.11.21]Noblerot
ALI PROJECT - [Album][2000.08.04]Jamais Vu
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Lythis

#5577
meh.. bezzeg Utsusemi no Kage még mindíg nincs kinn teljesben...   :morci:

Dir en Grey - Lie Buried With A Vengeance
Dir en Grey - Clever Sleazoid

chilip

#5578
Mandy Moore - Only Hope ( régen láttam TVben - asszem FixTV - egy music video-t a Final X-2 ről ezzel a számmal, máig vadásztam a számot és végre megvan :D )

edit: ez itten

Solid Snake