Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Én


Pirula


Member

Impalled Nazarene - The Lost Art Of Goat Sacrificing

Tudtam, hogy elvetemült szövege van, de így elolvasva már kicsit túlzás... :eek:

pet

enyhén sátánista. :)
Ensifeurm - tale of revenge (hogy ne legyek off)
Itt van a dalszöveg, szntem egész jó http://darklyrics.com/lyrics/ensiferum/iron.html#5

Member

Quote from: pet on 2007-05-23, 19:01:53
enyhén sátánista. :)
Tudom, csak nem gondoltam volna, hogy a Lucifer és a Leviathan is szerepelhet benne. :)
QuoteEnsifeurm - tale of revenge (hogy ne legyek off)
Itt van a dalszöveg, szntem egész jó http://darklyrics.com/lyrics/ensiferum/iron.html#5
Hmmm, a bosszúvágy... Amikor megtalálja, akit keresett, jöhet a "The time to kill is now". :Kiraly:
(Be is teszem gyorsan :))

Lythis

Dir en Grey - Marrow of a Bone

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

via_mala

Edison - Black Lagoon Original Soundtrack
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

minuszmiki

Queens of the Stone Age - Songs for the Deaf album - Song for the Deaf

kikuchiyo

Rick Astley - Never gonna give you up

Most már csakazértis végighallgatom egyszer. :)
Failure is the default option

Lythis

Quote from: kikuchiyo on 2007-05-24, 15:52:30
Rick Astley - Never gonna give you up

Most már csakazértis végighallgatom egyszer. :)
ez a let you down-os, run around and desert you-s? csakmert akkor már kismilliószor hallottam... "a régi szép idők..blabla"

Dope - Thanks for Nothing

Lythis

Rise Againts - Siren Song of the Counter Culture

Lythis

Super Eurobeat Presents Initial D Fourth Stage D Selection 3

Alucat

Bad Religion - Honest Goodbye
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

minuszmiki

John Zorn - Moonchild album. Egészen elképesztő, milyen hangokat képes kicsalni a faszi egy szaxofonból.
(info @ Wikipedia)

Lythis


Eberinu


Lythis

Dope - Felons and Revolutionaries

Alucat

Leftöver Crack - Life is pain

"We are ANTI-RACIST,ANTI-SEXIST,ANTI-HOMOPHOBIC, and ANTI-BREEDING but PRO-CHOICE. We are not P.C., but share similar interests...we are simply against ALL forms of Fascism!!"

Mah heroes
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

sirtomi


Alucat

Áh azt nem bírom már. A hanzás még csak-csak. De régebben így 3albumot sorba hallgattam és rohadtúl bele lehet unni a Cdur, Gdur, Amol, Gdur -ba mivel majdnem minden számuk erre alapúl, vagy annyi hogy más fekvésből játszák. Szóval ok, aranyos meg minden, de zeneileg nulla és nagyon hamar rá lehet unni. Meg a dob is elég monoton. Szóval ugyan az a 4/4 -es minden számban. Volt 1-2 üdítő változás, pl a  "itt az én időm" vagy az a "volt-e minden felnőtt..." de most 30ból 2 szám nem fog jóvá tenni egy zenekart.

Sorry hogy így letámadtam csak ez az én saját véleményem róluk. =)
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

sirtomi

Én is csak ezt az egy számot hallgatom. Illik az időjáráshoz :)

Alucat

tény, *fullad a saját izzadtságában"

Hm, most nézem az új AKBt. Hát érdekes. Bár ezen is találtam egy élvezhető számot. Ja arra nem gondolnak hogy simán jó minőségbe tudom rippelni ha az összes számot berakják lejátszóba? :P

Sza'l Myspaceről is így szedtem annó. Ugye felvétel "what U hear" és valami normális recorder program. Ha a hangkártya is jó meg jól bevan állítva minden, tökéletes minőségbe le tudod rippelni. Nade erre nem gondoltak =)
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Lythis

Dope - Everything Sucks

"And most of all what really sucks is
Everything and all of us"

Member

Quote from: Alucat on 2007-05-25, 14:51:33
Sorry hogy így letámadtam csak ez az én saját véleményem róluk. =)
Még mindig többre tartom őket, mint a Rózsaszín Pitbullt, ha ott elmegy a poén hatása, akkor már mehet a kukába... :/

minuszmiki


sirtomi


Member

Negura Bunget - 'N Crugu Bradului III.

Ajánlom a többi számukat is (úgymint 'N Crugu Bradului I., 'N Crugu Bradului II. és 'N Crugu Bradului IV.), mindegyik csak röpke 15 perc. :)

via_mala

Blood+ ED Single - Kataritsugu Koto [Hajime Chitose]
Blood+ ED2 Single - CRY NO MORE [Nakashima Mika]
Blood+ OP Single - Aozora no Namida [Takahashi Hitomi]
Blood+ OP2 Single - SEASON S CALL [HYDE]
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

kikuchiyo

Denno Coil OST - egész jó. Önmagukban is hallgatható számok is vannak közte, de relaxációhoz vagy háttérzenének ideális.
Failure is the default option