Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: sirtomi on 2007-06-07, 21:43:35
Iron Maiden - Dance of Death album  :whoah:
most éppen: Paschendale

Tessék mindenkinek meghallgatni első albumtól az utolsóig!

Hehe, a No More Lies mellett az a kedvencem arról az albumról. A The Number of The Beast viszont ezeket is übereli :angyali:

Selmo

Lake of Tears - Moons and Mushrooms

A tökéletesség unalmas.

minuszmiki

Gorillaz - Demon Days --> Dirty Harry

Én

Disturbed -Down With The Sickness :whoah:

Solid Snake

Radiohead - Paranoid Android  :whoah:

minuszmiki

Nakaido "Chabo" Rei'ichi -Tooi Sakebi (Serial Experiments Lain OST)

Rounin

Jethro Tull - Budapest
Jethro Tull - She sad she was a dancer
Jethro Tull - The little flower girl
Jethro Tull - Rare and precious chain
Jethro Tull - Boureé

Progressive rock :lazza:
Kifejezetten tetszik a furulya :).

minuszmiki

Quote from: Rounin on 2007-06-09, 02:30:55
Jethro Tull - Budapest
Jethro Tull - She sad she was a dancer
Jethro Tull - The little flower girl
Jethro Tull - Rare and precious chain
Jethro Tull - Boureé

Progressive rock :lazza:
Kifejezetten tetszik a furulya :).

:tezsvir: Milyen jó, úgyis már rég hallgattam, be is raktam most az Aqualung albumot.

Rounin

És már jön is lefelé a ing Crimson összes. :lazza:

Addig legyen némi Steel Monkey :D. Kezdődni jól kezdődik.

Selmo

Iron Maiden:

Aces high
Minutes to midnight
Fortunes of war
Childhood's end
Wasting love
Fear of the dark

Film Tracks Of Ennio Morricone


A tökéletesség unalmas.

Én

#6221
Maiden! Maiden! Maiden!  :whoah:
2 Minutes to Midnight
Blood Brothers
The trooper
Fear of the dark
Run To The Hills

Member

Quote from: Én on 2007-06-09, 20:27:47
Fear of the dark
Ezt hallgasd meg Graveworm feldolgozásban is, félelmetes, hogy ugyanezt a számot visszaadják teljesen más hangulatban úgy, hogy mindkettő gyöngyszemnek számít a metál világban. ;)

Én

#6223
Wow, 12 megás szám, remélem megéri :)
EDIT: Uhm... Well... Fuck. :eek:

Zsiga

Quote from: Member on 2007-06-09, 21:20:55
Ezt hallgasd meg Graveworm feldolgozásban is, félelmetes, hogy ugyanezt a számot visszaadják teljesen más hangulatban úgy, hogy mindkettő gyöngyszemnek számít a metál világban. ;)
Hát ha ez gyöngyszemnek számít a metál világában akor ideje más stílus után néznem... ::)

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Draconire

Tony O'hora - Escape Into The Sun
Tony O'hora - No More Innocence
Tony O'hora - Broken Soul

Én


Én

Judas Priest - Painkiller :whoah:
De rég hallgattam rendes metált :)

Member

#6229
Quote from: Én on 2007-06-09, 21:27:13
EDIT: Uhm... Well... Fuck. :eek:
Quote from: Zsiga on 2007-06-09, 22:18:42
Hát ha ez gyöngyszemnek számít a metál világában akor ideje más stílus után néznem... ::)
Quote from: Selmo on 2007-06-09, 22:38:39
Ezek után le sem szedem.
Pedig a vonósok az elején + a skótduda és egyéb dallamok adnak neki egy elég brongós hangulatot, a hörgés is nagyon eltalált. Na mind1, majd felmegyek és meghallgatom ott, ahol viráglelkűek nem hallják. :rolleyes:

EDIT: De legalább már tudom, hogy fölös rá AMVt terveznem, mert a legjobb 20ba sem juttatnák be. :/

Gregory

Quote from: Member on 2007-06-09, 21:20:55
Quote from: Én on 2007-06-09, 20:27:47
Fear of the dark
Ezt hallgasd meg Graveworm feldolgozásban is, félelmetes, hogy ugyanezt a számot visszaadják teljesen más hangulatban úgy, hogy mindkettő gyöngyszemnek számít a metál világban. ;)
:cool: :jee:
Egyszer anno hallottam, de akkor a Cradle of Filth-t jelölték meg előadóként, amin csodálkoztam is, mert a CoF discographymban, meg úgy egyébként se találtam meg tőlük ezt a számot.  :merci:

Member

Benned nem csalódok soha, mindig tudod, hogy mi a jó. :Kiraly:

Zsiga

#6232
Quote from: Gregory on 2007-06-10, 12:11:44
:cool: :jee:
Egyszer anno hallottam, de akkor a Cradle of Filth-t jelölték meg előadóként, amin csodálkoztam is, mert a CoF discographymban, meg úgy egyébként se találtam meg tőlük ezt a számot.  :merci:
Valószínűleg a Hallowed Be Thy Name feldolgozással keverték össze. Az pl. egész hallgatható.

Member: Nyugi, ki fogod nőni. :) Egyik haverom is így kezdte, rap meg Tekknő, aztán jött a black/thrash sátánista korszak egy kis Mansonnal fűszerezve, ma meg már zenét is hallgat... ::) :D

Gregory

#6233
Sztem a Graveworm feldolgozás jobban visszaadja a szöveg hangulatát, mindenesetre nekem abban a környezetben jobban tetszik/ jobban "érvényesül"

Mansontól és a legtöbb sátánista együttestől személy szerint igyekszem elhatárolódni.

Tényleg Member, elküldted múltkor a Pagan Reign vendégkönyvébe a Pagan Reign-fan L-t?  :Kiraly:

Member

Quote from: Zsiga on 2007-06-10, 12:17:33
Member: Nyugi, ki fogod nőni. :) Egyik haverom is így kezdte, rap meg Tekknő, aztán jött a black/thrash sátánista korszak egy kis Mansonnal fűszerezve, ma meg már zenét is hallgat... ::) :D
1. A Tekknő csak poén.
2. Utálom Manson-t.
3. Hallgatok én is visszafogottabbakat néha, de nem ők az elsődleges prioritás.

Quote from: Gregory on 2007-06-10, 12:27:11
Sztem a Graveworm feldolgozás jobban visszaadja a szöveg hangulatát, mindenesetre nekem abban a környezetben jobban tetszik/ jobban "érvényesül"
Pontosan erről van szó. A Maiden túl lágy ahhoz, hogy érezzem azt a félelmet, amikor elfog a paranoia az árnyakat látva a sötét utcán, amikor tudom, biztosra tudom, hogy van ott valaki.
QuoteMansontól és a legtöbb sátánista együttestől személy szerint igyekszem elhatárolódni.
Manson nem az, csak járatja a pofáját. :)
A Graveworm viszont igen, ezt bebuktad. :p
QuoteTényleg Member, elküldted múltkor a Pagan Reign vendégkönyvébe a Pagan Reign-fan L-t?  :Kiraly:
L.
A Vendégkönyvbe 3x próbáltam üzenetet küldeni és 1x sem jegyezte be. Meg az együttes sem írt vissza, amikor póló + CD ügyben érdeklődtem. Lehet, hogy kifújtak? :/
Nekem ez jön be az oldalukra is:  This domain name expired on 06/02/07 and is pending renewal or deletion

Gregory

Quote from: Member on 2007-06-10, 12:33:15
Manson nem az, csak járatja a pofáját. :)
A Graveworm viszont igen, ezt bebuktad. :p
Quote from: Gregory on 2007-06-10, 12:27:11
Mansontól és a legtöbb sátánista együttestől személy szerint igyekszem elhatárolódni.
Azonkívül ennek a számnak a szövegében nem találtam semmi sátánista jellegűt  :hehe:
Tudom, h Manson milyen, ezért emeltem ki külön :hehe:

Quote from: Member on 2007-06-10, 12:33:15
L.
A Vendégkönyvbe 3x próbáltam üzenetet küldeni és 1x sem jegyezte be. Meg az együttes sem írt vissza, amikor póló + CD ügyben érdeklődtem. Lehet, hogy kifújtak? :/
Nekem ez jön be az oldalukra is:  This domain name expired on 06/02/07 and is pending renewal or deletion
;_; Kíváncsi lettem volna a reakciójukra  :D

Zsiga

Kéne egy olyan szavazást is csinálni hog ki milyen metalt hallgat... :D Kíváncsi lennék a végeredményre.

De hogy ne legyen teljesen OFF a postom, most épp Machinae Supremacy - Through The Looking Glass.

Baggio

én mostanában úgy érzem kinőttem a metálból.. legalábbis egyes részeiből. Régebben a Dimmu a legnagyobb kedvenceim között volt, most betettem az új albumot és 1 percig bírtam. Amit még hallgatok metálból mostanában, az a Metallica (forever), meg az In Flames szerű dolgok

bocs az offért, szóval mostanában kb napi 20szor meghallgatom Hitomi-Hikari c. számát, illetve a Seto no hanayome ending zenéjét. Whisper to meee orangee skááájj... nagyon nagy zene

Selmo

Nobuo Uematsu - Final Fantasy VIII Fithos Lus

A tökéletesség unalmas.

Én