Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Lythis

#6930
HALO 2 OST vol.1 + vol.2

Én

#6931
Nightwish - Amaranth


Én

Nightwish - Amaranth
Nightwish - Meadows Of Heaven
Nightwish - 7 Days To The Wolves
Nightwish - Sahara
(Jó ez az album :jee: :whoah:)
also, get

Kvikveg

KARMA POLICE-RADIOHEAD
Hm, milyen ismeros a menekulo ember. Hmmm.  :smile:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

blackman

Nightwish - Wishmaster album

frozenstein

Hirano Aya - MONKEY MAGIC (Lucky Star ED Album - Aruhi no Karaoke Box):rotfl:

minuszmiki

Led Zeppelin - IV - Stairway to Heaven

.Attila


Gregory

Quote from: Én on 2007-10-10, 23:18:23
Nightwish
(Jó ez az album :jee: :whoah:)
also, get
Nekem leginkább a Last of the Wilds jött be arról az albumról, mondjuk most épp Dark Tranquillity discography megy.

Én

A Last Of The Wilds nekem általában háttérzene, annak viszont szuper, jó kis instrumentális zúzás (a nagy része). :cool:
Most: Maximum The Harmone - Zetsubou Billy

Lythis


blackman

Quote from: Gregory on 2007-10-11, 18:15:16
... most épp Dark Tranquillity discography megy.
:tezsvir: Jövő vasárnap lesz koncertjük az A38 hajón a Soilworkkel, ha esetleg érdekel vkit.  :D

Zsiga

Quote from: blackman on 2007-10-12, 03:13:05
Quote from: Gregory on 2007-10-11, 18:15:16
... most épp Dark Tranquillity discography megy.
:tezsvir: Jövő vasárnap lesz koncertjük az A38 hajón a Soilworkkel, ha esetleg érdekel vkit.  :D
Majdnem. :) http://www.a38.hu/?p=programok&id=1081

kelvor

Új Nightwish album. Hm, nem rossz, de jobbak a régiek. Jó hangja van az új énekesnőnek, de Tarja azért jobban oda tette magát még anno.

Draconire

Ezt hallgatom loopban egy ideje.
(ef - a tale of memories epilogue-jából)

blackman

Quote from: Zsiga on 2007-10-12, 11:22:35
Quote from: blackman on 2007-10-12, 03:13:05
Quote from: Gregory on 2007-10-11, 18:15:16
... most épp Dark Tranquillity discography megy.
:tezsvir: Jövő vasárnap lesz koncertjük az A38 hajón a Soilworkkel, ha esetleg érdekel vkit.  :D
Majdnem. :) http://www.a38.hu/?p=programok&id=1081
Ez az ajánló rossz.  :smile: Időközben a Chimaira helyett a DT ugrott be, csak az A38 honlapján lusták voltak kijavítani. Egyébként ez a koncert az Eastpak Antidote koncertsorozat keretében kerül megrendezésére, ami október elején indult Londonból, egész Európán végigsöpör és kis hazánkba is ellátogatnak.

Fazék

Quote from: blackman on 2007-10-12, 21:53:32
Ez az ajánló rossz.  :smile: Időközben a Chimaira helyett a DT ugrott be, csak az A38 honlapján lusták voltak kijavítani. Egyébként ez a koncert az Eastpak Antidote koncertsorozat keretében kerül megrendezésére, ami október elején indult Londonból, egész Európán végigsöpör és kis hazánkba is ellátogatnak.
Dark Tranquility...
Mindless Self Indulgence...

azt hiszem ideje lenne kinéznem erre az A38-ra...

.Attila

MSI-n gondolkozom. 1800 Ft nem olyan tétel, ami visszatartana.

Kedden meg Wooten :)

Fazék

Roots - Game Theory

és nem voltam kint a koncertjükön mert sajnáltam a volt-ra a napijegypénzt és a leutazás költségét, idejét...

pet

http://www.youtube.com/watch?v=Zub7o3MguEg&mode=related&search=
jelenleg ezt xD eeeh és a film se lehet utolsó, lehet leszedem valahonnan

Draconire



kelvor

Iwasaki Tarou - Gattai Nante Kuso Kurae (Tengen Toppa Gurren Lagann BEST SOUND)  :whoah:

sirtomi

Quote from: Kazenokizu on 2007-10-05, 18:08:33
Hát, ki fogtok röhögni, de nemrég találtam rá, és tetszik: megzenésített József Attila verseket hallgatok jelenleg, Ágnes Vanilla (most lehet röhögni :D ) tolmácsolásában. Szerencséje, hogy előbb hallottam, mint tudtam, hogy ő az, aki énekel, különben zsigerből elutasítottam volna. Nagyon jó kis megnyugtató zene, munka mellé háttérzajnak egészen kiváló.
Ki az aki kiröhög ezért? Régóta hallgatom és még mindig tetszik. Ágnes Vanillával sincs semmi gond, tud énekelni, jó hangja van :)

Most:
Dark Tranquility - Fiction album ma már másodszor  :whoah:

Én

Disturbed - Deify
Nightwish - Last Of The Wilds

chilip

Alien Shooter - Vengeance  - :D a megtalálható action nevű mp3-ak a játék könyvtárában, starcraftban zerg mögé kurva jó  :jee:

Fazék

hmm. nem is tudtam hogy solo album-ot ad ki a SoaD énekese Serj Tankian :)

egy szám az albumról: Empty Walls

chilip

#6958
Kamelot - Wander (Epica) - le nem tudok kattani róla, ez nálam újra felfedezés :D 20 giga mp3-nál néha "elvesznek" számok, amiket "újra megtalálok" néha ;)

minuszmiki