Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Lythis

[Grendel - Harsh Generation]

szilva

Émmost csak együttest mondok: Mr.Children.Japán rock-pop banda.Tőlük leginkább az and i love you szám pörög^^



Solid Snake

Kanon OST (strictly for relaxation purpose)

Én

Már jártam úgy, hogy üvöltött a zene, és emiatt nem nyitottam ki a pizzásnak az ajtót, ezért most egy éhes vérfarkas mentalitásával várom ugrásra készen a csengő hangját. :morci:

minuszmiki

Quote from: Lythis on 2007-12-10, 22:47:50
Quote from: minuszmiki on 2007-12-10, 22:26:07
Muse - New Born (Paul Oakenfold remix, Swordfish OST)
:jee:
de akkor már a Host of Seraphim-ot is :)

Igen, ez is nagy király. Meg hát Oakenfoldnak nem találkoztam még olyan számával, ami ne tetszett volna. :Kiraly:

Lythis

Quote from: Solid Snake on 2007-12-10, 22:55:14
Kanon OST (strictly for relaxation purpose)
relaxation purposes? okay
stuff like this does chill me out....
Quote from: minuszmiki on 2007-12-10, 22:59:35
Quote from: Lythis on 2007-12-10, 22:47:50
Quote from: minuszmiki on 2007-12-10, 22:26:07
Muse - New Born (Paul Oakenfold remix, Swordfish OST)
:jee:
de akkor már a Host of Seraphim-ot is :)

Igen, ez is nagy király. Meg hát Oakenfoldnak nem találkoztam még olyan számával, ami ne tetszett volna. :Kiraly:
DOA számok nincsenek meg tőle véletlenül? *reménykedőssmiley*

minuszmiki

Sajnos nekem is hiányoznak a gyűjteményemből, de engem is érdekel. Majd holnap megkérdezem a suliban, van egy-két arc, akinek meglehet.

Lythis

#7269
Quote from: minuszmiki on 2007-12-10, 23:23:41
Sajnos nekem is hiányoznak a gyűjteményemből, de engem is érdekel. Majd holnap megkérdezem a suliban, van egy-két arc, akinek meglehet.
kössz, az jó lenne. Én is vadászom rájuk egy ideje, de eddig nem sok sikerrel :/

on: Blaqk Audio - Stiff Kittens

hargharg

King Crimson discography
de tenyleg, mostanaban az elso '69-es lemeztol hallgatom szepen sorban vegig.
rofl

szilva


minuszmiki

Quote from: Lythis on 2007-12-10, 23:36:06
Quote from: minuszmiki on 2007-12-10, 23:23:41
Sajnos nekem is hiányoznak a gyűjteményemből, de engem is érdekel. Majd holnap megkérdezem a suliban, van egy-két arc, akinek meglehet.
kössz, az jó lenne. Én is vadászom rájuk egy ideje, de eddig nem sok sikerrel :/

Megkérdeztem, akit tudtam, sajnos nem jártam sikerrel.

on: Everything But The Girl - Missing (Paul Oakenfold 2008 Remix)


Manitu

hitomi - Peace

Egy része egynyári sláger, de van benne nemegy ehhez hasonló gyöngyszem is.


Én

Guns N' Roses - Down On The Farm

.Attila

Ajánlásra most Sabatonnal ismerkedek.

Baggio

Cassie feat Ray-J (asszem) - Me and You
van olyan szám ami annyira betalál hogy nem lehet megunni
na ez nekem olyan. szerintem kb 2 éves szám de most is egymás után 5-6szor lemegy simán

Én


sirtomi

Péterfy Bori & Love Band - Vámpír
és a többi :)

Fazék

Quote from: sirtomi on 2007-12-12, 14:51:34
Péterfy Bori & Love Band - Vámpír
YESS! tudtam hogy másnak is be fog jönni :D

Manitu

Akna Camping - Lassú méreg


sirtomi

Quote from: Fazék on 2007-12-12, 17:19:21
Quote from: sirtomi on 2007-12-12, 14:51:34
Péterfy Bori & Love Band - Vámpír
YESS! tudtam hogy másnak is be fog jönni :D
Te korábbi postodból tudtam meg ki énekli azt a számot, utána hallgattam meg a többit is :)

Lythis

szal van ez a Kem Secksdiin muki, aki tolta anno a Celldwellerben is, és a Crossbreedben, és most úgy döntött, hogy csinál egy Subkulture nevű egyszemélyes performance bandát (Klayton bácsi után szabadon gondolom). Aztán össze is álltak Klayton bácsival (gyengébbek kedvéért Klayton=Celldweller), hogy csináljanak egy közös számot, amibe Klayton apó kölcsönzött némi vokált meg hegyesrepofozást (ahelyett, hogy azzal foglalná el magát, hogy csinál egy második albumot végre...), és kihoztak együtt egy egész tűrhető agresszív electronyos DnB/numetal fúziót, ami szerintem relatíve eltalált lett - pláne beadandó írás mellé hajnalban...
Subkulture feat. Klayton of Celldweller - Erasus

chilip

Quote from: Lythis on 2007-12-13, 11:26:44
szal van ez a Kem Secksdiin muki, aki tolta anno a Celldwellerben is, és a Crossbreedben, és most úgy döntött, hogy csinál egy Subkulture nevű egyszemélyes performance bandát (Klayton bácsi után szabadon gondolom). Aztán össze is álltak Klayton bácsival (gyengébbek kedvéért Klayton=Celldweller), hogy csináljanak egy közös számot, amibe Klayton apó kölcsönzött némi vokált meg hegyesrepofozást (ahelyett, hogy azzal foglalná el magát, hogy csinál egy második albumot végre...), és kihoztak együtt egy egész tűrhető agresszív electronyos DnB/numetal fúziót, ami szerintem relatíve eltalált lett - pláne beadandó írás mellé hajnalban...
Subkulture feat. Klayton of Celldweller - Erasus


van még hasonló?  :D

Lythis

Quote from: chilip on 2007-12-13, 12:14:33
Quote from: Lythis on 2007-12-13, 11:26:44
szal van ez a Kem Secksdiin muki, aki tolta anno a Celldwellerben is, és a Crossbreedben, és most úgy döntött, hogy csinál egy Subkulture nevű egyszemélyes performance bandát (Klayton bácsi után szabadon gondolom). Aztán össze is álltak Klayton bácsival (gyengébbek kedvéért Klayton=Celldweller), hogy csináljanak egy közös számot, amibe Klayton apó kölcsönzött némi vokált meg hegyesrepofozást (ahelyett, hogy azzal foglalná el magát, hogy csinál egy második albumot végre...), és kihoztak együtt egy egész tűrhető agresszív electronyos DnB/numetal fúziót, ami szerintem relatíve eltalált lett - pláne beadandó írás mellé hajnalban...
Subkulture feat. Klayton of Celldweller - Erasus


van még hasonló?  :D
megvan az egész digital single. Ez van rajta, ennek az instrumental változata, meg még 2 másik. Ha visszaestem, akkor felpakolom őket szívesen, de jelenleg sajna rohanok.

Dreamcleaver

#7286
http://www.youtube.com/watch?v=Wq5DNLyzwfU

Edit: Meghallgattam az Oakenfold cuccokat, amiket -miki és Lythis linkelt. Tetszik a hangzásvilág, de baromi mononton és uncsi. Nincs valami előadó hasonló hagzással, de több 5I<i11z-zel?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Quote from: Dreamcleaver on 2007-12-13, 12:48:16
http://www.youtube.com/watch?v=Wq5DNLyzwfU

Edit: Meghallgattam az Oakenfold cuccokat, amiket -miki és Lythis linkelt. Tetszik a hangzásvilág, de baromi mononton és uncsi. Nincs valami előadó hasonló hagzással, de több 5I<i11z-zel?  :D
Nincs! :D
De csinál pl. ilyet is: When the World Ends (Egy Halo 3 GMV alatt találtam meg legjobb minőségben.) Ebből. Dave Matthews Band is nagy király, de a remix nekem még jobban tetszik. Nincs ott baj a skillel. ;)

Lythis


chilip