Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Fazék

Faith No More - Album of the Year  :whoah:
azt hiszem kurvajó vétel volt 820Ft-ért :D

minuszmiki

Looptroop - Rome

Igaz, hogy nem vagyok annyira elragadtatva az új albumuktól, de ez a szám egészen zseniális.

Fazék

#9003
Quote from: Zsiga on 2008-10-01, 17:59:48
Quote from: chilip on 2008-09-29, 13:31:21
ATB - Let U Go (2005 reworked)
Ugyanezt 5.1 DTS-ben.
(Lejátszáshoz: foobar2000 és DTS-plugin)
az első 20mp hatására egy i came képet akartam belinkelni, de sajnos most nem ilyen tempójú számra számítottam, szóval hamar lelankadtam.
tudsz valami pergősebb jó számot link-elni, hasonló minőségben, amire joggal használhatom a képet? :D

szerk: továbbá megdobhatnál egy korrekt foobar equalizer preset-tel :merci:

Rounin

http://www.youtube.com/watch?v=fRO-M4XyAbM

Egyetlen röpke részlet tetszik belőle NAGYON. A többi elmegy.

"Like fire, hellfire, this fire in my skin! This burning desire is turning me to sin!" ^^



Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-10-02, 00:41:29
az első 20mp hatására egy i came képet akartam belinkelni, de sajnos most nem ilyen tempójú számra számítottam, szóval hamar lelankadtam.
tudsz valami pergősebb jó számot link-elni, hasonló minőségben, amire joggal használhatom a képet? :D

szerk: továbbá megdobhatnál egy korrekt foobar equalizer preset-tel :merci:
Nem sok dts zeném van, nagyrészük nem is túl pörgős (Enigma, Mike Oldfield, Jean Michel Jarre, Simon & Garfunkel, meg ilyesmik), de pl. az az ATB album megvan teljesen amiről a linkelt szám származik (Seven Years: 1998-2005), illetve van pl. Metallica - Black Album, vagy Pink Floyd - 'DSotM' és 'The Wall'. Ja meg valami Queen válogatás is van itt ha jól látom, meg Santana - Supernatural.
EQ presetet sajna nem tudok adni, egyrészt mert az EQ arra való hogy a hangrendszered hibáit javítgasd vele (márpedig nem hiszem hogy pont ugyanolyan hangzású a cuccod mint az enyém), másrészt nem használok EQ-t. :)

Fazék

Quote from: Zsiga on 2008-10-02, 01:12:49
Quote from: Fazék on 2008-10-02, 00:41:29
az első 20mp hatására egy i came képet akartam belinkelni, de sajnos most nem ilyen tempójú számra számítottam, szóval hamar lelankadtam.
tudsz valami pergősebb jó számot link-elni, hasonló minőségben, amire joggal használhatom a képet? :D

szerk: továbbá megdobhatnál egy korrekt foobar equalizer preset-tel :merci:
Nem sok dts zeném van, nagyrészük nem is túl pörgős (Enigma, Mike Oldfield, Jean Michel Jarre, Simon & Garfunkel, meg ilyesmik), de pl. az az ATB album megvan teljesen amiről a linkelt szám származik (Seven Years: 1998-2005), illetve van pl. Metallica - Black Album, vagy Pink Floyd - 'DSotM' és 'The Wall'. Ja meg valami Queen válogatás is van itt ha jól látom, meg Santana - Supernatural.
Metallica - Black plíz gimme gimme majd filmmaratonon :merci:
Quote from: Zsiga on 2008-10-02, 01:12:49EQ presetet sajna nem tudok adni, egyrészt mert az EQ arra való hogy a hangrendszered hibáit javítgasd vele (márpedig nem hiszem hogy pont ugyanolyan hangzású a cuccod mint az enyém), másrészt nem használok EQ-t. :)
hmm. jogos.

szerk: most éppen Roni Size - Morse Code
fölfedeztem foobar-ban a media library opciót így 2008 október elseje-másodika forduló tájékán és éppen random-ban megy a 2729 mp3 file-om :)

Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-10-02, 01:24:28
Metallica - Black plíz gimme gimme majd filmmaratonon :merci:
http://www.torrentz.com/bb1c6f5b3ce05aa4986f7136bc94b9a798f51ba5
Hamar leér, pár nap max, mindenképp gyorsabb mint megvárni a filmmaratont. :)

Draconire






Fazék

The Gathering - If Then Else
boldog vagyok
nagyon


Soldier


Draconire


Bicskei

Ultras liberi

Ramiz

Quote from: Fazék on 2008-10-03, 00:24:48
The Gathering - If Then Else
boldog vagyok
nagyon

Nő vagy pia?

Nekem ez a szomorú, nem is, inkább melankolikus, de méla "túlélem, bassza meg!" hangulatú albumom.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék


Bicskei

Ultras liberi

Ramiz

Quote from: Fazék on 2008-10-03, 20:12:04
Quote from: Ramiz on 2008-10-03, 20:03:52
Quote from: Fazék on 2008-10-03, 00:24:48
The Gathering - If Then Else
boldog vagyok
nagyon

Nő vagy pia?
i used sarcasm

Amióta leszoktál a vigyorik használatáról, nem vágom az iróniáidat. De ez a te hibád, mert régen mindenhova vigyorikat tettél... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék


blackman

Amon Amarth - Twilight of the Thunder God

Rounin


blackman

Quote from: Rounin on 2008-10-04, 02:36:29
Amon Amarth - Arson
Arról az albumról a The Pursuit of the Vikings a kedvencem.  :smile:

Lythis

Martin O'Donnel & Michael Salvatori - HALO

Rounin

Quote from: blackman on 2008-10-04, 03:17:51
Quote from: Rounin on 2008-10-04, 02:36:29
Amon Amarth - Arson
Arról az albumról a The Pursuit of the Vikings a kedvencem.  :smile:

Nekem a Fate of Norns illetve a Valkyries Ride. De az Arsonban vannak szépen hangzó kürtök és lángok hangja. Just to express how i feel. :angyali: