Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: Ramiz on 2009-01-22, 03:23:52
Quote from: Fazék on 2009-01-22, 01:03:03
éppen az elmúlt pár napban Ramiz és minuszmiki ajánlásai alapján lekapott zenéket hallgatom.
elvárom hogy folytassátok az ajánlásokat, mert amit én hallok, tetszeni.

Tőlem miket? Én nem nagyon írtam ide ilyen spéci elektronikus zenékről...
épp ezért nem írtam semmi specifikusat, mert közel sem az elektronikus zenékről beszéltem csupán. a zene ajánlások topic-ba is írtál egy blues-osabb link-et, pl az is nagyon tetszett.

Member

Meghallgattam a legújabb Rómeó vérzik albumot (Rock'n'Roll az élet), már gyanús volt a cím is, minden második szám piálás+csajok, meg egy kettő, hogy mekkora deviáns utcai arcok vagyunk. Ennél azért az Engedd belém kicsit lírikusabb volt. :zomg:

Ramiz

Mindenkinek, akinek rossz kedve van vagy csak nem tudja színesben látni ezt a szürkés-nedves szomorú világot:

http://www.youtube.com/watch?v=kgrnIBlxZCk&feature=rec-HM-rev-rn
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2009-01-22, 14:19:34
Mindenkinek, akinek rossz kedve van vagy csak nem tudja színesben látni ezt a szürkés-nedves szomorú világot:

http://www.youtube.com/watch?v=kgrnIBlxZCk&feature=rec-HM-rev-rn

köszi kell ma az ilyen

mulassunk
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

SaiyaGin



Dreamcleaver

Jó lenne ez a Grendel - Harsh Generation album, csak a számok 80% tök ugyanolyan (pl a korábban linkelt 3).  :frown:

Ezzel szemben ez a szám nagyon üt róla:
Grendel - B.a.a.l. (Deliver Me)  :whoah:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Baldy

Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud



Ramiz

AE Bizottság - Egy lány kéne nékem...

Küldöm Fazéknak, Saturnine helyett egy időre... :) Én ezzel szoktam kiütni magam. Rá akartam tenni a készülő "Ramiz Szomorú Piálásai" albumra, de nem illik oda, úgyhogy itt megkapjátok.

Ja igen! Fontos! NE NÉZZÉTEK A KLIPPET!!! Szétrombolja a hatást! Ha nagyon bejön a csaj, akkor nézzétek végig LEVETT HANGGAL a klippet, utána csak a zenét hallgassátok!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga


Fazék

Quote from: Ramiz on 2009-01-23, 22:43:02
AE Bizottság - Egy lány kéne nékem...

Küldöm Fazéknak, Saturnine helyett egy időre... :) Én ezzel szoktam kiütni magam. Rá akartam tenni a készülő "Ramiz Szomorú Piálásai" albumra, de nem illik oda, úgyhogy itt megkapjátok.

Ja igen! Fontos! NE NÉZZÉTEK A KLIPPET!!! Szétrombolja a hatást! Ha nagyon bejön a csaj, akkor nézzétek végig LEVETT HANGGAL a klippet, utána csak a zenét hallgassátok!
nekem klippel együtt is tetszett. vhogy jól esett most a kontraszt

Ramiz

Quote from: Fazék on 2009-01-23, 23:45:42
nekem klippel együtt is tetszett. vhogy jól esett most a kontraszt

Igaz... elfelejtettem, hogy te Nakedape groteszkségein edződtél... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2009-01-23, 23:57:27
Quote from: Fazék on 2009-01-23, 23:45:42
nekem klippel együtt is tetszett. vhogy jól esett most a kontraszt

Igaz... elfelejtettem, hogy te Nakedape groteszkségein edződtél... :D
nekem nem tűnik kontrasztosnak (najó néhol azért..)
a célzásokat meg kikérem  magamnak, nemvagyokénolyan
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2009-01-24, 00:03:04
a célzásokat meg kikérem  magamnak, nemvagyokénolyan

Nem rád gondoltam! A másik Nakedape-re! (Nem ezen a nicknéven ír, csak így hívjuk egymás közt. No connection.) Rád sosem mondanék ilyen zavaros dolgokat!!! :tezsvir:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Soldier


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Bicskei

Ultras liberi

Ramiz

Most épp komolyzenét (John Cage):

http://www.youtube.com/watch?v=hUJagb7hL0E

Ezt még azok is szeretik, akik amúgy nem bírják a szimfonikus zenekarokat.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

John Cageről valahogy Jimmy Pagere asszociáltam, és meghallgattam ezt :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Próféta

Az idő urai outro zene
(vigyázz, a videó endspoiler, meg a linkelt rész előtt a hang is)

Ramiz: ha valaha elkezdek gordonkázni, ezzel a számmal kezdem a tanulást, az tuti.
Amúgy csak nekem jutott eszembe róla a Császár új ruhája? (AKA a Király új ruhája, AKA Pomádé király új ruhája, AKA A király meztelen...)

Bicskei

Quote from: Próféta on 2009-01-24, 16:30:46
Az idő urai outro zene
(vigyázz, a videó endspoiler, meg a linkelt rész előtt a hang is)


nah tényleg ezt el is felejtettem h létezik....gyorsan előkeresem a poros vhs-t azt megnézem valamikor...
ó édes gyermekkor...és régi szép emlékek..
Ultras liberi

Nihilus

Brokencyde-tól a BC13 EP. Kurvanagy zene. :muhahah:

BREE! BREE!

Ramiz

Don't Call Me Eskimo
http://www.youtube.com/watch?v=tS8RZcKQwBA

Elsőre vicces, de igazából nagyon aranyos... meg pont azt a témát feszegeti, amin mostanában a Scalped képregény miatt (lásd 9M topik) sokat gondolkoztam. És fülbemászó, főleg az a szomorkásan debil refrén-dallam.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Fazéknak! Meg mindenki másnak!

Színvonalas klasszikus hip-hop!

http://www.youtube.com/watch?v=E9FbRN-w4Wk
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!