Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Bicskei

Quote from: Fazék on 2009-01-31, 02:23:37

bőven van nekem is innen-onnan előkerülő zeném, amin tudok nosztalgiázni, de ami vacak, azt el kell ismerni hogy vacak és hogy tévedhetett régen is az ember :D

hát el kell ismerni h van benne valami amit írsz....
csakezt nehéz beismerni 

on
http://www.youtube.com/watch?v=LPY-9D7R0zg
Ska-P - Welcome To Hell
Ultras liberi


Nihilus

Cannibal Corpse - Evisceration Plague album :whoah:

Cauldron of Hate :jee:

Nakedape

Hipster Daddy-O and  The Handgrenades-t

de várom h lejöjjön a missfits mert pl az astro Zombies az ő számuk eredetileg, hajól nézem.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Draconire


pet

http://www.youtube.com/watch?v=Of0yUiRxcd0
flow-go, biztos sokan imseritek, az egyik naruto opening alatt is ez a szám megy. Narutot nem nézek, de ez a szám megtetszett, olyan ... hangulatfeldobó :D

Soldier


Én


Nihilus

Watch My Dying - Háttal Álmodó
Ez a csaj az együttes énekesének a barátnője, de simán alázza a hazai énekesnők nagy részét. :jee:

Fazék

#9670
mivel My Dying Bride albumom nincsen mp3-ban, kazikat meg most nem fogom előhalászni, ezért inkább még náluk is jobb múltfelidézést választottam:
Anathema - Eternity (1996)
és még mindig tetszik.

vmikor '98 táján (+-1 év?) élőben is meghallgathattam őket a Wigwam-ban és maradandó élmény volt. (már csak a putri helyből fakadóan gyanúsan tablettás vörösbor miatt is...)

folytatásképp: Anathema - Alternative 4 (1998)
az albumról : Fragile Dreams - ez valami kurvanagy kedvenc
szerk: eh, az egész album rohadtjó.

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS


Member

Elfogott a hangulat,

zenét üvöltetek. :D

NLZ

Quote from: Tycho on 2009-01-30, 08:52:15
Alestorm - Captain Morgan's revenge ... 100% kalózmetál :muhahah: :whoah: :whoah:
Ez az együttes isteni, egész nap a két albumukat hallgatom. :D
[reserved]

Member

Nálam csak egy albumuk van, de semmi baj. ;)

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Quote from: Member on 2009-02-02, 19:38:17
Nálam csak egy albumuk van, de semmi baj. ;)
Kötöszködj, azaz. Vezesd le rajtam az összes gyermekkori frusztrációdat. Add ki magadból, ne kímélj.
:ejnye:

Akkor az albumuk és a leendő albumuk EPje. Így jó? Boldog vagy? Bele akarsz még kötni? :P
[reserved]

Bicskei

Ultras liberi

Member

Quote from: NLZ on 2009-02-02, 20:18:27
Akkor az albumuk és a leendő albumuk EPje. Így jó? Boldog vagy? Bele akarsz még kötni? :P
Nem, már töltöm is, eddig azt hittem, hogy korábbi az albumnál. :) Remélem, kicsit változatosabb, mint az album. ::)

NLZ

Áprilisban jön elvileg az új album.
Az ilyen típusú zene sosem változatos, de lehet jó hangulata és dalszövege, amiért megéri hallgatni. :D
[reserved]

Bicskei

Quote from: NLZ on 2009-02-02, 20:30:06
Áprilisban jön elvileg az új album.
Az ilyen típusú zene sosem változatos, de lehet jó hangulata és dalszövege, amiért megéri hallgatni. :D
+1  :tezsvir:
Ultras liberi

balaaz

Quote from: Draconire on 2009-01-31, 22:35:32
Innen hallgatgatok: http://belaspears.uw.hu/
:zomg:  :aaa:

Quote from: pet on 2009-02-01, 14:15:34
flow-go, biztos sokan imseritek, az egyik naruto opening alatt is ez a szám megy.
Nem olyan rég eléggé lehúztam a Narutót egy AA-s hozzászólásomban, de a pozitívumok közt már ott is említettem a zenéjét, audiót. Van még ott több jó is nem csak ez, keresgélj...

Quote from: NLZ on 2009-02-02, 19:28:42
Quote from: Tycho on 2009-01-30, 08:52:15
Alestorm - Captain Morgan's revenge ... 100% kalózmetál
Ez az együttes isteni, egész nap a két albumukat hallgatom.
Kawaii!

Én meg most épp: Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra - Wanted Manjét ,mert hír lett belőle, balkáni muzsikát meg amúgy is bírom, Kusturica filmjeit szintén.

Bicskei

Ultras liberi

Member

Quote from: NLZ on 2009-02-02, 20:30:06
Az ilyen típusú zene sosem változatos, de lehet jó hangulata és dalszövege, amiért megéri hallgatni. :D
Ja, a folknak van egy ilyen rossz szokása, míg megunhatatlan pagant hallottam már. :)

EDIT: Azt hittem, hogy még csak a 2. szám megy, de már a 4., erről beszélek. :D

Quote from: balaaz on 2009-02-02, 20:36:19
Quote from: Draconire on 2009-01-31, 22:35:32
Innen hallgatgatok: http://belaspears.uw.hu/
:zomg:  :aaa:
Az ötlet alapvetően nem volt rossz, de egyrészt behalt a project, másrészt feles 2 albumnyit átnyervákolni. Az Antal Imre track meg nagyobb káosz, mint amit a lelkem befogad, pedig én szeretem azt.


Member

C64 Demixed
526 megányi C64, mindjárt magam alá élvezek... :jee: :w00t:

Rounin

Ezek ugye nem holmi fertelmesmód átírt izék..? :3

Member

Mind eredeti. :)
(Nem remix, demix ;))

Rounin

Quote from: Member on 2009-02-03, 14:06:28
Mind eredeti. :)

Letöltés alatt! :haha:

Quote(Nem remix, demix ;))

Azért az ilyeneket nem lehet teljesen komolyan venni a neten, jártam már pórul. =/