Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Bicskei

Quote from: Zsiga on 2009-02-28, 00:53:45
Quote from: Próféta on 2009-02-28, 00:53:00
Lefordítom:

Quote from: Zsiga on 2009-02-28, 00:44:32
Bocs, Trolzit akartam ugratni vele, nem téged. De így is jó  :bsd:
:angyali:

De komolyan srácok, muszáj itt is ezt a műbalhét folytatni? Mert a műbalhénál nincs is jobb
:angyali:
fixed :angyali:
Ultras liberi

Nakedape

kavarjuk, vagy nem kavarjuk? :D

amúgy cheeseburger: cominn' home   :whoah: :whoah:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Bicskei

#9872
Quote from: Zsiga on 2009-02-28, 00:44:32
amit most hallgatok éppen?



ha akarod:

á előbújt az igazi éned te kis mocskos kis fasisztoid.megjátszod magad itt a forumon h no politika meg minden...még ilyen PICSÁKKAL IS MEGPROBÁLOD IZGAZTNI NÉPET..
http://www.youtube.com/watch?v=iQ4jtmHaFHA
Los Fastidios - "Antifa Hooligans"


na így jó lesz vagy kérsz még valamit..
Ultras liberi

Zsiga

A tegnap esti műsor következményeként mostantól tilos bármilyen politikai tartalmú zenét-videót postolni.

Fazék

Flobots - Fight With Tools (2007)

és természetesen a már ezerszer post-olt kedvcsináló:
Flobots - Handlebars

balaaz

#9875
Róth Anikó és a hivatalos honlapjuk miatt Ahn Triót

Szerk:
Quote from: Zsiga on 2009-02-28, 13:32:37
A tegnap esti műsor következményeként mostantól tilos bármilyen politikai tartalmú zenét-videót postolni.
Épp Te kezdted a PICSAval (s még jó, hogy nem az Ostobát tőlük).

Amúgy ez azért túlzás szerintem. Rengeteg olyan szuper muzsika van ami politikai tartalmat hordoz. Elég eltekinteni a szélsőségektől, meg figyelmen kívül hagyni a trollokat...

Zsiga

Quote from: balaaz on 2009-02-28, 16:44:48
Épp Te kezdted a PICSAval (s még jó, hogy nem az Ostobát tőlük).

Amúgy ez azért túlzás szerintem. Rengeteg olyan szuper muzsika van ami politikai tartalmat hordoz. Elég eltekinteni a szélsőségektől, meg figyelmen kívül hagyni a trollokat...
Ja, tegnap épp én kezdtem... ::) (Az Ostoba című számukat nem is ismertem, kösz az ötletet. :D)

Nem vita tárgya, megbeszéltem a többi globalmoddal és az adminnal, mostantól semmilyen esetben (zene, nagyonlol, akármi) nem fogjuk engedni (vagy inkább elnézni a helyes kifejezés, hiszen eddig is tilos volt, csak mivel nem gondoltuk hogy az lesz belőle ami lett ezért kevésbé szigorúan tartattuk be a szabályokat) a politizálást a fórumon. Meg lehet köszönni SH88-nak.

Bicskei

Na szerintem ne hallgatassuk el a zenét is tényleg...
lehet rólam sejteni h melyik oldalhoz állok közelebb, de
akkor ezek után már nem lehet semmit sem
(ska-p től elkezdve kispálon át republicig eddával bezáródva)
érdekes lesz...
Ultras liberi

balaaz


Bicskei

Quote from: balaaz on 2009-02-28, 18:58:57
Oké, de akkor pl. ez most nem megengedett?: mert azon túl, hogy PICSA, meg persze van politikai tartalma , de egy képen kívül politikai pártokat nem érint.

U2 és társai is kitiltva (no more bloody sunday) ?

elvileg ez is bannolva
mondom az első olyan itélet a forumon ami ellen komolyan lázadom..
Ultras liberi

Próféta

A Fazék által az imént említett Flobots - Handlebars a rendelet hatálya alá tartozik? A biztonság kedvéért nem linkelem :)

Zsiga

Quote from: Bicskei on 2009-02-28, 18:54:57
Na szerintem ne hallgatassuk el a zenét is tényleg...
lehet rólam sejteni h melyik oldalhoz állok közelebb, de
akkor ezek után már nem lehet semmit sem
(ska-p től elkezdve kispálon át republicig eddával bezáródva)
érdekes lesz...
Igyekszünk az ésszerűség keretein belül maradni természetesen, de nincs se kedvünk se megfelelő háttértudásunk hogy összeállítsunk egy mit szabad és mit nem listát, csak annyit kérünk hogy igyekezzen mindenki a józan eszét használni postoláskor, cserébe mi ugyanezt fogjuk tenni moderáláskor.

Bicskei

Quote from: Zsiga on 2009-02-28, 19:04:30
Quote from: Bicskei on 2009-02-28, 18:54:57
Na szerintem ne hallgatassuk el a zenét is tényleg...
lehet rólam sejteni h melyik oldalhoz állok közelebb, de
akkor ezek után már nem lehet semmit sem
(ska-p től elkezdve kispálon át republicig eddával bezáródva)
érdekes lesz...
Igyekszünk az ésszerűség keretein belül maradni természetesen, de nincs se kedvünk se megfelelő háttértudásunk hogy összeállítsunk egy mit szabad és mit nem listát, csak annyit kérünk hogy igyekezzen mindenki a józan eszét használni postoláskor, cserébe mi ugyanezt fogjuk tenni moderáláskor.

én meg annyit kérek(tudom hiába), hogy
hagyjátok békén ezt a topicot
jó volt ez ahogy volt....
azért mert tegnap este egy kilenc posztos sh88 reg miatt történjen ez
mer tmi ketten szerintem eléggé poénra vettük és nem is lett volna baj. szerintem.
Ultras liberi

Zsiga

Quote from: Bicskei on 2009-02-28, 19:08:30
én meg annyit kérek(tudom hiába), hogy
hagyjátok békén ezt a topicot
jó volt ez ahogy volt....
azért mert tegnap este egy kilenc posztos sh88 reg miatt történjen ez
mer tmi ketten szerintem eléggé poénra vettük és nem is lett volna baj. szerintem.
A végső döntést nem én hoztam meg hanem zsozso, őt pedig nem tudom és nem is akarom felülbírálni semmilyen formában, úgyhogy marad az az állapot amit leírtam.
Gondolom abból hogy PICSA-t postoltam azért érezni hogy engem személyesen mennyire zavar a politikai tartalmú zene itt, de nem én döntök. A másik lehetőség kb. az lenne hogy marad minden a régiben de a legközelebbi ilyen polflamenél könyörtelenül kibannolunk mindenkit a fenébe aki nem úgy áll hozzá a dologhoz ahogy az elvárható lenne egy kis majdnem-zárt baráti társaságban, mert ez a fórum tulajdonképp az. Azt meg egyrészt zsozso nagyon nem akarja, másrészt mégnagyobb anyázások lennének belőle; meg mi moderátorok se akarunk rendőrállamot építeni, nagyon jó és kényelmes ha csak annyi dolgunk van hogy pár off postot átrakunk a helyére meg Noriko rendrakási mániáját szolgáljuk ki. :D

Bicskei

Quote from: Zsiga on 2009-02-28, 19:16:44

A végső döntést nem én hoztam meg hanem zsozso, őt pedig nem tudom és nem is akarom felülbírálni semmilyen formában, úgyhogy marad az az állapot amit leírtam.
Gondolom abból hogy PICSA-t postoltam azért érezni hogy engem személyesen mennyire zavar a politikai tartalmú zene itt, de nem én döntök. A másik lehetőség kb. az lenne hogy marad minden a régiben de a legközelebbi ilyen polflamenél könyörtelenül kibannolunk mindenkit a fenébe aki nem úgy áll hozzá a dologhoz ahogy az elvárható lenne egy kis majdnem-zárt baráti társaságban, mert ez a fórum tulajdonképp az. Azt meg egyrészt zsozso nagyon nem akarja, másrészt mégnagyobb anyázások lennének belőle; meg mi moderátorok se akarunk rendőrállamot építeni, nagyon jó és kényelmes ha csak annyi dolgunk van hogy pár off postot átrakunk a helyére meg Noriko rendrakási mániáját szolgáljuk ki. :D

megértem de akkor is lázadok ez ellen...
az a bizonyos reg valszeg nem tér már vissza
és éppen emiatt én a második állapotra szavaznék..
mert nagyon kevés zenének(kb 35% ninc svalamilyen politikai felhangja)
és ez így természetes mert ez veszi körül az embereket..
Ultras liberi

Bicskei

Ultras liberi

Én

Deák "Bill" Gyula - A felszarvazottak balladája
jutúbon csak koncert van :(

hargharg

rofl

Bicskei

Ultras liberi

Rounin

Dawn of War 2 ost.
(i know...space nazis... ;( )

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution



Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Quote from: Én on 2009-02-28, 19:45:31
Deák "Bill" Gyula - A felszarvazottak balladája
jutúbon csak koncert van :(
Asse rossz. ::)

Egyébként meg:
Quote from: Fazék on 2009-02-28, 13:36:19
Flobots - Fight With Tools (2007)

és természetesen a már ezerszer post-olt kedvcsináló:
Flobots - Handlebars
Najó, nem, Same Thing, de lusta vagyok megkerseni a jútyúbon.

Ramiz

Kimaradtam a buliból, és amúgy sem politizálok, de sajnálom ezeket a szabályokat. Olyan, mintha valami programban élnénk, ahol egyszeri eset után rögtön abszolút biztonságossá kell tenni mindent egy bugfix-szel, különben holnap minden user megkergül és horogkereszteket kezd posztolgatni...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Szóljatok, mikor jutunk oda, hogy tilos postolni is a személyiségre/lelki nyugalomra káros tartalmak felmerülésének lehetősége miatt. =3

The Raconteurs - Broken Boy Soldier

A videó meh, de a zene hangulata kifejezetten kellemes.

Member

Ramiz, mit vársz? Jelenleg mindenhez politikai tartalmat kötnek. Ha jobb oldalra dőlve fingsz a metrón, balos köcsög vagy.

Jets'n'Guns OST

Én


Rounin

Quote from: Én on 2009-03-01, 15:48:32
Good Charlotte - The Chronicles of Life and Death
A robot mit jelképez pontosan benne? Sose bírtam rájönni.

Az Élet? Passz?
Vagy a Halál. :D