Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic


Rounin



frozenstein



Member

Fear of the Dark by
Iron Maiden
Graveworm (szinf. black)
Van Canto (acapella)

Én

Érdekes a Graveworm, a zenéjüket nagyon csípem, de az "énektől" néha egyszerűen frászt kapok.

Zsiga

Quote from: Member on 2009-07-12, 18:34:11
Van Canto (acapella)
Ez annyira fail... :lul:
Quote from: wikipediaStefan Schmidt – lower rakkatakka vocals, wahwah solo guitar vocals
Ross Thompson – higher rakkatakka vocals
Ingo Sterzinger (Ike) – lowest dandan vocals
:zomg: :muhahah:

kikuchiyo

Quote from: Zsiga on 2009-07-13, 23:39:30
Quote from: Member on 2009-07-12, 18:34:11
Van Canto (acapella)
Ez annyira fail... :lul:

Előszörre én is így reagáltam. Harmadszorra már egész hallgatható. :D
Failure is the default option

Draconire


Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS


Member

Quote from: Zsiga on 2009-07-13, 23:39:30
Quote from: Member on 2009-07-12, 18:34:11
Van Canto (acapella)
Ez annyira fail... :lul:
Nemtom, nekem sokadik meghallgatás után ez jön be a legjobban. Csak a csajének böki a fülemet. Viszont ennek értem meg a legjobban hallás után a szövegét. :D
Quote from: Én on 2009-07-13, 23:31:03
Érdekes a Graveworm, a zenéjüket nagyon csípem, de az "énektől" néha egyszerűen frászt kapok.
Én csak attól kapok frászt, hogy a csóka hangja a koncerteken a végére már brutálisan elcsuklik. ::)


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

motifator

Dream Theater - Dark Clouds & Silver Linings album

Jó kis éneklős, slágeres album, mint egy scenes from a memory vagy six degrees, de azért oda is basz rendesen. Ezer éve nem hallgattam dreamet, de ettől az új albumtól most folyamatosan libabőrözik a hátam. Munkához ideális, csak szerintem lassan a kollégáim idegeimre mehet, ahogy az íróasztalom alatt akaratlanul is folyamatosan Portnoy lábtechnikáját próbálom imitálni :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Dreamcleaver

#10397
Quote from: motifator on 2009-07-14, 14:49:45
Dream Theater - Dark Clouds & Silver Linings album

Jó kis éneklős, slágeres album, mint egy scenes from a memory vagy six degrees, de azért oda is basz rendesen. Ezer éve nem hallgattam dreamet, de ettől az új albumtól most folyamatosan libabőrözik a hátam. Munkához ideális, csak szerintem lassan a kollégáim idegeimre mehet, ahogy az íróasztalom alatt akaratlanul is folyamatosan Portnoy lábtechnikáját próbálom imitálni :)

Voltál most a koncerten az Arénában?

Quote from: chilip on 2009-07-14, 11:07:31
something smells badass here :D

Elrontottad a linket? Mert én pont ue-t linkeltem pár poszttal feljebb?  :confused:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

motifator

Nem voltam, mert már nagyon rég óta nem hallgatok dreamet. A Train of Thought-ot még meghallgattam néhányszor, amikor kijött, de azóta semmi, és gondoltam úgyis 90%-ban új számokat nyomnának. Aztán egyik kollégámtól hallottam valamelyik nap, hogy volt koncerten, és játszottak minden albumról, nem csak az újakról, szal bánhatom a dolgot. Meg ő ajánlotta az új albumot, tőle másoltam most le.

Összességében most jó kis nosztalgia érzés dreamet hallgatni, de már egyáltalán nem vagyok az a fan, aki 6 évvel ezelőtt voltam.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Dreamcleaver

#10399
Az előtt sohasem hallgattam, szal nem tudom mennyi volt az új meg a régi szám. Nem volt rossz, de főleg a lassabb számok tetszettek. A gyorsabbakat is élveztem, de olyan átlagos szimfónikus-power (vagy akármi, nem értek hozzá) metál érzése volt.
Viszont elképesztő gitár szólok voltak minden számban, amitől néhol leesett az állam. A végén meg a szintis csávó előrejött egy olyan vállra akaszthatós szintivel (akárhogy is hívják, torzított gitár hangszín volt ráhangolva) és dual szólózott a gitárossal. Na az EPIC volt.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2009-07-14, 15:27:59
A végén meg a szintis csávó előrejött egy olyan vállra akaszthatós szintivel (akárhogy is hívják, torzított gitár hangszín volt ráhangolva) és dual szólózott a gitárossal. Na az EPIC volt.
[spoiler][/spoiler]


Én


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Draconire


Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2009-07-15, 21:13:07
http://randomstuff.filmbuzi.hu/post/142079683/elbow-grounds-for-divorce-most-volt-a-house
Ha valaki le tudja szedni nekem, megkoszonnem.
House evadelozetes alatt volt.
Milyen formátumban kell? (MP3 cbr320; vbr v0; vbr v2; FLAC)

Szerk.: *slowpoke.jpg*


Kvikveg

#10407
Quote from: Zsiga on 2009-07-15, 21:28:37
Quote from: Kvikveg on 2009-07-15, 21:13:07
http://randomstuff.filmbuzi.hu/post/142079683/elbow-grounds-for-divorce-most-volt-a-house
Ha valaki le tudja szedni nekem, megkoszonnem.
House evadelozetes alatt volt.
Milyen formátumban kell? (MP3 cbr320; vbr v0; vbr v2; FLAC)

Szerk.: *slowpoke.jpg*
mp3 :)

edit: ohh, latom megeloztek. De ha van  jo minosegud, akkor meg mindig erdekel!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2009-07-15, 22:01:56
mp3 :)

edit: ohh, latom megeloztek. De ha van  jo minosegud, akkor meg mindig erdekel!
A Draco által linkeltnél jobb minőséget mp3-ban nem tudok prezentálni. :)

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2009-07-15, 22:13:34
Quote from: Kvikveg on 2009-07-15, 22:01:56
mp3 :)

edit: ohh, latom megeloztek. De ha van  jo minosegud, akkor meg mindig erdekel!
A Draco által linkeltnél jobb minőséget mp3-ban nem tudok prezentálni. :)
Danke. :)
Es most oruletbe kergetem a szomszedokat. Tegnap a Ramiz(?) altal belinkelt al-Emmerich-katasztrofa elozetessel szivattam oket.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.