Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Acchan


Member

Hát nem tudom, az ének ugyanaz maradt és továbbra is irritál. Meg a polka és a metál sem találkozik, egymás mellett vannak, mint a The Dr. Orphyus Project-ben a jazz és a death metal.

Acchan

Quote from: Member on 2010-09-12, 13:23:00
Hát nem tudom, az ének ugyanaz maradt és továbbra is irritál. Meg a polka és a metál sem találkozik, egymás mellett vannak, mint a The Dr. Orphyus Project-ben a jazz és a death metal.
Csak poénnak szánták, de annak jó.  :smile:

Én is örülnék vmi merész polka metal fusion-nek, de eddig nem találtam semmi ilyet. :/

Ha találkozol hallgatható jazz/death metal-lal, szólj.  :D Én azt látom, h minden szir-sz@rt odabiggyesztenek a műfajokhoz, h olyan brutálegyedinek tűnjön a zenéjük, h már a profiljuktól leesik az állad, aztán meg az esetek többségében vmi harmadrangú garázsdemóval találod szembe magad.  ::)

Ramiz

Quote from: Acchan on 2010-09-12, 15:41:48
Quote from: Member on 2010-09-12, 13:23:00
Hát nem tudom, az ének ugyanaz maradt és továbbra is irritál. Meg a polka és a metál sem találkozik, egymás mellett vannak, mint a The Dr. Orphyus Project-ben a jazz és a death metal.
Csak poénnak szánták, de annak jó.  :smile:

Én is örülnék vmi merész polka metal fusion-nek, de eddig nem találtam semmi ilyet. :/

Ha találkozol hallgatható jazz/death metal-lal, szólj.  :D Én azt látom, h minden szir-sz@rt odabiggyesztenek a műfajokhoz, h olyan brutálegyedinek tűnjön a zenéjük, h már a profiljuktól leesik az állad, aztán meg az esetek többségében vmi harmadrangú garázsdemóval találod szembe magad.  ::)

Az egyedüli tisztességes jazz-metál amit hallottam (ami nem feltétlenül jelent sokat, mert annyira azért nem ástam bele magam a műfajba...), az a Gutbucket nevű együttes újabb albumai voltak (a régebbiek sima stoner-jellegű gitáros riffelések, de aztán összeszedtek egy free-jazz szaxofonost). Sajnos nehéz fellelni, SoulSeek progit javaslom, vagy RS-elhetem, ha megtalálom őket valahol (bár most szervizben van a gépem).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Chopin etudok Ashkenazyval - igazan nyugtato PVC ragasztashoz es aljzatcserehez XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Kvikveg on 2010-09-12, 19:15:28
Chopin etudok Ashkenazyval - igazan nyugtato PVC ragasztashoz es aljzatcserehez XD
ű

Tegnap láttam a Minority Reportot - végig azon röhögtem, hogy attól volt sci-fi-sebb a környezet, hogy mindenki komolyzenét hallgatott Amerikában(!). :lul:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Quote from: Ramiz on 2010-09-12, 19:08:10
az a Gutbucket nevű együttes újabb albumai voltak
Ez az? :D
Mást nem találtam ezen a néven. :)

Ramiz

Quote from: Member on 2010-09-12, 19:21:37
Quote from: Ramiz on 2010-09-12, 19:08:10
az a Gutbucket nevű együttes újabb albumai voltak
Ez az? :D
Mást nem találtam ezen a néven. :)

Nem ez az... az egy normális zenekar, nem egy ilyen garázs-fos. :D

Itt most nem jön be a wiki videó, mert nem tudok Flash player-t installálni, de ez ők lesznek:
http://www.youtube.com/watch?v=e4ZqiDSi69o

Itt prog-rock-nak vannak kategorizálva:
http://www.progarchives.com/artist.asp?id=4217

A Sludge Test albumuk óta érdekes a zenéjük.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2010-09-12, 19:17:25
Quote from: Kvikveg on 2010-09-12, 19:15:28
Chopin etudok Ashkenazyval - igazan nyugtato PVC ragasztashoz es aljzatcserehez XD
ű

Tegnap láttam a Minority Reportot - végig azon röhögtem, hogy attól volt sci-fi-sebb a környezet, hogy mindenki komolyzenét hallgatott Amerikában(!). :lul:
:lul: :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


chilip


Leara

Quote from: Pr3d4k1ng on 2010-09-09, 15:43:34
Új Linkin Park album, deeee ezt katasztrófa lett szerintem.
Catalysm ez egyetlen egy hallgatható szám.

És tényleg. Ha nem tudnám, hogy ez Linkin park volt, meg se mondtam volna. Mondjuk csak azért hallgattam bele, mert eddig kb. minden ismerősöm szidta  :D.
MAL

Bütyök

Biran Adams - Summer of 69
Az vált jóvátehetetlenül felnőtté, aki már azon is bosszankodik, amin nevethetne.
/Vavyan Fable/


Blog


Cloud

Quote from: Pr3d4k1ng on 2010-09-09, 15:43:34
Új Linkin Park album, deeee ezt katasztrófa lett szerintem.
Catalysm ez egyetlen egy hallgatható szám.

Bár LP rajongó vagyok,de teljesen egyet kell értenem veled. Ritka szar lett az album. :(

The catalyst tetszik, illetve van még 2 szám ami szódával elmegy:

When They Come For Me
Blackout

Az összes többi kacat szám lett. Nagyon!   



Fazék

Dead Soul Tribe - Dead Soul Tribe (2002)

ízelítő:
Powertrip
Once
Cry For Tomorrow


ajánló allmusic.com-ról:
QuoteDead Soul Tribe is the newest project of Psychotic Waltz vocalist Buddy Lackey, working under the name of Devon Graves. He began this project to be able to do different types of music. He also manages to perform different functions within this group, playing most of the instruments himself. The result is an album that bears a lot of similarities to Godsmack's debut release. Indeed, some of the music here is in much the same vein as that phenomenal album, but the similarities don't stop there. First, there is a lot of usage of soundbites from various sources, mostly films. Also, that first album by Godsmack  really showed a lot of musical versatility that is not overly common in the hard rock/metal genre. This release shows even more of that while still maintaining a consistent texture throughout. In fact, the sounds touched on by this disc include the aforementioned Godsmack, newer Judas Priest, bluesy rock, atmospheric weirdness, and ballads. Add into that one cut that showcases a guitar sound right out of vintage Judas Priest  (a sound that has seldom been duplicated) and an off-kilter sensibility that leans toward progressive rock, and you find a musical stew that should please all fans of hard-rocking music, especially those with an adventurous spirit. This is really one of the cooler and more innovative discs to come along in a while.

Rounin


Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS


Fazék

Quote from: Acchan on 2010-09-14, 22:18:21
Quote from: Rounin on 2010-09-13, 06:05:21
Neil Patrick Harris & Felicia Day - My Eyes
Én a Brand New Day-t szerettem benne a legjobban. :3
én a finálétól (Everything You Ever) leszek libabőrös még sokadik hallgatásra is, illetve Slipping is marhajó. meg úgy konkrétan az összes dal belőle :D

kár hogy csak hulladék itunes-on lehet megvenni az albumot, mert különben már rég a polcomon lenne a DVD mellett :(

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: Fazék on 2010-09-14, 22:27:40
Quote from: Acchan on 2010-09-14, 22:18:21
Quote from: Rounin on 2010-09-13, 06:05:21
Neil Patrick Harris & Felicia Day - My Eyes
Én a Brand New Day-t szerettem benne a legjobban. :3
én a finálétól (Everything You Ever) leszek libabőrös még sokadik hallgatásra is, illetve Slipping is marhajó. meg úgy konkrétan az összes dal belőle :D

kár hogy csak hulladék itunes-on lehet megvenni az albumot, mert különben már rég a polcomon lenne a DVD mellett :(

Nekem az On the Rise a kedvencem.
Illetve a 8 bites változat :D
Failure is the default option

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2010-09-15, 00:56:48
Quote from: Fazék on 2010-09-14, 22:27:40
Quote from: Acchan on 2010-09-14, 22:18:21
Quote from: Rounin on 2010-09-13, 06:05:21
Neil Patrick Harris & Felicia Day - My Eyes
Én a Brand New Day-t szerettem benne a legjobban. :3
én a finálétól (Everything You Ever) leszek libabőrös még sokadik hallgatásra is, illetve Slipping is marhajó. meg úgy konkrétan az összes dal belőle :D

kár hogy csak hulladék itunes-on lehet megvenni az albumot, mert különben már rég a polcomon lenne a DVD mellett :(

Nekem az On the Rise a kedvencem.
Illetve a 8 bites változat :D
Hogy a piramishoz én is hozzátegyek, a magam részéről azt a fülbemászót nem tudom kiverni a fejemből, hogy Stand back everyone, nothing here to see; just imminent danger, in the middle of it: me!

Bruce

Quote from: Próféta on 2010-09-15, 01:08:21
Quote from: kikuchiyo on 2010-09-15, 00:56:48
Quote from: Fazék on 2010-09-14, 22:27:40
Quote from: Acchan on 2010-09-14, 22:18:21
Quote from: Rounin on 2010-09-13, 06:05:21
Neil Patrick Harris & Felicia Day - My Eyes
Én a Brand New Day-t szerettem benne a legjobban. :3
én a finálétól (Everything You Ever) leszek libabőrös még sokadik hallgatásra is, illetve Slipping is marhajó. meg úgy konkrétan az összes dal belőle :D

kár hogy csak hulladék itunes-on lehet megvenni az albumot, mert különben már rég a polcomon lenne a DVD mellett :(

Nekem az On the Rise a kedvencem.
Illetve a 8 bites változat :D
Hogy a piramishoz én is hozzátegyek, a magam részéről azt a fülbemászót nem tudom kiverni a fejemből, hogy Stand back everyone, nothing here to see; just imminent danger, in the middle of it: me!
Ez nem volt szép tőletek, most hála nektek újra meg kellett néznem az egészet...  ^^"

(én is akarok dvd-t  :redface: )

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!


Fazék

#11846
Snap! - I Got The Power IE9 béta kipróbálására vmiért ez ugrott be, mint első megnézendő videó :D

szerk: és adta magát a következő is :D Snap! - Rhythm Is a Dancer

ez utóbbit CD-ről is meghallgathatnám, mert még mindig megvan ez az album, vmikor '92-'93 környékén ve(tet)hettem :D

nikici

#11847
Húú, Snap, de rég hallottam őket. :D Az volt az első műsoros kazim, valamikor alsós koromban. Rongyosra hallgattam, arra emlékszem. XD

Szerk.: egyidőben vele a Culture Beat volt még a nagy kedvenc, és most, hogy így belegondolok, lehet az ő kazijuk volt. XD Áh, régen volt már. XD

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: nikici on 2010-09-16, 23:37:37
Szerk.: egyidőben vele a Culture Beat volt még a nagy kedvenc, és most, hogy így belegondolok, lehet az ő kazijuk volt. XD Áh, régen volt már. XD
Úúú, ez de zsír, így már tudom, mi. :lul: