Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Zsiga



Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Tudom, onnan van, azért nem oda linkeltem mert tudtam hogy old, de épp ezt hallgattam. :D

Én


Xzone


Fazék

#12066
Mindless Self-Indulgence vegyesen

szerk: Mr Bungle - California

éppen: Air-Conditioned Nightmare    -   alap

Draconire





chilip

#12071
CREED - Somber  :whoah: :whoah: :whoah:
nos ez az a szám amit az új albumból kivágtak, ezek után kurvára kíváncsi vagyok milyen lesz az új album...




Acchan

Pink - Raise Your Glass :appl:
Mindig örömmel fogadom az olyan pop klipeket, amiknek van komolyabb mondanivalójuk. :3

szpeter

Quote from: LiaLia on 2010-11-23, 22:42:38
Méz és lóhere anime opening , kicsit magasan énekel, de jó a ritmusa, és jópofák az "ételművek"
Méz és lóhere ending
Jól emlékszem,hgoy ennek az animenak végig ugyanaz volt az OP és az END(bár az end-ben nem vagyok teljesen biztos) csak a képi megjelenés változott? Amúgy  :cool: Hangulatos és felidéz pár emléket  :szemuveges:
Amúgy meg whiskey in the Jar

LiaLia

Quote from: szpeter on 2010-11-24, 22:36:22
Quote from: LiaLia on 2010-11-23, 22:42:38
Méz és lóhere anime
Jól emlékszem,hgoy ennek az animenak végig ugyanaz volt az OP és az END(bár az end-ben nem vagyok teljesen biztos) csak a képi megjelenés változott? Amúgy  :cool: Hangulatos és felidéz pár emléket  :szemuveges:

Ezt nem tudnám most megmondani, mivel az első széria 8. részét láttam még csak  :smile:



Acchan

Ra-ra-rasputin!  :whoah:

Ha ilyenek lennének a diszkók, még járnék is.  :D (Erről jut eszembe: százforintosban láttam diszkógömb kinézetű karácsonyfadíszeket.  :3x3: )

Member

Amíg nem csöcsalakúak nem lehet dildo-t venni a fa csúcsára, én nem hördülök fel.

Rounin

Quote from: Member on 2010-11-25, 17:01:17
Amíg nem csöcsalakúak nem lehet dildo-t venni a fa csúcsára, én nem hördülök fel.

Őőőő... akkor kezdhetsz hördülni, mert ilyenek elég régóta vannak. :D


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


Cloud


szpeter

Most szerettem meg igazán Gogol Bordellót! :) De úgy szívből, egyszerűen tökéletes :D American Wedding ^^

Acchan

Quote from: szpeter on 2010-11-26, 20:43:20
Most szerettem meg igazán Gogol Bordellót! :) De úgy szívből, egyszerűen tökéletes :D American Wedding ^^
:kocc: Örök kedvenceim. :3

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution