Háttérképverseny 2.0 - szavazás lezárult

Started by Fubenalvo, 2007-06-09, 15:09:02

Previous topic - Next topic

Selmo

Jobb gomb az asztalra és ikonrendezés, ott van alul az ikonok kikapcsolása. Join the dark side Luke!

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

És mért jó egy ekkora felületet kihasználatlanul hagyni?

Fubenalvo

Mert ezt áttudod csoprtosítani kissebbre és esztétikus!?

Zsiga

Quote from: Fubenalvo on 2007-06-10, 16:06:57
Mert ezt áttudod csoprtosítani kissebbre és esztétikus!?
Esztétikus? Milyen sűrűn látod az asztalt? Én akkor amikor bekapcsolom a gépet meg akkor amikor keresek rajta valamit.
Mellesleg szerintem a számítógép elsősorban ne szép legyen hanem hasznos.

Manitu

Quote from: Zsiga on 2007-06-10, 16:26:21
Esztétikus? Milyen sűrűn látod az asztalt? Én akkor amikor bekapcsolom a gépet meg akkor amikor keresek rajta valamit.
Mellesleg szerintem a számítógép elsősorban ne szép legyen hanem hasznos.
Igen, pont ezért nem szeretem, ha teli van ikonokkal. Mivel mindig van előttük valami ablak, ezért nincsennek kéznél. Gyorsindítás mindig látható. Az asztalra csak olyan ikonokat teszek, amiket ritkán használok. (pl játékok, azokat úgyis ritkán multitaskolja az ember, bezár mindent mielőtt elindítja őket, akkor meg már kéznél van az asztal is :) )


Zsiga

Quote from: Manitu on 2007-06-10, 16:32:00
Igen, pont ezért nem szeretem, ha teli van ikonokkal. Mivel mindig van előttük valami ablak, ezért nincsennek kéznél. Gyorsindítás mindig látható. Az asztalra csak olyan ikonokat teszek, amiket ritkán használok. (pl játékok, azokat úgyis ritkán multitaskolja az ember, bezár mindent mielőtt elindítja őket, akkor meg már kéznél van az asztal is :) )
Nálam is van gyorsindítás (összesen 10 elemmel: asztal megjelenítése, IRC, mailkliens, böngésző, TotalCommander, ImgBurn, Nero, Irfanview, Winamp, MPC), az asztalt kb. Temp-nek használom, ha valami képet, mp3-at, trailert, akármit, leszedek a netről az oda megy mert egy mozdulat és már meg is van, nem kell a letöltési mappáimban turkálni. Meg persze a játékok és egyéb ritkábban használt programok ikonjait is az asztalon tartom.

Fubenalvo

#36
Quote from: Zsiga on 2007-06-10, 16:26:21
...ne szép legyen hanem hasznos.
Hát ha így vagyunk vele akkor minek háttér?! :D
De gondolj csak bele... ha már lehet szép is akkor miért ne legyen az. Semmivel nem kényelmetlenebb alul egy teljes sort adni quick lunchnak, mint telepakolni az asztalt. Egyébként meg kinek mi fontosabb... én szeretem ha jól néz ki a hátterem, és nem szeretem azt ellepni.



nahde elég már offból... :)

Selmo

Na én ezek helyett használok objectdockot, mert mindig elérhető.

A tökéletesség unalmas.

.Attila


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fubenalvo

Joh... egy a betű kimaradt megesik az ilyen, hogy nem nyomjuk le a gombot gépelésnél csak akarjuk... de akár gyorsétterem is lehent. Evvan. :P

Szerk. Szavazás lezárva, eredmények az első postban:
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1145.msg270410#msg270410

A részvételt köszönöm a készítőknek mind a szavazóknak egyaránt.
...és akkor a végére egy kérdés. Tartsunk-e második fordulót?
Esetlegesen lenne-e több nevezőnk?
Gondolkozzatok rajta, ha van rá igény igyekszem majd gyorsabban lebonyolítani majd a másodikat. ;)

noriko

Quote from: Fubenalvo on 2007-06-09, 15:09:02
A szavazás eredménye:
1. Light - Gmer - 9pt
2. Saber Shirou - Solid Snake - 7pt
3. Rukia - SpawnOfHell - 4 pt

4. Hellsing - Chronus - 2 pt
4. Fubenalvo - Kiddy Grade - 2 pt
____________________________________________________________________
Minden első jelölés 3 pont és minden második 2 pont.
Akik készítettek képet, saját pályaműre nem szavazhatnak. Szavazatokat ide, ebbe a topicba lehet írni.

újraszámlálást követelek!  :hehe: ;)
"I wish I could, but I don't want to."

Én

Btw, ez sztem tényleg el lett számolva...
Light:
1. hely: Lucky Dingo, Baggio, smash++, KeLa
2. helyi: Ø
Ez összesen: 4x3=12pt

Shirou&Saber:
1. hely: Én, Soldier
2. hely: noriko, KeLa, minuszmiki
Ez összesen 2x3+3x2=12pt

Kiddy grade:
1. hely: Ø
2. hely: Soldier, Baggio
Ez összesen 2x2=4pt

Rukia
1. hely: noriko, minuszmiki, Zsiga
2. hely: Ø
Ez összesen: 3x3=9pt

Hellsing
1. hely: Ø
2. hely: Ø
Vagy erre volt szavazat, csak máshol? Csak itt lehetett szavazni?

Nem értem hogy jöttek ki neked olyan pontok, még úgy se ha esetleg 2-1 ponttal pontoztál, de ma is jót okoskodtam :D
De akkor most mi van?

Soldier

Quote from: Fubenalvo on 2007-06-11, 16:15:04


A részvételt köszönöm a készítőknek mind a szavazóknak egyaránt.
...és akkor a végére egy kérdés. Tartsunk-e második fordulót?
Esetlegesen lenne-e több nevezőnk?


-hat igazan nincs mit
-lehetne tartatni sztem igen
-elöfordulhat^^

Fubenalvo

Annyi történt hogy 2-3 helyett 2-1eket használtam, mert reálisabb. Továbbá én is szavaztam, de feleslegesnek tartottam fórumra beírni.
Még kérdés? :)

Én

Ha te is szavaztál, úgy már kijön, mert anélkül 2-1 ben is fail.

Fubenalvo

Csak annyi volt kikötve, hogy az alkotók a sajátjukra nem szavazhatnak, az nem hogy nem szavazhatnak. :)
Így éltem a lehetőséggel. ;)

noriko

#47
igen, a 2-1 nekem sem stimmelt, de a te szavazatod nem tudtam! :)

viszont, nem mindegy, hogy 2-1 vagy 3-2-vel számolod-e, mert pl. ha a te szavazatod nem nézzük, 3-2-nél holtversenyben lesz Gmer és Solid Snake, 2-1-nél viszont Gmer nyer egy ponttal... :)

+ a Rukia wp így is 6 pont! (első helyet kapott Zsigától, minuszmikitől és tőlem is)

(ui: azért leírom én is, hogy természetesen nem feltételeztem visszaélést vagy hátsó szándékot, és gyanítottam is, hogy 2-1 pontokkal számoltad, csak a te szavazatod hiányában így sem jöttek ki a pontok, ezért mondtam az újraszámlálást, hátha el lett számolva valami véletlenül. :) (mint pl. a Rukia kép!  :_piszka: :haha: )

uui: jöhet még wp verseny! én nem hiszem, hogy neveznék, de szivesen nézegetem a szép munkákat!  :D
"I wish I could, but I don't want to."

Fubenalvo

Akkor leírom, hogy mindenki lássa, és akkor már több fedetlen részlet nincsen. ;)
Az én szavazatom az alábbi volt:
1. Hellsing - Chronus
2. Light - Gmer

Selmo

Emberek, szokjatok át a fórumon belüli linkelésnél az IURL tagra. :redface:

A tökéletesség unalmas.

Solid Snake

Gratulálok minden résztvevőnek és köszönet minden szavazónak (persze egy esetleges WP verseny - Reloaded-re is beneveznék)!
Yay, arany ezüstérmes lettem!  :smile:

smash++

Ööö.
Én ürülnék egy másik versenynek.Mert azon talán már én is részt vennék.Most kezdem megtanulni kezelni a PS Cs3-at.Szóval lehet érdekelne mint full amatőr :D ,csak az a nem mindegy mikor van a határidő.Gondolom csak is juli közepe vagy vmi hasonló,mert még sokan vizsgáznak meg hasonlók.

Ja és akkor vmi más cím kell vagy nem tudom  :redface:.Mivel többen bele kötöttek,hogy ezt nem tennék ki mert így meg úgy sok effekt.Pedig amikben sok effekt meg hasonló van több munka van benen szerintem mint abban,hogy veszek egy nyugis hátteret és belevágok valakit és kész a wallpaper.<-nem kritika,mert nem tudom ki hogyan csinálta...szóval csak ált.-ban

Akkor a szépség-re szavazzanak ne a használhatóságra.Az egyszerű is lehet szép,az előzővel nem azt akartam mondnai,hogy nem ;)
Pl tény és való,hogy Light - Gmer -t szerintem én se tenném ki :),de ettől elvonatkoztatva egyből megfogott a résztvevők közül

Remélem nem bántottam meg senkit és vitát sem akarok generálni....

Fubenalvo

#52
Igazából témát azért nem akarom megkötni, mert mindenki más típusú háttereket kedvel. Valaki a letisztultabbakat, valaki a kicsit zsúfoltabbat. De meg gondolkodom a dolgon. A héten még kiírom az új verseny mikéntjét.

Quote from: Selmo on 2007-06-11, 18:19:31
Emberek, szokjatok át a fórumon belüli linkelésnél az IURL tagra. :redface:
Ezt mire értetted pontosan? Rászokom én, ha tudnám miről beszélsz. :D

Member

Bezzeg most már meg tudtam volna nézni a képeket. :'(
Az eredménnyel egyetértek.

.Attila

Quote from: Fubenalvo on 2007-06-11, 17:23:21
Annyi történt hogy 2-3 helyett 2-1eket használtam, mert reálisabb. Továbbá én is szavaztam, de feleslegesnek tartottam fórumra beírni.
Még kérdés? :)

Azért ezeket máskor előre írd le, úgy korrektebb lenne. A saját szavazatot is be szokták írni.

Fubenalvo


Fubenalvo

#56
A háttérkép versenyt támogatja: http://jgraph.extra.hu
----------------------------------------------------------------------------
A szavazás menete:
Mindenki 2 képet jelölhet meg és azokat sorrendben kellene. Minden első jelölés 2 pont és minden második 1 pont.
Akik készítettek képet, saját pályaműre nem szavazhatnak. Szavazatokat ide, ebbe a topicba lehet írni.
Szavazási forma:
1. Képcím - készítő
2. Képcím - készítő
----------------------------------------------------------------------------

Második forduló képei:
Szavazás: 2007 Július 15-22
Fázisképek: http://jgraph.extra.hu/aaverseny/index.html


Alkotó: Gmer - Cím:  Higurashi
Nagy méretű kép: [Megnyitás]



Alkotó: Fűbenalvó - Cím:  Lucky Star
Nagy méretű kép: [Megnyitás]


Alkotó: Smash00 - Cím:   One Piece Farewell
Nagy méretű kép: [Megnyitás]


Alkotó: Soldier - Cím: Iriya
Nagy méretű kép: [Megnyitás]



Alkotó: Solidsnake - Cím: Aozora
Nagy méretű kép: [Megnyitás]




.Attila

1. Lucky Star - Fűbenalvó
2. Higurashi - Gmer

Fazék

Soldier képe a link-ről is csak kicsiben jelenik meg  (BUNDA! BUNDA! :haha:)

én inkább nem szavazok, egyiket se raknám ki háttérnek, nem az én stílusaim :)

Fubenalvo

Quote from: Fazék on 2007-07-15, 13:17:31
Soldier képe a link-ről is csak kicsiben jelenik meg  (BUNDA! BUNDA! :haha:)

én inkább nem szavazok, egyiket se raknám ki háttérnek, nem az én stílusaim :)

Ezesetben úgy tekints rájuk mint sima képek. Minél több szavazatra lenne szükség, hogy reális legyen. :)
Szóval ha háttérnek nem tennéd be, akkor mint kép melyikek...?

Soilder link javítva. ^^