Játsszunk egyet!

Started by minuszmiki, 2007-06-27, 01:51:42

Previous topic - Next topic

hargharg

Quote from: Gmer on 2008-01-09, 23:45:15
Quote from: Zen on 2008-01-09, 23:26:26
http://www.funni.hu/index.php?kod=j046

Különbségkeresősdi
done

Hehe, szeretem az ilyeneket. A szememmel egymásra rakom a két képet és pillanatok alatt megtalálom az eltéréseket. :D

uccint. en kirakos modszerrel dolgozok, valame*est lassabb, mint az On egymasrarakasa. : )
rofl

Zen

Én a tavacskás képnél voltam, 1 hiányzott..aztán elmentem aludni. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1


chilip


Xzone

Quote from: Solid Snake on 2008-01-11, 21:39:44
http://www.experimentalgameplay.com/cm/g/558/konsentrik.swf  :whoah:  :muhahah:

A crazy nekem(és az egeremnek) már sok. És még a csalásra is gondoltak...nem működik a szokásos "jobb klikk és beviszem" módszer.

Zsiga

"How many people can read hex if only you and dead people can read hex?"

Az első helyes megfejtő nyer egy sört. :)

Zen

#158
Quote from: Zsiga on 2008-01-28, 18:34:34
"How many people can read hex if only you and dead people can read hex?"

Az első helyes megfejtő nyer egy sört. :)

Beats me. :confused:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

[spoiler]64656165[/spoiler]
Szerk: javítva

Zsiga

Quote from: Én on 2008-01-28, 18:38:23
[spoiler]64656165[/spoiler]
Szerk: javítva
Az előzőt nem láttam, ez nem jó. :)

Zen : Örülj neki, ezek szerint nem vagy menthetetlenül kocka. :D

Próféta

57006?
[spoiler]vagy inkább deae[/spoiler]

Zen

Quote from: Zsiga on 2008-01-28, 18:48:26
Zen : Örülj neki, ezek szerint nem vagy menthetetlenül kocka. :D

Asszem elfogadom fájdalomdíjnak. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Második próba:
[spoiler]1692324057, bár attól függ a you minek számít. Ha 1-nek, akkor 1684365669 (uhg, ez még így is kicsit nagy, valamit elcseszhettem)[/spoiler]

Zsiga

#164
Quote from: Én on 2008-01-28, 19:02:05
Második próba:
[spoiler]1692324057, bár attól függ a you minek számít. Ha 1-nek, akkor 1684365669 (uhg, ez még így is kicsit nagy, valamit elcseszhettem)[/spoiler]
Nem jó ez se. :)

Próféta : A tiéd viszont igen, ráadásul mindkét válasz megfelelő. :) (Szólj rám legközelebb hogy ne felejtsem el a söröd.)

Szerk.: Ha már úgyis megvan a helyes válasz, itt a megoldás is:
[spoiler]Tehát a kérdés az hogy mennyi 'you' + 'dead'. 'You' értelemszerűen 1 (hisz egyes számú személyes névmás, vagy hogy is hívják ezeket), a DEAD16 pedig 5700510. 57005+1=57006. :) (57006 meg = DEAE)[/spoiler]

Én

[spoiler]Aham, akkor a dead átváltásánál szúrtam el valamit, csak nem értem, hogy mit.
Egyébként legelőször azt írtam, hogy 1+dead hex-ül, és hogy jár e érte fél arany ászok. :lol:[/spoiler]

Zsiga

Quote from: Én on 2008-01-28, 19:18:32
[spoiler]Aham, akkor a dead átváltásánál szúrtam el valamit, csak nem értem, hogy mit.
Egyébként legelőször azt írtam, hogy 1+dead hex-ül, és hogy jár e érte fél arany ászok. :lol:[/spoiler]
[spoiler]Windoze számológép, tudományos nézet, átváltasz hex-be, beírod hogy dead + 1, visszaváltasz decimálisba, és kész. :)[/spoiler]

Én

Quote from: Zsiga on 2008-01-28, 19:24:00
Quote from: Én on 2008-01-28, 19:18:32
[spoiler]Aham, akkor a dead átváltásánál szúrtam el valamit, csak nem értem, hogy mit.
Egyébként legelőször azt írtam, hogy 1+dead hex-ül, és hogy jár e érte fél arany ászok. :lol:[/spoiler]
[spoiler]Windoze számológép, tudományos nézet, átváltasz hex-be, beírod hogy dead + 1, visszaváltasz decimálisba, és kész. :)[/spoiler]
Egyszerű és nagyszerű. :wtf Köszi



.Attila

Ebben csak bitchslap van :)

Xzone


Solid Snake


Próféta

omg BEST GAME EVAH
Na jó, az talán nem, de nagyon kreatív, hangulatos, és tetszik a képregény-stílus is. Némi Portal-utalás is belefér :)

Fazék

Quote from: Próféta on 2008-02-06, 22:06:13
omg BEST GAME EVAH
Na jó, az talán nem, de nagyon kreatív, hangulatos, és tetszik a képregény-stílus is. Némi Portal-utalás is belefér :)
ja, nekem is nagyon tetszett, csak amikor a 7-10 körüli pályák egyikén beragadtam és kezdhettem előlről, majd a 4-5 pályák környékén szintén beakadtam úgy döntöttem, hogy a fejlesztője egy idióta volt, hogy még csak egy pályarestart-ot se volt képes belerakni a játékába.. amúgy tényleg marhajó lenne, de ezekkel a beakadásokkal tönkrevágta nálam.

Draconire


.Attila

Aranyos. 642s, nem kapkodtam el :)

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

565.x
Egyértelmű Portal-tisztelgés, de aki ezt Flashben leprogramozta, az is egy őrült fasz... :D
Egyébként :cool: játék, netes hülyeségek közül kilóg (legutóbb a kurzortöbbszörözős tetszett ennyire).
A "RUN!" pálya volt a legjobb... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

450.9, ez marha jó van még ilyen?
(Also: 1. hely, iz dat za warudo?)