Játsszunk egyet!

Started by minuszmiki, 2007-06-27, 01:51:42

Previous topic - Next topic

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Moha

Quote from: Zen on 2010-07-20, 20:53:48
Falling Sand Game
Eh... a víz is megáll az olaj tetején meg az olaj is a víz tetején... hol itt a fizika? :haha:

LiaLia

Quote from: Nakedape on 2010-07-17, 09:52:33
http://www.kongregate.com/games/CellCraft/cellcraft
Az 5. szintig tudtam megcsinálni, a 6. szinten, amikor a robot elhagyja a Földet, és sorozatban jönnek a vírustámadások, eddig 2 x csináltam végig a pályát, és mindkétszer elpusztult a sejtem. Elsőre a sejthártya ment teljesen tönkre, nem lehetett regenerálni, másodszorra a sejtmag lett fertőzött, és nem bírta.
Érdekes amúgy, az elején lehet nézegetni, hogy mi miből lesz, meg hogyan működik, csak ez a sorozatos 3-4 hullámban érkező vírus volt sok. Nekem pl. 1 vírustámadás is elég lenne, kipróbálni, hogy ekkor mi hogy működik.  :smile: De én játszottam csak, és nem kezdtem el kiszámolgatni, hogy hány másodpercenként van nyersanyagtermelés, meg akkor hány másodperc után jönnek a vírusok,és akkor miből mennyi kell.
Úgyhogy szelídebb játékosoknak javasolnék egy kevésbé agresszív verziót  :D

Quote from: NLZ on 2010-07-20, 00:27:06
Quote from: LiaLia on 2010-07-19, 23:56:22
[spoiler]Hát, ööö..ezeket én szemmértékre csináltam, sacc-per-kb alapon  :smile: A minden második kivétel meg volt, de szerintem utána már nem volt igazán szabályos szimmetrikus. [/spoiler]
[spoiler]Középpontosan szimmetrikus, nem pedig tengelyesen. Vagyis hol egyik, hol másik. :) De az egyszerűbb megoldás az megy, nem?[/spoiler]
[spoiler]Most megcsináltam, és meg lett a 10 pont  :smile: Az üres lapra építettem fel a formát, nem akartam kínlódni, hgy az egészből hogy veszegetem ki a középső kockákat. Most nagyon figyeltem a szimmetriára, és úgy tényleg meg lett. Köszi  :hai:[/spoiler]

Kockás játék 200/200  :appl: :D

NLZ

Gracca. :)  Kár, hogy kevés az ilyen jó logikai játék. :/
[reserved]

NLZ

[reserved]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Moha


Member



Újabb játékocskám demo verzája elkészült, amiből már csak a záró pályák hiányoznak, de gondoltam, jobban járok, ha "kiadok" egy ilyet hibaellenőrzés és tanácsszerzés céljából, hogy ne a végén legyenek problémák, mint Zenonnál két éve. Több nehézségi fokozat van, akik bírják a szopatós platformereket, azok tolják a simát, a többieknek ott van a "puding", amiben a tüskék és a narancsok nem ölnek meg.

Letöltés
Előre szólok, akit zavar a politikai tartalom, hanyagolja.

LiaLia

#969
Quote from: Member on 2010-08-06, 15:36:24
Letöltés

Megnézem mi is ez, az, hogy szelídebbeknek is van egy nem öldöklős változat, már egy jó pont :D


Quote from: Zen on 2010-08-03, 23:22:28
Epic Coaster

Valószínű nekem egy horror változat töltődik be mindig, mert pl. az elején kipróbálgattam ahogy elindul és felugrik akár kétszer is a vonat, de amikor következik a szakadék, sose emelkedik fel, hiába nyomom a gombot és mindig lezuhannak :D

Zen

Quote from: LiaLia on 2010-08-08, 16:25:07
Quote from: Zen on 2010-08-03, 23:22:28
Epic Coaster

Valószínű nekem egy horror változat töltődik be mindig, mert pl. az elején kipróbálgattam ahogy elindul és felugrik akár kétszer is a vonat, de amikor következik a szakadék, sose emelkedik fel, hiába nyomom a gombot és mindig lezuhannak :D
Próbáld egérrel, nekem is csak úgy jó.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Moha

http://www.ferryhalim.com/orisinal/g3/bells.htm

Egyelőre 8200 a rekordom.
Mondjuk ez a játék karácsonykor lenne igazán hangulatos. :)

Acchan


NLZ

Oldold, má volt. Emlékszem, itt vageszkodtam a pontommal.
[reserved]

Én

#974
20840 a rekordom, azokat a madár alakú repülő madarakat mindig elcseszem
jee, most 50120 :D fasza ez :D

NLZ


Biztos ugyanazzal játsszunk?  :3x3:  Ez íyg az első komoly próbálkozásra, pár pillanat alatt.
[reserved]

Én

[spoiler][/spoiler]
Csak gyakorolni köll

NLZ

Na azé, már csodálkoztam, hogy mik ezek a kics pöcs pontok. Meg kéne keresni, hogy anno mennyi volt, de sztem már nincs meg. :(
[reserved]

Én

Most csináltam egy 635510-et de már izzad a kezem úgyhogy hagyom :F

Moha

Elmentek ti a...  :angyali:
Én nem bírok ilyen durva pontokat csinálni...

NLZ

Protip: minden madarat kapj el, a csengőkből bőven elég akár minden második is.
[reserved]

Én

jaja a madarak duplázzák a pontszámot, egy idő után már ez dob inkább

Moha

Na jó, igazatok van. Most nekiestem és 68550 :) Lesz ez még több is, csak nem olyankor kell játszanom, mikor fáradt vagyok...

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

NLZ

[reserved]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Member

http://www.indiegames.com/blog/2010/09/freeware_game_pick_space_funer.html
Nem hittem volna, hogy valaminek a rajzstílusa okozhat ekkora agyf*szt. :eek:

Member


Kraivan