Játsszunk egyet!

Started by minuszmiki, 2007-06-27, 01:51:42

Previous topic - Next topic

thrall

Quote from: Moha on 2010-11-19, 00:30:46
Quote from: Kraivan on 2010-11-18, 09:35:21
http://armorgames.com/play/7229/lucky-tower
Slashy-slashy.  :whoah:
Hogy ezzel mennyit el lehet tökölni! :lol: Nagyon nagy!
Csak azon a részen nem tudok túljutni, ahol az egyik ajtó mögött hordók gurulnak, a másiknál meg utamat állja a megölhetetlen "légy"
[spoiler] menj be abba a szobába ahol van a "plafoncsapda". Menj az aktiváló mellé, várd meg amíg a légy közel ér hozzád, lépj rá az aktiválóra és gugolj le. a légy meghal, és tovább tudsz menni[/spoiler]

Xzone


Member

Quote from: Xzone on 2010-11-19, 19:07:50
Kijött a Robot Unicorn Attack Heavy Metal PC-re is :D
Egy ideje besz*rtak nálam a flash játékok, nem reagálnak a gombokra és lefagy a browser. :ejj:

Amúgy ha jól látom, gyakorta semmit sem változott, igaz?

Kraivan

Quote from: Member on 2010-11-20, 12:08:39
Quote from: Xzone on 2010-11-19, 19:07:50
Kijött a Robot Unicorn Attack Heavy Metal PC-re is :D
Egy ideje besz*rtak nálam a flash játékok, nem reagálnak a gombokra és lefagy a browser. :ejj:

Amúgy ha jól látom, gyakorta semmit sem változott, igaz?
Csak sokal jobb a zene és a képvilág.  :whoah:

Rounin

Quote from: Kraivan on 2010-11-21, 01:09:23
Csak sokal jobb a zene és a képvilág.  :whoah:

Nigga please.
Hol a harmónia?

Xzone

Na, ki dönti meg a rekordomat a héten a Facebookos Robot Unicorn Attack-ben? :D

Acchan

Nekem mostanában nagyon szaggat. :( A heavy metal unicorn mikor kerül fel FB-re?   :D

Member


Próféta

Quote from: Member on 2010-12-08, 15:28:24
http://www.newgrounds.com/portal/view/555181
Nem sokak találják meg a cure-t.
Én például nem. Azt se tudtam, hogy gyógyírt kéne keresni.

Member

Én is meghaltam a lányommal a parkban. Ha jól tudom, korrekt happy end-et nem tudott eddig összehozni senki.

Member


Próféta


Member

Fasza, kivették azt, amin élvezet szállni. :3x3:

Member

http://www5e.biglobe.ne.jp/~anhr/PlaMai/
Elemekkel és töltéseikkel való játék. Eléggé agysikkasztó.

Member

http://www.indiegames.com/blog/2010/12/freeware_game_pick_sutef_ted_l.html
Érdemes kipróbálni. Eléggé odaverős a hangulata. Viszont nem ajánlom epilepsziásoknak.


kikuchiyo

Quote from: Member on 2010-12-29, 11:44:32
http://www.indiegames.com/blog/2010/12/freeware_game_pick_sutef_ted_l.html
Érdemes kipróbálni. Eléggé odaverős a hangulata. Viszont nem ajánlom epilepsziásoknak.

Játszik valaki ezzel? A Wasteland nevű pályán mit kell csinálni?
Failure is the default option

Moha


Member

Quote from: kikuchiyo on 2010-12-29, 23:55:06
Játszik valaki ezzel? A Wasteland nevű pályán mit kell csinálni?
Ott akad el szinte mindenki. :) (nekem a Rim Void VIII. volt ilyen, egy délután alatt sem jöttem rá, ez valami titkos pálya)
Lelököd rögtön a legelsőt, ami előtted áll, utánamész, utána lemész az alatta lévő szintre, visszamászol, a kék kőre húzod a ládát, aztán a lenti sávban is a kék kőre húzod (az benyomja a gombot közben, így a másik pont leesik, rá a kőre), így a láda fordított gravitációval lezuhan és megjelenik a másik félen. Aztán átmászol, a túloldalra, ott megfordítod magadon a gravitáción, a gombra áthúzod a ládát (így a lézer elzárul) és kényelmesen át tudsz mászni a monitorhoz.

Xzone


Kvikveg

Quote from: Member on 2010-12-30, 10:02:01
Quote from: kikuchiyo on 2010-12-29, 23:55:06
Játszik valaki ezzel? A Wasteland nevű pályán mit kell csinálni?
Ott akad el szinte mindenki. :) (nekem a Rim Void VIII. volt ilyen, egy délután alatt sem jöttem rá, ez valami titkos pálya)
Lelököd rögtön a legelsőt, ami előtted áll, utánamész, utána lemész az alatta lévő szintre, visszamászol, a kék kőre húzod a ládát, aztán a lenti sávban is a kék kőre húzod (az benyomja a gombot közben, így a másik pont leesik, rá a kőre), így a láda fordított gravitációval lezuhan és megjelenik a másik félen. Aztán átmászol, a túloldalra, ott megfordítod magadon a gravitáción, a gombra áthúzod a ládát (így a lézer elzárul) és kényelmesen át tudsz mászni a monitorhoz.
Arrrgh ugy utalom, hogy ha egy kockan allok, akkor nem tudok MEGFORDULNI!  :Eztneked:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Hát igen, az irányítás QRVÁRA körülményes. Nekem a másik kedvencem, hogy csak egyenesen tudsz ugrani, vagy hogy az 1 magasságú ládát csak eltolni tudja, ám ha a láda 2 magasságra van, akkor csak felmászni tu rá.

Cloud



Cloud


Member

A 2. helyet kapta az idei legextrémebb indie-game listán (az első röhej, még én is tudom, hogy mikből lopott).
[spoiler]Ha jól értem, egy meg nem született ikertestvér vagy, aki szépen növekedni kezd a fivére testében és elpusztítja azt?[/spoiler]

Cloud

Quote from: Member on 2011-01-01, 18:45:06
A 2. helyet kapta az idei legextrémebb indie-game listán (az első röhej, még én is tudom, hogy mikből lopott).
[spoiler]Ha jól értem, egy meg nem született ikertestvér vagy, aki szépen növekedni kezd a fivére testében és elpusztítja azt?[/spoiler]
Valószínűleg így van, de ez nagyon elmebeteg játék.

.Attila


Próféta

Quote from: .Attila on 2011-01-04, 12:22:30
Így kell koppintott ötlettel tarolni
Mi van? Nem lopja el a Sony, a Rovio gyártja PSP-re is...

.Attila

Quote from: Próféta on 2011-01-04, 21:41:48
Quote from: .Attila on 2011-01-04, 12:22:30
Így kell koppintott ötlettel tarolni
Mi van? Nem lopja el a Sony, a Rovio gyártja PSP-re is...

Maga játék mechanizmusa lopott, legalábbis feltételezem.
Valaki ebbe a topicba postolt korábban egy ugyanilyet, csak középkori változatban. Nyilván nem volt ennyire tündibündi meg vicces.