Játsszunk egyet!

Started by minuszmiki, 2007-06-27, 01:51:42

Previous topic - Next topic

Acchan

#1200
Botanicula

Aranyos és élvezhető point and click a Machinarium alkotóitól. Most már tuti, hogy nem véletlenül használnak gombát a logójukban - nyilván IRL sem vetik meg.  :D A képi világ itt is egyedi, ez is magába szippantós, de azért klasszisokkal elmarad a Machinarium mögött.

kikuchiyo

Topic necro:

megjelent a világ (szerintem) legjobb logikai játékának, a DROD-nak a Flash változata. Nem kell semmit telepíteni, böngészőből azonnal játszható. Többtucat órányi GDP kiesése népgazdaságunkból garantálva.

http://caravelgames.com/Articles/Games_2/FlashDROD/KDDL1.html

Szerk: eleinte egyszerűnek tűnik, de gyorsan nehezedik.
Failure is the default option

kikuchiyo

Doublepost, mert megérdemlem:

Még úgy is végtelenül addiktív ez a játék, hogy ismerem az eredetit. A pályák kisebbek az eredetinél, és ennél fogva sokszor egyszerűbbek, de épp emiatt néha más trükkre vannak kihegyezve. A titkos szobák is újak.

Filed under "ezen a hétvégén sem csináltam semmi értelmeset".
Failure is the default option

Cloud

Hülye vagyok de ötletem nincs mit kell csinálni.

kikuchiyo

Öööö... Start Game?
Failure is the default option

noriko

el lehet menteni, vagy elölről kezdem legközelebb, ha most abbahagyom? must...sleep...
"I wish I could, but I don't want to."

kikuchiyo

Elvileg elmenti, ha private browsinggal vágsz bele, mint én tettem először.
[spoiler]mission accomplished :D[/spoiler]
Failure is the default option

Cloud

Quote from: kikuchiyo on 2012-07-15, 23:39:01
Öööö... Start Game?

Na azért annyira nem hülye. Elindítom, tovább megyek második képernyőre és a szikláknál nem tudom mit kell csinálni. Na, nem ismerem a játékot, meg a lényegét. Csak kíváncsi voltam.

kikuchiyo

Ott semmit, továbbmenni észak felé.
Failure is the default option

Xzone

Quote from: Cloud on 2012-07-16, 21:43:11
Quote from: kikuchiyo on 2012-07-15, 23:39:01
Öööö... Start Game?

Na azért annyira nem hülye. Elindítom, tovább megyek második képernyőre és a szikláknál nem tudom mit kell csinálni. Na, nem ismerem a játékot, meg a lényegét. Csak kíváncsi voltam.

Elég korán elakadtál :D

noriko

#1210
hány szint van? (elakadtam a harmadikon  :frown: 2S2W...i just can't...)

"I wish I could, but I don't want to."

szpeter

Én is viszonylag hamar elakadtam, ott, ahol 3 sornyi bogár zúdul rám. Az első két hullámot még lazán bevettem de a harmadiknál a kapcsoló benyomásával elszabadul a pokol. 20. próbálkozásra nevermind lett az ügyből, de amúgy jópofa játék, biztos időrabló lett volna ha az első fél óra alatt nem akadok el kb.

Én

Jópofa játék, a második pálya közepén hagytam tegnapelőtt abba (valahogy ki kéne terelni három anyabogarat középről, de nem volt türelmem), remélem mentett.

NLZ

Quote from: szpeter on 2012-07-17, 16:30:46
Én is viszonylag hamar elakadtam, ott, ahol 3 sornyi bogár zúdul rám. Az első két hullámot még lazán bevettem de a harmadiknál a kapcsoló benyomásával elszabadul a pokol. 20. próbálkozásra nevermind lett az ügyből, de amúgy jópofa játék, biztos időrabló lett volna ha az első fél óra alatt nem akadok el kb.
[spoiler]menj picit balra és lefele, ott beállsz a sarok mögé és tudod magad védeni a kard balra-jobbra mozgatásával.[/spoiler]
[reserved]

szpeter


kikuchiyo

Quote from: noriko on 2012-07-17, 01:18:30
hány szint van? (elakadtam a harmadikon  :frown: 2S2W...i just can't...)

Három ilyen flash kiadás van, egyenként 4(+1 bónusz) szinttel, ezek kb az eredeti DROD játék első felének felelnek meg.
A folytatásban (Journey to Rooted Hold) van további 25 pálya és a játéktörténelem legjobb főellensége, az újabb folytatásban (The City Beneath) újabb huszonsok pálya, és akkor még nem szóltunk a sok száz fan-made pályáról :D

Segítség az elakadáshoz: F2-vel lehet segítséget kérni. Közvetlen link a L3 2S2W fórumtopikhoz: http://forum.caravelgames.com/viewtopic.php?TopicID=34575
Failure is the default option

noriko

"I wish I could, but I don't want to."

Junchi

Quote from: NLZ on 2012-07-17, 17:59:31
Quote from: szpeter on 2012-07-17, 16:30:46
Én is viszonylag hamar elakadtam, ott, ahol 3 sornyi bogár zúdul rám. Az első két hullámot még lazán bevettem de a harmadiknál a kapcsoló benyomásával elszabadul a pokol. 20. próbálkozásra nevermind lett az ügyből, de amúgy jópofa játék, biztos időrabló lett volna ha az első fél óra alatt nem akadok el kb.
[spoiler]menj picit balra és lefele, ott beállsz a sarok mögé és tudod magad védeni a kard balra-jobbra mozgatásával.[/spoiler]

De az cheap.

[spoiler]Na nem mintha én nem ezt csináltam volna. :D[/spoiler]

kikuchiyo

Aha, I misunderestimated you.

(lásd csatolmány, ránézésre valami hasonló)
Failure is the default option

noriko

Köszi! Közben a caravelgames forumon adott tipp alapján sikerült. Nem jöttem rá, hogy működnek pontosan a nyilak, és azt hittem, az átlósakra nem lehet úgy rálépni, ahogy lehetett (és kellett). Amúgy tényleg jó játék, csak túl addiktív. :)
"I wish I could, but I don't want to."

kikuchiyo

Failure is the default option

Darkstar

Quoteopen utorrent
/help/about utorrent
press t

Heh.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Nem mondod hogy ez neked újdonság? :D Pedig pár éve már benne van. :D

Moha


Fazék

#1224
60 WPM elsőre, de sztem tudnék rajta javítani, ha nem remegne éppen a kezem az étel+folyadék+alváshiánytól :haha:

szerk: há! van magyar nyelven is, ott 86 lett elsőre 7 melléütéssel :D

NLZ

Quote from: Fazék on 2012-08-12, 12:03:36
60 WPM elsőre, de sztem tudnék rajta javítani, ha nem remegne éppen a kezem az étel+folyadék+alváshiánytól :haha:

szerk: há! van magyar nyelven is, ott 86 lett elsőre 7 melléütéssel :D
54 az angol, 67 a magyar.
[reserved]

Junchi


kikuchiyo

Majdnem egy éves topikot florálok de.

Angol szókincs-tesztek:
http://www.merriam-webster.com/quiz/index.htm
Failure is the default option

kikuchiyo

#1228
Újabb topic necro.

Hello World Quiz (high score: 3600)

Great Language Game (high score: 600)
Failure is the default option

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2013-09-15, 18:50:41
Hello World Quiz (high score: 3600)
:borul:
Én "szűzen" 1900-at értem el, csak többedszerre lett 6000, de akkor már csomó választ fújtam kívülről.

Quote from: kikuchiyo on 2013-09-15, 18:50:41
Great Language Game (high score: 600)
405 method not allowed :(