Nem lol, de érdemes megnézni

Started by Selmo, 2006-07-05, 23:38:08

Previous topic - Next topic

Selmo

Volt igény egy ilyenre is. Ide lehet mindenféle érdekességet belinkelni, vagy megosztani másokkal. (Ha nem lesz érdeklődés legfeljebb törlöm. :) )

A tökéletesség unalmas.

Selmo

Nos, aki szeretne játszadozni egy kicsit, Íme egy egyszerű játék. Két kastély van, és itt kell harcosokat, íjászokat, papokat, varázslókat gyártani. A cél természetesen az ellenség mielőbbi lealázása. A játék nagyon egyszerű és elég sokat el lehet vele szórakozni. Az egyetlen szépséghibája, hogy valami cseh vagy milyen nyelven van, szóval igényel némi gyakorlást. :D
http://selmo.atw.hu/ACDa.exe

A tökéletesség unalmas.

Xipe

in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Fazék

Quote from: Xipe on 2006-07-06, 21:48:44
http://www.metacafe.com/watch/37294/mountain_climber/
hát én ezzel úgy vagyok, mint a székely bácsi a Star Wars-ról kijövet...

ha tényleg megcsinálta, akkor viszont durva

Xipe

tenyleg megcsinalta a pasas.
esetleg ugy ismerhete dhogy The Human Fly.
tobb epuletet megmaszott igy, ha jol emlekszem a Tokyo Towert is, de lehet hogy keverem valakivel.


http://www.metacafe.com/watch/38599/real_chinese_kung_fu/
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Xipe

in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Draconire


Rounin

Quote from: Xipe on 2006-07-06, 21:48:44
http://www.metacafe.com/watch/37294/mountain_climber/

Ez valami brutál O_o.
Bár, ahogy nézem, mintha ez begyakorolt útvonala lett volna (attól függetlenül brutál O_o).

Zsiga

Quote from: Rounin on 2006-07-09, 19:58:44
Quote from: Xipe on 2006-07-06, 21:48:44
http://www.metacafe.com/watch/37294/mountain_climber/

Ez valami brutál O_o.
Bár, ahogy nézem, mintha ez begyakorolt útvonala lett volna (attól függetlenül brutál O_o).
Hát nem semmi az biztos. Mellesleg annyi köze van a "mountain climber"-hez mint egy "physician"-nek a fizikához... :D


Mattanja

Quote from: Gmer on 2006-07-18, 22:23:32
breakdancing to the Canon
Canon D (Banya) Anime-style/url]
Az első video igénytelen puffogásait és zörgéseit 46 másodpercig viseltem el, talán nem veszítettem sokat. A másodiknál furcsa volt a sok szóló-szerű hangzás, nekem sok is.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lythis

Quote from: Xipe on 2006-07-06, 21:48:44
http://www.metacafe.com/watch/37294/mountain_climber/
tényleg megcsinálta egyébként. Dan Osman meg egy-két hasonszőrű elvont barátja ilyenekkel szórakozgatott. Egyébként később meghalt sajna. Lezuhant.

Xipe

pontosabban egy tension rope rossz oldalarol ugrott le sajnos.
de elkepeszto a pasas.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Lythis

Quote from: Xipe on 2006-07-20, 12:51:50
pontosabban egy tension rope rossz oldalarol ugrott le sajnos.
de elkepeszto a pasas.
jah, enyhén az lehet. Uncsitesóm mesélt róla sokat, plusz asszem van pár videója is... majd tarhálok.

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Fénymarék

Quote from: Lythis on 2006-07-20, 13:45:51
Quote from: Xipe on 2006-07-20, 12:51:50
pontosabban egy tension rope rossz oldalarol ugrott le sajnos.
de elkepeszto a pasas.
jah, enyhén az lehet. Uncsitesóm mesélt róla sokat, plusz asszem van pár videója is... majd tarhálok.
nem gyenge
eleinte táttott szájjal néztem, aztán egy két fintor....miközben kerestem a köteleket, vagy acsalást :D
végül elfogadtam h vannak iylen hülyék is :)

denemsemmia pasa, jah és többnyire az iylenek gyorsan kipurcannak...

Via_mala: szépszép

Draconire

Quote from: Fénymarék on 2006-07-21, 18:15:36
végül elfogadtam h vannak iylen hülyék is :)

denemsemmia pasa, jah és többnyire az iylenek gyorsan kipurcannak..

Kicsit azért több tisztelet jár az ilyeneknek.

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Fénymarék

Quote from: Gmer on 2006-07-21, 18:18:56
Quote from: Fénymarék on 2006-07-21, 18:15:36
végül elfogadtam h vannak iylen hülyék is :)

denemsemmia pasa, jah és többnyire az iylenek gyorsan kipurcannak..

Kicsit azért több tisztelet jár az ilyeneknek.
lehet
de ne legyél oylan biztos benne...

Draconire


Rounin

Quote from: Gmer on 2006-07-21, 18:18:56
Kicsit azért több tisztelet jár az ilyeneknek.

Valakit "hülye" kategóriába sodorni és közben megadni a tiszteletet is, nem zárja ki egymást. :p

Draconire

Quote from: Rounin on 2006-07-21, 18:31:40
Quote from: Gmer on 2006-07-21, 18:18:56
Kicsit azért több tisztelet jár az ilyeneknek.

Valakit "hülye" kategóriába sodorni és közben megadni a tiszteletet is, nem zárja ki egymást. :p
Ez igaz, de a "jah és többnyire az iylenek gyorsan kipurcannak.." kicsit rontotta az összképet, de végülis nézőpont kérdése.

Fénymarék

Quote from: Gmer on 2006-07-21, 18:35:34
Quote from: Rounin on 2006-07-21, 18:31:40
Quote from: Gmer on 2006-07-21, 18:18:56
Kicsit azért több tisztelet jár az ilyeneknek.

Valakit "hülye" kategóriába sodorni és közben megadni a tiszteletet is, nem zárja ki egymást. :p
Ez igaz, de a "jah és többnyire az iylenek gyorsan kipurcannak.." kicsit rontotta az összképet, de végülis nézőpont kérdése.
igaza lehet gmernek...
:D
de én tisztelettől függetlenül írtam be a véleményem...
de végülis titudjátok...



Yakumo

Nem veszekszik, ül. :D :ejnye: ;)
Fény kissé lazán és éretlenül fogalmaz sokszor, de ez azért nem meglepő. Nem szakad le az ég miatta. :D
:zen:


via_mala

Érdekes, bár egyik küzdőnemet sem minősíti, legfeljebb ezt a két konkrét küzdő felet:
Muay Thai vs Taekwondo
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

sirtomi

Quote from: via_mala on 2006-07-26, 12:41:22
Érdekes, bár egyik küzdőnemet sem minősíti, legfeljebb ezt a két konkrét küzdő felet:
Muay Thai vs Taekwondo
Kemény küzdősport mindkettő, de ez a Muay Thai -os srác nagyon gyenge volt szerintem.

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Fazék


kikuchiyo

Failure is the default option