Nem lol, de érdemes megnézni

Started by Selmo, 2006-07-05, 23:38:08

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: zsozso on 2008-12-05, 11:42:27
Quote from: Lythis on 2008-12-04, 22:09:14
Quote from: .Attila on 2008-12-04, 18:15:49
http://index.hu/tudomany/test081303/

DO WANT
Legalábbis kipróbálnám.
I call bullshit on this.

>>kép<< ?
Mert nem hiszem, hogy működik, és ebből kifolyólag nem tartom annyira forradalminak sem. Persze sosem próbáltam, szóval fene tudja, hogy valójában milyen. Ahhoz ki kéne próbálni ugye. De így látatlanban egyszerűen nem hiszem, hogy mindenkin működne. Talán néhány kísérleti mukin igen. Azt meg, hogy magammal fogok kezet, és el is hiszem, hogy az nem én vagyok, valahogy soha nem kajálnám be. Szerintem.
Már ha ez érdekelt.

Ramiz

Quote from: Lythis on 2008-12-13, 16:37:26
Quote from: zsozso on 2008-12-05, 11:42:27
Quote from: Lythis on 2008-12-04, 22:09:14
Quote from: .Attila on 2008-12-04, 18:15:49
http://index.hu/tudomany/test081303/

DO WANT
Legalábbis kipróbálnám.
I call bullshit on this.

>>kép<< ?
Mert nem hiszem, hogy működik, és ebből kifolyólag nem tartom annyira forradalminak sem. Persze sosem próbáltam, szóval fene tudja, hogy valójában milyen. Ahhoz ki kéne próbálni ugye. De így látatlanban egyszerűen nem hiszem, hogy mindenkin működne. Talán néhány kísérleti mukin igen. Azt meg, hogy magammal fogok kezet, és el is hiszem, hogy az nem én vagyok, valahogy soha nem kajálnám be. Szerintem.
Már ha ez érdekelt.


Szerintem ez nem így működik. Ez olyan, mint az érzéki csalódások: hiába vagy te nagyon értelmes emberi lény és tudod, hogy ott nincsen fekete folt, mégis látod. Ennél azért nagyobb mértékben hagyatkozhat a képzeletedre, de nem sokkal. Van a trükk a keresztbe tett ujjak végével görgetett golyóval... na az is működik. Mindenkinél.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Xzone on 2008-12-13, 16:18:00
Quote from: pet on 2008-12-13, 14:51:29
Quote from: Kraivan on 2008-12-13, 12:53:20

http://www.mommo.hu/media/Bruce_Lee_es_a_ping-pong

nekem a fekete háttér elég gyanús, de ki tudja...

Mégis ki feltételezné egyáltalán arról a videóról, hogy eredeti? ::)

Még csak nem is Bruce Lee van a videón, de olvass bele a kommentekbe.

Zen

Quote from: .Attila on 2008-12-13, 17:38:44
Még csak nem is Bruce Lee van a videón, de olvass bele a kommentekbe.
Szegény shangara.  :facepalm: :falba:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2008-12-13, 17:21:36
...
Van a trükk a keresztbe tett ujjak végével görgetett golyóval... na az is működik. Mindenkinél.
Milyen trukk?  :smile:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: Kvikveg on 2008-12-13, 20:59:56
Quote from: Ramiz on 2008-12-13, 17:21:36
...
Van a trükk a keresztbe tett ujjak végével görgetett golyóval... na az is működik. Mindenkinél.
Milyen trukk?  :smile:
Seconded. Én sem ismerem.

Ramiz

Quote from: Kvikveg on 2008-12-13, 20:59:56
Quote from: Ramiz on 2008-12-13, 17:21:36
...
Van a trükk a keresztbe tett ujjak végével görgetett golyóval... na az is működik. Mindenkinél.
Milyen trukk?  :smile:

Kulcsold össze az ujjaid (mint amikor viccelsz, vagy mint a Truman show-ban Jim Carrey felesége az esküvői fotón). Görgess vele egy kis golyót. Ne nézz oda közben. Kettőnek fogod érezni.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2008-12-14, 12:27:41
Quote from: Kvikveg on 2008-12-13, 20:59:56
Quote from: Ramiz on 2008-12-13, 17:21:36
...
Van a trükk a keresztbe tett ujjak végével görgetett golyóval... na az is működik. Mindenkinél.
Milyen trukk?  :smile:

Kulcsold össze az ujjaid (mint amikor viccelsz, vagy mint a Truman show-ban Jim Carrey felesége az esküvői fotón). Görgess vele egy kis golyót. Ne nézz oda közben. Kettőnek fogod érezni.
Öööö... hogyan?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta


Kvikveg

Quote from: Próféta on 2008-12-14, 13:22:03
Quote from: Kvikveg on 2008-12-14, 13:15:03
Öööö... hogyan?
Csuriba!
Tehat azzal a ketto ujjammal gorgessem a golyot?
Mentem golyot keresni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Quote from: Kvikveg on 2008-12-14, 13:26:09
Mentem golyot keresni.

Igen, az a nehéz része a kísérletnek. Nekem 5 percbe telt.

Fazék

kicsi fagolyó. - check
ujjak kereszbetéve - check
görgetés - fail

valaki készítsen videót a metódusról.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Ramiz on 2008-12-14, 14:14:47
ÁÁÁ!!! a CSURI!!! teljesen elfelejtettem ezt a kifejezést :D
Én is csak őmiatta vágtam.
PS: és ezzel újra ontopicak vagyunk :)

kikuchiyo

Failure is the default option

Próféta

ASCII Art, 1948
Egy pacák, aki egész életében ilyen képeket készített.

Nakedape

Quote from: Próféta on 2008-12-17, 16:39:49
ASCII Art, 1948
Egy pacák, aki egész életében ilyen képeket készített.
http://www.indavideo.hu/video/IROGEPPEL_RAJZOLNI

nem ascii de írógéppel
, van egy magyar mozgássérült is, írni nem tud, mert nem koordinálja a kezét, de írógéppel ő is ilyeneket rajzol, az tetszett nagyon.

meg ha már beugrot: a maximal respect kategória:
http://uk.youtube.com/watch?v=DqeVXbTQ8NA

évekkel ezelőtt már talán postoltam
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga


Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-12-20, 15:19:26
http://nol.hu/lap/hetvege/lap-20081220-20081220_HV-22

QuoteA helyszínen sokan rácsodálkoznak, hogy a Máltai Szeretetszolgálat mentőzik is. Mások az udvarias fellépésre figyelnek fel, hiszen itt nincsenek kiégett emberek, mindenki alig várja, hogy legközelebb újra szolgálatba jöhessen. Mindennapos, hogy hozzátartozók pénzt akarnak a zsebünkbe dugni, amit persze senki nem fogad el. Ha elvennénk, épp a munkánk lényege veszne el. (Csáki Balázs máltai mentőápoló - orvostanhallgató)

Ehhez milyen hozzáfűznivalód van, Zsiga? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2008-12-20, 17:57:24
Ehhez milyen hozzáfűznivalód van, Zsiga? :D
Annyi, hogy ez tényleg így megy. :)
Ha valaki nagyon "erőszakosan" próbálja ránktukmálni a jattot, akkor az orvosi táskából előszedünk egy csekket (a Szeretetszolgálat számlaszámával, mindig van nálunk pár darab ilyen esetekre) és azt nyomjuk a kezébe. :) Egyszer előfordult hogy már kicuccoltunk a kocsiba, csak az orvos még a beteg feleségével beszélgetett, az ápoló meg adminisztrált valamit, így csekk hiányában elfogadtunk egy tízezrest (rózsadombi villa meg 3 új BMW), amiből ittunk négy jegeskávét, a maradék ~8500Ft-ot meg befizette az ápoló az alapítvány számlájára.
Szerk.: Ez nem az OMSZ, ide tényleg csak az megy aki nem a pénzért csinálja.

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-12-20, 18:03:41
Quote from: Ramiz on 2008-12-20, 17:57:24
Ehhez milyen hozzáfűznivalód van, Zsiga? :D
Annyi, hogy ez tényleg így megy. :)
Ha valaki nagyon "erőszakosan" próbálja ránktukmálni a jattot, akkor az orvosi táskából előszedünk egy csekket (a Szeretetszolgálat számlaszámával, mindig van nálunk pár darab ilyen esetekre) és azt nyomjuk a kezébe. :) Egyszer előfordult hogy már kicuccoltunk a kocsiba, csak az orvos még a beteg feleségével beszélgetett, az ápoló meg adminisztrált valamit, így csekk hiányában elfogadtunk egy tízezrest (rózsadombi villa meg 3 új BMW), amiből ittunk négy jegeskávét, a maradék ~8500Ft-ot meg befizette az ápoló az alapítvány számlájára.
Szerk.: Ez nem az OMSZ, ide tényleg csak az megy aki nem a pénzért csinálja.

Szóval kapott pénzből kávézgattok? Nem kicsit korrupt a társaság... :ejj:

Also: én milyen rohadt, romlott, cinikus alak vagyok... Tényleg érthetetlen nekem az a "munkánk lényege veszne el" mondat. Úgy értem, egy pincér akkor is legyen kedves, ha nem kap jattot, mert _nem_ a jattért dolgozik. De miért ne örülhetne neki és tehetné el?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2008-12-21, 12:33:19
Also: én milyen rohadt, romlott, cinikus alak vagyok... Tényleg érthetetlen nekem az a "munkánk lényege veszne el" mondat. Úgy értem, egy pincér akkor is legyen kedves, ha nem kap jattot, mert _nem_ a jattért dolgozik. De miért ne örülhetne neki és tehetné el?
Egy pincér pénzért dolgozik, mi nem.

Ramiz

Most nem azon volt a hangsúly, de mindegy.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2008-12-21, 15:46:06
Most nem azon volt a hangsúly, de mindegy.
Pedig erről szól az idézett és kifogásolt mondat. A munkánk lényege az önkéntesség, az hogy ingyen dolgozunk, ha mégis pénzt kapunk érte akkor a "munkánk lényege veszne el".

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-12-21, 16:48:32
Quote from: Ramiz on 2008-12-21, 15:46:06
Most nem azon volt a hangsúly, de mindegy.
Pedig erről szól az idézett és kifogásolt mondat. A munkánk lényege az önkéntesség, az hogy ingyen dolgozunk, ha mégis pénzt kapunk érte akkor a "munkánk lényege veszne el".

Mondtam, hogy romlott és cinikus alak vagyok... :D Nem is ez a meglepő, hanem az, hogy te viszont nem. :3x3: :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Failure is the default option

Solid Snake

http://hungarian.imdb.com/title/tt0065067/quotes   :haha::Kiraly:

Főleg ez:
Bástya elvtárs: [after reading the testimony of Pelikán] What's this? People don't even want to murder Comrade Bástya anymore? I'm worth shit nowadays?

Próféta


Solid Snake

#1769
Quote from: Próféta on 2008-12-23, 02:46:11
Rossz topik. A film nagyon lol, és mellesleg érdemes megnézni.  :ejnye:

Csak azért postoltam ide, mert fura volt angol verzióban olvasgatni a klasszikus idézeteket.  :D
Mellesleg A tanú nekem is kedvenc magyar vígjátékom.  :smile: