Nem lol, de érdemes megnézni

Started by Selmo, 2006-07-05, 23:38:08

Previous topic - Next topic

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Moha

Ja, a latin neve engem is meglepett.  :D

LiaLia

Quote from: Nakedape on 2009-10-13, 15:03:54
Quote from: LiaLia on 2009-10-12, 23:24:39
Ügyes  :smile: Sokszor rácsodálkozom az állatokra, mennyi mindenre képesek és milyen sokfélék.
http://index.hu/tudomany/2009/10/13/felfedeztek_a_vilag_egyetlen_vegetarianus_pokjat/
Megkaphatná az állatvédőktől a Béke Nobel-díjat is, nem eszik állatot, és még a hangyákra se támad rá, hanem kicselezi őket. Nagyon kis ügyes és okos :cool: Nem olyan rossz vegának lenni  :D


Nakedape

Quote from: LiaLia on 2009-10-13, 23:06:22
Quote from: Nakedape on 2009-10-13, 15:03:54
Quote from: LiaLia on 2009-10-12, 23:24:39
Ügyes  :smile: Sokszor rácsodálkozom az állatokra, mennyi mindenre képesek és milyen sokfélék.
http://index.hu/tudomany/2009/10/13/felfedeztek_a_vilag_egyetlen_vegetarianus_pokjat/
Megkaphatná az állatvédőktől a Béke Nobel-díjat is, nem eszik állatot, és még a hangyákra se támad rá, hanem kicselezi őket. Nagyon kis ügyes és okos :cool: Nem olyan rossz vegának lenni  :D
jahh, a tölgy meg zen, mert fényevő :D

még jöbb
persze az akaratukon kívül agresszíven emisszált fotonokért senki sem aggódik, mi?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

LiaLia

Quote from: Nakedape on 2009-10-13, 23:08:19
Quote from: LiaLia on 2009-10-13, 23:06:22
Quote from: Nakedape on 2009-10-13, 15:03:54
Quote from: LiaLia on 2009-10-12, 23:24:39
Ügyes  :smile: Sokszor rácsodálkozom az állatokra, mennyi mindenre képesek és milyen sokfélék.
http://index.hu/tudomany/2009/10/13/felfedeztek_a_vilag_egyetlen_vegetarianus_pokjat/
Megkaphatná az állatvédőktől a Béke Nobel-díjat is, nem eszik állatot, és még a hangyákra se támad rá, hanem kicselezi őket. Nagyon kis ügyes és okos :cool: Nem olyan rossz vegának lenni  :D
jahh, a tölgy meg zen, mert fényevő :D

még jöbb
persze az akaratukon kívül agresszíven emisszált fotonokért senki sem aggódik, mi?
:D nagy mondás, hogy mentsd a fákat, egyél hódot  :D
szoktam mondani, mikor emberek belemerülnek a nagy öko-bio életmódba, hogy ha már mindent megvontak maguktól, levegőt sem érdemes venni, mert tele van káros anyagokkal.
De ha már erről van szó: Mentsük meg a planktonokat!

Nakedape

#2285
Quote from: LiaLia on 2009-10-13, 23:39:41
Mentsük meg a planktonokat!

értem én, de sajnálom elégtelen, a planktonnak nincs többesszáma
[spoiler]legalábbis hidrobion ezt nagyon mondták, bukni lehetett miatta , mondjuk kb más miatt meg nem:)[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

LiaLia

Quote from: Nakedape on 2009-10-13, 23:47:41
Quote from: LiaLia on 2009-10-13, 23:39:41
Mentsük meg a planktonokat!

értem én, de sajnálom elégtelen, a planktonnak nincs többesszáma
[spoiler]legalábbis hidrobion ezt nagyon mondták, bukni lehetett miatta , mondjuk kb más miatt meg nem:)[/spoiler]
mentőkérdés?
Pl: Hogyan ragozzunk sok vakondokot?

NLZ

Vakondokok. De a plankton az már többes szám, hisz az sok a kis vizi bizbasz összességét jelenti.
[reserved]

LiaLia

Quote from: NLZ on 2009-10-14, 00:03:48
Vakondokok. De a plankton az már többes szám, hisz az sok a kis vizi bizbasz összességét jelenti.

Aha, 1 plankton + 1 plankton = 1 plankton. Mert a világ planktonjai egyesültek.

NLZ

Quote from: LiaLia on 2009-10-15, 00:18:33
Quote from: NLZ on 2009-10-14, 00:03:48
Vakondokok. De a plankton az már többes szám, hisz az sok a kis vizi bizbasz összességét jelenti.

Aha, 1 plankton + 1 plankton = 1 plankton. Mert a világ planktonjai egyesültek.
Olyan, nincs, hogy egy planton. Ha kiemeled egy tagját, azt már nem planktonnak hívod, hanem a faj nevén, ami kismillió lehet.
[reserved]

Xzone

Quote from: NLZ on 2009-10-15, 00:49:20
Quote from: LiaLia on 2009-10-15, 00:18:33
Quote from: NLZ on 2009-10-14, 00:03:48
Vakondokok. De a plankton az már többes szám, hisz az sok a kis vizi bizbasz összességét jelenti.

Aha, 1 plankton + 1 plankton = 1 plankton. Mert a világ planktonjai egyesültek.
Olyan, nincs, hogy egy planton. Ha kiemeled egy tagját, azt már nem planktonnak hívod, hanem a faj nevén, ami kismillió lehet.

Ő Plankton.

LiaLia

Quote from: NLZ on 2009-10-15, 00:49:20
Olyan, nincs, hogy egy planton. Ha kiemeled egy tagját, azt már nem planktonnak hívod, hanem a faj nevén, ami kismillió lehet.
Teljesen igazad van, Nakedape biztosan neked megadja az ötöst  :jee:
Tényleg nem lehet olyant mondani, hogy egy bálna százezer planktont fal fel, mert csak egy plankton közösségből evett.
Viszont világviszonylatban már több planktonhalmaz úszkál a vízben, így lehet többesszámban mondani a planktont.

Quote from: Xzone on 2009-10-15, 01:38:24
Ő Plankton.
Ez pedig egy papucsállatka:smile:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

Quote from: Nakedape on 2009-10-19, 00:16:06
ez meg sad:
http://bioetikablog.hu/2009/10/a_feher_folt
Hehe, a Látlelet a Földről DVD-t múltkor vettem Tescoban kemény 400 HUF-ért. :D
Többit inkább offtopicba írom...

Lythis


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LiaLia

Quote from: Zen on 2009-10-19, 00:12:04
A brazil pygmy gekkó
nagyon kis mini  :cool: az eleje tiszta horror, ahogy nagy zajjal mászkálnak ott az "óriás" bogarak  :smile:

Quote from: Nakedape on 2009-10-19, 00:16:06
ez meg sad:
http://bioetikablog.hu/2009/10/a_feher_folt
nos igen, érthető, hogy főleg Amerikában nem látnák szívesen. Nem is a vallási evolúció-teremtés probléma miatt, hanem bizonyos nagy pénzügyi érdekeltségeknek nem tenne jót, ha szóba kerülne, mitől pusztul a környezet. Nekik a profit a lényeg, a munkaterületek, csak zavarná őket, ha valaki ezeknek a káros hatásairól kezdene beszélni. Attenborough filmjeiből készült könyvek vannak meg, lenyűgöző felvételek :cool: nagy koponya az öreg  :smile:

Quote from: Lythis on 2009-10-19, 02:43:59
sok hajó, rozsdásan, felborulva, a sivatagban
jó fotók  :cool: egy-egy emlékmű

LiaLia

Ez nem lol, ez egy bemutató film,
Az akut alkoholmérgezés okozta kordinációs zavarok hétköznapi helyzetekben címmel.
Volt közben, hogy nevettem rajt, de azért meredek.

Drunkest Guy Ever Goes Back For More Beer

Zsiga

Nagyon szarul színészkedik (akinek esetleg nem tűnt fel, teljesen józan), és nagyon messze van egy igazán durván bebaszott embertől...

LiaLia

Quote from: Zsiga on 2009-10-23, 01:03:52
Nagyon szarul színészkedik (akinek esetleg nem tűnt fel, teljesen józan), és nagyon messze van egy igazán durván bebaszott embertől...
gondolom már láttad, hogy az alkohol más-más módon hat az emberekre, plusz a 3:47  alapján, amikor totál háttal nekimegy a polcoknak, én nem gondolom, hogy színészkedik.

Zsiga

Quote from: LiaLia on 2009-10-23, 01:24:18
Quote from: Zsiga on 2009-10-23, 01:03:52
Nagyon szarul színészkedik (akinek esetleg nem tűnt fel, teljesen józan), és nagyon messze van egy igazán durván bebaszott embertől...
gondolom már láttad, hogy az alkohol más-más módon hat az emberekre, plusz a 3:47  alapján, amikor totál háttal nekimegy a polcoknak, én nem gondolom, hogy színészkedik.
Nem kötelező hinni nekem, ettől függetlenül én teljesen biztos vagyok benne hogy ez az ember nem részeg. :)
3:47-nél pl. már ezer éve hanyattesett volna egy valódi részeg, nem háttal nekisétál annak a polcnak... És utána amikor végül elesik, akor is látszik hogy mennyire vigyáz magára, na igazi részeg ilyet nem csinál, csak borul mint egy zsák, úgyse érzi.
És nem, az alkohol nem hat más-más módon az emberekre, mozgáskoordinációs szempontból pontosan ugyanaz a hatása mindenkire, csak mennyiségtől és egyéntől függően enyhébb vagy komolyabb a probléma.

Moha

Oké, akkor nem csak nekem tűnt eröltetettnek a csávó mozgása. :)

LiaLia

Quote from: Zsiga on 2009-10-23, 01:37:34
Quote from: LiaLia on 2009-10-23, 01:24:18
Quote from: Zsiga on 2009-10-23, 01:03:52
Nagyon szarul színészkedik (akinek esetleg nem tűnt fel, teljesen józan), és nagyon messze van egy igazán durván bebaszott embertől...
gondolom már láttad, hogy az alkohol más-más módon hat az emberekre, plusz a 3:47  alapján, amikor totál háttal nekimegy a polcoknak, én nem gondolom, hogy színészkedik.
Nem kötelező hinni nekem, ettől függetlenül én teljesen biztos vagyok benne hogy ez az ember nem részeg. :)
3:47-nél pl. már ezer éve hanyattesett volna egy valódi részeg, nem háttal nekisétál annak a polcnak... És utána amikor végül elesik, akor is látszik hogy mennyire vigyáz magára, na igazi részeg ilyet nem csinál, csak borul mint egy zsák, úgyse érzi.
És nem, az alkohol nem hat más-más módon az emberekre, mozgáskoordinációs szempontból pontosan ugyanaz a hatása mindenkire, csak mennyiségtől és egyéntől függően enyhébb vagy komolyabb a probléma.
Nem értünk egyet, de ez rendben van  :smile:
Akkor úgy fogalmazok, hogy ugyanaz az alkohol mennyiség különböző embereknél különböző minőségű tüneteket okoz, és úgy gondolom, hogy a részegségnek is vannak fokozatai. Szerintem van olyan, hogy valaki eldől, de még van annyi öntudata, hogy próbál enyhíteni a helyzeten.

Zsiga

Természetesen, különböző mennyiség különböző erősségű részegséghez vezet.
Csak a a gond, hogy a videó főszereplője valóban szinte úgy dől el mint egy részeg, de az esés közben meg úgy próbálta védeni magát mint egy józan.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2009-10-24, 19:54:41
Kedvenc youtube-osom börtönben:

http://www.youtube.com/watch?v=1HZBKtAiVOs&feature=sdig&et=1256301753.05
jja én is néztem, azé kemény, bármit is csinált, az milyen már, h más sem gépezhet neki?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta


Darkstar

Közszeméremsértés (vagy mi a franc)?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!