USTEAM-es közös mozizás

Started by chilip, 2007-03-05, 00:50:57

Previous topic - Next topic

NLZ

Quote from: kikuchiyo on 2014-06-19, 22:51:07
Quote from: NLZ on 2014-06-19, 22:33:04
lesúlytó

:zomg:

Én sem voltam oda az első részért, de ezt most nagyon dícsérik, hogy jobb.
hupsz I did it again :D
[reserved]

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2014-06-19, 22:51:07
Quote from: NLZ on 2014-06-19, 22:33:04
lesúlytó

:zomg:

Én sem voltam oda az első részért, de ezt most nagyon dícsérik, hogy jobb.
Eeeeöööööeeeeizéééé... ezt inkabb kihagynam. :)

Ez jobban erdekelne, csak ne 3d lenne, de meg igy is inkabb, mint 2d magyar
http://pestimusor.hu/index.php?sect=mozi&alsect=film&id=20647

Ez meg nem tudom milyen, de meg megy eredeti 2Dvel
http://pestimusor.hu/index.php?sect=mozi&alsect=film&id=20674

...de igazabol lusta vagyok kimaszni az agybol. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Quote from: Kvikveg on 2014-06-19, 23:09:51
Ez meg nem tudom milyen, de meg megy eredeti 2Dvel
http://pestimusor.hu/index.php?sect=mozi&alsect=film&id=20674
https://www.youtube.com/watch?v=7-2872lHYb0&list=UUgP9ETA61mi7UwMbbkVsCSQ
Ha nem kapsz hülyét a stílusátót, akkor élvezetes kritika (úgy általánosságban is). :D
[reserved]

Acchan

Van itt valaki, aki még nem látta moziban a Szél támad / Kaze tachinu / The Wind Rises c. animét, és bepótolná?

NLZ

Guardians of the Galaxy feliratosan valaki?
MOM Park egész héten 18:00, 20:30
Allee hétköznap 17:30
Mammut péntek, kedd 19:00, többi napon 20:30
[reserved]

NLZ

Na hátha most.
Interstellar eredeti nyelven valaki?
[reserved]

Zelda

Quote from: NLZ on 2014-11-04, 19:29:06
Na hátha most.
Interstellar eredeti nyelven valaki?
いつ? どこ?  :D Na szóval, mikor, és hol?

Cloud

Interstellar csütörtökön Alléban valaki? 17:00-ra megyek. (szinkronos 2D)

Zelda

Én 6ig dolgozom sajna...  :frown:

NLZ

Én szinkronosan semmiképp.
Várok még egy-két napot, hogy lássam, hányan érdeklődnek, de ami lehetőség van, az Arénában 21:15 vagy Mom park 14:41 és 21:20, szerencsére minden nap.
Jah, és úgy számoljatok, hogy majd 3 óra.
[reserved]

Zelda

Quote from: NLZ on 2014-11-04, 20:54:10
Én szinkronosan semmiképp.
Várok még egy-két napot, hogy lássam, hányan érdeklődnek, de ami lehetőség van, az Arénában 21:15 vagy Mom park 14:41 és 21:20, szerencsére minden nap.
Jah, és úgy számoljatok, hogy majd 3 óra.
Hát ebben az esetben nekem mindenképp hét vége lenne jó csüt, péntek, szombat. Az az esti am. jól hangzik. Mennyi mostanában egy teljesárú jegy?  :D Már csak 600 forintos sugár moziünnepre járok szinte...

Cloud

1600-at fizetek most 2d-s szinkronosért. De csak azért mert lusta vagyok elmenni Sugárba, pedig oda tudok 500-ért jegyet. :D

NLZ

1620 a teljes árú, kedvezményes pedig 1210. Meg még valami 40 forintos adminisztrációs költségről magyaráz a honlapon, de az lehet csak a netes vétel. Mondjuk a netes vétel mellé 100(!!) forintos büfé kupont adnak. :D
[reserved]

Zelda

Quote from: NLZ on 2014-11-04, 23:26:04
1620 a teljes árú, kedvezményes pedig 1210. Meg még valami 40 forintos adminisztrációs költségről magyaráz a honlapon, de az lehet csak a netes vétel. Mondjuk a netes vétel mellé 100(!!) forintos büfé kupont adnak. :D
Húúúúúúú. Hát azért a 100as kuponért tényleg megéri.  :lul:

NLZ

Még nem próbáltam netes jegyvételt, de most kicsit utána néztem és kényelmesebbnek tűnik. 40 forintot külön kiszabni rá pofátlanság, de ez a kupon direkt a kompenzálásért van.
[reserved]

Próféta

Quote from: NLZ on 2014-11-04, 20:54:10
Várok még egy-két napot, hogy lássam, hányan érdeklődnek,
Engem igazából érdekelne, de jövő péntek előtt elég esélytelen, szóval szerintem nélkületek fogom valahogy bepótolni.

Zelda

Engem érdekel, csak mondjatok valami fixet. Én jövő héten hétfő, szerda, péntek 10-től este 6-ig dolgozom a Keletiben (a kedd, csüt meg nem jó) szóval ha mondjuk egy péntek este akkor az fain lenne. Kérdés, hogy másoknak hogy fér az idejébe.

NLZ

Felőlem várhatunk jövő péntekig.
[reserved]

Cloud

Quote from: Zelda on 2014-11-06, 20:15:25
Engem érdekel, csak mondjatok valami fixet. Én jövő héten hétfő, szerda, péntek 10-től este 6-ig dolgozom a Keletiben (a kedd, csüt meg nem jó) szóval ha mondjuk egy péntek este akkor az fain lenne. Kérdés, hogy másoknak hogy fér az idejébe.

Mit melózol keletiben?

Zelda

Quote from: Cloud on 2014-11-06, 20:38:04
Quote from: Zelda on 2014-11-06, 20:15:25
Engem érdekel, csak mondjatok valami fixet. Én jövő héten hétfő, szerda, péntek 10-től este 6-ig dolgozom a Keletiben (a kedd, csüt meg nem jó) szóval ha mondjuk egy péntek este akkor az fain lenne. Kérdés, hogy másoknak hogy fér az idejébe.

Mit melózol keletiben?
Diagnosztikai központban vagyok recis... Nem egy álommunka, de cserébe legalább tudom, hogy működnek a legkorszerűbb képalkotó vizsgálatok.  :D (Gondolok itt MR, CT, Izotóp stb. dolgokra.) A Péterfy kórházban vagyok. Miért kérded?

Cloud

Én is ott dolgozom. Mármint keletinél. Posta fölött van irodánk. Reggel meg délután oda futok be. :) Egy kv vagy tea valamikor? :)

Zelda

Quote from: Cloud on 2014-11-06, 21:18:07
Én is ott dolgozom. Mármint keletinél. Posta fölött van irodánk. Reggel meg délután oda futok be. :) Egy kv vagy tea valamikor? :)
Most mondjam azt, hogy nem kávézom? xD Amúgy sure, why not. Csak ne offolgassunk itt.  :D

kikuchiyo

Engem is érdekel a film, és akár a jövő péntek is jó lehet.

Eredetiben nézzük, ugye?
Failure is the default option

Zelda

Quote from: kikuchiyo on 2014-11-08, 16:44:50
Engem is érdekel a film, és akár a jövő péntek is jó lehet.

Eredetiben nézzük, ugye?
Úgy szeretném, és a péntek is tökéletes. Szóval hányan megyünk? :D Le kéne majd foglalni a jegyeket.

Próféta

Jövő péntek (nov. 14.) Interstellar, eredeti nyelven?
Én érdeklődnék + Acchan is.

NLZ

#955
Quote from: Próféta on 2014-11-09, 20:32:47
Jövő péntek (nov. 14.) Interstellar, eredeti nyelven?
Én érdeklődnék + Acchan is.
Hát én? :(

Ám akkor úgy néz ki, vagyunk 4en.

Kérdés, hogy melyik mozi. Van Aréna és MOM park, reméljük jövő héten is lesznek.
Nekem mindegy, melyik, mert mindkettőtől ugyan annyira macerás hazajutni éjszakai busszal.
[reserved]

kikuchiyo

MOM Park, ha lehet szavazni, nekem onnan kevésbé macerás.
Failure is the default option

Zelda

Én is mennék, kérdés, hogy pénteken hánytól megy majd, a jövő hétvégi moziműsor még nincs kint. Ha nagyon későn van az gáz, én a város másik felén lakok... (16. ker) Na majd meglátjuk.

Próféta

Quote from: Zelda on 2014-11-09, 22:18:18
Én is mennék, kérdés, hogy pénteken hánytól megy majd, a jövő hétvégi moziműsor még nincs kint. Ha nagyon későn van az gáz, én a város másik felén lakok... (16. ker) Na majd meglátjuk.
Dear Lazyweb, valaki nem akarja megnézni, hogy mikor és hol megy a film holnapután, van-e még foglalható hely, és Zelda mikorra érne haza?

kikuchiyo

Pénteken három időpontban játsszák eredeti nyelven:

A szArénában 21-től, illetve a MOM Parkban 14:30-kor és 21:10-kor.

A 14:30 nyilván korai mindenki másnak, a 21:xx meg nekem egy kicsit túl késői, főleg a Keleti mellől.
Failure is the default option