Tengen Toppa Gurren-Lagann /Spoiler!/

Started by motifator, 2007-04-15, 23:31:35

Previous topic - Next topic

chilip

a legvégén abban a funky szemüvegben Simon vért sírt...

repost:

Tengen Toppa Gurren-Lagann hentai doujinshi hmm...

Rage

#151
Ep26: Most ide kopipasztázhatnám az előző hozzászólásomat, ugyanis a véleményem azzal megegyező a résszel kapcsolatban. Bár, ha jobban belegondolok, ez talán még annál is jobb volt... :lazza: Az a gond, hogy lassan új szavakkal kellene bővíteni a magyar nyelvet, hogy megfelelően jellemezhessük ezt a sorozatot (a "fukken EPIC" már gyenge jelzőnek számít :D). Miután az utolsó rész is hasonló színvonalúnak igérkezik, bátran kijelenthetem, hogy az év eddigi legjobb produkciójával állunk szemben. 12/10. Legalább. :whoah:
痛みを感じる方向に、出口がある!

Prof. William

#152
Na akkor már muszály lessz leszednem mert más sem olvastamedig rólla hogy EPIC + OMG + Fukken EPIC: :)

Tényeg olyan jó? ÉS honnan szedhetem le?

Egyébként javaslom az Űber Mega Atom Kingsályz EPIC - megnevezést...  :whoah:

Én

#153
Én egyelőre abban reménykedek, hogy 20+ nál tényleg elkezd iszonyatosan pwnolni mert 14.-nél tartok, és jó-jó, de azért annyira nem dobom el az agyam tőle. Simont párszor fejbelőttem volna már. Mondjuk most, hogy ideértek a "fővároshoz" felcsillan a remény. :D [spoiler]Olvastam, hogy lesz valami Timejump, az mikor lesz?[/spoiler]
Egyébként t0rr3nt, aktuálisan futó sorozatok topic + tokyotosho.com
EDIT: 15. rész, na erre TÉNYLEG illik a fukken epic jelző.

Liquid Snake

Ez olyan anime amit még 60 évesen is szívesen fogok megnézni... Egyszerűen leírhatatlanul hatalmas. Ez a 25ik rész nagyon nagy volt. Ritka az olyan anime ami részről részre egyre jobb lesz, és ez olyan nem is kicsit hanem nagyon.

Lokids

Énazt bírom, hogy nemcsak a statiszták ritkulnak.:) Bár ezekkel szegény Yokonak valahogynincs szerencséje. :P

Én

Nah, túl vagyok az időugráson \o/ Máris jobban tetszik. :D Látom lesznek itt érdekes dolgok. Amúgy tényleg elég jó anime, egyetlen nagy hátránya, hogy számomra kb a felétől kezdődöt el...

Liquid Snake

Quote from: Lokids on 2007-09-24, 00:52:16
Énazt bírom, hogy nemcsak a statiszták ritkulnak.:) Bár ezekkel szegény Yokonak valahogynincs szerencséje. :P

Én abban bíztam régebben h Yoko meg Simon majd "összejönnek" de így h bejött Nia a képbe kiütötte Yoko-t. Pedig szegény Yoko megérdemelne már valakit aki mellette is marad  :frown:

Quote from: Én on 2007-09-24, 00:58:31
Nah, túl vagyok az időugráson \o/ Máris jobban tetszik. :D Látom lesznek itt érdekes dolgok. Amúgy tényleg elég jó anime, egyetlen nagy hátránya, hogy számomra kb a felétől kezdődöt el...

Hidd el még így is életed egyik legjobb anime-je lesz :D

Lokids

Quote from: Liquid Snake on 2007-09-24, 01:04:02
Quote from: Lokids on 2007-09-24, 00:52:16
Énazt bírom, hogy nemcsak a statiszták ritkulnak.:) Bár ezekkel szegény Yokonak valahogynincs szerencséje. :P

Én abban bíztam régebben h Yoko meg Simon majd "összejönnek" de így h bejött Nia a képbe kiütötte Yoko-t. Pedig szegény Yoko megérdemelne már valakit aki mellette is marad  :frown:

Áhhh, Yoko sokkal idősebb, mint Simon, valaki hasonló korút kellett mellérakni.

Én

Így van elég bizarr lett volna úgy. Nia nagszerű mellé.
[spoiler]Amikor visszautasította a leánykérést, néztem egyet. :D [/spoiler]

minuszmiki

Quote from: Én on 2007-09-24, 01:08:50
Így van elég bizarr lett volna úgy. Nia nagszerű mellé.
[spoiler]Amikor visszautasította a leánykérést, néztem egyet. :D [/spoiler]
Fogsz még nézni néhányat, mire a végére érsz. (Bár az utolsó három még nekem is hátra van, igaz már csak holnapig.)

chilip

#161
<< BSS - Anon 26. rész >>

ed.: [spoiler] :hail: :Kiraly: :szemuveges: :muhahah: :jee: :zen: :cool: :lazza: :whoah: :teccik:[/spoiler]
shit, it's off the scale : 14/10  :__devil:

moRtiZ

Döbbenetesen jó volt ez a rész is.

[spoiler]Az Anti spiral karakter egyszerüen fenomenális :)[/spoiler]

Lokids

OH SHit This is just Rule the Universe! OMFG!

És én ezt 1 rész után abba akartam hagyni. Mi bajom lehetett akkoriban???

Liquid Snake

Quote from: Lokids on 2007-09-24, 18:56:43
OH SHit This is just Rule the Universe! OMFG!

És én ezt 1 rész után abba akartam hagyni. Mi bajom lehetett akkoriban???

Biztos reggel nézted és még nem voltál magadnál és nem tudtad felfogni h mivan. Tökéletes mentség  :D

Egyébként egyetlen hatalmas hibája van ennek az anime-nek...

[spoiler] Az h már csak egy rész van hátra és vége  :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:[/spoiler]

popec

iszonyat jó rész volt
miert nem lehetett ebbol egy 40 perces zarast csinalni nem akarok varni  1 hetet!

minuszmiki

No, megnéztem én is a 24-25-26-ot, mert a sok "zomg fukken epic" miatt nem bírtam várni még egy hetet.
ZOMG! FUKKEN EPIC! Anime of the year!  :whoah: Tényleg új szavakat kéne alkotni, hogy jellemezni lehessen. És tényleg az az egyetlen hibája, hogy már csak egy rész van hátra, de hogy fogok még egy hetet kibírni addig? 

Én

#167
Megnéztem a 24. részig, én sem tudok sokat hozzátenni a fanboikodás tengeréhez, amit ez a sorozat érdemel.
[spoiler][/spoiler]
Viszont most egy darabig a 25-26-ot nem tudom leszedni. :bruhuhu: God, you bastad!
[spoiler]Azért azt sajnáltam, hogy Rossiu ekkora self-pwnage után sem pusztult meg. Sőt, az övé lett a legaribb csaj a sorozatban. :ejj:[/spoiler]
Szerk.: Ep. 25-26.: Egyszerűen nem találok szavakat, too much win. Még el akartam sütni egy gar poént, de úgy érzem nem lenne méltó.

Rage

痛みを感じる方向に、出口がある!

Solid Snake

Most, hogy véget ért és hogy ennyire dícséritek, gondoltam leszedem.
De eftépén nem látom. Hát erre rácse**tem.

Hiei-sama


Liquid Snake

#171
Quote from: Hiei-sama on 2007-09-30, 21:57:26
Befejeztem en is vegre. 10/10

Még van egy rész szóval még nem fejezhetted annyira be  :hehe: De mikor jön már a 27? :D  :hopp:

edit.: Jah látom van 27 RAW :D Akkor értem hogy hogy fejezted be :)

Hiei-sama


Én

Éppen irigykedek :3x3: *wait till subs are fucking*

Hiei-sama

Nemtom minek mivel van sub....Azzal neztem en is.

Én

Ez komoly? Meg tudsz dobni linkkel? Ahhol én szoktam néni, ott nem volt (meg máshol se).


Én



Lokids

Rawhoz sub ???
Mióta adnak a rawhoz subot???