Main Menu

Japán játékok

Started by gr33n, 2005-09-15, 14:44:03

Previous topic - Next topic

Nimlot

#210
a shuffle! is csak ps2re készült ugye?

szerk.: jah és a to heart 1. része?
szerk2.: valakinek a Milky House Memorial meg van?
            azon belül is a borderline
"Being too kind is also... cruel!"

Draconire

Quote from: White SeeD on 2006-06-30, 09:37:05
LEszedtem életem első hentai gameját. Let's MeowMeow. Kiváncsi vagyok milyen :D
Nekem is az volt az első, és tetszett :smile:
Azóta mondjuk nem játszottam semmivel sem komolyabban, szóval összehasonlítási alapom nem sok van XD

Sancho

Nem tudna valaki valami angol feliratot agy szöveget szerezni a schoold days-hez?
most szedem de az nfoban csak az áll hogy a nyelv japán... más semmi...

gr33n

#213
Sikerült megtalálnod? Majd küldj létszivesz egy PM-t hogy hol találtad meg.  :lame:
Amúgy. Angol feliratot nem hiszem hogy fogsz hozzá találni de van még1 megoldás. Van egy ATLAS vagy ATLAS-PACKAGE nevű progi aminek a segítségével meg tudod érteni a játékot. A progi japánt fordít angolra.

Quote from: White SeeD on 2006-07-02, 10:01:09
Valaki ajánlana kicsit interaktívabbat? :lazza:

White. Ajánlom figyelmedbe a The Sagara Family-t. Azon szerintem nem fogsz unatkozni.  :haha:

Darkstar

Quote from: gr33n on 2006-11-26, 15:53:31
Van egy ATLAS vagy ATLAS-PACKAGE nevű progi aminek a segítségével meg tudod érteni a játékot. A progi japánt fordít angolra.
Ez hogy műkszik? Szótárazok közben vagy esetleg a játék alatt elérhető feliratot kiemelve is tud fordítani?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: Darkstar on 2006-11-26, 16:42:10
Quote from: gr33n on 2006-11-26, 15:53:31
Van egy ATLAS vagy ATLAS-PACKAGE nevű progi aminek a segítségével meg tudod érteni a játékot. A progi japánt fordít angolra.
Ez hogy műkszik? Szótárazok közben vagy esetleg a játék alatt elérhető feliratot kiemelve is tud fordítani?

Nem erről linkelt be egy képet Kikuchiyo a nagyon lolba? :haha: (Higurashi game kapcsán)

Darkstar

Nem tudom, hogy az ez volt-e :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

#217
Hm, érdekes, hogy eddig ilyen topik nem volt. Mivel Manitunak igaza volt, hogy szétoffoljuk Készülő animék topikot, szerintem a School Days és társai megbeszéléseket itt folytassuk.
Kezdeném azzal, hogy találtam egy (enyhén spoileres) részt a játékból angolul(!) feliratozva. Akit érdekel, megtalálja itt (A minősége sajnos nem épp a legjobb  :frown:)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

fema

Nézegettem visszafelé, és találtam egy videót linkelve, asszem a második epizód endingje. Megnéztem, miket írkáltatok, de nem tudtam belőlök kideríteni, van-e benne ingame részlet, mert ha abban csak egy olyan rész is volt, akkor az nagyon durva lenne. Persze, ebben az esetben ki van zárva, h elmenne a gépemen...  :frown:  :bruhuhu: :comp:

Darkstar

#219
Ha megnézed itt az első postomban a videót, akkor az egy az egyben a játék (nem tudom mivel vették fel), és az említett intro is magában a játékban van, ingame részekből összerakva.

Gépigény (Babelfish féle fordítás):
Q: It moves with my personal computer? Are the necessary specifications which extent?
A: The necessary specifications and the recommendation specifications are as follows.

CPU: Above Pentium4 1GHz (recommendation: Above 2GHz)
Main memory: Above 256MB (recommendation: Above 512MB)
Video card: In DirectX9 correspondence above VRAM64MB

With test when developing, while scene to do falling even with the machine of 600MHz of Pentium3, it moved barely, but to the last it is the result of operating limit test. Having filled up the specifications, when moving, when the video card, it updates DirectX9 and WindowsMediaPlayer9 in up-to-date ones, there are times when trouble is cancelled.
With enviroment for software development, the video card which uses Radeon9200SE stabilizing, it is verified as the cheapest one. In addition, stabilizing even with GeForce4, MX because it is operational, please examine the use of the video card after this generation.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

gr33n

Quote from: Darkstar on 2006-11-26, 16:42:10
Ez hogy műkszik? Szótárazok közben vagy esetleg a játék alatt elérhető feliratot kiemelve is tud fordítani?

Pontosan már én sem tudom. Volt hozzá egy tutorial-m de már azt se tudom hol van. Még addig nem jutottam el hogy ki is próbáljam. :lame: De sokaknak sikerült szóval biztos hogy meg lehet oldani. Ha akarjátok előtúrom.

Prof. William

Ez mind szép és jó de sajna még csak japóul van meg. Melleleg már készül vagy kint van a folytatása a Summer Days. :) Gondolom ugyanaz csak nem iskolában...

fema

Ez tényleg hentai játék?? Mert a Meganova-n megkerestem, és azt írja, h "FULLY ANIMATED JAPANESE HENTAI GAME!!!". Nem mintha baj lenne, csak akkor nem adom oda unokatesómnak, meg ilyeneknek..  :D

edit: (a sima School Days-re gondoltam)

Manitu

Tényleg az :D

Aki már játszott vele: Mennyi a játékideje? Mármint mennyi idő alatt lehet végigpörgetni? Ha túl hosszú, akkor nem nagyon állnék neki, arra nincs időm, de ha egy-két este alatt eljuthatok a végére, akkor lehet kipróbálom.


Prof. William

Igen és nem állóképek hanem teljesen mozgó az egész, mint ha egy animét néznél. És a bad endingek eléggé véresek. Tiszta Higurashi. :)

És készül belőlle animesorozat is.

Forrás.

http://aoianime.hu/?hir=263


fema

Na, én elkezdem leszedni.. :D
Ez a Higurashi milyen játék? Az is jó?

Darkstar

#226
Quote from: Manitu on 2006-11-27, 17:32:00
Tényleg az :D

Aki már játszott vele: Mennyi a játékideje? Mármint mennyi idő alatt lehet végigpörgetni? Ha túl hosszú, akkor nem nagyon állnék neki, arra nincs időm, de ha egy-két este alatt eljuthatok a végére, akkor lehet kipróbálom.
Hát, baromi hosszú, főleg ha minden endinget végig akarsz tolni (attól még én is messze vagyok), de simán lehet vele úgy is játszani, hogy az ember nem viszi el a végéig. :)

Quote from: Prof. William on 2006-11-27, 15:04:13
Ez mind szép és jó de sajna még csak japóul van meg. Melleleg már készül vagy kint van a folytatása a Summer Days. :) Gondolom ugyanaz csak nem iskolában...
Láttam belőle a trailert, és nagyon úgy tűnik, hogy mintha folytatás lenne, legalábbis az biztos, hogy a School Days két főszereplő lánykája benne van. :) Majd leszedem azt is, ha megtalálom valahol. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Akkor neked jelenleg magvan? Nyelv? (Gondolom japán) de akkor hogy tudsz játszani vele? Normálisan elindul?

Darkstar

Meg hát. Ha nem lenne meg, hogy szeretném ennyire? :) Japán végig, de ha bekapcsolod alatta feliratot, és úgy már könnyebb kiszótárazni, ha nagyon nem értessz valamit, de a lényeget gyakran lejön annélkül is. Normálisan elindul, csak amíg játszol, a normákat japánra kell tenni, különben nem tökéletes a megjelenítés.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Nállam elég döcögősen ment anno nem tudo miért...

Japán szótárral? Hm.. inkább megvárok valami angol verziót. Nem foglalkozik valaki az angolosításával? Vagy kiadhatnán angol nyelvterületen is. Ha az Ever 17-et is kiadták ami tényleg egy állóképes sztori akkor ezzel nagyon sokat kaszálhatnának.

Azért ne töröld le lehet, hogy majd valahogy elkérném... Mivel úgyis anime játékokkal foglalkozik a fórum nem tudnál pár képet felrakni játék milyen a játék futás közben? Szerintem sokan örülnének neki és kedvet kapnának a dologhoz.

Darkstar

#230
Quote from: Prof. William on 2006-11-27, 19:47:20
Nállam elég döcögősen ment anno nem tudo miért...
Milyen géped van? Feljebb beírtam az ajánlott konfigot, uh ha annál gyengébb, valószínűleg azért.
Quote from: Prof. William on 2006-11-27, 19:47:20Japán szótárral? Hm.. inkább megvárok valami angol verziót. Nem foglalkozik valaki az angolosításával? Vagy kiadhatnán angol nyelvterületen is. Ha az Ever 17-et is kiadták ami tényleg egy állóképes sztori akkor ezzel nagyon sokat kaszálhatnának.
Ezt nemtudom, de akár kijön angolul, akár nem, bárm(enny)ibe is fog kerülni, megszerzem eredetiben. :)
Quote from: Prof. William on 2006-11-27, 19:47:20Azért ne töröld le lehet
ZOMG. Előbb törlöm a Windowst, vagy bármi mást, ígyis kétszer van fent (meg mostmár DVDn), ha esetleg lehalna valamelyik vinyó, ne kelljen megint annyi ideig szednem.
Quote from: Prof. William on 2006-11-27, 19:47:20lehet hogy majd valahogy elkérném...
A DVDk elvileg nemsokára Rouhoz kerülnek, majd ha feltette/lemásolta/valami, akkor kérd el tőle. :)
Quote from: Prof. William on 2006-11-27, 19:47:20Mivel úgyis anime játékokkal foglalkozik a fórum nem tudnál pár képet felrakni játék milyen a játék futás közben? Szerintem sokan örülnének neki és kedvet kapnának a dologhoz.
Hát, ha rájövök, hogyan lehet, szerintem inkább videókat mentek ki belőle, mégiscsak szebb úgy. De még azt sem tudom, képet hogyan lehet. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

#231
Akár azt is lehetne, hogy megkérjük a US-t hogy indíson egy Anime Games szekciót ahova az ilyenek felkerülnek. :) Bár ez eléggé valószinűtlenül hangzik, de egy próbát megér.

Elég régen szedtem le ezt a játékot, de akkor még lényegesen csíráb gépem volt. a mostani Sempron 3000+ -al 1 Gb Ram Gef 6100-al nem hiszem hogy sok baj lessz vele.

ÉS tényleg anynira mozgóképes meg interaktív? (Bocs de teljesen fel vagyok villanyozva.)

ÉS hány ending van? A wiki 4 -et említ de sztem ennél azért több van.

Na de hogy ne csak egy gaméről beszéjünk itt van az amit én toltam végig egy párszor.

Ever 17

http://www.sg.hu/cikkek/46952/ever_17

Nagyon tetszedd de továba is szívfájdalmam,, hogyha ilyeneket kiadnak angol nyelvterületen akkor a Schoolt miért nem? Akkora siker lenne hogy még!


Darkstar

4nél jóval több ending van (élből csak 3 véres, és igencsak több van, ami ezt szerencsére nélkülözi).
Mennyire mozgóképes? Ismét csak az itteni topiknyitó postomban lévő videót tudom ajánlani, az a játék. Nem menetközbeni bejátszás, nem átvezető animáció, az maga a játék. De akkor beteszem még1*, ezek szerint nem feltűnő eléggé. :)
Tehát VIDEO, a minősége gáz, de valaki pakolt alá angol feliratot.

Az Ever 17 meg szintén nagyon jó játék.  :cool:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Quote from: fema on 2006-11-27, 18:54:00
Na, én elkezdem leszedni.. :D
Ez a Higurashi milyen játék? Az is jó?

A játékot nem ismerem annyira de az animéjének kellemes pszihó hangulata van. Amolyan Vigjáték-horror-thriller. Ajánlom figyelmedbe az animét.  :) De állítólag a játéka is jó.

Darkstar

Megtaláltam az első chaptert végig angol felirattal. A cím nem tévesszen meg senkit, ez még mindíg nem az anime, a játék elejénél kezdődik, és addig tart, mint az előző kissebb videó. a minősége még mindíg nem tökéletes, de már sokkal jobb. Itten vala
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: Darkstar on 2006-11-29, 11:38:04
Megtaláltam az első chaptert végig angol felirattal. A cím nem tévesszen meg senkit, ez még mindíg nem az anime, a játék elejénél kezdődik, és addig tart, mint az előző kissebb videó. a minősége még mindíg nem tökéletes, de már sokkal jobb. Itten vala

Áldott legyen a neved, akármi is az.

Alkyra

valaki tudna ajánlani egy normális(nincs értelmetlen hentai jelenet tömkelegek) h-gamet?
Az Ever 17et nemrég vittem végig s az nagyon jó volt.:)
Nem baj, ha nem angol a játék, csak jó legyen. Nos, ötletek?

Nimlot

Cs emberek!
Meglep hogy csak most vettétek észre hogy létezik ez a school days pedig már lassan egy éve kint van. Ráadásul beszéltünk is róla a Hentai-gamák részlegben (igaz lehet néhányan nem voltatok még akkoriban forumtagok) a lényeg az hogy nekem is nagyon bejött csak feladtam mert japán volt az egész.
+ hírecske lehet hogy még a link is ott van valahol a fórumban ami igazolja hogy csinálják a fordítást ill már akkor kint volt valami kis trial ami angol volt de erre sajna már nem emléxem, lehet nekem is át kéne nyálaznom az ott leírtakat.

ever 17: El sem tudjátok képzelni hogy csorgott a nyálam amikor nézegettem milyen H-gamák vannak japánban köztük ~is. A vicc az az hogy már rég le van töltve ki is van írva nálam és még mindig nem ültem le vele játszani  :oops: csak (még vagy fél évvel ezelött) egy kis ízelítőt tudtam olvasgatni.

Én a Come see me tonight  okat tudom ajánlani de még a Snow drop is nagyon jó (ahoz azért nem árt egy végigjátszás kézikönyv) de ismerek egy pár hgémet uh lehet kérdezni.
és ne nézzetek perverznek!!! :D:D
"Being too kind is also... cruel!"

Prof. William

Na akkor majd utánnanézünk. A Shufflet most kezdtem torrentezni. Ahhoz is készül angolítás? Reméllem...

Darkstar

#239
Quote from: Prof. William on 2006-12-01, 03:08:19
Na akkor majd utánnanézünk. A Shufflet most kezdtem torrentezni. Ahhoz is készül angolítás? Reméllem...
Ha jön rendesen, akár meg is adhatnád a torrentet. :)
Vagy ez az? http://datorrents.com/torrents-details.asp?id=16278 (Hm, ez egész jól jön, még 2 óra és leér :))
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん