Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

sirtomi

Nekem ez csak egy sima reklámnak tűnik, szerintem ebből még egyáltalán nem következik, hogy ilyen 3D lesz a sorozat.

Tycho

Quote from: sirtomi on 2006-10-25, 15:12:05
Nekem ez csak egy sima reklámnak tűnik, szerintem ebből még egyáltalán nem következik, hogy ilyen 3D lesz a sorozat.
pontosan. én is erre tippelek, úgyhogy szerintem felesleges aggódni... :szemuveges: legfeljebb fújolva nézzük ha  mégis 3D  :lol:

Raggie

Jó, persze, de mégis csak van valamennyi esély...
Mindegy, a lényeg, hogy ne legyen 3D-s... se 4D-s :D (mondjuk akkor már legyen olyan, hogy minden letorr3ntelt fájl mellé postáznak egy ineraktív szemüveget is és akkor mászkálhatsz is abban a poénos galaxisban! :) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Tycho

#303
Quote from: Raggie on 2006-10-25, 16:40:29
Jó, persze, de mégis csak van valamennyi esély...
Mindegy, a lényeg, hogy ne legyen 3D-s... se 4D-s :D (mondjuk akkor már legyen olyan, hogy minden letorr3ntelt fájl mellé postáznak egy ineraktív szemüveget is és akkor mászkálhatsz is abban a poénos galaxisban! :) )
letorr3ntelt rész mellé  :ejnye: pofátlanság határai a végtelenben nemigaz  :muhahah::angyali:

Raggie

Hát jah! :redface: :D (egyébként mikor írtam elgondolkoztam egy pillanatra, de aztán így hagytam, mert ez volt az őszinte :rolleyes: :angyali: )

Egyébként meg szerintem ez nincs is olyan messze, hogy ez elinduljon. (mármint a vásárolt DVD-knél alkalmazva az analógiát :D )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

RE@L

#305
Írja a promo videó végén hogy all new episodes on Comedy central. A stúdió aki csinálja Maya-s CGI-ket csinál és szakmában van már vagy 20 éve. Ha szerződésük van a Fox Interactive-al valószínű CGI-lesz. Nem tudom néztétek-e az eddigi referencia munkáikat a srácoknak... Eléggé ütősek. Szerintem  jó lesz 3D-ben igaz az eredeti varázsa nem lesz már meg de a szinkronszínészek kárpótolnak majd.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Tycho

Quote from: RE@L on 2006-10-25, 18:52:28
Írja a promo videó végén hogy all new episodes on Comedy central. A stúdió aki csinálja Maya-s CGI-ket csinál és szakmában van már vagy 20 éve. Ha szerződésük van a Fox Interactive-al valószínű CGI-lesz. Nem tudom néztétek-e az eddigi referencia munkáikat a srácoknak... Eléggé ütősek. Szerintem  jó lesz 3D-ben igaz az eredeti varázsa nem lesz már meg de a szinkronszínészek kárpótolnak majd.

hmmm.. ha ez így lesz az se baj csak... ehh...  :ejj: mégis 2Dben az igazi...

Próféta

Quote from: Tycho on 2006-10-25, 19:51:53hmmm.. ha ez így lesz az se baj csak... ehh...  :ejj: mégis 2Dben az igazi...
Eddig se volt 2D. Meg nekem aztán tökmindegy, hogy 2D vagy 3D, csak az uncanny valleyt kerüljék el. Valamelyik irányban. A lényeg meg úgyse az, hogy néz ki.

Tényleg, mémterjesztés: Uncanny Valley. Szerintem sok igazság van benne.


Tycho

Quote from: Próféta on 2006-10-25, 20:02:13
Quote from: Tycho on 2006-10-25, 19:51:53hmmm.. ha ez így lesz az se baj csak... ehh...  :ejj: mégis 2Dben az igazi...
Eddig se volt 2D. Meg nekem aztán tökmindegy, hogy 2D vagy 3D, csak az uncanny valleyt kerüljék el. Valamelyik irányban. A lényeg meg úgyse az, hogy néz ki.




hmm... a tárgyak 3D rajzolással de cell shadinggel készülek , míg az 'élő' szereplők rajzolva voltak, asszem... (Szóval Bender is 3D anim volt)
amúgy egyet értek veled az uncanny valley-ben... vagy legyen nagyon zsír akkor a rajz, vagy legyen rajzfilmszerű, ahogy eddig, különben az "ezt de csúnyán elsz*rták" érzés elrontja azt is ami megmarad jónak belőle...  (pl azért ez a 3D Bender az intróban egész jó, bár túl csillivilli a teste, ami azért kicsit zavaró :morci:, pláne hogy Bender a legkirályabb!  :Kiraly:)

Ramiz

Szerintem béna lesz, én elkerülöm, ha tudom.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

RE@L

Quote from: Ramiz on 2006-10-25, 21:15:47
Szerintem béna lesz, én elkerülöm, ha tudom.
Ugyan már... ha ugyanúgy Matt Groeningék csinálják a szöveget és a szinkronok is ugyanazok miért fuccsolna be? Amúgy lehet hogy átverés az egész... emlékezz vissza volt 3D-s Simpson rész is!!!

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Zsiga

Asszem itt az ideje hogy lassan elkérjem valakitől a Futurama-t DVD-n. :D

Tycho

Quote from: Zsiga on 2006-10-25, 22:45:42
Asszem itt az ideje hogy lassan elkérjem valakitől a Futurama-t DVD-n. :D
mondani akartam hogy fent van a dailymotion.com-on, de leszedték  :comp: :morci:

RE@L

Ne is mondd, hogy fogom most megnézni az 5. évadot? :( Lusta vagyok várni sokat DC-re...

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Fazék

#315
Quote from: RE@L on 2006-10-25, 23:33:59
Ne is mondd, hogy fogom most megnézni az 5. évadot? :( Lusta vagyok várni sokat DC-re...
nékem megvan a teljes (hála kikuchiyo mesternek ) szóval ha jössz következő sörözésre (bár igaz, hogy kicsit messze van még a jövő hét), akkor oda tudom adni :)

szerk: persze ugyanez vonatkozik rád is Zsiga, szóval tudok neked is juttatni egy példányt gond nélkül, ugyebár egyedüli hátránya a dolognak, hogy 1 hét múlva :)

sirtomi

Nekem meg küldjétek el postán! :D

RE@L

Mindent elkövetek hogy el tudjak menni :) !!! Nagyon hálás lennék érte!!! Esetleg tudok adni Pinocchio  (négyzetgyök) 964 DVD-t cserébe!

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Tycho

Fazék bátsi!!! én is kéééreeek én is kéééreeek!  :_piszka: :D  :angyali: (streamelve láttam csak és csak az a rész van meg ami a dailymotionon hibásan volt feltöltve.. (5. évad 5. rész - Kif gets knocked up a notch )

Fazék

#319
úgy néz ki kénytelen leszek megosztani a feladatot kikuchiyo-val :haha:
amúgy ezen oldal alapján mondjátok meg hányadik résztől kell, jelezzétek PM-ben és kií khm, szóval megvesszük mindenkinek igény szerint :D

szerk: FONTOS! a "Prod #" oszlopot nézzétek és az alapján mondjátok a hiányzó epizódokat, mert nekem ezzel a számozással van meg... (bár egye-fene mondhatjátok rendesen is, az ottani sorrend szerint, talán nem leszek béna és jól válogatom ki :))

Raggie

Fazék előlépett terjesztővé?! :D :cool:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zsiga

Én elvileg hétfőn megkapom kikuchiyotól, onnantól be tudok szállni én is a terjesztésbe. :)

Fazék

Quote from: Zsiga on 2006-10-26, 16:30:11
Én elvileg hétfőn megkapom kikuchiyotól, onnantól be tudok szállni én is a terjesztésbe. :)
:eek: fúúú a mocsok! lenyúlja a vevőimet :3x3:  :lazza:


sirtomi

Quote from: Fazék on 2006-10-26, 16:31:23
:eek: fúúú a mocsok! lenyúlja a vevőimet :3x3:  :lazza:
Vevők??? Azt hittem ez ingyenes szolgáltatás  :haha:

Nakedape

#324
Quote from: sirtomi on 2006-10-26, 17:13:54
Quote from: Fazék on 2006-10-26, 16:31:23
:eek: fúúú a mocsok! lenyúlja a vevőimet :3x3:  :lazza:
Vevők??? Azt hittem ez ingyenes szolgáltatás  :haha:
ingyen hogy adhatná az eredetit :confused: nem eredeti megy hogy lenne nekije :confused: :rotfl:

ON:
erre emlékszik még valaki
http://us.imdb.com/title/tt0098888/

anno jónak emlékszem rá, dde nagyon rég s fiatalon  láttam.. lehet h ránézek..:)

mondjuk imdb ont elég bíztató
valakinek emlék?


update: http://www.youtube.com/watch?v=Tk6dZw7wxAw&NR

a nagydrab ember meg vészhelyzetismerős :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta

Quote from: Nakedape on 2006-10-26, 17:43:41
valakinek emlék?
egyeztessük óráinkat...

Nekem anno, kb. 13-14 évesen bejött, de csak ordó 15 epizódot láttam belőle. Jópofaság volt.
Rémlik Parker, az idegesítő kishúg, a gitáros haver, a lassú felfogású óriás Kubiac (aki szerepelt az ER-ben is), az igazgatónő, akinek az ajtaján mindig betört az üveg, az étterem ami a törzshelyük volt...

Tycho

hmmm :D én is úgy emlékszem rá mintha jókat röhögtem volna közben :jee: ... nem tudom.. megnéztem a pilot epizódot, lehet hogy ma a karfát szaggatnám rajta kínomban  :lul: de lehet hogy ma is bejönne :)

az egyik legmegamaradtabb dolog belőle az amikor Kubiac agya túlterhelődik valami nagy meccs előtt pedig már üvegbúrába zárják be hogy ne halljon semmit :D  :muhahah:

SaiyaGin

Quote from: Nakedape on 2006-10-26, 17:43:41
valakinek emlék?


update: http://www.youtube.com/watch?v=Tk6dZw7wxAw&NR

Azon kevés sorozatok egyike, amit néztem! :jee:
Jerry kabátja pwnz! :lazza:

Ramiz

A Jericho és a Heroes című most futó sorozatokat nézi valaki? Ismerősöm ajánlgatta őket. Én is kíváncsi lettem. Esetleg még kiírva is lehet valakinek belőlük? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

roderick

Heroes az nagyonjó, de sztem majd akkor nézze meg az ember ha minden rész kijött már, mert én körömágyig lerágom a körmeim az új részek várása közben. Eléggé egyedi hangulata van és eddig sikerült hoznia azt a :wtf: érzést minden részben amit a Lost csak nagyonritkán volt képes.

Másik nagyonjó most indult sorozat pedig a Dexter. Egy szerethetö törvényszéki szakértö, aki mellesleg szociopata sorozatgyilkos, mindennapjait mutatja be a napos Miami-ban. Elején kicsit ódzkodtam az ötlettöl, de utánna magával ragadott a sorozat beteg fekete humora. Asszem majd ha gazdag leszek megis rendelem a könyvet ami alapján csinálják.

Parker Lewis meg tényleg jó volt fiatalon, bár azért eléggé ellaposodott egy idö után :)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.