Main Menu

Hardware

Started by Kuroi Tenshi, 2006-05-07, 15:21:38

Previous topic - Next topic

sirtomi

Há baz ez kemény. De hogy játszott az a fickó, meg akart ölni valakit vagy minek suhintott akkorát :D

.Attila

#151
Quote from: Darkstar on 2006-12-03, 01:52:07
Quote from: Necrid^ on 2006-12-03, 01:49:44
Click
Ő még jól járt, láttam képeket egy betört képernyőjű 60 collos plazmáról valahol, az ugyanígy történt. :D



http://www.wiihaveaproblem.com/

TurboK

Quote from: sirtomi on 2006-12-04, 12:34:50
Há baz ez kemény. De hogy játszott az a fickó, meg akart ölni valakit vagy minek suhintott akkorát :D
A kérdés inkább az hogy miért engedte el a távirányitót suhangatás közben?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

.Attila

Quote from: TurboK on 2006-12-06, 01:03:58
Quote from: sirtomi on 2006-12-04, 12:34:50
Há baz ez kemény. De hogy játszott az a fickó, meg akart ölni valakit vagy minek suhintott akkorát :D
A kérdés inkább az hogy miért engedte el a távirányitót suhangatás közben?

Nem engedte el, kicsúszott a kezéből. A biztosító zsinór meg elszakadt, azt mutogatta a végén.

TurboK

Quote from: .Attila on 2006-12-06, 01:07:44
Quote from: TurboK on 2006-12-06, 01:03:58
Quote from: sirtomi on 2006-12-04, 12:34:50
Há baz ez kemény. De hogy játszott az a fickó, meg akart ölni valakit vagy minek suhintott akkorát :D
A kérdés inkább az hogy miért engedte el a távirányitót suhangatás közben?

Nem engedte el, kicsúszott a kezéből. A biztosító zsinór meg elszakadt, azt mutogatta a végén.
Akkor meg mért nem markolta meg emberesebben? A teniszütő sem repül ki az ember markából csak úgy, pedig ahhoz még biztositó zsinór sincs.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

.Attila

Quote from: TurboK on 2006-12-06, 14:43:43
Quote from: .Attila on 2006-12-06, 01:07:44
Quote from: TurboK on 2006-12-06, 01:03:58
Quote from: sirtomi on 2006-12-04, 12:34:50
Há baz ez kemény. De hogy játszott az a fickó, meg akart ölni valakit vagy minek suhintott akkorát :D
A kérdés inkább az hogy miért engedte el a távirányitót suhangatás közben?

Nem engedte el, kicsúszott a kezéből. A biztosító zsinór meg elszakadt, azt mutogatta a végén.
Akkor meg mért nem markolta meg emberesebben? A teniszütő sem repül ki az ember markából csak úgy, pedig ahhoz még biztositó zsinór sincs.

Azt kérdezd meg tőle ;) De nem ez az egyetlen eset, sőt! Nézd meg a linket, ott több eset is van.
Egyébként az egyértelűen a Nintendo hibája, hogy a biztosító madzag elszakadt.

Bruce

Quote from: TurboK on 2006-12-06, 14:43:43

Akkor meg mért nem markolta meg emberesebben? A teniszütő sem repül ki az ember markából csak úgy, pedig ahhoz még biztositó zsinór sincs.
Csak tippek, de nem azért, mert:
1) Ez gondolom műanyag, és mint olyan csúszik, ellentétben a teniszütővel, ami azért csak be van vonva valami csúszásgátló izével.
2) Na meg próbálj valamit úgy jó szorosan megmarkolni, hogy közben nyomogatod a gombokat is... bár ez is csak sejtés, de gondolom nem elég vele hadonászni, hanem a megfelelő gombot is nyomva kell tartani. Ezt nem láttam azokon a videókon, amikkel találkoztam :rolleyes:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Draconire

Quote from: Darkstar on 2006-12-03, 01:52:07
Quote from: Necrid^ on 2006-12-03, 01:49:44
Click
Ő még jól járt, láttam képeket egy betört képernyőjű 60 collos plazmáról valahol, az ugyanígy történt. :D
[spoiler][/spoiler]
Amúgy szerintem a Nintendo titkos megállapodást kötött más nagyobb cégekkel...I smell a conspiracy >_>

sirtomi

Quote from: Bruce on 2006-12-06, 19:40:27
2) Na meg próbálj valamit úgy jó szorosan megmarkolni, hogy közben nyomogatod a gombokat is... bár ez is csak sejtés, de gondolom nem elég vele hadonászni, hanem a megfelelő gombot is nyomva kell tartani. Ezt nem láttam azokon a videókon, amikkel találkoztam :rolleyes:
A géphez adott Wii sport játékban elég csak hadonászni :)

Bruce

Quote from: sirtomi on 2006-12-06, 22:11:13
Quote from: Bruce on 2006-12-06, 19:40:27
2) Na meg próbálj valamit úgy jó szorosan megmarkolni, hogy közben nyomogatod a gombokat is... bár ez is csak sejtés, de gondolom nem elég vele hadonászni, hanem a megfelelő gombot is nyomva kell tartani. Ezt nem láttam azokon a videókon, amikkel találkoztam :rolleyes:
A géphez adott Wii sport játékban elég csak hadonászni :)
Hát akkor ebben tévedtem...  :redface: De azért egy távirányítóval akkor sem hadonásznék túl nagy erővel, főleg ha valakinek izzad a keze... ez pedig akár hogy is nézem, egy távirányító :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

sirtomi

Néztem pár videót és eléggé beleélik magukat az emberek. Csapkodnak rendesen :D
Lehet hogy én is elég erőteljesen bokszolnám a levegőt :)

Soldier

#161

.Attila

#162
Quote from: Soldier on 2006-12-07, 17:56:11
wii contr on pc :| egyszerüen
http://www.youtube.com/watch?v=asY_I8y6C0M
érdekes ,  :lol:

pontos leirás ,mit hogyan
http://www.gamekapocs.hu/hir/6110/%CDgy+kell+egeret+emulalni+a+Wii+kontrollerevel

Csak 2 percet néztem, mert semmi értelme. Ezzel nem lehet gyorsan célozni, innentől kezdve meg hogyan játszol HL2-t?

Soldier

#163
Quote from: .Attila on 2006-12-07, 18:32:10
Quote from: Soldier on 2006-12-07, 17:56:11
wii contr on pc :| egyszerüen
http://www.youtube.com/watch?v=asY_I8y6C0M
érdekes ,  :lol:

pontos leirás ,mit hogyan
http://www.gamekapocs.hu/hir/6110/%CDgy+kell+egeret+emulalni+a+Wii+kontrollerevel

Csak 2 percet néztem, mert semmi értelme. Ezzel nem lehet gyorsan célozni, innentől kezdve meg hogyan játszol HL2-t?

én egy szvl sem mondtam hogy ez jo!
en ...-ba sem fogom megcsinalni érdekeség kép raktambe es lehet valkit érdekel ennyi<-
amugy egyetértek veled.. nekem nem kell magyarazni mivel lehet célozni és mivel nem  :ejj: : :lazza:

.Attila

Nyugi, csak a véleményemet mondtam, nem személyeskedtem. Te postoltad, téged idéztelek, ennyi.

Soldier

Quote from: .Attila on 2006-12-07, 20:07:22
Nyugi, csak a véleményemet mondtam, nem személyeskedtem. Te postoltad, téged idéztelek, ennyi.

oksi :P lehet tul löttem a célon picit sry :)

thrall

nem lett volna balesetbiztonyágosabb egy egyszerű zsineg helyett mondjuk csószásgátlóval bevonni a wii kontrollert, meg rakni rá egy olyan bigyót, ami tépőzáras és rá kell erősíteni a kezedre? akkor kevesebb ember TV-je menne tönkre

RE@L

Szerintem elég lenne egy csuklópánt a bal*asz embereknek. Miért a Nintendo lenne a hibás ha nem bírják megmarkolni azt a távirányítót? Baseball ütő is ki tud repülni a kezedből ha nem szorongatod...

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

thrall

nemtom, mondjuk én nem szorongatnám úgy a wii kontrollert, mint egy baseball ütőt, hisz az egyik műanyag és vannak benne chip-ek stb-k a másik meg fa

sirtomi

Lehet hogy műanyag, de ha egy kis szorongatástól tönkremenne elég gagyi lenne. Az elhajítottak is egyben maradtak, ahogy láttam :)

thrall

jó, biztos nem gondoltak az ilyen elvadult emberekre, de azért mondjuk egy kicsit megredőzhették volna... már majdnem minden toll-om van csúszásgátló, erre mért nem lehetett rakni?

sirtomi

Quote from: thrall on 2006-12-07, 21:51:05
jó, biztos nem gondoltak az ilyen elvadult emberekre, de azért mondjuk egy kicsit megredőzhették volna... már majdnem minden toll-om van csúszásgátló, erre mért nem lehetett rakni?
Oké, ezzel egyetértek, tehetek volna rá legalább valami gumi bevonatot. Valamiért erre nem gondoltak. Lehet hogy a következő legyártott szérián már lesz valami.

.Attila

Quote from: RE@L on 2006-12-07, 21:23:15
Szerintem elég lenne egy csuklópánt a bal*asz embereknek. Miért a Nintendo lenne a hibás ha nem bírják megmarkolni azt a távirányítót? Baseball ütő is ki tud repülni a kezedből ha nem szorongatod...

A vásárlókat lehet bal*asznak nevezni, de legközelebb lehet, hogy nem veszik meg a terméket. Vagy lehet, hogy néhány/sok vásárlót elriasztottak ezek a dolgok. (hangsúlyozom: lehet)
Ne menj el terméktervezőnek, mert éhen fogsz halni.

sirtomi

Nem hiszem, hogy ez elriasztott volna néhány vevőt, inkább óvatosságra inti őket és esetleg ők már figyelni fognak erre is :)

Rounin

Quote from: sirtomi on 2006-12-07, 22:02:46
Nem hiszem, hogy ez elriasztott volna néhány vevőt, inkább óvatosságra inti őket és esetleg ők már figyelni fognak erre is :)

Vagy perelni ;).

RE@L

#175
.Attila légyszíves hagyd már abba a trollkodásod. Azért mert ps fanboy vagy. Igenis megveszik, emlékezz vissza anno Nintendo trademarkos védőkesztyű volt, mert bizonoy omniózus jázék a kontrollerrel izületgyulladást okozott, http://news.bbc.co.uk/1/hi/sci/tech/671601.stm . Wii meg eléggé kelendő, és eléggé jó móka, sőt annyira hogy énis biztos fogok venni pedig nagyon nem terveztem hiszen most vettem ps2 őt. Telefonodat se vagdosod a földhöz vagy teszed csap alá hiába por csepp és ütésálló. Ez a wii távirányító dobálás majdnem olyan mint az hogy ne rakd a mikróba a macskád. Azért senki se gondolja már hogy egy nyavajás textilmadzag majd megfogja.

Tessék már van wii-hez is: http://wii.qj.net/Clammy-hands-Use-the-Wiimote-Skid-Proof-Gloves-/pg/49/aid/74062

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

.Attila

Quote from: RE@L on 2006-12-07, 22:17:54
.Attila légyszíves hagyd már abba a trollkodásod. Azért mert ps fanboy vagy.

Szó sincs arról, hogy ps fanboy vagyok. Ha volna felesleges pénzem, én is kipróbálnám, pusztán a ps-t részesítem előnyben, nem a hardware miatt, hanem a játékok miatt.

Trollkodás: gondold csak át, ki trollkodik (de hülye szó). Ha bal*aszozza le az embereket?
Szerinted az emberek szándékosan vágják a falhoz az irányítót? Ott egy video, gyerek mondja, hogy totál összeizzadta az irányítót. Műanyag + izzadság = csúszik mint a fene. Ez ellen lehetne tenni, és biztos, hogy nem fogja 50-100 dollárral megdobni a cucc árát, hogy raknak rá vmit (javaslatokat olvashatsz előző postokban, volt pár értelmes).

A mikro példád meg nevetséges. Érvelj normálisan, beszélgethetünk, csak mellőzd a felesleges érzelmi részeket és olyan emberek sértegetését, akiket még csak nem is ismersz. Könyörgöm, még nem is volt a kezedben ilyen irányító, nem beszélhetsz tapasztalatból!

RE@L

#177
Megbocsáss azért mert neked nincs nem lehetsz fanboy? Nem elöszőr jön elő hogy ha tehetnéd akkor te ps3-at vennél és kész... Összeizzadja, igen kicsit lehet letenni a kontrollert. Inni egy kis limonádét, könnyíteni magadon. Nekem ne mond hogy csak úgy véletlenül elrepül a kezemből akkor nem én vagyok a hibás hanem a Nintendo... Érvelj normálisan? Érveltem. Ottvan Nintendo megtette már egyszer, mostis megteszi inkább ad hozzá védőkesztyűt. De képzeld pinpongütő volt már, és igen elrepült a kezemből ha nem fogtam erősen....

Izzadság ellen egyik konkurens se tesz semmit. Egy fazon milliomos lett ebből, gyártott selyem izzadásmentes felületeket különböző kontrollerekre.... Ez olyan extra mint hogy te veszel AC Milanos autókárpitot. Fiat kereskedés nem fog szériatartozékként adni neked ilyet ha neked ilyen igényed van...

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

.Attila

Na, ezt kértem, mindenféle extra megjegyzések nélkül elmondani (leszámítva az első mondatot), amit akarsz, megy ez így is, nem?
Ja, és van PS1-em és PS2-öm is, utóbbi vagy már 2,5 éve asszem, előbbi természetesen még régebbről. És mondom, én nem PS fanboy vagyok. Én FFVII, Chrono Cross fanboy vagyok. Megveszek a Square (most már Square Enix) játékokért, nekem ők kellenek, nem a PS, dehát PS-re jönnek ki.

thrall

Quote from: RE@L on 2006-12-07, 22:17:54Telefonodat se vagdosod a földhöz vagy teszed csap alá hiába por csepp és ütésálló
Ezt cáfolom, edig 2* úgy vágtam a fölhöz a telefont, hogy majd 2 méterről visszarepült hozzám, mert ideges lettem telefon közben. De a törésesztet túlélte... mostmár nem végdosom oda, emrt megígértem barátnömnek