Keresek egy filmet/zenét

Started by Suszi, 2006-09-16, 11:54:58

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: GreenDefender on 2007-02-12, 00:26:00
Ohh kössz...Valószínű az az oka hogy Torrentezni nem szeretek ...azért kivételt teszek ilyen esetben :jee:
Ha a torrent nem jó, akkor a nipponsei IRC csatiján is megtalálod. ;)
http://nipponsei.minglong.org/packlist/archive/
#Nipponsei@irc.rizon.net

Fazék

#151
Egy barátomnak kéne egy akármilyen 1928-as angliai film, amiből tarthat 5 perces előadást.
vagy már egy 1928-as plakát is segítene rajta.
tipp torrent ed2k link, bármit szívesen fogad. köszi :)

szerk: imdb-n 129 a kritériumoknak megfelelő filmet dobott ki, de amire eddig rákerestem emule-ban ill. torrentharvesterben, egyiket sem találtam...

szerk2: esetleg hol van esély ilyen régi filmek gyors letöltésére?

imdb szerint alfred hitchcock bácsi 3 filmet is szült ebben az évben, pl azok is megfelelnének :)

Ramiz

Ha nem találsz valami híres filmet abból az évből (mondjuk valami legendás horror vagy ilyesmi), akkor elég esélytelen...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-02-13, 18:26:36
Egy barátomnak kéne egy akármilyen 1928-as angliai film, amiből tarthat 5 perces előadást.
vagy már egy 1928-as plakát is segítene rajta.
tipp torrent ed2k link, bármit szívesen fogad. köszi :)

szerk: imdb-n 129 a kritériumoknak megfelelő filmet dobott ki, de amire eddig rákerestem emule-ban ill. torrentharvesterben, egyiket sem találtam...

szerk2: esetleg hol van esély ilyen régi filmek gyors letöltésére?

imdb szerint alfred hitchcock bácsi 3 filmet is szült ebben az évben, pl azok is megfelelnének :)
http://www.cinema-obscura.com/
Én itt nézelődnék.

Solid Snake

Quote from: Fazék on 2007-02-13, 18:26:36
imdb szerint alfred hitchcock bácsi 3 filmet is szült ebben az évben, pl azok is megfelelnének :)

Nahát, nem is tudtam, hogy Hitchcock már olyan korán készített filmeket...  :eek:

Member

Valaki tud segíteni az Undead című "remekmű" megszerzésében? :) Magyarul "Zombik városa" néven jött ki, talán jobb is lenne magyarul, de az angol is perfekt. Állítólag annyit lehet röhögni rajta, hogy könnyezik az ember. :D

chilip

Quote from: Member on 2007-02-22, 21:31:47
Valaki tud segíteni az Undead című "remekmű" megszerzésében? :) Magyarul "Zombik városa" néven jött ki, talán jobb is lenne magyarul, de az angol is perfekt. Állítólag annyit lehet röhögni rajta, hogy könnyezik az ember. :D

nem a hullajó-ról beszélsz?

Pirula

Ha erről a filmről van szó akkor itt a torrent hozzá.

Randal

Halihó!

Engem ez a film érdekelne de nagyon.
http://imdb.com/title/tt0101550/

Réges rég vetítették vagy a tv2-n avgy az rtl-en, de azóta sehol se találtam:(
Olyan Lovecraftos érdekes film, csak sajna pont a végéről maradtam le, pedig akkor jött Ő...

Ha esetleg valaki ki tudna segíteni vele naaagyon megköszönném:D

Member

Quote from: Pirula on 2007-02-22, 22:46:42
Ha erről a filmről van szó akkor itt a torrent hozzá.
Ez az, ez az, köszönöm, majd hétvégén leszedem! :D
A meteoritok és a halászfalu stimmel, csak az "elvont parasztbácsi" maradt ki a jellemzésből: :lol:

Member

Quote from: Pirula on 2006-12-28, 22:19:21
Majd írd be hogy végül is mi a címe mert most már én is rohadtul kíváncsi vagyok rá.
Jobb későn, mint soha. :)
"Iron Maiden - Fear of the dark" a Graveworm feldolgozásában. ;)

Ramiz

Quote from: Randal on 2007-02-22, 23:06:27
Halihó!

Engem ez a film érdekelne de nagyon.
http://imdb.com/title/tt0101550/

Réges rég vetítették vagy a tv2-n avgy az rtl-en, de azóta sehol se találtam:(
Olyan Lovecraftos érdekes film, csak sajna pont a végéről maradtam le, pedig akkor jött Ő...

Ha esetleg valaki ki tudna segíteni vele naaagyon megköszönném:D
Torrent Harvester Is Your Frien... Your God :__devil:
És köszi a tippet. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Randal

Ramiz: Köcce:)
Találtam akkor egy újabb torrentkeresőt:D

Ramiz

Quote from: Randal on 2007-03-06, 11:24:49Találtam akkor egy újabb torrentkeresőt :D
Ha tudsz jobb keresőt, szólj. :)

Keresek témához: a Márkus-féle szinkronos Rózsaszín párduc visszatér kéne nagyon, és nem sikerült időben leszednem az el-sl-ről... :( Valakinek megvan digitalizálva?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Keresem a First on the Moon (Первые на Луне) c. orosz áldokumentumfilmet.
Arról szól, hogy nem is Armstrongék jártak először a Holdon, hanem egy szovjet pilóta a 30-as években. :)

Failure is the default option

Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2007-03-06, 20:43:04
Keresem a First on the Moon (Первые на Луне) c. orosz áldokumentumfilmet.
Arról szól, hogy nem is Armstrongék jártak először a Holdon, hanem egy szovjet pilóta a 30-as években. :)



Az igen.  :lol:
Akkor az tényleg ál.  :3x3:

Szerk: Most látom, hogy 2005-ös film. Nem semmi. Hidegháború idején el is tudnék képzelni egy ilyen filmkészítést a ruszkik részéről, na de így...  :smile:

Kuroi Tenshi

Akkor olvasd el rendesen azt a wikicikket :)
Ha jól látom, nem az volt a cél, hogy hamis dokumentumfilmet
csináljanak, hanem hogy bemutassák, milyen jól el tudott tussolni
a szovjet rendszer kudarcokat, és hiába van kiváló ... emberi
erőforrásuk (má' magyarul se tudok!  :lul: hogy van ez magyarul?),
ha azt elfecsérlik, elvesztik, leölik, vagy megtörik. Legalábbis a
wikicikk szerint.

Member

Sajnos Google nem segített, nincs meg vkinek az a paródia-zene, amiben Pavarotti stílusát ötvözik a death metallal? :confused:
(szokásosan hülye kérés)

minuszmiki

#168
Nemtudom, hogy erre (Sepultura and Pavarotti - Roots Bloody Roots)gondoltál-e, nekem ez ugrott be elsőre.

edit: A nuclaerblast.de egyik fórumján olvastam épp most az alábbiakat:

"Its not even Sepultura, read- "The recording entitled "Sepultura vs. Pavarotti - Roots Bloody Roots circulating on the Internet in MP3 was in fact done by German band J.B.O. - contrary to popular belief, it does not contain any of the supposed singers' voices".

Mindenesetre eléggé  :lol:

Member

Quote from: minuszmiki on 2007-03-15, 23:57:36
Nemtudom, hogy erre (Sepultura and Pavarotti - Roots Bloody Roots)gondoltál-e, nekem ez ugrott be elsőre.
[spoiler][/spoiler]
:D :D :D
Sajnos elsőre egy natúr Sepultura számot fogtam ki torrenten, a másodiknak már szerel a címében is a nagy tenor, az már csak az lesz. :rolleyes:
(Ez még lolabb, mint a "One bullet left" 6 feet under + Ice T :haha: )

minuszmiki

#170
Quote from: Member on 2007-03-16, 02:02:32
[spoiler][/spoiler]

Nana  :ejnye:

egyébként a link egy direct downloadra mutat  :smile:

Eberinu

Japán D'n'B-t keresnék, ha valaki tud ilyen előadót,ossza meg velem, köhhhí:D

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Atomic Fireballs típusú zenét keresek, amelyben azonban női énekes van! Tehát swing/blues/rock/ska típusú zenét, de főleg SWING, legyen benne trombita és legyen pörgős lehetőleg... Ismertek ilyent? :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

erről hallott valaki valamit, azon túl, hogy extra-giga B kategória? :haha:

Fazék

Quote from: Tycho on 2007-03-18, 23:45:39
erről hallott valaki valamit, azon túl, hogy extra-giga B kategória? :haha:
jézusom, erről a filmről már korábban is hallottam, de csak most látom, hogy L. Ron Hubbard a csodálatos szcientológia atyja felelős az alapjául szolgáló novelláért :haha:
hát ez jobb lehet, mint gondoltam :D

Zsiga

Quote from: Tycho on 2007-03-18, 23:45:39
erről hallott valaki valamit, azon túl, hogy extra-giga B kategória? :haha:
Akár még "jó" is lehet, de ahogy megláttam Hubbard nevét egyből kinyílt a bicska a zsebemben...  :morci:

Tycho

#177
Quote from: Zsiga on 2007-03-19, 00:03:13
Quote from: Tycho on 2007-03-18, 23:45:39
erről hallott valaki valamit, azon túl, hogy extra-giga B kategória? :haha:
Akár még "jó" is lehet, de ahogy megláttam Hubbard nevét egyből kinyílt a bicska a zsebemben...  :morci:

Hát jah... De ugyanakkor Travolta és Forest Whitaker játszik benne! :haha:

Fazék

Quote from: Tycho on 2007-03-19, 00:27:38
Quote from: Zsiga on 2007-03-19, 00:03:13
Quote from: Tycho on 2007-03-18, 23:45:39
erről hallott valaki valamit, azon túl, hogy extra-giga B kategória? :haha:
Akár még "jó" is lehet, de ahogy megláttam Hubbard nevét egyből kinyílt a bicska a zsebemben...  :morci:

Hát jah... De ugyanakkor Travolta és Forest Whitaker játtszik benne! :haha:
ja, most már rátehetik a dobozra, hogy "OSCAR WINNER FOREST WHITAKER" :haha:
vszleg ő sem ezzel a filmjével büszkélkedik a legtöbbet :__devil:

Ramiz

Hubbard egy farok, de attól még lehet fantáziája, mint író.

(BTW: játszik)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!