Keresek egy filmet/zenét

Started by Suszi, 2006-09-16, 11:54:58

Previous topic - Next topic

Fubenalvo


Lythis

Még régebben láttam mittoménmelyik csatornán azt a klippet, amiben valami sivatagban mászkál egy "madármúmia" (madár arca van, de egyébként antropomorf, csak be van fáslizva). Elcsászkál valami kúthoz valami templomban, ott jól belenéz, aztán a végére már ilyen "high-tech" szárnyakat is növeszt. Arra lennék kíváncsi, hogy valaki esetleg tudja e, hogy ki az előadó, illetve hogy mi a szám címe.
(ha jól emlékszem nem nagyon volt benne vokál, ha ez segít valamit)

kikuchiyo

Failure is the default option


frozenstein

A Rizelmine második endingje(Rie Kugimiya - To My Husband) beszerezhető valahonnan? Gendou oldalán nincs fenn.

noriko

Quote from: frozenstein on 2007-09-27, 17:41:25
A Rizelmine második endingje(Rie Kugimiya - To My Husband) beszerezhető valahonnan? Gendou oldalán nincs fenn.
http://www.sendspace.com/file/65ie7y (link a lap alján)
"I wish I could, but I don't want to."

frozenstein


Fubenalvo

Smov - Barrel house funk című számot se emule-on se DC-n nem sikerült meglelnem. Aki esetleg találkozik vele, kérem szóljon!

chilip

az Angel nevű TV sorozat nyitózenéje kellene (aki nem vágná elsőre, ez az a vámpíros a Buffy mellett, asszem az a nyomorék Spike mind2 sorozatban is szerepel... :D )

Draconire

Afromania albumokat/singleket/akármit keresek.
Jelenleg két single van meg tőlök: a Gurren Lagann ED-s és a Kiba ED-s, bármi mást szívesen látnék.  :smile:

chilip

íme egy részlet: << részlet >> - az "X" című animéből van (24-es rész 4:41-től, természetesen a usteam-es OP nélküli verzió) leszedtem az összes elérhető soundtracket és MINDEN számot megtaláltam, csak ennek a forrását nem  :frown: ha vki netalántán tudná/meglenne neki az eredeti, írjon má vissza és küldje el... nagyon ütős ritmus - egyébként a szám címét én találtam ki oda, az nem az igazi csak vhogy elneveztem hasból  :szemuveges:

Próféta

Quote from: chilip on 2007-10-17, 18:20:31leszedtem az összes elérhető soundtracket és MINDEN számot megtaláltam, csak ennek a forrását nem  :frown:
Ugyanígy vagyok vele, már vagy öt éve. Én is nagyon örülnék, ha valaki tudna segíteni.
Remény még van, kábé ennyi idő után tök véletlenül sikerült megtalálni a GITS egyik zenéjét, szóval minden lehet...

noriko

Quote from: Gmer on 2007-10-14, 12:23:54
Afromania albumokat/singleket/akármit keresek.
Jelenleg két single van meg tőlök: a Gurren Lagann ED-s és a Kiba ED-s, bármi mást szívesen látnék.  :smile:

singleből annyit találtam, hogy elvileg 3 van, és itt a hiányzó: Keroro ED8 - Eien ni

Quote from: chilip on 2007-10-10, 07:53:36
az Angel nevű TV sorozat nyitózenéje kellene
i got lucky, úgyhogy egyből 4 féle verziót kapsz :D Angel OP
"I wish I could, but I don't want to."

Fubenalvo

M1en van az "A la carte" című poiltikai kajálós műsor. Annak a bevezetőzenéje egy nagyon szép zongorajáték. Ezt nem tudja valaki milyen címen találom meg?

Draconire

Quote from: noriko on 2007-10-18, 00:21:25
Quote from: Gmer on 2007-10-14, 12:23:54
Afromania albumokat/singleket/akármit keresek.
Jelenleg két single van meg tőlök: a Gurren Lagann ED-s és a Kiba ED-s, bármi mást szívesen látnék.  :smile:
singleből annyit találtam, hogy elvileg 3 van, és itt a hiányzó: Keroro ED8 - Eien ni
:merci:

.Attila

Jazz/blues keresésben nem volt most szerencsém, egyelőre feladom, keresek viszont funkyt. Tomo Fujitától hallottam kettőt-hármat, vmi olyasmi kéne.
Ha vkinek van Tomo Fuji zenéi, esetleg tudja, honnan lehetne letölteni, azt kérem, ne tartsa magában :)

Solid Snake

The Black Mages II - The Skies Above

Ha valaki mp3-ban meg tudná szerezni, azt hálásan megköszönném.  :angyali:

Zsiga


Solid Snake

Köszi, nagy nehezen lejött.  :D

Fubenalvo

Ezt vagy ilyen stílusú zenét keresek. Valaki tud segíteni?
A zene az MTV1 A La carte című műsorának bevezetőjéből van felvévve.

GreenDefender

Üdvözlet! Keresek egy OST-t . Az anime címe "Beck". Nagyon tetszik a zenéje de csak használhatatlan torrenteket találtam... direktletöltés is jöhet, csak élő legyen a link. ELŐRE IS KÖSZI!

Zsiga

Quote from: GreenDefender on 2007-10-29, 01:07:13
Üdvözlet! Keresek egy OST-t . Az anime címe "Beck". Nagyon tetszik a zenéje de csak használhatatlan torrenteket találtam... direktletöltés is jöhet, csak élő legyen a link. ELŐRE IS KÖSZI!
http://tokyotosho.com/details.php?id=67720
http://nipponsei.minglong.org/index.php?section=Tracker&search=beck

GreenDefender

Merci boku! Arigato! .... :merci:

GreenDefender

Üdv! Rövid időn belül visszatértem egy kérdéssel/kéréssel.Kellene nekem egy Van Helsing OVA letöltés , illetve lehetőleg az összes Final Fantasy movie letöltése (Torrent/Direkt).Ezer köszönet és ÖRÖK HÁLA annak aki megkeresi ezeket nekem !!! :hail:

Zsiga

Quote from: GreenDefender on 2007-10-31, 00:22:56
Üdv! Rövid időn belül visszatértem egy kérdéssel/kéréssel.Kellene nekem egy Van Helsing OVA letöltés , illetve lehetőleg az összes Final Fantasy movie letöltése (Torrent/Direkt).Ezer köszönet és ÖRÖK HÁLA annak aki megkeresi ezeket nekem !!! :hail:
Hellsing OVA (első 2 rész fent van az FTP-n is)
FF Advent Children - AonE
FF Advent Children - Hitsuji
FF The Spirits Within

thrall

keresek egy olyat, hogy Belga - hello BAZ megye!!! hogyha valaki tudja, hogy honnan, akkor szóljon, metr nagyon fontos lenne megszerezni

Selba

Sziasztok!

Tud valaki olyan honlapról, ahonnan japán zenét lehet leszedni ( nem feltétlenül anime betétdalt) ? Pl.. Boa, Se7en, Beat Crusaders?
Meg egy barátom keresi a Heroic Age című anime-t.

.Attila


Zsiga

Quote from: Selba on 2007-11-05, 15:38:14
Sziasztok!

Tud valaki olyan honlapról, ahonnan japán zenét lehet leszedni ( nem feltétlenül anime betétdalt) ? Pl.. Boa, Se7en, Beat Crusaders?
Meg egy barátom keresi a Heroic Age című anime-t.
Ahogy .Attila írja, általános gyűjtőoldal a TokyoTosho.
Anime zenéket találhatsz még a Nipponsei trackerén (albumonként), vagy a Gendou-n (regisztrálni kell) illetve a Galbadia Hotel -en (számonként). És pár dolog az AsianDVDClub-on is fent van (szintén regisztrálós).

Manitu

Quote from: Selba on 2007-11-05, 15:38:14
Sziasztok!

Tud valaki olyan honlapról, ahonnan japán zenét lehet leszedni ( nem feltétlenül anime betétdalt) ? Pl.. Boa, Se7en, Beat Crusaders?
Te a Jpopsukit keresed. Elég sok minden fentvan, igazi ínyencségek is. Csak aztán seedelni vissza rendesen :ejnye: