Keresek egy filmet/zenét

Started by Suszi, 2006-09-16, 11:54:58

Previous topic - Next topic

Selba


Csomó jó számot találtam!^^ Köszönöm a segítséget^^

Fubenalvo

Ezt keresem:
Zagar & underground Divas - Wings of love

Ha valaki feltöltené valahova, nagyon megköszönném. :)

Reyhaz

elsőre rossz helyre landolt, akkor tegyük jó helyre:
keresem ezt a zeneszámot (/vagy a képen lévő albumot), ha valaki megdobna egy linkkel/torrentel/akármivel jó lenne: R.O.N - Wish (SUP remix) album képe (vigyázz nagy)
sajna eddig én sehol nem találtam... pedig elvileg az animenforadio szerint a Solty Rei zenéje, namost a leszedett ost-ban nem volt benne, csak az eredeti Clover-Wish (opening) szám..

noriko

Quote from: Reyhaz on 2007-11-10, 01:07:26
keresem ezt a zeneszámot (/vagy a képen lévő albumot)
tess
"I wish I could, but I don't want to."

thrall

keresném a Elisa di Rivombrosa sorozatot magyarul, főleg a 10. részét. de ha nincs magyarul, akkor jó nekem mondjuk angolul is, cask akkor kellene hozzá magyar felirat (barátnőm anyukájának kéne... nem kifogás :D )

Member

Vki be tudná linkelni azt az Offspring számot, amelyik úgy kezdődik, hogy "FUCK! FUCK!! FUUUUUCK!!!!!!"? :D

Draconire

Quote from: Member on 2007-11-11, 21:20:05
Vki be tudná linkelni azt az Offspring számot, amelyik úgy kezdődik, hogy "FUCK! FUCK!! FUUUUUCK!!!!!!"? :D
Tessék.

Member

Kössz szépen, bár kicsit halk. :)

Ramiz

Quote from: Member on 2007-11-11, 22:41:23
Kössz szépen, bár kicsit halk. :)

Tudod, mit mondott a tiboldaróczi plébános az adományokért könyörgő apácáknak?... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

chilip

#369
az 1998-as Merlin film zenéjét keresem (Trevor Jones írta hozzá, a filmben Merlin-t Sam Neill játszotta) - Torrentet találtam, csak az nagyon lassú... ha esetleg vkinek meglenne, megköszönném ha feltöltené

ed.: már nem lényeges, leimádkoztam :D

Member

Van vmi Santos arc, akinek van vmi Chocolade Caramello-s száma, amit haverék emlegetnek, hogy milyen lolz, nincs meg vkinek? :)

thrall

keresek ilyen filmeket mint: Mágnás Miska, Állami áruház, Meseautó(régi version), meg Latabáros filmek... remélem valaki tud segíteni, mert a google az getzy és nem segít rajtam

csacsa

Keresem a C-block Eternal Grace című számát, de nem a beat edit-eset, hanem az eredetit, ami a videóklippben is volt. Ha vki be tudná linkelni nem tudnék elég hálás lenni neki.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Nevl

Nem tudjátok, hogy megszerezhető-e valahonnan az Elizabeth The Golden Age OST-je?

The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Dreamcleaver

#374
Valaki nem tudja, honnan lehetne beszerezni a The Fall: Last Days of Gaia játék főmenü zenéjét? Galbadian nincs fent.

Ezen a youtube gameplay videón hallani:
http://www.youtube.com/watch?v=09VJzZrCkJ8

EDIT: Azóta meglett az előadó: Darkseed - The Fall. Asszem a discográfián rajta lesz.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

GreenDefender

Hali!
Újra hozzátok fordulok! a Final Fantasy VII OVA-i kellenének nekem. Név szerint: FFVII-Unlimited ; FFVII-Last Order ; FFVII-Dirge of Cerberus. Előre is köszi !!!! :merci: :merci: :hail:

chilip

#376
Dirge of Cerberus játék, nem film, és még csak PCre sem adták ki.
FFVII Unlimited - ez nem az OVA-ja, köze sincs hozzá
FFVII Last Order - ez az OVA << torrent itt (170 megás) >> és << itt - 270 megás >> - elöbbihez sok a seed-er, második jobb minőségű

GreenDefender

#377
Hali újra! köszi a linket :jee: , de biztos vagy benne hogy azok nem filmek ? ->> http://animeaddicts.hu/animecontent.php?id.1275 <<- Innen és az itt lévő linkekből gondoltam hogy azok, szerintem az is, ha nem gond akkor AA for eva, és nekik hiszek  :hehe:   :jee:

Az is igaz viszont, hogy a game borítója van kirakva képnek, hümm hümm.....

De továbbra is fenn áll a kérdés, honnan tudnám beszerezni őket? (azse gond, ha postázza vlki cd-n őket, én kifizetem)
Előre is köszi!

ui.: az Unlimited nem fontos

Zsiga

Quote from: GreenDefender on 2007-11-29, 17:49:31
Hali újra! köszi a linket :jee: , de biztos vagy benne hogy azok nem filmek ? ->> http://animeaddicts.hu/animecontent.php?id.1275 <<- Innen és az itt lévő linkekből gondoltam hogy azok, szerintem az is, ha nem gond akkor AA for eva, és nekik hiszek  :hehe:   :jee:

Az is igaz viszont, hogy a game borítója van kirakva képnek, hümm hümm.....

De továbbra is fenn áll a kérdés, honnan tudnám beszerezni őket? (azse gond, ha postázza vlki cd-n őket, én kifizetem)
Előre is köszi!

ui.: az Unlimited nem fontos
Tehát az Unlimited nem fontos. A Dirge of Cerberus-ról már chilip megírta hogy játék, a Last Orderhez pedig kaptál két linket is. Mi kéne még amit az aniDB keresője és a google nem tud megoldani? ::)

Manitu

Quote from: GreenDefender on 2007-11-29, 17:49:31
Hali újra! köszi a linket :jee: , de biztos vagy benne hogy azok nem filmek ? ->> http://animeaddicts.hu/animecontent.php?id.1275 <<- Innen és az itt lévő linkekből gondoltam hogy azok, szerintem az is, ha nem gond akkor AA for eva, és nekik hiszek  :hehe:   :jee:
Ha tudnád mennyi minden van AA-n, ami nem hogy nem anime, de mégcsak nem is film. A Kedvencem a Hayate X Blade volt, ami egy manga :eek: Annál még szóltam. FFnF kirak minden vackot, meg sem nézi, hogy hiteles-e. Én még az Anidb-nek sem hiszek 100%-osan, nem hogy AA-nak :redface:


GreenDefender

Értem, bocs a misunderstand-ért :D...szégyenlem magam hogy ilyesmit nem tudok, de hát hülyéké a világ minden szép dolga... :lol: Köszi az infót :D, és bocs a zavarásért, bár hamarosan (egy újabb nagyon jó anime után) visszatérek egy újabb OST lekérésével :)

Gregory

Keresném a 'Kockafejek' (The IT crowd) című sorozat magyar szinkronos változatát. Próbáltam google-val megkeresni, de nem nagyon talált használható linket(vagy pedig én voltam nagyon láma).

Zsiga

Quote from: Gregory on 2007-12-05, 17:13:18
Keresném a 'Kockafejek' (The IT crowd) című sorozat magyar szinkronos változatát. Próbáltam google-val megkeresni, de nem nagyon talált használható linket(vagy pedig én voltam nagyon láma).
http://seriesfree.users.smsbase.hu/sorozat.php?id=79

Gregory

Quote from: Zsiga on 2007-12-05, 17:23:52
http://seriesfree.users.smsbase.hu/sorozat.php?id=79
:merci:
Ráakadtam korábban, de megrémisztett a "200 felhasználó van előtted, majd ha ők befejezték a letöltést, te is sorrakerülsz" felirat, de ahogy nézem megy ez (viszonylag) gyorsan.

Nakedape

#384
Quote from: Gregory on 2007-12-05, 17:37:57
Quote from: Zsiga on 2007-12-05, 17:23:52
http://seriesfree.users.smsbase.hu/sorozat.php?id=79
:merci:
Ráakadtam korábban, de megrémisztett a "200 felhasználó van előtted, majd ha ők befejezték a letöltést, te is sorrakerülsz" felirat, de ahogy nézem megy ez (viszonylag) gyorsan.
én szerintem nem bírnám nem angolul nézni.. vhogy ehhez aztán pláne  illik a nyelv, egyrészt geeknyelv, intranet nyelv.. (lolz ugyebár..):) + british humor :szemuveges:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Gregory

Quote from: Nakedape on 2007-12-09, 07:08:22
én szerintem nem bírnám nem angolul nézni.. vhogy ehhez aztán pláne  illik a nyelv, egyrészt geeknyelv, intranet nyelv.. (lolz ugyebár..):) + british humor :szemuveges:
Bennem is felmerültek hasonló gondolatok(pl. kizártnak tartom, h sikerülne akárcsak fele olyan jó hangot találni Moss-nak, mint az eredeti), de így talán jobban tudom terjeszteni a környezetemben, utána meg ha tetszik nekik, akkor a második évad úgyis csak angolul van.

thrall

ismét én, remélem mostmár tudtok segíteni: Evita-hoz keresnék magyar feliratot (2 CD-s verzió).

Zsiga

Én meg jó Firefly feliratot keresek, ESiR-féle 720p-hez (asszem 23,976fps), lehetőleg olyat amiben benne vannak a kínai szövegek fordításai is, lehetőleg angolul, vagy ha magyar akkor minőségi legyen, ne olyan félrefordításokkal teli hulladék mint pl. a magyar Stargate feliratok.

Lythis

Nem tudja valaki véletlenül, hogy melyik szám megy az aktuális Johnie Walker reklám alatt (évszámos, hordógörgetéssel kezdődős)?

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2007-12-17, 00:44:16
Én meg jó Firefly feliratot keresek, ESiR-féle 720p-hez (asszem 23,976fps), lehetőleg olyat amiben benne vannak a kínai szövegek fordításai is, lehetőleg angolul, vagy ha magyar akkor minőségi legyen, ne olyan félrefordításokkal teli hulladék mint pl. a magyar Stargate feliratok.
Nincs meg a dvd-s verzió? Akkor nem kell külön felirattal vacakolnod. :) (Ha nincs meg, el tudom juttatni hozzád.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!