Keresek egy filmet/zenét

Started by Suszi, 2006-09-16, 11:54:58

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: Ramiz on 2007-12-17, 20:28:58Nincs meg a dvd-s verzió? Akkor nem kell külön felirattal vacakolnod. :) (Ha nincs meg, el tudom juttatni hozzád.)
Zsiga látványfil, szóval ha ilyen "vacak" dvd-verziót mersz ajánlani neki egy 720p helyett...

kikuchiyo

#391
Zsigának csak a feliratra van szüksége a DVD-ről, az meg ugyanolyan jó lesz az ő látványfagfil szemének... :)

BTW elég jó a Ramiz-féle DVD-riphez lévő felirat, a kínai szövegek fordításai is megvannak benne, de ha nem lennének:
http://fireflychinese.kevinsullivansite.net/

I HERD U WANT SUBS

Ha nem stimmelne az időzítés vagy a subfps, akkor ott a Subtitle Workshop.
Failure is the default option

Ramiz

Quote from: Fazék on 2007-12-17, 20:32:28
Quote from: Ramiz on 2007-12-17, 20:28:58Nincs meg a dvd-s verzió? Akkor nem kell külön felirattal vacakolnod. :) (Ha nincs meg, el tudom juttatni hozzád.)
Zsiga látványfil, szóval ha ilyen "vacak" dvd-verziót mersz ajánlani neki egy 720p helyett...
Ja igaz, ez eszembe sem jutott... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Most hogy kitárgyaltuk hogy micsoda egy köcsög vagyok hogy szeretek minden filmet az elérhető legjobb minőségben beszerezni (fogsz te még szilveszterkor térdenállva könyörögni azért a ripért Fazék... :__devil:), kiku igazán megnézhetnéd azt a linket mert nem nagyon akar működni. :) :merci:

kikuchiyo

Quote from: Zsiga on 2007-12-17, 23:29:24
Most hogy kitárgyaltuk hogy micsoda egy köcsög vagyok hogy szeretek minden filmet az elérhető legjobb minőségben beszerezni (fogsz te még szilveszterkor térdenállva könyörögni azért a ripért Fazék... :__devil:), kiku igazán megnézhetnéd azt a linket mert nem nagyon akar működni. :) :merci:

Panasz van? :)
(Nekem ugye nem kell térden állva könyörögni a ripért? :D)
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2007-12-17, 23:33:54
Panasz van? :)
(Nekem ugye nem kell térden állva könyörögni a ripért? :D)
Jaja, csúnyaronda 404. :)
(Majd meggondolom... :angyali:)

Szerk.: Most már jó. Sokat segített a gondolkodásban. :D

Fazék

a következő filmekhez keresnék torrent-et, vagy vmi egyéb könnyű letöltési módot egy kedves ismerősömnek:
Valahol Európában (1947)
Az utolsó blues (2002)
Jackie Brown - szinkronizált változat

előre is köszi

Dreamcleaver

Shakira feat Wyclef Jean- Hips Don't Lie című számának kéne a FIFA World Cup 2006-os verziója. Előre is kösz, ha valakinek esetleg megvan.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Nakedape

bbc-n most láttam, de csak a végét:

Flashmob:The Opera
http://www.flashmob.co.uk/mt/2004/09/flashmob_the_op.php

http://www.bbcresources.com/about/archive/051124_flashmob.html

nem találom sehol viszont, pedig megnézném..
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Xzone

Szóval ma adták a TV-ben a "The Man Who Knew Too Little" című filmet, Bill Murray egyik legjobb vígjátéka szerintem. És ez eszembe juttatott egy másik filmet, aminek hasonló a sztorija, csak ennek szinte az ellentéte: a főszereplő élete teljesen tönkremegy, a végén leugrik egy épület tetejéről. De nem hal meg, mert egy előre odakészített matracon landol, és közlik vele, hogy csak színjáték volt az egész. Nem tudja valaki ennek a filmnek a címét?

Selmo

Kicsit sántít a történet, de nekem ez ugrik be róla.

A tökéletesség unalmas.

Xzone

Quote from: Selmo on 2008-01-01, 20:09:59
Kicsit sántít a történet, de nekem ez ugrik be róla.

Elég halványan emlékszem már rá, de ez lesz az szerintem.  :merci:

Darkstar

A szilveszterkor nézett War-hoz kéne a falirat, ami alatta volt. Meg akarom nézetni a család többi részével is, de tapasztalatból tudom, hogy felirat nélkül erre nem lehet őket rávenni. Nekem ez a verzió van meg a filmből.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2008-01-04, 17:49:54
A szilveszterkor nézett War-hoz kéne a falirat, ami alatta volt. Meg akarom nézetni a család többi részével is, de tapasztalatból tudom, hogy felirat nélkül erre nem lehet őket rávenni. Nekem ez a verzió van meg a filmből.
Az esetleges időzítést / fps-módosítást meghagyom neked. :)

Manitu

Keresem a Firefly főcímdalát mp3-ban. Ha jól tudom van itt egy-két nagy rajongó, úgyhogy talán így gyorsabb lesz :)


Darkstar

Quote from: Zsiga on 2008-01-04, 19:28:36
Az esetleges időzítést / fps-módosítást meghagyom neked. :)
:merci:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Manitu on 2008-01-06, 02:24:21
Keresem a Firefly főcímdalát mp3-ban. Ha jól tudom van itt egy-két nagy rajongó, úgyhogy talán így gyorsabb lesz :)
http://paulaoffutt.com/wav/Firefly_Theme-The_Ballad_of_Serenity.mp3

Manitu



Liquid Snake

Valaki segítsen PLZ!!! Shühei Kita - Breakin' Through című számát nemtom leszedni sehonnan esetleg valakinek nincs meg vagy tud adni egy linket ahonnan le lehet szedni vagy valami? Nagyon kéne. ITT megtaláltam de az nem elég nekem :D

noriko

Ő megad egy mp3 rip linket. Más formában még nem nagyon jött ki, ha jól látom, de biztos csak napok kérdése. :)
"I wish I could, but I don't want to."

Manitu

Quote from: Liquid Snake on 2008-01-09, 00:32:02
Valaki segítsen PLZ!!! Shühei Kita - Breakin' Through című számát nemtom leszedni sehonnan esetleg valakinek nincs meg vagy tud adni egy linket ahonnan le lehet szedni vagy valami? Nagyon kéne. ITT megtaláltam de az nem elég nekem :D
Kérdezd meg újra márciusban. Február végéig találtam meg az új megjelenéseket, addig nincs közte.


Liquid Snake

Quote from: Manitu on 2008-01-09, 12:33:07
Quote from: Liquid Snake on 2008-01-09, 00:32:02
Valaki segítsen PLZ!!! Shühei Kita - Breakin' Through című számát nemtom leszedni sehonnan esetleg valakinek nincs meg vagy tud adni egy linket ahonnan le lehet szedni vagy valami? Nagyon kéne. ITT megtaláltam de az nem elég nekem :D
Kérdezd meg újra márciusban. Február végéig találtam meg az új megjelenéseket, addig nincs közte.

Oks thx, addig lehet csinálok egy Youtuberól felvett verzsönt :) Jobb mint a semmi addig is.

kikuchiyo

A YewTube-on találtam egy részletet a szovjet Pirx-adaptációból:
http://www.youtube.com/watch?v=e0INsjQYoQU

Enyhén (úgy három nagyságrenddel) jobbnak tűnik, mint a magyar adaptáció.

Nem tudna ehhez valaki forrást adni?
Failure is the default option

.Attila

A következőkhöz keresek magyar feliratokat:

Jeff Dunham: Arguing with myself
Ringu
The Nightmare Before Christmas (Karácsonyi Lidércnyomás)

Lurk moar megvolt, de eredménytelenül.

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-01-12, 17:48:57
A következőkhöz keresek magyar feliratokat:

Jeff Dunham: Arguing with myself
Ringu
The Nightmare Before Christmas (Karácsonyi Lidércnyomás)

Lurk moar megvolt, de eredménytelenül.
Nightmare nekem DVDn mintha meglenne. Csak hol...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: .Attila on 2008-01-12, 17:48:57
Lurk moar megvolt, de eredménytelenül.
Akkor lurk evan moar!
Konkrétan a legalapabb hely, a http://feliratok.hu/ a második kettőre ad találatot.

.Attila

Quote from: Próféta on 2008-01-13, 16:32:56
Quote from: .Attila on 2008-01-12, 17:48:57
Lurk moar megvolt, de eredménytelenül.
Akkor lurk evan moar!
Konkrétan a legalapabb hely, a http://feliratok.hu/ a második kettőre ad találatot.

Hmm... pedig errefelé jártam. De lehet, hogy csak az elsőt néztem meg, és az nem volt :)
Kösz :merci:

Kvikveg

#417
Mar megint elvesztettem egy kb 80as evekbeli szamot. Vagy lehet, hogy korabbi, nem tudom. Egy ferfi enekel, szoveg vegen "a" maganhangzora valt, es a kov skalat nyomja le egyszer, a masodik mar kis variacioval hasonlo. Most nem emlekszem semmi szovegre, a multkor is ezzel szivtam meg. Argh.
http://www.apronus.com/music/flashpiano.htm
FEFDCHCHG (ti, ta, italic egyel lejjebbi skalahoz tartozik.)
Magasabban enekli, csak ott mar elfogyott a zongora.
Na valaki tudta dekodolni?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

És aki nem tud zongorázni?

szerk.: megpróbálom gitártudásomat bevetni zongorára :D

Kvikveg

#419
A bal szelso billentyu egy C.  :haha:
Es ertekelem az erofeszitest. Virtualis rep-pont.  :tezsvir:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.