Keresek egy filmet/zenét

Started by Suszi, 2006-09-16, 11:54:58

Previous topic - Next topic

Fazék

ehhez a filmhez keresnék torrent-et: Siworae (Il Mare)
sajnos csak a The Lake House megtekintése után tudtam meg, hogy remake a film... de persze mit is vártam hollywood-tól :rolleyes:
szóval szeretném megnézni az eredetit, de egyelőre csak egy mp4 formátumú 0 seed-del rendelkező torrent-et találtam hozzá :(
előre is köszi, aki tud segíteni!

Lythis

Quote from: Lythis on 2008-08-10, 02:02:34
Tudna esetleg valaki segíteni egy működő torrentet találni a Spellcaster (<<--imdb link) c filmhez? Marha régen adták tévében is magyar szinkronnal, szóval ANNYIRA csak nem lehet ismeretlen film, viszont nem találok hozzá sehol torrentet (isohunt, torrentz.com, demonoid. Gúgli sem dobott semmi használhatót). Előre is kössz!
shameless bump. amazonon is csak vhs formátumban láttam

noriko

Quote from: Fazék on 2008-09-05, 23:48:28
ehhez a filmhez keresnék torrent-et: Siworae (Il Mare)
sajnos csak a The Lake House megtekintése után tudtam meg, hogy remake a film... de persze mit is vártam hollywood-tól :rolleyes:
szóval szeretném megnézni az eredetit, de egyelőre csak egy mp4 formátumú 0 seed-del rendelkező torrent-et találtam hozzá :(
előre is köszi, aki tud segíteni!
http://bt.avistaz.com/ innen van torrent, de szeptember 9-ig költöznek, úgyhogy addig várnod kell, hogy működjön. Kell hozzá regisztrálni, de az mégcsak email megerősítéssel sem jár.
Nem volt rossz film, de engem kicsit zavart a vége... A remake-et nem láttam, úgyhogy majd várok összehasonlítást, ha ezt is megnézted! :)
"I wish I could, but I don't want to."

Fazék

Quote from: noriko on 2008-09-06, 14:51:07
Nem volt rossz film, de engem kicsit zavart a vége... A remake-et nem láttam, úgyhogy majd várok összehasonlítást, ha ezt is megnézted! :)
engem a Lake House vége zavart rettentően és ezért szeretném megnézni az eredetit, hogy ott hogyan volt. de ha téged zavart a vége, akkor úgy tippelem, hogy [spoiler]happy end volt ott is[/spoiler], ami ha igaz, akkor nem biztos hogy akarom vesztegetni az időmet, hogy újra megnézzem ugyanazt a történetet.

nem tartottad meg véletlenül a filmet? csak mert akkor egyszerűbb lenne ellopnom tőled, semminthogy regisztrálgatni, s újból letölteni :D

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Soldier

ujabb request lenne, ha valkinek ismerös illetve csak kedvet érez segiteni: ezt keresem audioba, illetve jobb minösegü videoban. "Jet Stream - Roll to the party".  ::)

Cloud

Én igazából sorozatot keresek. Star Trek Enterprise.Viszonylag új sori és szükségem lenne valami letöltési elérhetőségre. Csak ne peer-to-peer légyszi. Netemmel nem lehet használni
:merci:

Damnatus

Quote from: Cloud on 2008-09-11, 21:11:30
Én igazából sorozatot keresek. Star Trek Enterprise.Viszonylag új sori és szükségem lenne valami letöltési elérhetőségre. Csak ne peer-to-peer légyszi. Netemmel nem lehet használni
:merci:
én ezt találtam:
http://isohunt.com/torrents/star+trek+enterprise?ihs1=2&iho1=d&iht=1

chilip

keresem egy rajzfilm címét (és ha torrentet is prezentál valaki nagyon megköszönném  :angyali: )

nos ennyire emlékszem belőle: összes szereplő patkány vagy egér. Nagyon, komor sötét sztorija van [spoiler]kisérleti egerek és patkányok voltak, akiket inteligenciával ruháztak fel és megszöktek. Összeszedték az emberek szemeteit és saját elektronikus cuccokat építettek (lift, stb. ). Ugyanúgy mint az emberek közt, itt is árulások, gyilkosságok történnek a rajzfilm alatt[/spoiler], emlékeim szerint grafikailag (bár lehet megszépíti az idő múlása :D ) nagyon szép és hangulatos volt. Valaki segítsen pls :)

teraflare


Fatal

Quote from: teraflare on 2008-09-12, 16:24:54
Pinky and the brain?  :D
What do you want to do tonight? :D
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

chilip

az nem komor és sötét világ... :D

Nakedape

Quote from: chilip on 2008-09-12, 16:59:20
az nem komor és sötét világ... :D
brain elég komor (én n em mertem beírni rá, féltem, h köveznek... :D )
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Meg volt egy ilyen Captain Planet rész is. :)

Zen

http://z0r.de/?id=786
Az ez alatt szóló szám címét be tudja vki azonosítani nekem?:D

Chilip:2 rajzfilmre emlékszek kiskoromból, az egiykben valami egér próbált beilleszkedni a rágcsálók, rovarok, stb társadalmába, nevelőszülei voltak, egy patkány bátyja, egy hangya haverja(ő lett volna a feka a sztoriban), és az időnként elég kemény életüket mutatta be. A másik vmi 4 űrpatkányról szólt, mind1iknek antenna a fején, egyiknek Mrotal Kombates-Kanos fémmaszkja, a másik vmi rocker. Ezek közül valamelyik?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone

#585
Quote from: Zen on 2008-09-12, 18:39:35
http://z0r.de/?id=786
Az ez alatt szóló szám címét be tudja vki azonosítani nekem?:D

Korn - Twisted Transistor

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

#587
közbe megtaláltam. "A NIMH titka" a címe, és ajánlom mindenkinek :)

durva volt :D anyám emlékezett erre a rajzfilmre, de nem a címére hanem csak arra hogy egy rózsabokor alatt éltek és így már kidobta a google :)

Fazék

Quote from: chilip on 2008-09-12, 22:33:31
közbe megtaláltam. "A NIMH titka" a címe, és ajánlom mindenkinek :)

durva volt :D anyám emlékezett erre a rajzfilmre, de nem a címére hanem csak arra hogy egy rózsabokor alatt éltek és így már kidobta a google :)
úúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!!! ezt én is imádtam! thx :cool:

chilip

1 nap alatt leér a DVD verzió 3 hangsávval (angol, német és francia asszem)  :Kiraly:

Member

Welcome to the NHK OSTból keresném azt a számot, ami a 14. részben van és csak azt hörgik benne, hogy "Welcome to the NHK!". :D

Solid Snake


kikuchiyo

Quote from: Fazék on 2008-09-06, 15:03:28
Quote from: noriko on 2008-09-06, 14:51:07
Nem volt rossz film, de engem kicsit zavart a vége... A remake-et nem láttam, úgyhogy majd várok összehasonlítást, ha ezt is megnézted! :)
engem a Lake House vége zavart rettentően és ezért szeretném megnézni az eredetit, hogy ott hogyan volt. de ha téged zavart a vége, akkor úgy tippelem, hogy [spoiler]happy end volt ott is[/spoiler], ami ha igaz, akkor nem biztos hogy akarom vesztegetni az időmet, hogy újra megnézzem ugyanazt a történetet.

nem tartottad meg véletlenül a filmet? csak mert akkor egyszerűbb lenne ellopnom tőled, semminthogy regisztrálgatni, s újból letölteni :D

Izé, kínos, hogy egy ilyen régi, már kissé szagló hozzászólást ások elő a sekély sírhantjából, de csak most vettem észre.

Kell még a film? Nekem megvan.
A végét nem tudom elspoilerezni, mert nem emlékszem.
Failure is the default option

Member


Solid Snake

Quote from: Member on 2008-09-19, 23:46:40
Nem lepett meg, hogy te linkelted. :D

[spoiler][/spoiler]

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2008-09-19, 22:53:53
Quote from: Fazék on 2008-09-06, 15:03:28
Quote from: noriko on 2008-09-06, 14:51:07
Nem volt rossz film, de engem kicsit zavart a vége... A remake-et nem láttam, úgyhogy majd várok összehasonlítást, ha ezt is megnézted! :)
engem a Lake House vége zavart rettentően és ezért szeretném megnézni az eredetit, hogy ott hogyan volt. de ha téged zavart a vége, akkor úgy tippelem, hogy [spoiler]happy end volt ott is[/spoiler], ami ha igaz, akkor nem biztos hogy akarom vesztegetni az időmet, hogy újra megnézzem ugyanazt a történetet.

nem tartottad meg véletlenül a filmet? csak mert akkor egyszerűbb lenne ellopnom tőled, semminthogy regisztrálgatni, s újból letölteni :D

Izé, kínos, hogy egy ilyen régi, már kissé szagló hozzászólást ások elő a sekély sírhantjából, de csak most vettem észre.

Kell még a film? Nekem megvan.
A végét nem tudom elspoilerezni, mert nem emlékszem.
jó film lehetett :)
de már megkaptam norikotól, thx :)

Nakedape

http://www.imdb.com/title/tt0089692/

ehhez torrent vagy hasonló

illetve régi nindzsás filmek lelőhelyei
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Charlie's Angels 1-2-t keresném 720p-s változatban. valaki meg tudna dobni torrent-tel, vagy egyéb jó ötlettel?