Keresek egy filmet/zenét

Started by Suszi, 2006-09-16, 11:54:58

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-10-04, 00:03:49
Charlie's Angels 1-2-t keresném 720p-s változatban. valaki meg tudna dobni torrent-tel, vagy egyéb jó ötlettel?
Az 1-hez találtam HDbits-en egy darab szar minőségű kínai HDTV-ből felvett 1080i verziót, a második részből semmi. Sorry.

Szerk.: Btw. akkora fos az a film hogy ha fizetnének se nézném meg mégegyszer, minek kell?

Fazék

Quote from: Zsiga on 2008-10-04, 00:26:58Szerk.: Btw. akkora fos az a film hogy ha fizetnének se nézném meg mégegyszer, minek kell?
mert annyira jó mindkét film, hogy legalább 3-4 évente újranézném mindkét másfél órás videóklippet :D

Nakedape

Quote from: Fazék on 2008-10-04, 00:35:59
Quote from: Zsiga on 2008-10-04, 00:26:58Szerk.: Btw. akkora fos az a film hogy ha fizetnének se nézném meg mégegyszer, minek kell?
mert annyira jó mindkét film, hogy legalább 3-4 évente újranézném mindkét másfél órás videóklippet :D
+1 :angyali:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-10-04, 00:35:59
mert annyira jó mindkét film, hogy legalább 3-4 évente újranézném mindkét másfél órás videóklippet :D
fag :lame:
Nincs mit nézned? Most gyűjtöttél be vagy 100GB cuccot... ::)

Fazék

Quote from: Zsiga on 2008-10-04, 00:43:22
Quote from: Fazék on 2008-10-04, 00:35:59
mert annyira jó mindkét film, hogy legalább 3-4 évente újranézném mindkét másfél órás videóklippet :D
fag
mert szeretem nézni azt a 3 nőt akcióban? :haha: fag. nyilván :haha:

igen, annak a 100GB-nak a felét már kb megnéztem, vagy már régebben láttam és most nincs túl sok kedvem hozzá.

jelenleg éppen az iron man-t nézem, amiben az eleje felé volt pár zavaró képhiba, illetve rendszeresen problémás az angol hangsáv és időnként elcsúszik, majd rendbejön. vszleg mert vacak dts és 3x nagyobb, mint a magyar ac3-as hangsáv, aminél abszolút nem jelentkezik a csúszás, de a dts-sel már valamiért nem birkózik meg tökéletesen az mpc-m, (vagy a rippelők szúrtak el vmit)

Nakedape

Quote from: Zsiga on 2008-10-04, 00:43:22
Quote from: Fazék on 2008-10-04, 00:35:59
mert annyira jó mindkét film, hogy legalább 3-4 évente újranézném mindkét másfél órás videóklippet :D
fag :lame:
Nincs mit nézned? Most gyűjtöttél be vagy 100GB cuccot... ::)

má elnézést, de pont fag hogyan lehetne az aki élvezi, h értelem nélkül ugyan, de jó nők mozognak zenére hosszan, sokan?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-10-04, 00:49:48

Az első részét inkább rádhagyom, végülis én meg a Tomb Raider 1-2-t szeretem nézni. :D
Az Iron Man nálam hibátlan, az angol dts is. Az NyTT ripek nem arról híresek hogy hibásak lennének btw. :) Tedd fel a legújabb CCCP-t, most jött ki 2 hete, többek között új MPC-vel.

Fazék

Quote from: Zsiga on 2008-10-04, 01:10:09Az Iron Man nálam hibátlan, az angol dts is. Az NyTT ripek nem arról híresek hogy hibásak lennének btw. :) Tedd fel a legújabb CCCP-t, most jött ki 2 hete, többek között új MPC-vel.
thx. megpróbálom :)

amúgy egyetlen dolog zavart nagyon a filmben, már moziban nézéskor is: Pepper Potts kisasszony nagyon gyengén fut a másik ironman elől a section16-ből menekülvén 1:43-44 között. szóval látszik, hogy egy kék szobán kellett csak végigfutnia szép egyenletes sebességgel, nagyon messze van a menekülősebességtől és ez "picit" szúrta a szememet :) mindenhol máshol sztem korrekt a dolog.

Nakedape

#608
üdv! segítsetek,  gyűjteni próbálok pár zeneszámot, amik ismertek, de egyszerű, Hülye szövegük van, amit akár el is lehet játszani

példa cocojumbo (put me up
put me down
put my feet back on the ground
)
vagy egyéb ilyen rossz.

ötleteket szívesen fogadnék, akár pm.

than schön
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Nakedape

más
j-pop nyerőhely kéne

mármint régen jpop.hu ról tudtam ezt azt szerzni, de most kéne  más, torrentszegény vizekre értem isohunttal, pirate-tel, tehát valmi jó lelőhely, torrentkereső?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Resi Degeneration megjelenés 18.-án volt Japánban.
Van rá esély hogy már kinn van neten?
Ha igen vki megdobna egy elérhetőséggel?

bimanc

Nakedape: Elsőre Danubius/Sláger rádió pár órán keresztül+jegyzetfüzet megoldást tudnám javasolni. Fejből sajnos egy ilyen retek popszámot nem tudnék mondani. Vagy talán mégis: ManuChao (volt valami nagyon népszerű száma, vagy az talán már bonyolult lenne?)
Másodikra Tokyotoshokan, elég sok Jpop van fenn, ahogy láttam. Talán a Nyaatorrents.org is adhat ki érdekeseket. Ha nagyon nem megy, akkor Soulseek, csak ahhoz türelem kell.

Cloud: Kb. három percig tartott, mire rájöttem, mi az a Resi.  :ejj: Lehet, én vagyok alulinformált, de akkor is...
Viszont úgy látom, még nincs kinn, sem public, sem regelős site-on, szóval valszeg még várni kell rá.

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2008-10-22, 01:34:30
üdv! segítsetek,  gyűjteni próbálok pár zeneszámot, amik ismertek, de egyszerű, Hülye szövegük van, amit akár el is lehet játszani

példa cocojumbo (put me up
put me down
put my feet back on the ground
)
vagy egyéb ilyen rossz.

ötleteket szívesen fogadnék, akár pm.

than schön
Volt valami "ájáájá ájjájá ojo ájá bébi o jo o" vagy hasonloan ertelemdus pl. Vagy a "Makarena" alspanyol gagagaval. Vagy a "Volare" alolasszal. "Ready, steady, go"?

http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/AsLongAsItSoundsForeign
Quote"Miya sama" from Gilbert and Sullivan's Mikado is a subversion, as it is actually a Japanese folk song (though not a dirty one, as the urban legend has it). However, this troper once saw a production where the song was sung straight once, then repeated using lyrics made up entirely of Japanese brand names ("Mitsubishi Datsun Honda, Kawasaki Toyota...").
Ilyesmi okorseg esetleg belefer?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Pirula

Quote from: Nakedape on 2008-10-22, 01:34:30
vagy egyéb ilyen rossz.
Ez jutott hirtelen eszembe, de aranybánya tárul fel erre a pár szóra: viva hits 90er.

Xzone

Quote from: Nakedape on 2008-10-23, 20:15:53
más
j-pop nyerőhely kéne

mármint régen jpop.hu ról tudtam ezt azt szerzni, de most kéne  más, torrentszegény vizekre értem isohunttal, pirate-tel, tehát valmi jó lelőhely, torrentkereső?

Gendou.com

Regisztrálsz, és máris elérhető egy nagy rakás j-pop zene. (Mellesleg anime részek is, ami tök jó.)

Soldier

#615
Quote from: Xzone on 2008-10-25, 08:58:45
Gendou.com

Regisztrálsz, és máris elérhető egy nagy rakás j-pop zene. (Mellesleg anime részek is, ami tök jó.)

ez nem inkabb Anime OST-s oldal? vagy ennyire tájékozatlan vagyok? :) bar en is sokszor hasznalom :redface:
1.HotJpopNews.tk // New
2.forum.nihonomaru.com ebbe alapban van egy anime ost forum de eleg sok pop szammot is szoktak feltölteni .de reggelni kell /kamu email is joh/

olyat torrentezöset mint a adc pl nem tudok sajna.

Fazék

#616
Event Horizon 720p-hez tud valaki torrent-et, forrást, esetleg, hogy melyik csapat csinált belőle rip-et? (ha egyáltalán csinált vki)
szerk: franc. hagyjátok. "December 30, 2008" a blu-ray verzió megjelenése.

Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-10-26, 01:48:40
Event Horizon 720p-hez tud valaki torrent-et, forrást, esetleg, hogy melyik csapat csinált belőle rip-et? (ha egyáltalán csinált vki)
szerk: franc. hagyjátok. "December 30, 2008" a blu-ray verzió megjelenése.
Atól még HDTV-rip lehet belőle. ;) (Van is egyébként, méghozzá az egyik legjobb group, a CtrlHD kiadásában.)

Ramiz

Quote from: Fazék on 2008-10-26, 01:48:40
Event Horizon 720p-hez tud valaki torrent-et, forrást, esetleg, hogy melyik csapat csinált belőle rip-et? (ha egyáltalán csinált vki)
szerk: franc. hagyjátok. "December 30, 2008" a blu-ray verzió megjelenése.

Ennyire bejött a film? :) Dvd-n megvan, nem feltétlenül tűnt többször nézősnek.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2008-10-26, 17:55:44
Ennyire bejött a film? :) Dvd-n megvan, nem feltétlenül tűnt többször nézősnek.
eddig 2x láttam. nekem bejött. elsőre moziban, majd pár évre rá tékából egyedül vaksötétben megnézve és szívesen megnézném majd újból, de persze akkor már HD minőségben :)

Zsiga: hmm. torrent-et tudsz hozzá adni vagy ez ilyen meghívós oldalon van? de azért ránézek ed2k-n is, hátha ott is elérhető

Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-10-26, 18:45:56
Zsiga: hmm. torrent-et tudsz hozzá adni vagy ez ilyen meghívós oldalon van? de azért ránézek ed2k-n is, hátha ott is elérhető
HDbits... :) De épp freeleech van, szóval töltöm, találd ki hogy tudom eljuttatni hozzád. (DVD5 méretű.)

Pirula

Eredeti német nyelvű filmeket keresgélek, Der Untergang, Lola Rennt, Das Leben der Anderen már megvolt, tinivígjátékok nem játszanak. Valakinek ötlete hogy merre érdemes elindulni? Alapvető keresőszavak már megvoltak, de nincs eredmény.

Fazék

Quote from: Pirula on 2008-10-28, 22:53:50
Eredeti német nyelvű filmeket keresgélek, Der Untergang, Lola Rennt, Das Leben der Anderen már megvolt, tinivígjátékok nem játszanak. Valakinek ötlete hogy merre érdemes elindulni? Alapvető keresőszavak már megvoltak, de nincs eredmény.
gondolom a Das experiment is megvolt, de azért megemlítem, hátha kimaradt.
esetleg Der Krieger und die Kaiserin? én ugyan még nem láttam, de már régóta tervezem

Zsiga

Quote from: Pirula on 2008-10-28, 22:53:50
Eredeti német nyelvű filmeket keresgélek, Der Untergang, Lola Rennt, Das Leben der Anderen már megvolt, tinivígjátékok nem játszanak. Valakinek ötlete hogy merre érdemes elindulni? Alapvető keresőszavak már megvoltak, de nincs eredmény.
http://www.imdb.com/title/tt0082096/

Pirula

Quote from: Fazék on 2008-10-28, 22:56:42
gondolom a Das experiment is megvolt, de azért megemlítem, hátha kimaradt.
esetleg Der Krieger und die Kaiserin? én ugyan még nem láttam, de már régóta tervezem
Egyik sem volt meg még, az Experimentet ajánlották már, de kiment a fejemből.
Quote from: Zsiga on 2008-10-28, 22:59:47
http://www.imdb.com/title/tt0082096/
:merci: már el is indultak lefelé.

Ramiz

#625
Quote from: Pirula on 2008-10-28, 22:53:50
Eredeti német nyelvű filmeket keresgélek, Der Untergang, Lola Rennt, Das Leben der Anderen már megvolt, tinivígjátékok nem játszanak. Valakinek ötlete hogy merre érdemes elindulni? Alapvető keresőszavak már megvoltak, de nincs eredmény.

Legtöbb tuti tippet már ellőtték előttem, de én még a Tattoo című thrillert előszeretettel ajánlanám. Én is nemrég szedtem le. Hetedik-szerű, de nekem jobban bejött. Illetve ha erős gyomrod van, akkor Schramm és Nekromantik. Mindkettő b.szott jó film Jörg Buttgereittől, ha bírod a pszichohorrort. És azt mondják, a Knockin' On Heaven's Door is jó (Lé meg a Lola rendezője), de azt még nem láttam.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Pirula on 2008-10-28, 22:53:50
Eredeti német nyelvű filmeket keresgélek, Der Untergang, Lola Rennt, Das Leben der Anderen már megvolt, tinivígjátékok nem játszanak. Valakinek ötlete hogy merre érdemes elindulni? Alapvető keresőszavak már megvoltak, de nincs eredmény.
Das Boot nagy klasszikus.
Der Bewegte Mann-t nem lattam, de allitolag jo. Ez is olyan vigjatek, mint aaa...
Volt egy film, ahol a feleseg azt hiszem hazat akar venni, de az ugyved azt hiszi valni akar es elmeselteti vele eletet. :D Das Superweib
Es volt egy, ahol a kulfoldiutalo nemet egy borbetegseg kovetkezteben fokozatosan befeketedik. A magyar cim talan Feketen-feheren volt, a nemetet nem tudom.

URISTEN A LE MEG A LOLA 10 EVES??? EZ NEM LEHET!

Der Himmer Über Berlin (Bruno Ganz szinten)- kaveval ajanlott nezni, de van benne egy jelenet, ami miatt nekem megerte[spoiler]amikor az angyalbol ember lesz, es hirtelen latja a szineket[/spoiler]

A vicces Old Shatterhand-filmek is nagy klasszikusok, de azokat mar biztos lattad.  :haha: Romy Schneider Sissy-filmek detto. Es gondolom olyanokat sem akarsz nezni, mint krimisorozatok es Birkamann.
Good Bye Lenin!
A Hanussen furcsa volt, de ezen kivul kevesre emlekszem belole. LOL, most nezem, hogy Brandaueren kivul kabe fele szereplogarda magyar, tobbi meg szinten nem nemet.
A Fitzcarraldo is kb a furcsa filmek koze fer be, nem lattam, csak reszleteket belole.
A Kaspar Hauser... hat amennyit lattam belole, azt untam.

Meg persze vannak ilyenek is, mint a Robin Hood egy verzioja, ahol Jürgen Prochnow szokas szerint a gonosz naci varosi biro szerepet kapta (ha jol emlekszem). Persze ez csak 0.05%ban szamit igy nemetnek. De legalabb van benne Uma Thurman. Meg Jeroen Krabbé. Uppsz, o a fonok, akkor Jürgen valoszinuleg a jobbkeze volt...

Mostanaban nem tudom miket produkaltak a nemetek.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Pirula

Jegyzetelek, jegyzetelek és köszi!
Nekromantik trailert megnéztem, hát  :wtf: Alapvetően azért kezdtem német filmeket keresgélni, mert barátnőm nyelvvizsgára készül, ahhoz ez kicsit erős.  :smile:

Randal

UP

Quote from: Randal on 2007-09-19, 12:07:58
Halihó!

Keresek egy jó régi gagyi filmet, de sajna nemigen találom.
Ezeken a neveken szerepel: Motor Psycho, Motor Terror, Billy Badd.
Ja igen! Az 1992-es kiadás kell nem az 1962-es!

http://imdb.com/title/tt0220653/

Cloud

Quote from: Cloud on 2008-10-24, 20:25:43
Resident Evil Degeneration(aka.:Biohazard:Degeneration, Baiohazâdo: Dijenerêshon) megjelenés 18.-án volt Japánban.
Van rá esély hogy már kinn van neten?
Ha igen vki megdobna egy elérhetőséggel?

Esetleg valami fejlemény? Még most se lehet már kinn? Azon a pár oldalon amit ismerek megnéztem de semmi. Pedig kiváncsi lennék rá.